Moto Kurye | Acarkent Moto Kurye

Acarkent Moto Kurye

Acarkent moto kurye hizmetlerinden bir diğeri ise gece özel kuryedir. Çok özel kurye hizmeti özellikle akşam saatlerinden sonra çalışır. Çünkü acil durumlarda kullanılıyor. Yani gecikmeden tam zamanında yapılmasını sağlanır. Zaten bu işin olması gerekeni de böyle olmasıdır.

Ancak pandemi döneminde özellikle sokağa çıkma yasakları oldu. Ama gece kurye hizmetleri de akşam dışarıya çıkamayanlara yaradı. Artık kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Yani bu kişiler bu servis ile kişisel alışverişlerini de, iş yeri işlerinide bu sistem ile rahatlıkla gönderiyor. 

Acarkent kurye ile kişiler gün içindeki yoğunluktan dolayı taşıma yapar. Bu sebeple gece kuryesi evrak ve önemli belgelerinizi alır. Yani güvenli, hızlı bir biçimde ulaştırır. Önemli paketler en kısa bir süre içinde ama hızlı yerine gider. Çok değerli paketler için lütfen bizden özel fiyat alınız.

Kişilerin fiziksel olarak gidemeyecekleri noktalara gider. Artık moto kuryeleri aracılığıyla gönderim sağlanıyor. Kişiler özel kuryesi ile mesai saati akabinde de akşamları da artık gönderim yapabiliyor. Firmamızda çalışan ekiplerimiz akşam saatlerinde ihtiyacınız olan paketleri her yere taşır.

Burada ekiplerimiz ile telefon iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gönderim talebiniz alındıktan sonra ekipler istenen adrese ulaşımı sağlar. Paket teslim alındıktan en kısa zamanda gönderilecek adrese yani yerine zamanında tslim oluyor. Daha sonra size isim soyad teslim bilgisi verilir.

 

Acarkent Kurye

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcı
 •  Sıvı kimyasal madde; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento, sıva malzeme, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgın nedeniyle geçici yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
 

Acarkent Moto Kurye

Acarkent kurye burada çok güçlü çalışıyor. Kişiler gün içinde gönderi normalden daha hızlı bir biçimde hayata geçirmek ister. Bu noktada tam Kavacık kurye sistemi firmamızın ekspres kurye hizmeti devreye girmektedir. Burada motorlu kurye teslimat sürecini de takip edebilirsiniz.

Yani ihtiyacınız olan anda bilgi alabilirsiniz. Ekspres olarak arzu ettiğiniz saatte de size çok acil şekilde hizmet sunar. Kuryeler motorla teslimatı gerçekleştirdiği için yorulmazlar. Güvenilir, hızlı hemde da konforlu bir teslimat için arayın. Artık kurye hizmetinde bir çok firma bulunur.

Her işletmenin sağladığı hizmet kalitesi ve ayrıntıları farklıdır. Böyle olduğu için fiyat seçenekleri de değişiklikler görülmektedir. En çok tercih edilen hızlı kuryeler standart hizmet kalitesinde olduğu için daha uygundur. Ekspres, vip ve gece kuryesi ise daha hızlı ve kişiye özgü bir teslimat.

Yani işi sunmuş olduğu için daha yüksek fiyatlarda yapılabilir.  Acarkent motorlu kurye çok önemli işlerinizi halleder. Ancak burada önemli olan işletmenin güvenilirliği ve nitelikli olmasıdır. Aynı zamanda taşınacak pakette fiyatlarda farklılıklar oluşmasına yol açar. Ama fazla süre sürmez.

Beykoz Kurye hizmetleri bir hayli iyi planlanması gerekli olan süreçler arasında bulunmaktadır. Firmamız sektörde seneler içinde kazanmış olduğu deneyimleri en iyi biçimde aksiyona dökerek Beyoğlu Belediyesi içinde hızlı, güvenli ve nitelikli motorlu kurye hizmetleri sağlamaktadır.

 

Acarkent Motorlu Kurye

 1. Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi. Liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de Ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 

Acarkent Acil Moto Kurye

Acarkent moto kurye hizmeti motorla yapılan bir servistir. Yani kişilerin ve kurumların tercih ettiği bir hizmettir. Yani özel dosyalar, iş evrakları, kişisel gönderimler de yollanır. Yani her şey dahil olmak üzere bir çok paket gönderimi yapılır. İstediğiniz ürünü istediğiniz zaman yollayın. 

Bunun için kurye işletmesinin güvenilir ve nitelikli olması gerekiyor. Firmalar özellikle sigortalı kurye hizmeti sunmalıdır. Sigortalı kurye nakliye hizmeti vermeyen firma olmamalı. Yani muhtemel aksi durumda zararınızı karşılamaz. Biz elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.

Bunun beraberinde sizlerle direk şekilde iletişime geçmesi gerekiyor. Hemen ve hızlı kurye ile dönüşler yapması da büyük önem arz eder. Sağlıklı bir iletişim nitelikli bir hizmetinde ilk anahtarı. Sizlere özel çok gizli hizmette sunulmaktadır. Yani istediğiniz detayları sizde olan özel işleriniz.

Deneyimli ve uzman ekipler ile iletişime geçtiğiniz anda işiniz bizim için artık başlamış olarak görülüyor. Sizin için oluşturulan gönderim talebiyle ihtiyacınıza en ideal kurye ekipleri gelir. Yani adrese hemen acil olarak gider. Acil olarak moto kurye 30 dakika içinde tarafınıza iletiyor. 

Acarkent kurye herhangi bir gecikme yaşanmadan teslimat gerçekleştirir. Artık tüm ayrıntıları paylaşarak bütçenize en ideal hizmeti verir. Kaliteli ve güvenilir olan hizmet ile beraber iş biter. Bu kişiler hızlı kurye hizmeti de almaktadır. Beykoz içinde her tarafa acil kurye servisi gidiyor. 

 

Acarkent Hızlı Kurye

 • Hızlı Kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği
 

Acarkent Ekspres Kurye

Acarkent moto kurye çok özel bir iş evrakının teslimatı için çalışır. Her lazım olan çok özel kurye her zaman tercih edilmektedir. Gece tercih etmenin avantajları ise önemlidir. Böylece çok hızlı kurumsal çözümler ile başarıyı yakalarsınız. İstanbul Kurye buradan tüm ilçelere gidiyor. 

Hızlı ve yeni adrese gönderimler de en kısa bir süre içinde, tam vaktinde iletir. Artık acil kurye firması yanınızda. Bu çerçevede kişilerin ihtiyaçları ve isteklerine uygun olarak hizmet sunar. Ayrıca tüm sistemlerde size özel on numara verilen sağlam ve iyi hizmet sunmaktadır.

Kişilerin de hizmet alacağı firmayı seçmesindeki en önemli etken veya kriterler olmalıdır. Ancak özellikle iş evrakları ile alakalı yapılan gönderimler büyük önem arz eder. Kavacık kurye firması ekipleri mutlaka bu hizmet sırasında her türlü bilgiyi sizinle paylaşır, sizler ile anlaşır. 

Beykoz kurye firması ekipleri ile iletişim kurabilirsiniz. Yani gecikme yaşamayarak tam vaktinde paketinizi istenen adrese ulaştırır. Ekspres hizmetinde kuryeler size özel teslimat hizmeti sunar. Hemen yola çıkar ve derhal kapınıza gelir. Artık bizlerde size hizmet vermek için buradayız.

İstanbul kurye ile artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandırmaz, ancak kendini kandırır.

 

Acarkent Vip Moto Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece iyi ama saygı duyan tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda artık müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ama firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.
 

Acarkent Kurye Linkleri

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; İkitelli kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

Okumadan geçmeyin deriz; Beykoz kurye kaç dakikada teslim? 

“Acarkent Moto Kurye” hakkında 4 yorum

 1. Geri bildirim: Beykoz Kurye | İSTANBUL KURYE | 0555 278 23 30

 2. Geri bildirim: Beykoz Kurye – KAĞITHANE KURYE | 0555 278 23 30

 3. Geri bildirim: BEYKOZ KURYE – BEYKOZ KURYE

 4. Geri bildirim: Acarkent Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın