Moto Kurye | Akaretler Moto Kurye

Akaretler Moto Kurye

Akaretler moto kurye çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet vermektedir.  Artık bu şehirde bir noktadan bir noktaya ulaşımı sağlamak oldukça zor olmaktadır. Sitemi olarak artık evrak ve paketleriniz ulaşması gereken yere birkaç saat içerisinde teslim olmaktadır. Böylece daha sağlam, ekonomik, uygun, güvenli ve hızlı ve sağlıklı ve sağlam bir şekilde ulaşıyor. Yani Beşiktaş ilçesi ve bu çevrede yoğunluk arttı.

Akaretler motorlu kurye olarak her konuda hiç bir endişenin yaşamaz. Aynı zamanda sizleri daha ayrıcalıklı konuma getiriyoruz. Yani olan bazı özelliklere sahip hizmetlerden de yararlanmanız mümkün hale getiriyoruz. Firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaz. İşte bizimde amacımız budur. Artık müşteriye daha hızlı ve sağlam gönderebilmek için bizi tercih edin.

Akaretler kurye olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam ediyoruz. Böylece burada sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Bizler bu bağlamda biz İstanbul’un tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Buda bizi başarılı bir seviyeye çıkarıyor. Çok çalışırken asla ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

İstanbul içinde moto kurye taşımacılık faaliyeti içinde olan kişilere ilçeler arasında içinde hizmet vermektedir. Bizler trafikten en az şekilde etkilenecek motosikletlerle verin. İstanbul’daki gönderim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Firma olarak acil kurye hizmetlerden en uygununu sizlere sunarak sorunsuz gönderimler yapılmasını sağlıyoruz. Bizim ile ilgili hiç bir çekingeniz ve korkunuz asla olmasın.

Akaretler Kurye

Akaretler kurye çabuk olarak verdiğimiz servisimiz. Başka hiçbir müşterimizin gönderisini almadan size geliyoruz. Bu hızlı hizmeti ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun. Tüm teslimatların hemen verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Bir telefonla elemanımız olduğunuz yere gelip teslim edilmesi gereken belgeyi ya da paketi teslim alıyor ve hemen teslim ediyor. Böylece daha seri oluyoruz.

Sektör büyüdükçe bu piyasada firma sayısının artması ile birlikte bu işi kısa süredir yapan tecrübesiz firmalara inanmayın. Çok büyük, hacimli ve ağır işlerinizi özeş araçlarımız ile taşıma imkanı sağlıyor. Bu imkanı yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz. Her paketi adrese ve onu kişiye teslim etmek ve sağlam teslim etmek ile yükümlüdür. 

Beşiktaş kurye bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın. Elemanlarımızın her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere hemen motorlu kurye ile her zaman sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Sizler için özel servis ile nöbetçi çalışıyoruz. Bütün firmaları içinde kullanılan en acil ve en hızlı olan bu sistem ancak çok önemli durumlar içinde geçerli olur. 

Acil kurye servisi diğer firmalardan en önemli farkı nedir? İstanbul içinde tüm ilçelere hizmeti veriyoruz. Bu ilçeler en fazla Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Eminönü ilçelerine servis sağlanıyor. Ayrıca birde Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze’dir.

Beşiktaş Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceler de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 6. Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model bir motosiklet ve aksesuarlar.
 7. Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki her şehirlere devamlı olan özel kurye servisi.

Akaretler Moto Kurye

Akaretler moto kurye verdiğimiz bölgeler geniş bir çevreye yayılmasına rağmen belirli ilçelerde daha fazladır. Bu semtin bağlı olduğu Beşiktaş ilçesinde ve çevre semtlerinde sistemimiz gereken her şeyi yaparak yüksek çalışma veriyor. Gerek İstanbul Kurye olsun gerek İstanbul dışı olsun her türlü özel işlerinizi ve kurumsal olan diğer gönderileri güvenli ve itinalı bir şekilde taşıyoruz. Sizlere gece ve gündüz demeden hizmet sağlıyoruz.

Akaretler kurye zamanları olarak üç kısımda teslimat sağlanır. Bunlar normal, express ve vip teslimat zamanlarıdır. Normal gönderileri gün içi olmak ile beraber ortalama 4 saat içinde alıp veriliyor. Express, acil, hızlı kurye gönderimleri ise istenilen eşyayı iki saat içinde teslim etme olarak çalışıyor. Vip zamanı ise 30-45 dakika içinde istenilen paketi hemen teslim eder. Bir saat içinde teslim ediyoruz.

Ekibimiz düzenli olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Bu konuda hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda yararlanın. Firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. Motorlu kurye ile burada en iyi işlere imza attık. Firmamız hizmet verdiği her noktada bizler deneyimimiz sayesinde sizlere güven ve itimat aşılıyoruz.

Firmamızdan her zaman özellikle hafta sonları aynı zamanda motosikletlerin eşya ve evrak taşımak kolay. Yani iş için ayrılmış olan özel bölümleri sayesinde de ayrıcalıklı sağlam ve temiz bir hizmet alın. İstanbul Kurye ile özel olarak bölge içindeki kurye sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Ücretlerimize oldukça yakın fiyatlarla verdiğimiz bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mümkün olan en kısa sürede biter.

Akaretler Motorlu Kurye

Akaretler motorlu kurye en zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere acil kurye servis yapmaktayız. Verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmaktır. Bu da bizim önemimizi ortaya çıkartıyor.

Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteriler bizim ile çalışsın, isterlerse çalışmasın, ister bizi bıraksınlar isterse bırakmasınlar onlara her konuda doğruyu söylemek amacımızdır. Yalan söyleyip kötü olacağımıza doğruyu söyler kötü oluruz daha iyi. Arandığımız zaman müşteriye kesinlikle teslimat süreleri ile ilgili bir yalan konuşmadan gerçek zamanı kesinlikle onlara söylüyoruz.

Arayın çok önemli işler hızlı kurye ile kapınıza gelsin. Bu nedenler ve daha başka bir çok nedenlerden doğan olaylar yüzünden bize karşı kazalar olmuştur. Trafikte yolda giderken kapı açan kapısını kapatmayan insanlar var bu memlekette. Bunlar çok tehlikelidir. Hatta kapısını açıp tekrar kapatan insanlar, küllüklerini giderken boşaltan şerefsizler var. Ne kadar sürede teslim yapıyor?  Her şeyi birkaç saat içinde sorunsuz şekilde ulaştırıyor.

Beşiktaş ilçesinin nadide semtlerinden bir tanesi maalesef bizlerde bazen bu tepkileri gösteriyoruz. Yapacak bir şey yok olanlar bunlar. Böylece buraya ulaşım kolaylıkla sağlanır. Çoğu sigara içen araç kullananlar ise camlarını açıp sigara içerler ve dışarıya küllerini savururlar. Uygun ve ekonomik gönderi yapabilir miyiz?  Evet tabi ki en ekonomik servisi bizden alınız. İnşallah sizinle beraber el ele vererek çalışacağız.

Akaretler Hızlı Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Akaretler Acil Kurye

Akaretler acil kurye ile arkadaşlar çok güzel işler yapıyoruz.  Yani bizim ile gecikmesiz ve kesintisiz hizmet almak istiyorsanız biz buralardayız. Artık ve insanlar bizim çalışma prensibimizi anladılar. Yani her zaman elimizden geldiği kadarıyla işimize odaklanmak amacımızdır. Böylece görevimiz bize emanet edilen emaneti yerine teslim etmektir. Yani buradaki her çabamız size daha da çok faydalı olmaktır.

Dolmabahçe ve Kabataş güzergahını kullanan elemanlarımız ise Swiss otelin bulunmuş olduğu yerden kestirme gider. Yani Nişantaşı yolunu kullanarak Akaretlere doğru tam aşağı inmektedirler. Burada bakıldığı zaman yaşanan trafiğin sorunu ilk başta memurların çalışmamasıdır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde üst üste gereksiz ışık koyulduğu için dur kalk neticesindedaha çok sorun olmaktadır.

Beşiktaş kurye ile aslında işleri geldiği zaman yani büyük bir zat geçtiği zaman yolları hemen açabiliyorlar. Türkiye’nin en hızlı  firmaları arasında bizleri de görebilirsiniz. Bundan dolayı verdiğimiz hizmetin kalitesi de ortaya çıkmıştır. Ama biz bu konuda çok dikkatli davranıyoruz. Böylece insanlar buraya alışana kadar trafik oluyor. Ama durmadan arkada kuyruk ve sıra oluşuyor ve trafik oluyor.

Müşterilerimizin iletişime geçerek bir paketin teslim edilmesini istemeleri durumunda teslimatçı belirtilen adrese gider. Adreste verilecek olan eşya kontrol edilerek teslim alınır. Teslim eden ve alacak kişi bilgisi tekrar müşterinin yanında kontrol edin. Paketin türü nasıl bir eşya olduğu bilgisi not alınır. Olası uyuşmazlıklarda firmamızın şubesiyle iletişime geçilerek problemler netliğe kavuşuyor. Moto kurye ile her işi taşıma gücüne İnşallah sahibiz.

İstanbul Kurye Zamanı

 • İstanbul motorlu kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaşın

Kurye Hizmeti

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Akaretler Moto Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Akaretler Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın