Moto Kurye | Alemdağ Moto Kurye

Alemdağ Moto Kurye

Alemdağ moto kurye belli bir taşıma kapasitesi ve taşıyabilecekleri ürün kilosu  maksimum 10 kg olmalıdır. Bu kapsamda kuryeye taşıması için vereceğiniz ürün 10 kg den fazla ise araçlı kuryeleri tercih etmelisiniz. Bu kurye hizmeti içinse önceden bilgi verilmelidir.

Hızlı kuryelerin yanı sıra araçlı kuryeler de daha maliyetlidir ancak acil paketler için bu hızlı kuryeleri kullanabileceğiniz bilmeniz gerekir. Kuryenin en geniş kullanım alanı e-ticaret siteleridir. İnternet üzerinden alacağınız tüm ileti kurye ile hızlı şekilde teslim edilebilir.

Alemdağ kurye ile neler gönderilebilir? Bu hizmeti alarak farklı türdeki birçok gönderi istediğiniz noktaya ulaştırabilirsiniz. Özellikle küçük paketlerde tercih edilen kurye hizmetidir. Yani burada size isteğe ve ihtiyaca göre büyük paketler için de tercih edilebilir.

Motorlar ile en fazla gönderilen gönderiler paketler, broşürler taşınır. Ayrıca duyurular, insert, davetiyeler, hediyeler, faturalar, banka veya kredi kartları, kart ekstreleri, evraklar verilir. Yada yiyecek ve içecek, market ürünleri, kozmetik gibi birçok ürün yollanır.

Alemdağ motorlu kurye her ürünü taşımaz. Bunların başında yasal olmayan ürünler gelir. Hizmet verilen ülkede satışı veya kullanılması yasak olan gönderiler için kurye kullanılmaz. Bunların dışında nakit para, çek, hisse senedi, altın, mücevher vb. gibi ürünler.

Ayrıca değerli taş gibi değeri yüksek olan gönderiler için de kurye hizmeti kullanılmaz. Aynı zamanda tehlikeli maddeler için de kurye şirketleri hizmet vermezler. Bunlar oksitleyiciler, patlayıcılar, yanıcı katı ve sıvılar, aşındırıcılar, radyoaktif maddeler sayılabilir.

Alemdağ moto kurye zamanları

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de Ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Alemdağ acil moto kurye

Alemdağ moto kurye hizmeti almadan önce kullanmak istediğiniz kurye şirketini seçerken çok dikkat etmelisiniz. Güvenebileceğiniz bir kurye şirketini seçmeniz sizi rahatlatacaktır. Aynı zamanda deneyimli kurye personelleri ile kaliteli hizmet veren firma olmalıdır.

Ayrıca hızlı olan şirketlerini tercih etmek hızlı ve sorunsuz bir teslimat süreci için gereklidir. Kurye şirketini seçtikten sonra bir diğer dikkat edilmesi gereken şey kuryenin çağrılmasıdır. Alacağınız hizmetin türüne göre hangi teslimat şeklini istediğinizi belirtiniz.

Yani bu adresi açıkça belirtmeniz de fayda var. Örneğin gece alacağınız kurye hizmeti ile gündüz alacağınız kurye hizmetinin fiyatı aynı olmayacaktır. Çünkü özel ve önemli olduğu ile bunun farkında olmanız önemlidir. Yani durum gece ve gündüz değişmektedir.

 • Kargo veya paket gönderim yollama aşamaları nelerdir? Kullanacağınız hizmeti çok iyi seçmelisiniz.
 • Kargo şirketleri ise büyük veya küçük birçok eşyayı dünyanın birçok noktasına taşıyabilirler.
 • Hele kuryeler pandemi gibi en zor zamanlarda bile çalışıyorlar.
 • Ümraniye kurye gibi şirketlerine belirttikten sonra gönderi hazırlık aşaması başlar.
 • Burada dikkat etmeniz gereken şey iletinin doğru şekilde ambalajlanmasıdır.
 • Yırtık veya hasar görmüş şekilde paketler gönderileri, taşıma sırasında hasar görebilir.
 • Ayrıca kurye personeli sizden aldığı gönderiyi hangi şekilde aldıysa aynı şekilde teslim etmekle sorumludur.
 • Aksi durumlarda haklarınızın olduğunu bilmeniz gerekiyor.
 • Özellikle kurye şirketine haber vererek sigortanın karşılamasını talep edebilirsiniz.

Moto Kurye Kimdir, Nedir, Necidir?

Alemdağ hızlı moto kurye

Ümraniye kurye, bu gönderme işleminde göndereceğiniz paketin yasal olarak belgesi gerekiyor. Yani taşınabilir nitelikle olduğundan da emin olmalısınız. Ayrıca kurye ile taşınamayacak bazı önemli ve değerli ürünler vardır. Firmamız iş temposuna hız kesmeden devam eder.

Alemdağ kurye ile bunları inceleyerek de kargo veya kurye ile gönderilebileceğinden emin olmalısınız. Kurye personeline doğru adres ve kişi iletişim bilgilerini vermek de paketinizin doğru yere ulaşması için önemlidir. Pek çok müşteriye hizmet sunan firmamız zamanla büyümüştür.

Reşadiye kurye ile göndereceğiniz gönderinizde teslimat sırasında oluşan herhangi bir değişikliği de dikkate almalı. Yani bu şirketine veya kurye personeline bildirmeniz gerekir. Bunu telefon ile arayarak yapabilirsiniz. Her zaman işlerimizde müşteri memnuniyetini sağlanmıştır.

Taşdelen kurye hizmetini alacak kişi dışında, kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır. Bunlardan birçok bulunan şirketinin kurye personelinin gönderiyi teslim alırken doğru paketlenmiş olunmasıdır. Eşyalarınızın güvenliği için gereken bütün tedbirleri alırız.

Paketin paketlenmesinden emin olması ve paketi nasıl aldıysa bunu not etmesidir. Gönderinin boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı şekilde teslim etmelidir. Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalıdır. Aynı zamanda hasarsız bir taşımacılık için özen gösteriyoruz. 

Alemdağ acil kurye taşınması yasaklı olan bir ürünü teslim almamaya özen göstermelidir. Bu arada aklınıza takılan bütün soruları samimiyetle yanıtlar ve sizlere geçiştirici cevaplar vermez. Mutlaka bizi arayarak bilgi alınız. Kaybolma ihtimaline karşılık anlaşma belgesi düzenleriz.

Alemdağ moto kurye faydaları

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Motorlu Kurye İle Neler Taşınır?

 

Alemdağ moto kurye amacı

Alemdağ kurye özellikle sorulan soru kargo ile kurye arasındaki farklar nelerdir? Kurye şirketleri genel olarak şehir içinde ve aynı gün de teslimat sağlar. İsteğinize bağlı zaman dilimine sipariş vererek gönderini ulaştırılmasını isteyebilirsiniz.

Alemdağ kurye hizmetleri hızlı bir şekilde verilir ve genellikle küçük boyuttaki paketler taşınır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda çözümler üretir. Önceden konuştuğumuz doğrultuda sonuca bağlar, 

Neden Çekmeköy Alemdağ kurye firmasını tercih etmeliyim? Çünkü bu şirketi müşterilerimize güvenilir bir kurye firması olarak yaklaşırız. Yani müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla idrak etmeye ve anlamaya çalışır. 

Alemdağ hızlı kurye firmamız bütün taşınma ve taşımacılık süreçlerinde dikkat ediyoruz. Yani ambalajlamadan depolama işlemine, depolamadan sigorta senedine kadar her şeyi önceden sizlerle birlikte masaya yatırıyoruz. 

Tüm sorularınızı aklınızda soru işareti bırakmadan yanıtlar veririz. Yani bu süreçleri sizin de memnuniyetiniz için şeffaf bir şekilde tamamlar. Teslimat yapmadan önce bütün paketler hakkında bilgi veriyoruz. Paket teslim sonrasında teslimat bilgisi veriyoruz.

Alemdağ kurye firmamız taşınma ve kuryelik ile ilgili uzun yılların verdiği azim ve kararlılıkla çalışma sunar. Böylece en önemli işleri en acil zamanda yerine veriyoruz. Fakat her zaman hizmet sırasında hiç bir canlıya zarar vermeden çalışıyoruz.

Alemdağ moto kurye özellikleri

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.
Çekmeköy Moto Kurye
Çekmeköy Alemdağ Moto Kurye

Bir cevap yazın