Moto Kurye | Alemdağ Moto Kurye

Alemdağ Moto Kurye

Alemdağ moto kurye belli bir taşıma kapasitesi ve taşıyabilecekleri ürün kilosu  maksimum 10 kg olmalıdır. Bu kapsamda kuryeye taşıması için vereceğiniz ürün 10 kg den fazla ise araçlı kuryeleri tercih etmelisiniz. Bu kurye hizmeti içinse önceden bilgi verilmelidir.

Hızlı kuryelerin yanı sıra araçlı kuryeler de daha maliyetlidir ancak acil paketler için bu hızlı kuryeleri kullanabileceğiniz bilmeniz gerekir. Kuryenin en geniş kullanım alanı e-ticaret siteleridir. İnternet üzerinden alacağınız tüm ileti kurye ile hızlı şekilde teslim edilebilir.

Alemdağ kurye ile neler gönderilebilir? Bu hizmeti alarak farklı türdeki birçok gönderi istediğiniz noktaya ulaştırabilirsiniz. Özellikle küçük paketlerde tercih edilen kurye hizmetidir. Yani burada size isteğe ve ihtiyaca göre büyük paketler için de tercih edilebilir.

Motorlar ile en fazla gönderilen gönderiler paketler, broşürler taşınır. Ayrıca duyurular, insert, davetiyeler, hediyeler, faturalar, banka veya kredi kartları, kart ekstreleri, evraklar verilir. Yada yiyecek ve içecek, market ürünleri, kozmetik gibi birçok ürün yollanır.

Alemdağ motorlu kurye her ürünü taşımaz. Bunların başında yasal olmayan ürünler gelir. Hizmet verilen ülkede satışı veya kullanılması yasak olan gönderiler için kurye kullanılmaz. Bunların dışında nakit para, çek, hisse senedi, altın, mücevher vb. gibi ürünler.

Alemdağ Kurye

 • Aynı gün teslim kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceler de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model bir motosiklet ve aksesuarlar.
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki her şehirlere devamlı olan özel kurye servisi. 

Alemdağ Moto Kurye

Alemdağ moto kurye hizmeti almadan önce kullanmak istediğiniz kurye şirketini seçerken çok dikkat etmelisiniz. Güvenebileceğiniz bir kurye şirketini seçmeniz sizi rahatlatacaktır. Aynı zamanda deneyimli kurye personelleri ile kaliteli hizmet veren firma olmalıdır.

Ayrıca hızlı olan şirketlerini tercih etmek hızlı ve sorunsuz bir teslimat süreci için gereklidir. Kurye şirketini seçtikten sonra bir diğer dikkat edilmesi gereken şey kuryenin çağrılmasıdır. Alacağınız hizmetin türüne göre hangi teslimat şeklini istediğinizi belirtiniz.

Yani bu adresi açıkça belirtmeniz de fayda var. Örneğin gece alacağınız kurye hizmeti ile gündüz alacağınız kurye hizmetinin fiyatı aynı olmayacaktır. Çünkü özel ve önemli olduğu ile bunun farkında olmanız önemlidir. Yani durum gece ve gündüz değişmektedir.

Ayrıca değerli taş gibi değeri yüksek olan gönderiler için de kurye hizmeti kullanılmaz. Aynı zamanda tehlikeli maddeler için de kurye şirketleri hizmet vermezler. Bunlar oksitleyiciler, patlayıcılar, yanıcı katı ve sıvılar, aşındırıcılar, radyoaktif maddeler sayılabilir.

Paketin paketlenmesi emin olması ve paketi nasıl aldıysa bunu not etmesidir. Gönderi boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı şekilde teslim etmelidir. Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalıdır. Aynı zamanda hasarsız bir taşımacılık için özen gösteriyoruz.

Alemdağ Motorlu Kurye

 • Kargo veya paket gönderim yollama aşamaları kullanacağınız hizmeti çok iyi seçmelisiniz.
 • Kargo şirketleri ise büyük veya küçük birçok eşyayı dünyanın birçok noktasına taşıyabilirler.
 • Hele zor dğblerde dahil kuryeler pandemi gibi en zor zamanlarda bile sizin için çalışıyorlar.
 • Özellikle Moto kurye gibi şirketlerine belirttikten sonra gönderi hazırlık aşaması başlar.
 • Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey iletinin doğru şekilde ambalajlanmasıdır.
 • Yırtık veya hasar görmüş şekilde paketler gönderileri, taşıma sırasında hasar görebilir.
 • Ayrıca kurye personeli sizden aldığı gönderiyi hangi şekilde aldıysa aynı şekilde teslim eder.
 • Gönderi kaybolma ve kırılma durumlarda da bazı haklarınızın olduğunu bilmeniz gerekiyor.
 • Özellikle çalışan kurye şirketine haber vererek sigortanın karşılamasını talep edebilirsiniz.

Alemdağ Acil Kurye

Çekmeköy kurye bu gönderme işleminde göndereceğiniz paketin yasal olarak belgesi gerekiyor. Yani taşınabilir nitelikle olduğundan da emin olmalısınız. Ayrıca kurye ile taşınamayacak bazı önemli ve değerli ürünler vardır. Firmamız iş temposuna hız kesmeden devam eder.

Bunları inceleyerek de kargo veya kurye ile gönderilebileceğinden emin olmalısınız. Kurye personeline doğru adres ve kişi iletişim bilgilerini vermek de paketinizin doğru yere ulaşması için önemlidir. Pek çok müşteriye hizmet sunan firmamız zamanla büyümüştür.

Reşadiye kurye ile göndereceğiniz gönderinizde teslimat sırasında oluşan herhangi bir değişikliği de dikkate almalı. Yani bu şirketine veya kurye personeline bildirmeniz gerekir. Bunu telefon ile arayarak yapabilirsiniz. Her zaman işlerimizde müşteri memnuniyeti sağlanır.

Taşınması yasaklı olan bir ürünü teslim almamaya özen göstermelidir. Bu arada aklınıza takılan bütün soruları samimiyetle yanıtlar ve sizlere geçiştirici cevaplar vermez. Mutlaka bizi arayarak bilgi alınız. Kaybolma ihtimaline karşılık firmalar ile anlaşma belgesi düzenleriz.

Taşdelen kurye hizmetini alacak kişi dışında, kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır. Bururalarda bulunan şirketinin kurye personelinin gönderiyi teslim alırken doğru paketlenmiş olunmasıdır. Eşyalarınızın güvenliği için gereken bütün tedbirleri alırız.

Alemdağ Hızlı Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği

Reşadiye Kurye

Reşadiye kurye özellikle sorulan soru kargo ile kurye arasındaki farklar nelerdir? Kurye şirketleri genel olarak şehir içinde ve aynı gün de teslimat sağlar. İsteğinize bağlı zaman dilimine sipariş vererek gönderini ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Bu da en doğal hakkınızdır.

Bu hizmetleri hızlı bir şekilde verilir ve genellikle küçük boyuttaki paket taşınır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda çözümler üretir. Önceden konuşulan doğrultuda sonuca bağlar. Fakat iş sırasında hiç bir canlıya zarar vermeden çalışıyoruz.

Çekmeköy kurye firmasını tercih etmeliyim? Çünkü bu şirketi müşterilerimize güvenilir bir kurye firması olarak yaklaşırız. Yani müşterileri ihtiyaçlarını tam anlamıyla idrak etmeye ve anlamaya çalışır. Paket verilince teslimat bilgisi veriyoruz. Azim ve kararlılıkla çalışma sunar.

Firmamız bütün taşınma ve taşımacılık süreçlerinde dikkat ediyoruz. Yani ambalajlama depolama işlemine, depolamadan sigorta senedine kadar her şeyi önceden sizlerle birlikte masaya yatırıyoruz. Böylece silerin gidecek en en önemli işleri en acil zamanda yerine veriyoruz.

Alemdağ kurye firmamız taşınma ve kuryelik ile ilgili uzun yılların. Tüm sorularınızı aklınızda soru işareti bırakmadan yanıtlar veririz. Yani bu süreçleri sizin de memnuniyetiniz için şeffaf bir şekilde tamamlar. Teslimat yapmadan önce bütün paketler hakkında bilgi veriyoruz.

Çekmeköy Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz.  Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir.

Yalnız çok hızlı olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. Bu zamana kadar verilen tüm hizmetinde acil evrak, belge, paket, eşta taşındı. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bundan sonra bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesidir.

Bir çok şey için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her önemli teslimatlarının gayet çok daha hızlı teslimatı sağlanır. Ama bu teslimat kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

Taşınması resmi olarak yasaklanan şeylerdir. Yani bunlar özel hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Artık işler yavaş yavaş savaşta olsa, seçimde olsa yoluna giriyor. Yani hediye vb. paketleri bulunan herkes faydalanabilir.

İstanbul kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yasal olan her şeydir.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Bir cevap yazın