Moto Kurye | Altınşehir Moto Kurye

Altınşehir Moto Kurye

Altınşehir kurye boş insanlar ve firmalar ve diğer millet gibi konuşmaz iş yapar. Bu yüzden ürün gönderme konusunda sizlere en iyi yardımcı olabilecek işletmenin değeri ortaya çıkar. Çok acil bir şey yollama durumunda express kurye olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Ayrıca daha sonrasında ise motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda bulunması gibi bir şart yer almaktadır. Motorcular ile bu bölge yalnızca buraya değil çevresindeki yerler de hizmetlerimiz bu ilçenin devam etmektedir. Bahçeşehir ilçemiz tarihi bir bölgedir zaten.

Altınşehir kurye eve teknik servisi uzun süreden beri beklediğiniz hizmet artık 7/24 hizmetinize açılmıştır. Çünkü çoğu insan dışarı çıkamamakta ve hasta olmaktadır. Bakacak kimseleri de olmadığı için zor günler geçiriyorlar ve yaşamak için zorlanıyorlar.

Tarihi ve eski yapısı bakımından Osmanlı’nın kullanmış olduğu bölgelerden bir tanesidir. Tahminen Başakşehir ilçesi çok eski bu zamanlarda keşfedilmiştir. Evet işte bu kalabalık ve çok yoğun şehirde bir yerden bir yere, özel bir şeylerin gitmesi gerekmektedir.

Altınşehir moto kurye firmamız tarafından verilen kurye hizmetlerinin bazı dezavantajları de yer almaktadır. Örneğin, kurye hizmetleriyle gönderilmesi gerekli olan tüm gönderileri acil yolluyoruz. Yani mutlak bir biçimde yasal çerçevelerde bulunması gerekiyor.

Altınşehir Kurye

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Altınşehir Moto Kurye

İstanbul kurye işlerinizin en kısa bir süre içinde ve problemsiz bir biçimde taşırız. Kolay hallolması için işinde iyi olan ve tecrübeli personelimizle sizler için sürekli  çalışmaktayız. Müşterilerimizin yapması gerekli olan yalnızca telefonla bizlere ulaşmaktır.

İşte biz bu insanlara destek ve yardımcı olduk ve inşallah olacağız.  Bu sektör öyle bir hale gelmiştir ki artık büyük ve kuvvetli holdinglerin bile gözüne kestirdiği bir sektör haline gelmiştir. Çok önemli olan iletileri güvenilir ekibimize emanet edebilirsiniz

Bizim ile çalışma gösterdiğimiz alanlar içerisin de en fazla etkili olduğumuz alan dağıtım, paket, ulaşım ve sektörüdür. Çünkü artık bu sektör çok büyümüş ve gelişmiştir. İstanbul için bizim çalıştığımız alan genel olarak çok büyük bir yer tutmaktadır.

Sonrasında teslim edilmesi gerekli olan belge ve paketleri güvenle ve hızlı bir biçimde yerine ulaştırıyoruz. Elimizden geldiği kadarı ile size hizmet sunuyoruz. Özellikle gece geç saatlere kadar çalışan müşteriler için günün her saati elemanı bulunduruyoruz.

Moto kurye bütün yükü kuryeler yükleniyor ama bize değer ve önem veren yok. Ama biz yılmadan ilerliyoruz. Ayrıca iri ve kaba büyük paketleri almıyoruz. Ayrıca yasal olmayan bütün ürünler, reçetesiz olan ilaçlar, canlı hayvan ve nakit gönderiler yer almaktadır.

Altınşehir Motorlu Kurye

 • Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

İkitelli Kurye

İkitelli kurye teknik servisimiz ile sizlerin geç saatte çıkan işlerinizi teslim ediyoruz. Müşterilerimizin çok zor dönemlerinde yanında olmayı kendimize bir borç bildik. İşte bu sebeple 7/24 çalışmaktayız. Çünkü iyi günde her kişi zor günde er kişi belli olur.

Özellikle bunlar arasında taşınamaz ürünler ve gönderilerin neler olduğu net olarak belirlenebilir. Bu çerçevede bizim ile çalışan tüm personeller tarafından taşınamaz ürünler içerisinde dikkat ediyoruz. Fakat araçlar sayesinde taşınabilecek makine ve cihazlar alıyoruz.

İkitelli moto kurye firmamız ile yasal olan resmi ve faturalı her ürün, her eşya bilimum v.b gibi her şey taşınır. Başakşehir ve Bahçeşehir tarafından motorlu kurye hizmetleri oluşturulurken dikkatli davranıyoruz. Fakat bu durumun kötü yansımaları iyi biliriz.

Bizler bu işi uzun süreden beri yapmış olduğumuzdan ötürü tecrübelerimiz sayesinde her şeyi hakkı ile yapmaktayız. Hayat koşulları gün geçtikçe insanın üzerine bir yük gibi çöküyor. Kendimizi İstanbul içinde hizmetine adadık. Yaptığımız işin karşılığını almadan çalışıyoruz.

İkitelli kurye buradan nasıl geçeceklerini ve bunu ürünlerinize zarar vermeden nasıl yapacaklarını iyi bilirler. Artık bu onlar için pek sorun olmamaktadır. Ama çevrede yol çalışmaları devam etmekte olup ara sıra trafiğe sebep olur. Yani hatta buralarda trafik olmaya başladı.

İstanbul Kurye

Altınşehir acil kurye her kezin hatta pazarcıların güvenlikçilerin davranışlarından rahatsız oluyoruz. Ayrıca girişte duran resepsiyondakiler bile borusu fakat bizlere yetiyor ve bizlere güçleri yetiyor. Millet ile ağam diye paşam efendim konuşurken bizle lan lun konuşuyorlar.

Burada yapmış olduğumuz en önemli mesele hızlı hizmetler vermektir. Fakat bu işlerde bazen sıkıntı yaşayabilmektedir. Bu sayede hizmet standartlarının aksamaya uğraması engelleyerek çalışırız. Biz yalnızca kendi iş dalımız içinde elimiz geldiği kadar çalışmaya çalışmaktayız.

Bazı firmalar kafalarına göre davranıyorlar. Bina içerisine girince bizleri normal asansörlere bindirmiyor. Çünkü bu tip insanlar bizi hayvan yerine yada insan yerine koymuyorlar. Özellikle normal değil de servis asansörü yani çöplerin işte inip çıkartıldığı asansöre bindiriyorlar.

Teslimat bölgesine göre değişmekle birlikte 45-60 dakika arasında tüm gönderiler adreslerden alınıp istenilen adreslere teslim edilir. Diğer gönderilere göre daha yüksek maliyetlerde olup firmamız piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sumaktadır.

Böylece bu bölgede çok hızlı kurye önemli işe başladı. Bu bölge Başakşehir ilçesine bağlı bir semttir. Ama ileride nereye bağlanır bilinmez. Buralar ve çevre bölgesi senelerden beri çok karışık bir yapıya sahip olduğundan hep inşaat halindedir. Günümüzde çok değişti.

Altınşehir Acil Kurye

 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Altınşehir Hızlı Kurye

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma

Bahçeşehir Kurye

Başakşehir kurye uygulamalarımızda taşınacak ürün kadar taşınma zamanı da önemlidir. Müşterilerimiz özellikle acil gönderi kuryelerimizi seçmektedirler. Gün içerisinde teslim edilmesi gerekli olan, hemen teslim alınması gerekli olan her çeşit paketinizin sevkiyatını yapıyor,

Küçükçekmece kurye ihtiyacı olanların en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlardır. Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayabilir, fiyat bilgisi alabilir, ihtiyaçlarınızı en ideal fiyatlarla karşılama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Firmalara huzur ve ayrıcalık kazandırır.

Bahçeşehir kurye ile beraber ilçe sınırları içinde Hava ve trafik şartları değişse de teslimatımız daima zamanında yapılır. 7/24 hizmetleri ile, güvenilir taşıma, en ideal fiyat, tecrübeli ve güler yüzlü personel ile nakliyatta en hızlı çözüm ortağınız kurye ile daima sizin yanınızdayız.

İstanbul’un her yerine gönderi teslimatı hızlı bir şekilde, birebir, kesin en doğru seçimdir. Dilerseniz gece isterseniz gündüz, dilediğiniz saatte gönderinizi gitmesi gerekli olan adrese teslim ederiz. İstanbul gibi çok büyük bir şehirde nakliyatta İkitelli kurye ile çalışmak size güvenlidir.

Bahçeşehir kurye burası ve çevre mahalleleri gerçekten de inşaat ve bozuk bir yapıda gözüküyor. Son olarak aşağıya inen yolları perişan haldedir. Fakat gelişme göstermiş ve değer kazanmış. Ama bizler sayısız firma içinde İstanbul hizmet sunan önemli şirketlerden bir tanesiyiz.

Altınşehir Kurye Zaman

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

“Altınşehir Moto Kurye” hakkında 5 yorum

 1. Geri bildirim: BAŞAKŞEHİR ACİL KURYE – BAŞAKŞEHİR KURYE

 2. Geri bildirim: Altınşehir Kurye - ☎️ 0555 278 23 30

 3. Geri bildirim: BAŞAKŞEHİR HIZLI KURYE

 4. Geri bildirim: BAŞAKŞEHİR MOTO KURYE

 5. Geri bildirim: Başakşehir Kurye | 0555 278 23 30

Bir cevap yazın