Moto Kurye | Arabalı Araçlı Kurye

Arabalı Araçlı Kurye

Arabalı araçlı kurye çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul içinde yoğun yığılmalar olduğu dikkate alınırsa bu şehirde bir noktadan bir noktaya ulaşımı sağlamak oldukça zor olmaktadır. Sistem olarak artık evrak ve paketleriniz ulaşması gereken yere birkaç saat içerisinde, ekonomik, uygun, güvenli, acil ve hızlı bir şekilde ulaşıyor. Daha çok aynı gün içinde büyük işleri yerine taşıyoruz.

Arabalı kurye olarak her konuda hiç bir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda sizleri daha ayrıcalıklı konuma getirecek olan bazı özelliklere sahip hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaz. Her ürünleri müşteriye daha hızlı ve sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediniz.

Sizlere çok hacimli ve ağır işlerinizi özeş araçlarımız ile taşıma imkanı sağlıyor. Bu imkanı yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz. Her gönderi ve paketi adrese getirmek ve onu kişiye teslim etmek ile yükümlüdür. Motosikletin alamayacağı her malzemeyi araçlı kurye elemanlarımız alıp teslim eder. Araçlı kurye servisi ile taşınacak her şeyi taşır.

7/24 her saat hava alanı olan illerimize aynı gün paket teslimini en hızlı, güvenilir hizmetin sunulmasıdır. Uçak kurye son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle; kanser hastalığına ilaçların ya da ilik,  organ nakli gerekli olan hastalara bir an önce ulaştırılması gereken ve çok önemli diğer paketler ulaşır. İşlerinizi daha çok değer katarak çalışma sunarız.

Arabalı taşınan bu hizmetimizin faydaları nelerdir?

Araçlı kurye olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Bu bağlamda biz İstanbul’un tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

Araçlı acil kurye hizmetleri taşımacılık faaliyeti içinde olan kişilere İstanbul içinde hizmet vermektedir. Bizler trafikten en az şekilde etkilenecek motosikletlerle  hizmetleri veriyoruz. İstanbul’da ki gönderim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Firma olarak hizmetlerden en uygununu sizlere sunarak sorunsuz gönderimler yapılmasını çok acil olarak sağlıyoruz. 

İnşallah sizinle beraber el ele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. Yani en zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere servis yapmaktayız.

Araçlı kurye vizyonu hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmaktır. Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteriler bizim ile çalışsın, isterlerse çalışmasın, ister bizi bıraksınlar isterse bırakmasınlar onlara her konuda doğruyu söylemek amacımızdır. Yalan söyleyip kötü olacağımıza doğruyu söyler kötü oluruz daha iyi.

Arabalı araçlı kurye servisi çok hızlı taşıma yapıyor

Arabalı hızlı kurye konusunda bizim ile ilgili hiç bir çekingeniz asla olmasın. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Çabuk hızlı kurye olarak verdiğimiz servisimiz. En hızlı hizmetlerinde başka hiçbir müşterimizin gönderisini almadan size geliyoruz. Bu hızlı hizmeti ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun. Yanı sıra hızlı hareket ediyor. 

Express kurye ile tüm teslimatların hemen verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Bir telefonla kurye elemanımız olduğunuz yere gelip teslim edilmesi gereken belgeyi ya da paketi teslim alıyor ve hemen teslim ediyor. Motosikletli taşınan teslimatlar güvenlidir. Sektör büyüdükçe bu piyasada firma sayısının artması ile birlikte bu işi kısa süredir yapan tecrübesiz firmalara inanmayın.

Sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın. Elemanlarımızın her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Sizler için gece kurye servisi ile nöbetçi kurye çalışıyor.

En hızlı olan sistemini kullanabilirsiniz. Bütün kurye firmaları içinde kullanılan en acil ve en hızlı olan bu sistem ancak çok önemli durumlar içinde geçerli olur. Acil kurye sistemi bir paketi dakikalar içinde teslim etme esasına dayanır. Genelde unutulan, kimlik, pasaport, anahtar ve çok önemli bir eşyanın hemen alınıp derhal acilen teslim edilmesi sistemidir.

Arabalı araçlı acil kurye ne zaman içinde teslim eder?

Arabalı acil kurye teslimat zamanları olarak üç kısımda teslimat sağlanır. Bunlar normal, express ve vip teslimat zamanlarıdır. Normal gönderileri gün içi olmak ile beraber ortalama 5 saat içinde alıp veriliyor. Express, acil, hızlı gönderimleri ise istenilen eşyayı iki saat içinde teslim etme olarak çalışıyor. Vip kurye zamanı ise 15-30-45 dakika içinde istenilen paketi hemen teslim eder.

Her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşan kurye ekibimiz düzenli olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Bu konuda hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda yararlanın. Firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. Durumunda taşınan belge hızlı ve güvenilir taşıması.

İstanbul içinde tüm ilçelere moto kurye hizmeti veriyoruz. Bu ilçelerden en fazla Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Eminönü, Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ilçelerine gidiyoruz.  Arabalı olarak özel 7/24 kurye servisi sağlıyoruz

Hizmet verdiğimiz bölgeler geniş bir çevreye yayılmasına rağmen belirli ilçelerde daha fazladır. Bu semtin bağlı olduğu Beşiktaş ilçesinde ve çevre semtlerinde sistemimiz gereken her şeyi yaparak yüksek çalışma veriyor. Gerek İstanbul olsun gerek İstanbul dışı olsun her türlü özel işlerinizi ve kurumsal olan diğer gönderileri güvenli ve itinalı bir şekilde taşıyoruz.

Arabalı araçlı kurye hizmeti değerli emanetleri alır

Arabalı kurye olarak size özel hizmetlerden uygun fiyatlarla sizde yararlanın. Firmamız hizmet verdiği her noktada bizler deneyimimiz sayesinde sizlere güven ve itimat aşılıyoruz. Firmamızdan her zaman özellikle hafta sonları aynı zamanda motosikletlerin eşya ve evrak taşımak için ayrılmış olan özel bölümleri sayesinde de ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz. Uzman sürücü kadrosu ile özellikle acil taşımacılık olur.

Araçlı kurye sistemi ile bu koca metropol şehir içinde nasıl ve neyi en çabuk yapacağınızı çok iyi biliyoruz. İstanbul içindeki kurye sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Firmamız ile standart kurye ücretlerimize oldukça yakın fiyatlarla verdiğimiz bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mümkün olan en kısa sürede teslimatlarını gerçekleşmesini mümkün hale getirebiliyorsunuz.

Arabalı kurye hizmeti. Motosikletlerin taşıyamayacağı paketler için kurulan hizmet şekline araba kurye adı verilmektedir. Yani burada önemli nokta şudur; ebat ve ağırlık. Bu çeşidi hizmetini;  panelvan ya da araçlarla yapar. Motor gibi aynı gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Hizmeti sayesinde firmalar,  kendi arabalarını kullanmadan SSK, yakıt, şoför, tamirat, eleman vb. masraflardan böylelikle kurtulmuş olurlar. 

Araçlı kurye nedir?, Evet, en can alıcı soruda bu… Hepiniz içinizden şöyle söylüyor olabilirsiniz: ”normal kurye varken,  neden araçlı kuryeyi kullanayım ki.””  Ama işte yorum yapmak öyle kolay değil.  Çünkü bu düşünceleri şu şekilde açıklayabiliriz:Günümüzün en değerli kullanılması gereken şey zaman olduğunu her kes biliyor. Bundan dolayıda buna biz de çok önem veriyoruz. Bu servis sizlere neleri getiriyor?

Araçlı kurye hizmeti bu dönemde taşınacak neleri taşır?

Araçlı kurye hizmeti İstanbul içinde ve İstanbul dışında olmak üzere taşınmayacak kadar büyük ve ağır malzemeleri taşır. Yani bizim motorlarımıza sığmayacak kadar büyük paketlerini özel araçlı kurye sistemi ile gene taşıyor. Gene şehirler arası kurye olarak Türkiye içindeki tüm illere taşıma sağlıyor. İsterseniz de kendi aracımız ile sizi başka ile bırakarak araçlı vale hizmeti de sunuyoruz.

Arabalı kurye servisi bu konuda size yardımcı oluruz. Her zaman kaybetmeden yükünüzü taşıyor. Tabi ki,  özel araca yönlendirildiği için teslimatta bir o kadar hızlı olur.  İstanbul içi olsun isterse İstanbul dışı olsun bütün büyük paketleri acil olarak taşıyoruz. Yeter ki sizler bir malzeme yollamak isteyin bize emanet edin gerisi bizde. İstediğiniz zaman bu konuda bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Trafik kalabalık olduğu zamanlarda diğer araçların aralarından geçerek ilerliyoruz. Fakat her kesin yoluna devam edebilmesi sayesinde gitmesi gereken yere zamanında ulaşabilmektedir. Yüksek risk oluşturacağından zor oluyor. Acil şekilde taşınması ve teslim edilmesi gereken evraklar ile ilgili olarak gecikme yaşamadan tam zamanında teslimat sağlanmaktadır. Yoksa bu doğrultuda her türlü önlem alıyoruz. 

Bu durum hem her çalışanlarının hem de taşıma ihtiyacı olan kişi ya da işletmelerin güvenliği için uygulanmaktadır. Bundan gayrı sizleri İstanbul dışında olmak üzere hiç bir bölgede sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Bunun için sizlere söz veriyoruz. İstanbul dışından nereye olursa olsun bu hizmetinizde arayacağınız tek adres bizim adresimiz olsun. Çünkü diğerleri sizi yarıya kadar bizler ise ölene kadar bırakmayacağız.

Arabalı araçlı kurye ile İstanbul içine her türlü paket gider

Biz varsak sizin yanınızdayız demektir. Evet bizler elimizden geldiği kadar trafiği tehlikeye atmamaya çalışıyoruz. Kimseye zarar vermemeye çalışıyoruz. Bu açıdan çok dikkatli ve mantıklı davranarak işimizi yapıyoruz. Trafikte duyarsız sürücülerin, boş yere şerit değiştiren, sağa sola makas atan sürücülerin yanında aslında bizim yaptığımız iş ve bizim kullandığımız motosiklet bunların yanında sıfır kalıyor.

Çok zamandır başımıza geliyor bunlar. İşte trafikte bir an geçmiyor ki bir şerefsiz sürücünün trafiği tehlikeye atacak umarsız davranışları olmasın. Üzülmüyoruz fakat ölüyoruz her geçen gün yeni ölümler var. Servisimiz başlamıştır. Ancak maddi değeri yüksek olan önemli evrakların taşırız.Bu sistemi içinde durmak yakışmaz. Çoğu zaman biz özellikle Anadolu yakası ve Avrupa  yakası  diye ikiye ayrılmaktadır. 

– Arabalı ve araçlı kurye hizmeti ile bağınızı kesemden devam ediyoruz.

– Öncelikle arabalı ve araçlı kurye özel araç olacağı için bu iş kolay değilidir;

Araçlı kurye nedir, kargom nerede ve yerine teslim edildi mi?

Arabalı kurye ile gönderdiğim koliler,  eşyalar kırılır mı?

Özel kurye paketlerim gerçekten teslim edilir mi? 

Hızlı kurye ile gereksiz sorulardan kurtulmuş oluyorsunuz.

-Hayatımızın amacı sağlıklı ve mutlu şekilde yaşamak.

Arabalı ve araçlı kurye çalışması artık İstanbul’da başladı.

Bu bölge içinde verilen her çalışmaları devam ediyor.

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

“Arabalı Araçlı Kurye” hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: Araçlı Kurye | 0532 367 83 00

  2. Geri bildirim: İstanbul Kurye – İstanbul Motorlu Kurye

Bir cevap yazın