Moto Kurye | Atakent Moto Kurye

Atakent Moto Kurye

Atakent moto kurye olarak 60 dakikada paketi alıyoruz, 60 dakika içinde yerine veriyoruz. Buradaki bu özel hizmet sunmakta olan firmamız, bu alana yıllarını vermiş ve gerekli tecrübeleri edinmiş bir firmadır. Bilinçli ve son derece tecrübeliyiz.

Her türlü gereken bu tecrübeler sayesinde ise sağlıklı bir kurye teslimatı sağlanmaktadır. Çalışanlarının özel eğitimlerden geçiriliyor olması ve gerekli bilgiye sahip olmasıyla da oldukça donanımlı bir konumdadır. Yani tam hazır durumdayız.

Zeytinburnu kurye hizmetini sunan firmamız kendine ait prosedürlerini uygulayarak tam anlamıyla müşteri memnuniyetini sağlamak da olup, müşterilerinin haklarını koruma altına almıştır. Yani inanların haklarına her zaman saygı duyarız.

Atakent acil kurye teslimatları sırasında ise zamanında ve disiplinli bir çalışma sunmak tek gayemiz olmaktadır.  Müşterilerinin şikayetleri ile de yakından ilgilenen firmamız. Oluşan bir çok çeşitli problemleri aynı gün içerisinde gidermektedir. 

Atakent kurye daima müşteri odaklı çalışan firmamız zamanında, kaliteli ve yerinde bir hizmetin verilmesini sağlamaktadır. Ayrıca firmamız bulunduğu alanın içerisinde yer alan her noktaya hizmet sunarak alanını geniş tutmuştur.

Küçükçekmece kurye hizmeti sunan firmamızda özel eğitimler almış olan motorlu kuryeler çalışır. Alınan bir çok paketlerin teslimatlarının sağlanmasında en sık görev alan teslimatçı buradadır. Yani yürüyen postacı elemanlarıdır.

Atakent moto kurye müşteriler için geniş hizmet seçeneği

Atakent kurye olarak hizmet sunan firmamızın oldukça geniş bir hizmet ağı ve alanı bulunmaktadır. Çiçek göndermeden tutun zamanının da ulaştırılan hediyelere kadar geniş bir hizmet seçeneği vardır. Yani her alanda hizmet veriyoruz.

Atakent motorlu kurye daima yanınızda olacaktır İnşallah. Firmamız müşterilerinin iletişime geçmeleri ile beraber gece gündüz demeden kurye teslimatı yapmaktadır. Yani tüm alma ve ulaştırma olarak bu hizmeti sunmaktadır. 

Halkalı moto kurye hizmeti hem acil olan işlerinizde yardımcınızdır. Artık hem belli bir zaman ve günde teslim edilmesi gereken paketleri özenle teslim ederiz. Artık bir çok paketin alınmasını ve aynı zamanda teslim edilmesini sağlıyoruz.

Özellikle motorlu kuryelerimiz bu alanda çalışma yürüten ve hızlı bir performans sergileyen ekip arkadaşlarımızdandır. Zamanında bir teslimatın gerçekleştirilmesi için bu eğitimli ve tecrübeli arkadaşlarımız görev almaktadır. Yani sağlamdır.

Motorlu kurye teslimatını gerçekleştiren kuryecilerimizin direksiyon hakimiyeti güçlü ve yol bilgisi kuvvetlidir. Haftalık eğitimlerden geçirilerek görev başına gelen motorlular en güvenli kurye teslimatlarının da yapılmasını sağlamaktadır.

Ayrıca motorun sağladığı dar alanlardan geçebilme ve trafiğe yakalanmama gibi avantajlar vardır. Yani bu manevra sayesinde hızlı bir ulaşım yapılmaktadır. Gece ve gündüz her gün aynı şekilde, prensipli ve disiplinli bir hizmet verilmektedir.

Atakent moto kurye unutulan eşyalarınızda teslimat nasıl olur?

Motorlu kuryeler paketlerin en uygun şekilde koruma altına alınmasını sağlar. Ayrıca da sağ salim adreslerine teslim edilmesini sağlamaktadır. Verilen bütün görevlere aynı hassasiyeti gösteren kuryeler müşterilerimizin olumlu dönüşlerini beraberinde getirmektedirler.

Bazen acil olarak evden ya da iş yerinden çıkarak gerekli eşyalarınızı yanınıza almayı unutabilirsiniz. Bu eşyalarınızı almak için geri dönmeye kalktığınızda ise başka bir yere geç kalırsınız. İşte tam bu noktada sizin yardımınıza gece gündüz çalışan özel kuryeler yetişir.

Unuttuğunuz ya da acil olarak ihtiyaç duyduğunuz dosya, belge, kimlik, dava dosyaları vb işleri taşırız. Birde diğer acil eşyalarınız için motorlu hizmetlerimiz yanınızda. Hatta bebeğinizin en sevdiği oyuncağına kavuşması ya da sizin yapacağınız bir sürpriz kapıda olur.

Her hangi bir hediyenin ulaşması için kuryelerden yardım alabilirsiniz. Paket alımını ve teslimatını dakikalar içerisinde gerçekleştiren motorlu kuryeler sizi hem zaman kaybından kurtarır hem de kısa süren üzüntüler ve tam zamanında yaşanan mutluluklar sağlar.

Atakent hızlı kurye firmamız sizlere güvenilir hizmet sunarak memnuniyetinizi almaktadır. Özellikle motorlu çalışma alanında hizmetimiz sağlanırken başta müşterilerimizin acil olan işleri göz önüne alınmaktadır. Artık kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

Eğer paketler küçük ve hızlı bir teslimat istiyorsa bu durumda paket teslimatının alınması önem kazanır. İşte bu ve teslimatın gerçekleştirilmesi motorlu kuryelerimizle sağlanıyor. Sahsa teslimat işlemleri ise müşterilerimizin teslimat bilgilerine göre değerlendiriliyor.

Atakent moto kuryeden güvenilir ve sağlam bir hizmet daha

Güvenli bir teslimatın gerçekleştirilebilmesi için motorlu kuryeler çok daha dikkat ederler. Yani daha öncesinde teslimat adresiyle alakalı bir çalışma yürüterek en güvenli güzergahı belirliyorlar. Olası aksiliklerde ise ilk önce paket güvenliği sağlanıyor.

Firmamız güvenli bir teslimat için gerekli bütün mevzuatın eksiksiz yerine getirilmesini ve denetlenmesini sağlıyor. Bu sayede paketlerin hepsi güvenli bir şekilde adreslerine teslim edilmiş oluyor. Müşterilerimize teslimatının ne kadar süreceği bilgisi de verilir.

Atakent moto kurye firmamızla iletişime geçen bütün müşterilerimizden öncelikle kurye hakkında bir bilgi alınmaktadır. Sonrasında kuryenin hangi adresten alınacağı ve hangi adrese teslim edileceği bilgisi edinilir. Böylece müşterilere otomatik gider.

Ayrıca teslimat bilgisi için en önemli olan adres ve teslim alacak kişi bilgisi ve iletişim numarası talep edilir. Bunun yanında kuryenin teslimat sürecinin takibinin sağlanabileceği bir iletişim numarası ya da kodu paylaşılır. Artık iş paketi teslim etmeye kalır.

Bütün bilgilerin ardından bir sorunun olup olmadığı ya da müşterinin eklemek isteyeceği bir bilgi varsa alınır. Ayrıca müşterilerimiz gün içerisinde diledikleri zaman firmamızdan bilgi alabilecekleri bilgisini de edinirler. Kurye hizmetinin ilk aşaması bu şekilde sağlanır.

İstanbul Moto Kurye
İstanbul Moto Kurye

Atakent moto kurye hizmetinde yürütülen süreç 

Atakent kurye müşteri hizmetlerinin almış olduğu bilgiler doğrudan motorlu kuryelere aktar. Teslimatın alınması için harekete geçen motorlu çalışan elemanlar, hızlı bir şekilde adrese ulaşır. İşlerin teslim alınması itina ile olur.

Alınan iletiyi teslim edecek olan kişinin bilileri tekrar teyit edilerek ileti alınır. Alınan iletinin ise teslimat öncesi hem sterilizasyon hem de korunaklı malzemelerle paketlenmesi işlemi gerçekleşir. Artık özenle sınıflandırılarak işlem olur.

Bu bilgiler alınırken müşterilerimizin soruları da cevaplar. Ayrıca kuryelerin karışmaması ve doğru bir teslimat için önlem alınır. Yani her alınan iş üzerine adres ve diğer gerekli bilgiler not eder. Paket dağıtımının yapılmasını içermektedir.

Teslimat için adrese ulaşıldığında ise teslim alacak kişinin bilgileri tekrar teyit eder. Bundan sonra ise güvenli bir teslimat gerçekleşir. Bu sürecin tamamlanması çok kısa bir süre içinde vuku bulur. Yani böylece zaman kaybı yaşamaz.

Atakent kurye sonra ise kurye sahibine kuryenin teslim edildiğine dair bir bilgi geçer. Zeytinburnu kurye firmamız bu süreçlerin hiçbirini atlamadan eksiksiz uygulanmasına dikkat eden bir firmadır. Böylece iki tarafta mutlu olur.

 

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

Bir cevap yazın