Moto Kurye | Atışalanı Moto Kurye

Atışalanı Moto Kurye

Atışalanı kurye firması olarak, müşterilerimize güvenilir, hızlı, konforlu, kaliteli bir teslimat süreci vermekteyiz. Aynı zamanda teslimat sonrası alınan değerlendirmeler ile kurye hizmeti sürecinde de değişimler ve iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden gönderiler en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştırılması için kaliteli bir firma ile çalışılmalıdır. Bu da çok önemli bir durumdan ibarettir.

Atışalanı moto kurye firma olarak kurye hizmeti alırken neye dikkat etmelidir? Kurye ekiplerinin de kaliteli, güvenilir ve iletişimi güçlü olmalıdır. Sizinle şeffaf bir iletişime geçmeli, aklınıza takılan bir soru kapsamında da sizleri bilgilendirmelidir. Son olarak sigortalı taşımacılık yapılmalıdır. Teslimat sırasında gönderimini yaptırmak istediğiniz paket zarar görürse kurye firması bunu karşılamalıdır.

Atışalanı motorlu kurye hizmeti alırken ne yaplamı; İnternet sitesine bakmalı; İstanbul içinde veya dışında her hangi bir firma sağlam bir hizmet almak istiyorsa ilk o kurye firmasın önce internet sitesine bakmalı ve incelemelidir. Çünkü bir çok firma kopya site yapıp müşterileri ilgisini çekmeye çalışır. Yada en üst sırada olmak için bir çok yöntem kullanır. İnternet sitesinin kurumsal olmasına çok dikkat etmelidir.

Atışalanı Kurye

Atışalanı kurye konforlu, hızlı ve güvenilir olması nedeniyle sıkça tercih edilen kurye hizmetine başvurmadan önce dikkat etmeniz gereken pek çok önemli nokta vardır. Bunların başında gelen ise kurye firmasının güvenilir olup olmadığıdır. Teslimatında sadece kişisel alışverişler değil şirket evrakları ile özel evrak gönderimleri de yapılır.  İşte böylece düzenli olan daha sağlam ve kaliteli işler ortaya çıkmaya başlar.

Artık kaliteli olmasına, içerik resim ve makale kalitesine bakması gerekir. Site içinde ofis adres, telefon, cep telefonu kimliği bulunması gerek. Bu sektörde binlerce site bulunur. Site açan hemen google reklam verir ve iş almaya başlar. Harita ve lokasyonuna bakmalı; Harita, konum ve lokasyon olarak aynı firmanın onlarca yüzlerce haritası bulunuyor. Bu işten nemalanan bazı arkadaşlar google kandırıp her yere harita açıyor.

Bazı firmalarda kurye eleman sayısı olarak çok yüksek rakam söylüyorlar. Bir çok durumda hemen yalana baş vuruyorlar.  Genel olarak gerçeği yansıtmıyor.  Birde kurye elemanları ve motorcular genel olarak serseri ruhlu ve tipli insanlar oluyor. Tabi hepsini kastetmiyorum fakat genelde motorcularun çoğu böyledir. Bundan dolayı özellikle maaşlı eleman alacağınız zaman lütfen çok daha dikkat etmelisiniz.

Esenler Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.

Atışalanı Tarihi

Osmanli zamaninda sultanlar, onemli kisiler ve sonra da ordudaki okcular bu bolgede atış talimlerini yaparlarmiş. Istanbul’ un Esenler ilçesinin, kendisine has bir atmosfere sahip bir semtidir ki; Merter, Güngören, Üç yüzlü, Çinçin deresi güzergahından Atışalanı’na gitmek istanbul hakkında onlarca caddeye eşdeğerdir. Esenlere ilçesine bağlı istanbul ilinin bilnen bir semti burası.

Merkez hariç nerdeyse her tarafa tek seferde giden otobüs bulabilirsiniz. Yani öyle bir göbek işlevi görür. İçerisinde birlik mahallesi, havalimanı mahallesi gibi askeri terimleri çağrıştıran mahalleler mevcuttur. Firmamızda görev alan her bir çalışanımız, sizlerin alacağı hizmeti en üst seviyeye çıkarmak için tecrübeli ve kriz anlarını iyi yönetebilen adaylar arasından seçilmiştir.

İşlerinizin ağırlığı ve boyutu her ne olursa olsun alırız. Artık ulaşması gerekli olan noktaya kadar problemsiz ve güvenli olarak ulaştırmak firmamızın öncelikli hedefidir. Avrupa yakası kurye süreçlerini bu prensipler doğrultusunda yöneterek güvenli süreçlere imza atıyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanıyor. Böylece verilen işler de hızlı ve nitelikli bir nakliyat sağlanmış olur.

Atışalanı Moto Kurye

Atışalanı şuanki askeriyenin dibinde olması buranın öncedengelişmemiş olmasını kanıtlar niteliktedir. İnsanları Esenler diğer semtlerine iyi ve piyasaya göre hallicedir. Yine de Esenler işte. Esenler’in merkezden sonraki en önemli yeri. Bu ilçenin, tem otobanın kuzey kısmında kalan önemli bir bölümünde. Habibler yolu üstünde bulunmaktadır. Buranın Çiftedutlar diye bir yeri vardı.

Belediye İett’nin merkezi semtlerden Başakşehir, Bağcılar, İkitelli, Avcılar bölgesine giden tüm otobüsleri bu içerideki yere girmesi galiba zorunludur. Öyledirki esasında tam da yol üzeri değildir fakat yolcusu fazladır. Neyse ki Belediye yani İett tarihindeki en faydalı olan çalışma işlerden birine imza atarak bu Çiftedutlar durağını merkezden kaydırdı. Artık otobüsler o keşmekeşe girmiyor.

Tem otobanın yanına bir yan yol yaparak durağı da oraya verdi. Fakat minibüsler halen içeriden gitmekte diretiyor. 1940 senesine kadar ismi Avas olan yerleşim birimi. Daha sonra Atışalanı olarak değiştirilmiştir. Bugünlerde yani son yıllarda trafiği çılgın atmaktadır. Bi ucundan diğer ucu toplasan 2 kilometre değildi. Sabah erken saatlerde 40 – 50 dakikada anca katedebiliyorsun.

İstanbul Kurye

 • Gidiş-dönüş servisi ; Yollanılan paket imzanıp geri gelmesi işlemine deniyor
 • İmzalı teslimat ; Alınan tüm dökümanların teslim edilmesi esnasında imza
 • Gizli teslimat ; Verilen paketlerin üçünçü kişler tarafından asla bilinmemesi
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Son model araçlar ; kullanılan motosikletlerin yeni model ve bakımlı olması
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • İndirimli fiyatlar ; Her ayın belirli günlerinde olan süpriz indilerin sağlanması
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği
 • Yüksek başarı yüzdesi ; Verilen teslimatlar yüzde doksan dokuz başarı oranı

Atışalanı Motorlu Kurye

Atışalanı moto kurye firmalar bu hizmeti almak için ne yapmam gerekiyor? Kurye firmaları evet özellikle İstanbul içinde binlerce site var. Bu firmalar bu siteler üzerinden hizmet veriyorlar. Kimisi sitesini güçlendiriyor, seo yaptırıyor, kimisi de reklam veriyor. Çoğu da çakma merdiven altı firmalar. Gerçek kurumsal firmalara denk gelmek çok zor olabilir. Bu firmaları çok iyi çalışıyor.

Bu hizmeti almak için iyi araştırma yapın. Çünkü seçmek artık çok zorlaştı. Bu konuda size bazı kriterler sunmaya çalışacağız. Lütfen bunları daha dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Her hizmeti almak için araştırma yapın. Bu hizmeti almak ile almamak hakkında bir fark ve başka görmeyenler. Bu uygulamalar arasında en günceli ise scotty yolcu taşıma uygulamasıdır.

Bu uygulama yolculuk paylaşım uygulaması olup çok popüler bir hale gelmiştir. Kurye hizmeti alırken kaçınılması gereken nedir? En önemli konu hız ve güvendir. Negatif hava koşulları gibi farklı faktörler de gönderi gecikmesinde önemli bir sebeptir. Firmamız tüm olumsuzlukları minimum düzeye indirerek hizmet vermektedir. Gönderi ulaşması için ekibimizle sorunlara çözüm arar.

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

Atışalanı Acil Kurye

Atışalanı kurye hizmeti veren bu kurye siteleri hakkında . Bu kuryeci siteleri çoğu yasal olmayan yollardan kendi sitelerini üste çıkararak ilk sıralarda olmaya gayret ediyor ve müşterilerin yani son kullanıcıların önüne çıkıyor. Bu siteler zaten ileride ya banlanıyor yada kapanıyor. Hemen yenisini açıyorlar.  Bu kurye siteleri bir çok yollar ile başta çıkıyor.  Google bize değer versin hemde insanlar bilinçlensin diye.

Fakat onlar aynı makaleyi tekrar her semt ilçe için yazıyorlar. Fakat nedense üste çıkıyorlar biz ise hep altta kalıyoruz. Bu konu için scotty ile yolculuk paylaşım sistemi yazımızı okuyabilirsiniz. çoğu insan kişi ve şirket elindeki bir çok ismi artık salmaya başlamıştır. Motorlu kurye web sitelerine dikkat edin. Moto kurye hizmeti almak konusunda bir çok yöntem kullanabilirsiniz. Biz de böyle uzun makale yazıyoruz.

Esenler kurye hizmetleri sizlerin taleplerine uygun olarak farklı formatlarda istifadenize sunulmaktadır. Acil yahut hızlı gönderi olarak acil, express ve vip kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Sizlere geniş yelpazede her gönderi için uygun olan en iyi hizmetini vermekteyiz. Kesintisiz iletişim ile bizimle kolayca destek kuran çağrı merkezimize ilettiğiniz talepleriniz doğrultusunda yönlendirme yapılmaktadır.

Atışalanı Hızlı Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat

Atışalanı Ekspres Kurye

Esenler kurye, talep edilen farklı kategorilerden çeşitli ürünler için kurye hizmeti veren firmamız, içerik her ne olursa olsun aynı özenli olan bir yaklaşımı sergilemektedir. İstikrarlı tavrımız ve uzman bakış açımız sayesinde hak ettiğiniz hızlı kurye hizmetlerini Kurye ailesi olarak sunuyoruz. Sizler de güven duyulan bir firmadan Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde kurye hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Pek çok kişi kurye hizmetlerini daha hızlı ve güvenli hizmetler almak için tercih eder. İstanbul Kurye hizmet çerçevesinde firmamız; Aynı gün içerisinde teslimat yapılmakatdır. Bu bölgeye ortağı olarak dahil olmaktayız. Motorlu kurye daima için diğer taşıma yöntemlerinden çok daha avantajlıdır. Bunun ilk nedeni, motor kuryeler trafikte diğer araçlara göre çok daha hızlı ve rahat hareket edebilir.

Esenler moto kurye ile en avantajlı hizmet anlayışı, profesyonel ve çözüm merkezli ekip, Sorunsuz ve doğru ulaştırma, Dürüst ve şeffaf hizmet süreçleri sunmaktadır. Firmamızda faaliyetlerini sürdüren her bir ekip arkadaşımız sorumluluk bilinci yüksek kişilerden özel olarak seçilmiştir. Bu doğrultuda bizlere emanet etmiş olduğunuz her bir kurye hızlı ve güvenli olarak hedef noktaya ulaştırılmaktadır.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Bir cevap yazın