Atışalanı Moto Kurye | 0533 091 65 40 | Acil Kurye
Atışalanı acil moto kurye

Atışalanı Moto Kurye

Atışalanı moto kurye firma olarak kurye hizmeti alırken neye dikkat etmelidir? Kurye ekiplerinin de kaliteli, güvenilir ve iletişimi güçlü olmalıdır. Sizinle şeffaf bir iletişime geçmeli, aklınıza takılan bir soru kapsamında da sizleri bilgilendirmelidir. Son olarak sigortalı taşımacılık yapılmalıdır. Teslimat sırasında gönderimini yaptırmak istediğiniz paket zarar görürse kurye firması bunu karşılamalıdır.

Bu kapsamda Atışalanı kurye firması olarak, müşterilerimize güvenilir, hızlı, konforlu, kaliteli bir teslimat süreci vermekteyiz. Aynı zamanda teslimat sonrası alınan değerlendirmeler ile kurye hizmeti sürecinde de değişimler ve iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden gönderiler en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştırılması için kaliteli bir firma ile çalışılmalıdır. Bu da çok önemli bir durumdan ibarettir.

Konforlu, hızlı ve güvenilir olması nedeniyle sıkça tercih edilen kurye hizmetine başvurmadan önce dikkat etmeniz gereken pek çok önemli nokta vardır. Bunların başında gelen ise kurye firmasının güvenilir olup olmadığıdır. Kurye teslimatında sadece kişisel alışverişler değil şirket evrakları ile özel evrak gönderimleri de yapılır.  İşte böylece düzenli olan daha sağlam ve kaliteli işler ortaya çıkmaya başlar.

 

Atışalanı moto kurye hizmeti

Atışalanı moto kurye hizmeti

 

Atışalanı motorlu kurye

Kurye hizmeti alırken neye dikkat etmelidir?

1- İnternet sitesine bakmalı

İstanbul içinde veya dışında her hangi bir firma sağlam bir hizmet almak istiyorsa ilk o kurye firmasın önce internet sitesine bakmalı ve incelemelidir. Çünkü bir çok firma kopya site yapıp müşterileri ilgisini çekmeye çalışır. Yada en üst sırada olmak için bir çok yöntem kullanır.  İnternet sitesinin kurumsal olmasına, kaliteli olmasına, içerik resim ve makale kalitesine bakması gerekir. Site içinde ofis adres, telefon, cep telefonu kimliği bulunması gerekir. Bu sektörde binlerce site bulunur. Site açan hemen google reklam verir ve iş almaya başlar.

 

2- Harita ve lokasyonuna bakmalı

Harita ve lokasyon olarak aynı firmanın onlarca yüzlerce haritası bulunuyor. Her yere harita açıyorlar. Kurye eleman sayısı olarak çok yüksek rakam söylüyorlar. Bir çok durumda hemen yalana baş vuruyorlar.  Genel olarak gerçeği yansıtmıyorlar.  Birde kurye elemanları ve motorcular genel olarak serseri ruhlu ve tipli insanlar oluyor. Tabi hepsini kastetmiyorum fakat genelde motorcularun çoğu böyledir. Bundan dolayı özellikle maaşlı eleman alacağınız zaman lütfen çok daha dikkat etmelisiniz.

 

Atışalanı moto kurye servisi

Atışalanı moto kurye servisi

 

Atışalanı acil kurye

Bu kurye firmalarının yaptığı üç kağıtlar ve kandırmalar

  1. – Her ilçeye ve her semte olmadığı halde sahte ve boş harita açarlar
  2. – Her ilçede ilk sırada çıkmak için web site manipülasyon yaparlar
  3. – Onlarca telefon hattı alırlar ve hep yönlendirme yaparlar
  4. – Çoğunun bir ofisi olamadığı halde varmış gibi çalışırlar
  5. – Bir çok özel çalışan kurye firması açılışı ve faturası yoktur
  6. – Müşteriye paket teslimat zamanı ile ilgili yalan söylerler
  7.  – Genelde teslimat zamanı ve süresini geçirip yalan söylerler
  8. – Motor bozuldu, kurye kaza yaptı, çok trafik vardı gibi hep aynı yalanları
  9. – Verdikleri fiyatlar genel olarak bir birlerini tutmaz
  10. – Reklam verip en üstte çıkıp daha fazla iş alır ve başka firmalara verirler

 

Moto Kurye ile taşıma işleri nasıl yapılır?

 

Atışalanı motorlu kurye

Atışalanı moto kurye firmalar bu hizmeti almak için ne yapmam gerekiyor? Kurye firmaları evet özellikle İstanbul içinde binlerce site var. Bu firmalar bu siteler üzerinden hizmet veriyorlar. Kimisi sitesini güçlendiriyor, seo yaptırıyor, kimisi de reklam veriyor. Çoğu da çakma merdiven altı firmalar. Gerçek kurumsal firmalara denk gelmek çok zor olabilir. Bu firmaları nasıl çalışıyor? Bu hizmeti almak için iyi araştırma yapın.

Çünkü seçmek artık çok zorlaştı. Bu konuda size bazı kriterler sunmaya çalışacağız. Lütfen dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Her hizmeti almak için araştırma yapın. Bu hizmeti almak ile almamak hakkında bir fark görmeyenler. Bu uygulamalar arasında en günceli ise scotty yolcu taşıma uygulamasıdır. Bu uygulama yolculuk paylaşım uygulaması olup çok popüler bir hale gelmiştir. Kurye hizmeti alırken kaçınılması gereken nedir?

 

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

 

"<yoastmark

 

Atışalanı hızlı moto kurye

Atışalanı kurye hizmeti veren bu kurye siteleri hakkında . Bu kuryeci siteleri çoğu yasal olmayan yollardan kendi sitelerini üste çıkararak ilk sıralarda olmaya gayret ediyor ve müşterilerin yani son kullanıcıların önüne çıkıyor. Bu siteler zaten ileride ya banlanıyor yada kapanıyor. Hemen yenisini açıyorlar.  Bu kurye siteleri bir çok yollar ile başta çıkıyor.  Google bize değer versin hemde insanlar bilinçlensin diye.

Fakat onlar aynı makaleyi tekrar her semt ilçe için yazıyorlar. Fakat nedense üste çıkıyorlar biz ise hep altta kalıyoruz. Bu konu için scotty yolculuk paylaşım sistemi yazımızı okuyabilirsiniz. çoğu insan kişi ve şirket elindeki bir çok ismi artık salmaya başlamıştır. Motorlu kurye web sitelerine dikkat edin. Moto kurye hizmeti almak konusunda bir çok yöntem kullanabilirsiniz. Biz de böyle uzun makale yazıyoruz.

 

Hemen Ara
× CANLI