Moto Kurye | Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar motorlu kurye çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul içinde yoğun yığılmalar olduğu dikkate alınırsa bu şehirde bir noktadan bir noktaya gidiyoruz. Çünkü ulaşımı sağlamak oldukça zor olmaktadır. Bu neden ile bu bağlamda biz İstanbul’un tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak yarışta bizde varız. Sonuçta sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. 

Avcılar moto kurye olarak her konuda hiç bir endişenin yaşanmadığı hizmetlerde aynı zamanda sizleri daha ayrıcalıklı konuma getirecek olan bazı özelliklere sahip hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaz. Her ürünü müşteriye daha hızlı ve sağlam gönderebilmek için özellikle bizi tercih ediniz.

Avcılar kurye sitemi olarak artık evrak ve paketleriniz ulaşması gereken yere birkaç saat içerisinde, ekonomik, uygun, güvenli, acil ve hızlı bir şekilde ulaşıyor. Bu nedenle hızlı olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte çok çalışırken asla ilkelerimizden kesin taviz vermiyoruz.

Avcılar Kurye

Avcılar acil kurye hizmetleri taşımacılık faaliyeti içinde olan kişilere İstanbul içinde hizmet vermektedir. Bizler trafikten en az şekilde etkilenecek motosikletler ile  hizmet veriyoruz. En acil olarak İstanbul’da ki gönderim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Firma olarak acil kurye hizmetlerden en uygununu sizlere sunarak sorunsuz gönderimler yapılmasını sağlıyoruz. 

Hızlı kurye konusunda bizim ile ilgili hiç bir çekingeniz asla olmasın. Hızlı servis ile buralarda her şey birkaç saat içinde verilir. Bu olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Çabuk ve hemen olarak verdiğimiz servisimiz. Başka bir deyişle hizmetlerinde başka hiçbir müşterimizin gönderisini almadan size geliyoruz. Bu hızlı hizmeti ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun. 

İstanbul kurye ile tüm teslimatların hemen verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Bir telefonla kurye elemanımız olduğunuz yere gelir. Teslim edilmesi gereken belgeyi ya da paketi teslim alıyor ve hemen teslim ediyor. Yani motosikletli taşınan teslimatlar güvenlidir. Sektör büyüdükçe bu piyasada firma sayısının artması ile birlikte bu işi kısa süredir yapan tecrübesiz firmalara inanmayın.

İstanbul Kurye

 • Gidiş-dönüş servisi ; Yollanılan paket imzanıp geri gelmesi işlemine deniyor
 • İmzalı teslimat ; Alınan tüm dökümanların teslim edilmesi esnasında imza
 • Gizli teslimat ; Verilen paketlerin üçünçü kişler tarafından asla bilinmemesi
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Son model araçlar ; kullanılan motosikletlerin yeni model ve bakımlı olması
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • İndirimli fiyatlar ; Her ayın belirli günlerinde olan süpriz indilerin sağlanması
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği
 • Yüksek başarı yüzdesi ; Verilen teslimatlar yüzde doksan dokuz başarı oranı

Avcılar Moto Kurye

Araçlı kurye sizlere çok hacimli ve ağır işlerinizi özeş araçlarımız ile taşıma imkanı sağlıyor. Bu imkanı yaşamak için uygun ve ucuz  fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz. Böylece her gönderi ve paketi adrese getirmek ve onu kişiye teslim etmek ile yükümlüdür. Motosikletin alamayacağı her malzemeyi araçlı kurye elemanlarımız alıp teslim eder

Moto kurye 7/24, her saat hava alanı olan illerimize çalışır. Aynı gün içinde paket teslimini en hızlı, güvenilir şekilde sunulur. Uçak kargo son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle; bulunmaz ilaçlar için ve kanser hastalığına ilaçlar, ya da ilik ve organ nakli gerekli olan hastalara çalışırız. Bir an önce acil gereken ve çok önemli diğer paketler ulaşır.

Motorlu kurye ile sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 süren hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın. Elemanlarımızın her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Sizler için gece bile çalışan servisi ile beraber nöbetçi kurye çalışıyor

Firuzköy Kurye

Acil kurye içinde acele çalışma ile en hızlı olan bu sistemini kullanabilirsiniz. Bütün firmaları içinde kullanılan en acil ve en hızlı olan bu sistem ancak çok önemli durumlar içinde geçerli olur. Böylece alınacak bir paketi dakikalar içinde teslim etme esasına dayanır. Genelde unutulan, kimlik, pasaport, anahtar ve çok önemli bir eşyanın hemen alınıp derhal acilen teslim edilmesi sistemidir.

Avcılar hızlı kurye özellikle İstanbul içinde tüm ilçelere moto kurye hizmeti veriyoruz. Bu ilçelerden en fazla Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Eminönü, Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ilçelerine çabuk şekilde gidiyoruz. 

Acil kurye olarak hizmet verdiğimiz bölgeler geniş bir çevreye yayılmasına rağmen belirli ilçelerde daha fazladır. Bu semtin bağlı olduğu Beşiktaş ilçesinde ve çevre semtlerinde sistemimiz gereken her şeyi yaparak yüksek çalışma veriyor. Gerek İstanbul olsun gerek İstanbul dışı olsun her türlü özel işlerinizi ve kurumsal olan diğer gönderileri güvenli ve itinalı bir şekilde taşıyoruz.

Avcılar Motorlu Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi

Avcılar Acil Kurye

Firuzköy kurye teslimat zamanları üç kısımda çalışmalar sağlanır. Bunlar normal, acil ve çok acil teslimat zamanlarıdır. Normal gönderileri gün içi olmak ile beraber ortalama 5 saat içinde alıp veriliyor. Express, acil, hızlı gönderimleri ise istenilen eşyayı iki saat içinde teslim etme olarak çalışıyor. Çok acil işlerin zamanı ise 25 dakika içinde istenilen paketi hemen derhal teslim eder.

Ambarlı kurye ile her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşan motorlu çalışan ekibimiz vardır. Öyle ki düzenli olarak bakımları yapılmış motosikletler ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu konuda hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda yararlanın. Firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. 

Moto kurye olarak size özel hizmetlerden uygun fiyatlarla sizde yararlanın. Firmamız hizmet verdiği her noktada bizler deneyimimiz sayesinde sizlere güven ve itimat aşılıyoruz. Firmamızdan her zaman özellikle hafta sonları aynı zamanda motosikletlerin eşya ve evrak taşımak için çalışıyor. O halde size ayrılmış olan özel bölümleri sayesinde sizde ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.

Avcılar Hızlı Kurye

Avcılar kurye sistemi ile bu koca metropol şehir içinde nasıl ve neyi en çabuk yapacağınızı çok iyi biliyoruz. İstanbul içindeki kurye sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Firmamız ile standart kurye ücretlerimize oldukça yakın fiyatlarla verdiğimiz bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mümkün olan en kısa sürede teslimatlarını gerçekleşmesini mümkün hale getirebiliyorsunuz.

İnşallah sizinle beraber el ele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere servis yapmaktayız.

Avcılar moto kurye vizyonu hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmaktır. Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteriler bizim ile çalışsın, isterlerse çalışmasın, ister bizi bıraksınlar isterse bırakmasınlar onlara her konuda doğruyu söylemek amacımızdır. Yalan söyleyip kötü olacağımıza doğruyu söyler kötü oluruz daha iyi.

Ambarlı Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.

Ispartakule Kurye

Avcılar motor kurye özellikle aileler çocuklarına hızlı bir şekilde istediklerini göndermeleri gerekiyor. Bundan dolayı bizde bunları teslim alıp adreslerine kadar bırakıyoruz. Böylece işte sizin için sizi mutlu etmek için böylelikle çalışıyoruz. Biz niye varız bunun için tabi ki. Bizim olduğumuz bu firmamız, bu hizmeti veren işletmeler arasında seçkin ve en önde bir yere sahiptir.

Çünkü artık hayatınızda servisi en güvenilir ve en hızlı servis olmuştur. Bu servisimiz kurumsal firma mı? Bu bölge baktığınız zaman gerçekten de alan ve genişlik yani büyüklük yüz ölçümü olarak çok geniş ve büyük bir bölgededir. Yıllar önce 1999 Ağustos ayında, ayın 19′ unda büyük bir deprem oldu. Avcılar depremi çok üzüldüğümüz olay maalesef bu bölge çoğu yer yerle bir olmuştur.

Özellikle olaylar sırasında akut ve yabancı  ile kurtarma ekibi olarak bizler de gönüllü ekip olarak varız. Özellikle çevre yolu yan yol kenarında bir çok firma vardır. Bunları da sizde bırakmıyoruz. Ayrıca bu bölge içinde bir tane araçlı elemanımız vardır. Her türlü ulaştırma konusu yaşam devam ettikçe var olmaya devam edecek ve sürekliliğini koruyacak hizmet şekillerinden biridir.

Avcılar Ekspres Kurye

Avcılar hızlı kurye bundan dolayı her firma mutlaka belirli zamanlarda daha çok insan gücüne ihtiyaç duyacaktır. Yan yol üzerinde bulunan bu büyük kurumsal firmalar bu işi iyi biliyorlar. Bu ilçede iş konusunda mutluluk artık sizlerinde hakkı diye düşünüyoruz. İnsanlara yaptıkları işlerde hayır ve bereket diliyoruz. Avcılar ilçesinde bir çok önemli mahalle ve caddeler bulunmaktadır.

Daha güzel işler için doğru yolunda her gün kendini daha fazla geliştirmektedir. Buraya yakın olan işler için bu büyük ilçe ile ilgili bilgi almak isteyen bize buradan ulaşabilir. Avcılar arabalı, olarak yine servisimiz vardır. Biz bir gün sonra dışarıya çıkıp motorla deprem yerine gittiğim zaman Avcılar bölgesi çökmüştü. Allah bir daha böyle bir acı hiç kimseye yaşatmasın diliyoruz.

Motorlu kurye hizmetimiz buralar için çok gerekli olan bir bölge. Yoğun nüfus trafiğinin olduğu yerlerin başında gelir. İstanbul Üniversitesi’nin bir büyük kampüsünün de bulunduğu yerdir. Hemen çevre yolu üzerinde sağda. Avcılar Firuzköy sapağında. Evet bu ilçemizde siz de bilirsiniz ki internet üzerinden bir çok ürün satın alma işlemleri olmaktadır. Bunları bizimle çalışmaları sağlanıyor.

Gümüşpala Kurye

Avcılar kurye ile bu çevrede üniversitede öğrencilerin işleri çok oluyor. ailelerin öğrenci ve çocuklarına bir şeyler malzeme gönderme durumları oldukça sık yaşanıyor. Buralarda gezmekte ve sizden böyle işler beklemektedir. Firuzköy kurye ile size daha fazla yardım ediyoruz. Bir çok alanda gümrük işleri, yedek parça işleri, kiralık eleman ve şoför işleri, acil ve normal çalışma verilir.

Motosikletle taşınmayacak acil işleri Avcılar arabalı kurye ile aynı hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra, şehirler arası gönderileri ve hizmetlerini artık uçak kargo hizmeti ile aynı gün içinde yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu işlerin içinde bu piyasada, acil taşıma hizmeti, yemek taşıma, getir götür işlerini de yapıyoruz. Burada işe başladı. 1999 İzmit depreminde tam bu bölgede büyük yıkım oldu.

Özellikle sahile bakan tarafa ve E-5 kara yolu üzerinde büyük miktarda yıkılmış evler olmuştur. İşte depremin yarasını sarmaya çalışmışlar ama derin izler ve yaralar burayı yıllarca etkilemiştir. Ayrıca bilinenin tam tersine motosiklet kullanmak tehlikeli değil; kurallara uyulduğu sürece ve diğer sürücüler kurallara uyduğu sürece oldukça güvenli araçlardır. Ayrıca da vip çalışma sistemlerimiz vardır..

Haramidere Kurye

Haramidere kurye yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak taşıma ve teslimat hizmeti vermektedir. Bir günün istenilen saatinde teslimat yapabilecek şekilde çalışıyoruz. Böylece verilen bütün hizmetler sayesinde acil durumlar için etkili çözüm sunulabilmektedir. Firma olarak işlerinizde mutlu olmanız için gayret ediyoruz. Biz her yükün altından başarı ile çıkabiliriz. 

Yani çok sabırlı davranıyor. İş olarak bu yaşanan felakette binlerce kişinin can vermiştir. Araçlı servis ile biz inatçı bir firmayız. İşte tam da biz bu arada devreye giriyoruz. Avcılar ilçesinde söz verdiğimiz gibi sizler için mutluluk taşıyoruz.  Hızlı kurye servis ile bildiğiniz gibi burası Sefaköy bölgesi ile Küçükçekmece ilçesini geçtikten sonra devam ediyoruz önümüze.

İstanbul kurye servisi Çekmece gölün üzerinden başlar.  Bu yerlerden en tanıdıkları Ambarlı, Haramidere ve Firuzköy bölgeleridir. Bizler bu iş için de özel araçlarımız mevcuttur.  İnsanlara  gecikmesiz tam zamanlı işlem sağlıyoruz. Bununla birlikte yaşanacak bir çok sorunu ve olayı kısa yoldan çözme yeteneğimiz vardır. En güzel ve masrafsız şekilde ilçemize yardım ediyoruz.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Avcılar Kurye Bölgeleri

“Avcılar Motorlu Kurye” hakkında 3 yorum

 1. Geri bildirim: Avcılar Kurye – İstanbul Moto Kurye | 0555 278 23 30

 2. Geri bildirim: Avcılar Kurye – KAĞITHANE KURYE | 0555 278 23 30

 3. Geri bildirim: Avcıar Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın