Moto Kurye | Balat Moto Kurye

Balat Moto Kurye

Balat moto kurye hizmeti almak için neler yapmalısınız? Bunun için iyi bir araştırma yapın. Motorlu kurye servisi veren önemli firmalardan İnşallah bahsedeceğim. Çünkü bu sektörde ve bu işte olup kalitesiz çalışan firmalar çok fazladır. Böylece firmalar her zaman daha iyidir.

Bazen kar etmese bile müşterisini kaybetmemek veya kırmamak için zarara bile uğramaktan çekinmez. Çünkü size daha faydalı olurlar. Lütfen bu yazımızı çok dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Hizmet almak için bazı şeylerden kaçınılması gereken bir çok önemli konular bulunmaktadır.

Balat kurye artık biz her türlü önlemi alarak daha dikkatli davranmaya başladık. Bu hizmeti almak için ne yapmam gerekiyor? Motor kurye hizmeti almak için iyi araştırma yapın. Bu konuda size bazı kriterler sunmaya çalışacağız Siteleri spam yeyince de hemen wep site yenisini açıyorlar.

Bazı firmaların kalitesi çok düşük olması gene düşünülmesi gereken konulardan biridir. Ne olduğu bilinmeyen firmalardan kaçmak lazım. Bu kuryeci siteleri çoğu yasal olmayan yollardan kendi sitelerini üste çıkarıyor. Yani ilk sıralarda olmaya gayret ediyor ve müşterilerin yani son kullanıcıların önüne çıkıyor.

Zaman kaybı yaşamak istemeyen, paketin kısa bir süre içinde taşınmasını isteyen müşteriler için bu hizmeti geliştirildi. Zamandan tasarruf sağlamış olduğu için daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Müşteriler kısa bir süre içinde teslim edilmesi gerekli olan ürünleri kuryeyle göndermeye başlamıştır.

Balat Kurye

Balat kurye hizmeti nasıl alınır? Bir çok sahte siteler bir çok yollar ile internette başta çıkıyor. Biz de böyle uzun makale yazıyoruz google bize değer versin hemde insanlar bilinçlensin diye. Fakat onlar aynı makaleyi tekrar her semt ilçe için yazıyorlar. 

Bu özel hizmeti almak için neler yapılır? Hizmet verenler arasında alan adları olmayan başka firmalar da var. Onlarda güzel firmalar. Biz sadece göz önünde olan ve eski firmalardan bildiğimiz kadarıyla bu listeyi oluşturduk. Çünkü seçmek çok zorlaştı. 

Balat moto kurye bu amaç ile oluşturmak istediğimiz listeyi kimseyi kayırmadan itina ile bu sebepleri seçmeye çalıştık. Bakıldığı zaman web sitelerine binin üzerinde bu işi yapan sitenin olduğunu gördük. Hatta bu sayı binlerce sayıyı bulmaktadır.  

İşi kolay sanıldığı için artık önüne her gelen bu işi yapmaya başladı dikkat etmelisiniz. Çünkü bu kişilerin çoğu bilinçsiz insanlardır. Azıcık parası olan hemen bir site kuruyor ve işe başlıyor. Ama hiç bir alt yapı yok. Evet hizmet almak nasıl olur?

Balat motorlu kurye hizmeti almak için nelere dikkat etmelidir? Servis hizmeti almak isteyen bir firma iş verirken nelere dikkat etmelidir? Nasıl hizmet alabilirim sorusuna bu makalede yanıt arıyoruz. Hizmet almak için yapılan çalışmalar.

Balat Moto Kurye

 • Aynı gün teslim kurye ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 • Normal kurye; Diğer ismi standart kurye, gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşacaktır.
 • Hızlı kurye ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışmadır.
 • Acil kurye ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim sağlanır.
 • Ekspres kurye ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 • Vip kurye; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece kurye ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutar. 
 • Şehirlerarası kurye ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel kurye servisi.

Balat Motorlu Kurye

Balat motorlu kurye teslimat sürelerine bakmanız gerekmektedir; İşte bir yerden başka bir yere bir şey yollamak isteyen insanlar kargo firmalarının bir gün sonra teslim etmelerinden dolayı acil işlerde kurye firmalarına daha fazla yönelmişlerdir. Tam zamanımızda çok önemli bir sektör olduğu için önemlidir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olmasına bakmalısınız; Bu piyasa içinde bir çok firma ilk olarak aldığı işlere bakar. Kazandığı ücrete bakar. Ve buna göre teslimat sağlar. Fakat bazı firmalar ise kazançtan öte ilk başta müşteri memnuniyetine bakmaktadır. Müşteriler bu firmadan memnun mu?

Paketleri üzerinde dolaştırmamasına dikkat etmelisiniz; Paketi ve ücreti aldıktan sonra üstünde dolaştırır. Nasıl olsa parayı ve işi almıştır. Siz ararsınız ne zaman gelecek diye artık yalanlara başlarlar. Yok kaza oldu, yok motor bozuldu diye diye size bir çok yalan uydurur.  Fakat nedense üste çıkıyorlar.

Gerekli tecrübeye ve tarihine dikkat edilmesi gerekir; Bu yazıyı okuduktan sonra buraya kadar gerekli tecrübe ve birikimimizin olduğuna kanaat getirdiniz diye düşünüyorum. Artık bu kadar açıklamadan sonra sizlere beklediğiniz gibi artık en kaliteli ve moto kurye firması kimdir sorusunu yanıtlama zamanı geldi.

Motorlu çalışanları sayısına bakmanız gerekmektedir; Bu firma başka firmaları ile dolaylı çalıştıktan sonra artık kendi bünyesinde kurye almaya başlamıştır. Bu ve bunun gibi uygulamalar için öğrenmek istediğiniz şeyler varsa motorlu kurye uygulamaları adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Balat Acil Kurye

Fatih kurye motosiklet kullanarak farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti sunan görevlilerdir. Balat acil kurye alanında hizmet sunan firmamız da müşteri esaslı taşıma hizmeti vermektedir. Balat’ta farklı iki adres arasında taşınması gerekli olan paketler için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Geçmiş senelerde taşıma piyasasında insanların gereksinimlerine çözüm üretmek için kargo araçları geliştirilmiştir. Kargo firmaları bu araçlarla farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti sunmaktadır. Fakat zamanla kargo çalışmalarına olan ilginin artış göstermesi, kargoların teslimat adresine uzun vadede teslim edilmesine neden olmuştur.

Fatih kurye alanında farklı pek çok ürünü taşıyoruz. Taşıdığımız ürünlerin motosikletle taşımaya müsait olması yeterlidir. Evrak, dosya, belge, kimlik, pasaport, çiçek, pasta, yemek, elektronik cihaz gibi farklı kategorilere ait pek çok ürün taşınabiliyor.

Kurye alanında hizmet sunan firmamız geniş ayrıntılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firmamız bu sektörün önde gelen ismi olarak müşteri esaslı çalışmalar gerçekleştiriyor. Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en doğru çözümleri sunmak adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Balat’ta taşınmasını arzu ettiğiniz tüm ürünler için bize ulaşabilirsiniz. Motosikletle taşıması uygun olan ürünler için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almaktayız. Böylelikle ürünlerin herhangi bir hasar almadan adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

Balat Hızlı Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.
 8. Son model motorlar ; Kuryelerimiz çalıştığı sürece en güçlü ve son model olan motosikletler ile sahada çalışma yapmakatdırlar.

Balat Ekspres Kurye

Fatih moto kurye fiyatları değişkenlik gösterebilir. Fiyatlarda görülen bu farklılığın temel sebebi ise taşıma durumundaki pakettir. Farklı kategorilere ait pek çok ürün taşınabilir. Taşınan bu ürünlerin hangi kategoride yer aldığı fiyatları etkilemektedir.

Tecrübe sahibi ekibimiz bu istikamette sektörün güvenilir ve uygun maliyetli taşıma hizmetini sunmaktadır. Balat üstünde bulunan iki ayrı adres arasında pek çok ürün taşınabilir. Motosikletle yapılan taşıma işlemlerinde ürünlerin motosikletle taşıması uygun olmalıdır.

Kargo aracıyla taşıma yapmak zaman kaybına neden olabilir. Kargo araçları birden çok adrese uğradığı için paketin kısa bir süre içinde teslimini yapamamaktadır. Oysa kuryeler yalnızca paketi adrese teslim eder. Farklı adrese uğramadığı için zaman kaybına da neden olmaz.

Hızlı paket taşımacılığı mümkündür. Yemek, evrak, telefon, tablet, çiçek gibi farklı pek çok kategoride ürün taşınmaktadır. Zamandan tasarruf sağlamış olduğu gibi maddi kayba neden olmaz. Alanında taşıma işlem en önemli avantajı kısa bir süre içinde yapılan teslimattır.

Paketin hangi kategoride yer aldığı, paket adedi ve ağırlığı, mesafe doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Doğru ve ekonomik fiyata kurye hizmeti almak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir. Kurye ailesi olarak bilgi ve birikim sahibi ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

İstanbul Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat

Fatih Kurye

Fatih motorlu kurye değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak adına hataya asla yer vermiyoruz. Aldığımız güvenlik tedbirleri sayesinde paketlerin zarar görmesini önlüyoruz. Paketleri kısa bir süre içinde Fatih Belediyesi içinde arzu ettiğiniz noktaya teslim ediyoruz.

Eğer müşterinin istediği bir teslimat saati var ise paketi o saatte teslim ediyoruz. Geniş ayrıntılı hizmeti sunarak Balat halkının ihtiyaç ve taleplerine çözüm sunuyoruz. Sizler de sektörün önde gelen ismini güvenle tercih ediliyor. Maddi ve manevi zarara uğrama riskini en aza indirebiliyor.

Paket taşıma için uygun özellikteki motosikletlerle yapılan taşıma çalışmalarında bölgenin yol bilgisine hakim kişiler görev almaktadır. Böylelikle teslimat adresi zaman kaybı yaşanmadan bulunmaktadır. Farklı iki adres arasında paket taşımak için hizmet sunmaktadır.

Trafikte ve yollarda daha kolay hareket ettiği için son yılların en çok tercih edilen hizmetidir. Bizler de uzun süredir bu sektörde hizmet sunmaktayız. Kendi alanında her zaman vermiş olduğumuz hizmetle bir çok müşterimizin istek ve ihtiyacına çözüm sunuyoruz.

Paketinizin ne zaman teslim edilmesi gerektiğini bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bizler teslimat süresine uygun taşıma yöntemi ile hizmet sunmaktayız. Yani burada firma olarak yeterli sayıdaki motosiklete ve işçiye sahibiz. Kurye ailesi olarak üç farklı hizmeti sunuyoruz.

Balat Kurye Zamanı

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Balat Moto Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Fatih Kurye – KAĞITHANE KURYE | 0555 278 23 30

 2. Geri bildirim: Fatih Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

Bir cevap yazın