Moto Kurye | Başak Kurye

Başak Kurye

Başak kurye ağımızdaki tedarikçiler, işler ters giderse gitsin veya ürünlerinizin müşterilerinize yetişmesi için ne kadar mesafe kat etmesi gerektiğine bakmaksızın çalışır. Hızlandırılmış bir nakliye taşıma ve teslim etme koordinatörü olarak, yedek plandır. Herhangi bir tedarik operasyonunu lojistik işlemlerini devralabiliyor.

Teslimat aksiliklerini bu kadar sorunsuz bir şekilde çözme becerimiz, kısmen ağımızın oldukca büyük boyuttadan ve yaygın kapsama alanından kaynaklanır. Artık her büyük şehirde hava ve kara taşıyıcılarını koordine ediyoruz. Ayrıca, büyük şehirlerin dışındaki kilit konumlarda ortaklar bulmaya itina gösteriyoruz

Teslimat rotanız alışılmışın haricinde olsa bile, motosikletimiz asla size uzakta olmayacak. Bu, ürünleri taşıyan araç arızalansa niteliğinde yenisini gönderiyor. Geçici gevşemenin, fazladan teslimat planlamasının aksine, esas olarak görev listelerine güvenilirlik ve dayanıklılık eklemek için getirildiği artık belirtilmeli.

Başak Moto Kurye

Başak moto kurye bir önceki gönderide belirtildiği gibi, tam zamanlı bir motosiklet kuryesi olarak çalışmak istiyor gidilecek yer Ankara’dır. Ancak atılım yapmadan önce dikkatlice düşünün. Yani uzun zaman dayanmak için iyi bir binici olmanız ve bölge hakkında iyi bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Bu, örneğin İstanbul, Ankara daha diğer büyük benzer biçimde büyük şehirlerde ender değildir.

Motosiklet kuryesi olarak çalışmak isteyen insanlardan telefon ve e-postalar almaya başlıyoruz. Tüm işleri kendimiz üstlendiğimiz için personel aramadığımızı web sitesinde belirtmiştik. Lojistik işi mevsimlik değildir, bilhassa kırsal kesimde dik bir yokuşa tırmanırken ve motosiklet kendine has bir zihin geliştirdiğinde, sürüşü en azını entresan kılan yağmur kaplı gönderileri teslim ettik.

İstanbul’a yolculuk dümdüz ilerliyordu, her zamanki otoyol trafiğine karıştı ama sanki orada değilmiş benzer biçimde kesildi. Neyse ki teslimat yeri ilçe eteklerindeydi, bu nedenle merkezden geçmek zorunda kalmadı. Teslimat yerine ulaştı, evin dışındaki yola park etti, ön kapıdan yürüdü ve kapı zilini çaldı. Bir hanımefendi cevap verdi. Fakat kim olduğumu söyledim ve içeri girmemi istedi.

Başak Motorlu Kurye

Başak motorlu kurye çalıştığınız şirket sizden en kısa rotayı almanızı bekleyeceğinden uydu navigasyonu iyi değildir ve herkes bir uydu navigasyonunun nasıl performans gösterebileceğini biliyoruz. Yalnızca şirketin her iş için belirlediği mesafe için ödeme alırsınız, bu nedenle uzun bir yol kat ederseniz fazladan mesafe için ödeme almazsınız. Şirketten bir motosiklet kiralayabilirseniz, bu size daima destek olacaktır.

Bana fotoğraflı kimliğini gösterdi, ardından açtığı paketi ona verdim, eşyaları test ettim ve onlar için imzaladım. Ona mutlu noeller diledim, sonra motosikletime geri döndüm, eve giderken gazı açtım ve fazlaca geçmeden sıcak bir fincan çay içmeye başladım. Keşke her teslimat bu kadar basit olsaydı, ama öte taraftan onlar olsaydı iş bu kadar eğlenceli olmazdı. Güzel hava hemen hemen üzerimizde ve her zamanki gibi.

İstanbul kurye takdirde motosikletin mahvedeceksiniz. Bu nedenle, bir motosiklet kişi olmadan önce dikkatli düşünmeden başka bir şey yapmayan güneş ışığında bir motosiklet sürme fikri hoşunuza gidebilir. Yeterince iyi değilseniz cebinizden çıkacaksınız ve hatta bisikletinizi mahvedebilirsiniz. Kurye endüstrisi, gönderileri hemen hemen hiçbir şey için taşımaya istekli bazı insanlarla fazlaca rekabetçidir.

Başak Acil Kurye

Başak acil kurye çok para kazanma günleri geride kaldı. Karşılaştığım bir çok lojistik kuryesi ancak geçimini sağlıyor. Çoğu, günde 12 saatten fazla yolda ve teslim edilen her koli için lira kazanıyor. Benzin, araçtaki erozyon ve yıpranma şeklinde işletme maliyetleri, ve de sigortalar ve diğer harcamalar ile geçimini sağlamanın zor bir yolu. Motosiklet kuryeleri tamamen bulunmayı daha çok severler.

Bazı muntazam kartvizitler ve el ilanları yazdırın. Tecrübelerime göre öğrenci yurtları minik taşınmalar için harika bir pazar. Mevsimsel olabilir, genellikle Eylül’e ulaştıklarında ve Haziran – Temmuz’dan ayrılırken, sadece bu dönemlerde bir erkek ve kamyonet servisi istek edilir. İstanbul’da çok sayıda özel talebe salonu bulunmaktadır. Yöneticiyi ara ve birkaç broşür bırak sıkıntı, çoğu evet diyecektir.

Moto kurye 100 tl benzer biçimde düşük bir fiyata gönderi taşıyan motosikletli kuryeler tanıyorum. İş seyrektir ve İstanbul’da çalışmadığı sürece tam zamanlı bir ömür sağlayamazsınız. Bununla mücadele etmenin en iyi yolu, işiniz olmadığında boşlukları dolduracak başka şeye dalmaktır. Örneğin, bir bisiklet kuryesiyseniz, bir adam ve motobisiklet hizmeti de verin. Küçük taşınmalar, ev temizlikleri vb. yapmak.

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye 24 saat boyunca olan teslimatında, sıklıkla mamüller bir işletmeden alınıyor ve bir saat arasında başka bir işyerine teslim edilir. Ayrıca mesken teslimi ve teslimatı da yapıyorlar. Kuryeler, birden fazla öğe, belge yada bir motosiklete sığabilecek hemen derhal her şeyi teslim edebilir. Daha ağır ağırlıklar çoğu zaman bir minibüste göç ediyor. Ancak daha ağır paketleriçin de panelvan kamyonet kullanır.

35 yıldır hususi öğrenci yurtları için güvenlik sağlıyoruz, bundan dolayı iyi mi çalıştıklarını biliyorum. Ayrıca, her gün aynı saatte gelecek olan normal bir kargo kuryesinin aksine sabit olabiliyor. Artık bir motosiklet kargo kuryesi için rezervasyon yapmış olursan, bir saat veya daha kısa bir süre arasında bir bisikletin kargonuzu alması ihtimali vardır. Gerçekten de yoğun bir kent merkezinde, oluyor.

Başakşehir kurye kalabalık şehirlerde de eşya taşınması için daha oldukca motobisiklet kullanılıyor. Özellikle sadece yurtiçi olan teslimatlar benzer biçimde daha uzun mesafeler için şehir dışı kullanılmaktadır. Ancak son yıllarda artan rekabet nedeniyle aynı gün teslimatlar oldukça daha ucuza ve daha hızlı transit sürelere sahip olabiliyor. Birçok şirketin işi gelişti ve hatta müşterileri için büyük bir rekabete izin veriyorlar.

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir kurye birkaç dakika arasında paketinizi almak için bir bisikletin geldiğini görebilirsiniz. Bana baş parmağını kaldırdı, yerinden doğrulduğunu görünce geri çekildim. Otoyoldan indiğimde navigasyon cihazım beni banliyölerinden geçirdi. Yollar boş ve sessizdi, tek duyabildiğim rüzgar ve motosikletimin motoruydu. İyi vakit geçiriyordum ve gezinin son kısmına, köy yollarına ve şeritlerine girdim.

Halkalı Kurye

Halkalı kurye geceleri köy yollarında sürerken bir zorunlu olan uzun far zamanı. Çukur, hayvanlar ve öteki araçlar, dikkat etmeniz gereken birkaç şeydir. Bazı yol yüzeylerinin korkulu olduğu düşünüldüğünde olası olduğunca süratli sürüyordum. Ay kraterleri kadar büyük çukurlar, taşlar ve garip düşen dallar. Uzakta hareket eden bir şey gördüm, yaklaştıkça bir inek seçebiliyor.

Halkalı kurye sizi daha iyi görmek için geceleri bile köy yollarından ve şeritlerinden geçmekten hoşlanır. Yine de bozulursam pek hoşuma gitmez, bundan dolayı arıza kapağı önemlidir. Erken saatlerde başka kim çıkıp seni tekrar yola çıkarırdı. Karanlık ve sessiz birkaç küçük köyden geçtik, motosikletli bir plancı haricinde herkes yatağına kıvrıldı. Sonunda gideceğim yere vardım, park ettim ve kapıyı çaldım.

İkitelli Kurye

İkitelli kurye heyecan çığlıklarıyla karşılandım, bir an meşhur gibi hissettim kendimi. Davet edildi ve değerli eşyalarını teslim ediyor. Bu sefer geri dönmeden önce bir fincan çay içtim. Aynı gün güvenilir bir kurye teslimatı isteyen bir beyefendi aradı. Oğluna değerli madeni paralar, madalyalar ve banknotlar. Paketi alıyor ve buraya teslim ediliyor.

İkitelli kurye müşteri elimi sıktı ve gittim, uydu navigasyonuma baktı ve bana gidilecek. 190 km, dönüş yolculuğunu da sayarsanız 380 km uydu navigasyonları harika buluş ama zaman zaman kendilerine ilişik bir akılları vardır. Güneş parlıyordu ve sema açıktı, bu da yardımcı oldu. Kırsalda at sürme seviyorum fakat bir sokağım var bisiklet bir arazi motosikleti değil, bundan dolayı çukurlar.

İstoç Kurye

İstoç kurye çamurdan ve çakıllardan kaçmak eğlenceliydi. Navigasyonum beni büyük bir eve götürdü, bu nedenle her tür olan gönderiler yapacağımı biliyordum. Taşımak kıymetli olacaktı. Davet eden hoş, yaşlı bir bey tarafından karşılandı. Ben içeri girdim. Bana eşyaları bir evindeki kasada sakladığını fakat saklamadığını açıkladı.

İstoç kurye yakın zamanda birkaç eve zorla girildiği için kendinizi güvende hissedin. Bu eşyalar aleni artırmada satılmak suretiyle oğluna alıyor. Bana minik bir paket verdi, ne çok ve ne kadar ağır olduğuna şaşırmadım. Bu bir romantik valfi olan değerli eşyaların taşınması büyük mesuliyet. Bunun benzer biçimde diğer eşyaları koruyor.

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey kurye ormanda savaştım, sonra otoyola doğru beton orman. Trafik hareket halindeyken otoyol sürüşü iyidir. Her durma noktasına geldiğinde bir ağrı olur ki bu genellikle kaza, yol emek harcaması veya arıza olması. Bugün bir kazaydı, ilk başta tamam, trafik yavaş ilerliyordu, böylece trafiği kesebildim.

O zaman durma noktasına geldin, bu da bir plancıyla karşılaşana kadar sıkıntı değil kolay ulaşılıyor. Yani gelene kadar sırtımdan hiç çıkmayan kilitlenebiliyor sırt çantası hedef olarak duruyor. Bir ulaşım yöneticisiyim ama kendimi izole etmem, karantinaya almam, evden çalışmam gerekiyor veya için işe geliyorum.