Moto Kurye | Beşyol Moto Kurye

Beşyol Moto Kurye

Beşyol moto kurye hizmetini sunan firmamız profesyonel bir çalışma yürütmekteyiz. Yani bu çalışma çabuk olup, öncelikle müşteri memnuniyeti için güvenli bir teslimat gerçekleştirmektedir. Bu alanda yıllardır hizmet sunan firmamızın başarısını ise yüksektir.

Burada olumlu yanıtlar aldığı ve sürekli irtibatta kaldığı müşterileri fazlasıyla belirtmektedirler. Başta güvenli bir hizmet esas alan firmamız, sonrasında verimli, hızlı ve edepli bir hizmetin adresi konumuna gelmiştir. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz mutludur.

Beşyol motorlu kurye samimiyetimizden ve her alanda gösterdiğimiz duruşumuzdan insanlar memnun olur. İşte bundan dolayı bizleri her zaman taktir ederler. Yani bizlerden daima memnun olup, firmamızla daha geniş alanlarda çalışmayı tercih etmişlerdir.

Her zaman bütün özen ve hassasiyetimiz müşterilerimize ve onların paketlerine yöneliktir. Sıradan çalışanların değil özel seçilmiş kuryecilerin bulunduğu firmamızda, güven olur. Daha sonra  esas çalışan bakış açımızda güvenilir, samimi ve tecrübeli bir kadro yer almaktadır.

Beşyol kurye ile bu kadro içerisinde en hızlı teslimat ise motorlu kuryecilerimiz sayesinde sağlanmaktadır. Hem kendi güvenliklerini hem de paketlerin güvenliğini sağlarlar. Zaman zaman işlerin güveni için zorunda olan bu teslimatçılarımız, her zaman hizmetinizdedir.

Beşyol Kurye

Beşyol kurye olarak firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın hem internet adresinden hem de müşteri hizmetleri iletişime geçerek bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın müşteri için oluşturduğu mail adresini de kullanabilirsiniz.

İletişime geçmeniz durumunda aynı dakikalar ya da aynı saatler içerisinde geri dönüş alabilmektesiniz. Kesintisiz bir hizmette müşteri hizmetleri hattında devam etmektedir. Bu iletişim noktalarından hangisiyle iletişime geçerseniz geçin samimi bir karşılama olur.

Cennet mahallesi kurye olarak şehir içinde başka bir noktaya aynı gün teslim edilmesini istediğinizde de biz varız. Bütün  gönderilerinizin kategorisi hakkında firmamız herhangi bir sınırlama koymaz. İstediğiniz ger gönderiyi bize güvenle teslim edebilirsiniz

Gerekli sorularınız ise yine ayrıntılı ve samimi bir şekilde cevaplandırılmaktadır. Her konuda güvenilir, profesyonel ve hızlı bir hizmet için firmamızın iletişime hemen geçin. Artık web adreslerini kullanarak motorlu, yaya ve diğer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamızın motorlu kurye hizmetleri kapsamında evrak, belge, dosya gibi gönderiler gönderebileceğiniz gibi mağazanızda sattığınız giyim, zücaciye hatta gıda ürünlerini dahi güvenle bize teslim edebilirsiniz. Buralarda hız ve güven bizden sorun.

Beşyol Moto Kurye

Kanarya kurye olarak müşteri memnuniyeti öncelikli motorlu hizmetlerimizde aynen sürüyor. Yani siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmetin sözünü veriyoruz. Acil gönderiler varsa ve belirli bir saate kadar şehir içinde başka bir adrese hemen ulaşır.

Bu konuda ne gerekiyorsa bu durumu firmamıza ilettiğinizde gönderileri sorunsuz şekilde karşı adrese teslim edin. Taşınma sırasında paketinizin açılması, zarar görmesi ya da zedelenmesi söz konusu değildir. Bu konuda personellerimiz büyük bir hassasiyet ile davranır.

Kanarya kurye firmaları arasında profesyonelliği ve kurumsal kimliği ile ön plana çıkan firmadır. Yani, müşterilerinin bütçesini düşünerek olabilecek en uygun fiyatlar ile hizmet verir. Motorlu hizmet fiyatlarımız genel olarak iki adres arasındaki mesafeye ve pakete bakılır.

Şirketimiz sizlere sağlam ve düzgün bir taşıma hizmeti sunar. Firmamız müşteri memnuniyetini sadece hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile değil, her yönden sürdürüyor. Aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ile de sağlamayı hedefler. Yani gayet makul ve sabit fiyatlar vardır.

İleti büyüklüğü gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. Ancak bu değişkenlere göre de olsa firmamız, optimum fiyatlar ile sizlere sabit kur belirlemiştir. Artık kaliteli ve ekonomik kurye hizmetleri sunar. Böylece size en yakın olan kurye elemanımız sizlere yönlendirilir.

Küçükçekmece Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model motosiklet ve aksesuarları.
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki tüm şehirlere özel motorlu kurye servisi

Beşyol Motorlu Kurye

Atakent kurye hizmetlerimizin işleyişi nasıldır? Buradaki her hizmetlerimiz belirli bir işleyiş çerçevesinde sizlere sunulur. Firmamıza ulaşarak motorlu ve yaya hizmeti talep ettiğinizde öncelikle hizmet sağlayıcı personelimize konumunuzu bildirmeniz gereklidir.

Tüm bilgileri vererek hizmet talebi oluşturduğunuzda en kısa sürede kuryeler gönderi almak için kapınızda olur. Sizden teslim alınan paketiniz, yola çıkar ve size söz verilen zaman dilimi içinde alıcısına teslim edilmiş olur. Bu gibi durumlar hizmet kalitenizi düşürmeyiz.

Küçükçekmece kurye gönderiler gönül rahatlığı ile siz yorulmadan gitmesi gereken adrese ulaşmış olur. Gönderi zamanında teslim edilmesi elbette kuryemizin ve firmamızın sorumluluğundadır. Sizin de iletiler teslim edilemediğinden dolayı iş yükü artmasına neden olur.

Kanun ve yasalara bağlı profesyonel bir firma olduğumuzdan taşınma öncesinde paket içeriğini kuryemize bildirmek durumundasınız. Bu sayede kuryemiz büyük bir hassasiyet ve güvenle paketinizi ulaştırılması gereken noktaya en kısa sürede ulaştıracaktır.

Atakent kurye hizmeti alırken nelere dikkat etmelisiniz? Piyasada çalışan şirket olarak sizlere kusursuz ve yenilikçi hizmet sunarız. Yani hep daha iyi bir hizmet vermek adına kendimizi sürekli yeniliyoruz. Yani eski kafalı değil, yeni kafalı olarak modern şekilde çalışırız.

Beşyol Acil Kurye

Küçükçekmece kurye hizmet sırasında hassas olmanız konulardan bir diğeri ise adres bilgilerini doğru ve eksiksiz vermenizdir. Özellikle alıcı adresini eksik ya da hatalı verdiğinizde adresi bulmak da zorluk çekebileceğini gibi iş teslim. Artık bu açıdan kolaylık var.

Ancak daha iyi bir hizmet almak için sizin de üzerinize düşen bazı hususlar vardır. Ancak hizmet talebi oluşturduktan sonra paketinizin kuryemiz kapınıza gelmeden önce hazır olmalı. Aksi takdirde teslimat süresinde de bir kaç çeşit aksamalar olur.

Piyasa içine baktığımız zaman bir durgunluk. Çünkü pandemi süreci biraz daha süreceğe benziyor. Birinci dalga, ikinci dalga derken üçüncü dalga da geldi çattı. Ölümler ve hastalanma daha da arttı. Rabbim müslüman ve mazlumun yardımcısı olsun.

Siz de profesyonel kurye hizmetlerimizi en uygun fiyatlarda almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında alıcı adres bilgilerini eksiksiz ve açık şekilde vermelisiniz. Böylece personelimiz iki konum arasındaki mesafeye göre size teslimat süresi verir.

Böylece her hava şartında, kar yağmur, gece gündüz demeden zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Sizde paketlerinizin güvenli bir şekilde teslim alınıp teslim edilmesini istiyorsanız tereddüt etmeyin. Artık doğru adresten yardım almak için hemen ulaşın.

Sefaköy Kurye

Sefaköy kurye Küçükçekmece Belediyesi‘ninen eski semtlerinden biridir ve uzun senelerdir aynı hızda gelişim devam etmektedir. Özellikle son dönemde Sefaköy’ün her tarafından köklü değişimler yaşanmakta, bir taraftan büyümeye devam ederken bir taraftan çok daha çağdaş bir konsepte bürünmektedir.

Hal böyle olunca da semt genelinde 7/24 hayat akışı devam etmekte, canlılık aralıksız devamlı sürmektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak gönderi ihtiyacı da bölgede en fazla rağbet gören gereksinimlerden birisi olmaktadır. Halkalı kurye alanında uzun senelerdir uzman hizmet sunan firmamızdır.

Burada herkese hitap etmeyi başarmakta, güvenilir çözüm ortağınız olmaktadır. Sefaköy kurye uygulamalarımızı her birisi kuryelik işinde uzman, tecrübe sahibi, işini severek yapan ve kendisini devamlı geliştirmeye devam etmekte olan bir ekiple devam ettiriyoruz.

Ekiplerimizin her birisine bakımları zamanında yapılmış, yeni modelli, güvenlik tedbirleri alınmış motosikletler emanet ediyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi devam ettiriyoruz. Halkalı kurye alanında bugüne dek yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle gelmeyi başardık.

Bugünden sonra da aynı doğrultuda ilerlemeye çalışmaktayız. Müşterilerimize her alanda büyük kolaylık sunuyor, yaşam standartlarını değiştirmeyi gaye ediniyoruz. Moto kurye uygulamamız en büyük avantajlarından birisi hızlı olmamızdır.

Florya Kurye

Florya kurye ile yapılması gerekli olan paketleriniz için normal moto kurye hizmeti sunuyoruz. Normal Sefaköy motorlu kurye uygulamalarımızda bölgelere göre değişmekle beraber 120 dakika ila 180 dakika arasında, yani 2-3 saat içinde paketleriniz arzu ettiğiniz adresten alınıp dilediğiniz adrese teslim edilir.

İstanbul’da hızlı olmak büyük sıkıntı yaratmakta, özellikle trafik engeli sayesinde hergün insanlar saatlerce yollarda kalmaktadırlar. Oysa ekiplerimiz kırmızı ışıklar hariç yoğun trafikten çoğu zaman etkilenmemekte. Yani gerek Sefaköy içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında arzu ettiğiniz yere hemen geliriz.

Böylece evinize, mesai saatleri dışına, hafta sonlarına iş taşımak mecburiyetinde kalmıyorsunuz. En acil işlerinizde kuryelerimizin yardımı ile paketlerinizi taşıtıp çalışmaları teslim ederek tamama erdirebiliyorsunuz. İstanbul kurye işlemleri ve her türlü uygulamalarımızla hemen tüm eşyalarınızı taşıyabiliyoruz.

Artık dakikalar içinde ulaşmayı vaat etmektedir. Avrupa Yakası kurye uygulamamız İstanbul’da en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanı size kazandırıyor. Bizler profesyonel ekibimiz ile Sefaköy içinde veya diğer noktalar arasında paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle meşgul olabiliyorsunuz. Bu sayede boşa zaman geçirmiyor.

Florya kurye olarak daima kaliteyi uygun fiyat fırsatlarımızla birleştiriyoruz. Değerli ve hassas evrak ve paketler herhangi bir zarara uğramadan taşırız. Gece olan uygulamamızla mesai saatleri dışındaki lojistik ihtiyaçlarınıza destek oluyor, paket ve kurye güvenliğini riske atmadan en hızlı taşıma işlemlerimizi yapıyoruz.

Kanarya Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Beşyol Hızlı Kurye

Beşyol hızlı kurye size verilen onlarca taşıma lojistik hizmetimiz daha acil gönderileriniz içindir. Bu uygulamamızda tarafımıza ulaştığınız anda size en yakın arkadaşımız adresinize yönlendirilir ve paketi teslim alır. Hemen teslimat için harekete geçer ve 60-90 dakika içinde teslimatlarınız gerçekleştirilir.

Yasal engeli olmayan, motorla taşınabilecek bütün paketlerinizi, hediyelerinizi, evrak dosyalarınızı, siparişlerinizi arzu ettiğiniz noktadan alıp dilediğiniz noktaya adınıza teslime edebiliyor veya belirteceğiniz adresten alıp tarafınıza getirebiliyoruz. Sefaköy kurye uygulamalarımızla herkezin yardımcısı olma amacındayız.

Her zaman sizler için zaman için çeşitli alternatifleri oluşturduk ve güncel ihtiyaçlara göre esnek çalışma sistemimizle kurye çeşitlerimizi genişletmeye devam etmekteyiz. Lojistik faaliyetlerimizde masraflarınızı azaltmak kolay değil. Yani iş süreçlerinizi hızlandırmak adına aynı günde İstanbul içinde teslimat olur.

Acil kurye uygulamamız daha hızlı olup vip kurye olarak da adlandırılabilir ve bu seçeneğimizde teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika gibi oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Sefaköy kurye uygulama yalnızca gündüzleri değil, akşam ve geceleri de teslimat taşımaktadır. Gönderilerin nerde olduğunuz takip edebilirsiniz.

güvenilir bir biçimde adreslere teslimi yapılır. Zaman açısından oldukça avantajlı olan bir hizmeti müşterilerimize firmamız ayrıcalıklarıyla sunabilmekteyiz. Ekonomik koşulların size en ideal şartlarını arıyorsanız doğru tercih biziz. Lojistik ile gönderi gizliliğinde mahremiyete saygı için güvenilir olacak bir adrestesiniz.

“Beşyol Moto Kurye” hakkında 4 yorum

 1. Geri bildirim: Beşyol Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Bakırköy Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

 3. Geri bildirim: Beşyol Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

 4. Geri bildirim: Bakırköy Kurye – İstanbul Motorlu Kurye| 0555 278 23 30

Bir cevap yazın