Moto Kurye | Beykent Moto Kurye

Beykent Moto Kurye

Beykent moto kurye, elit kurye olarak da bilinen ve kurye şirketinin elit müşterilerine verilen bir hizmettir. Hem hızlı hem güvenli şekilde teslim edilen gönderileri için istediğiniz gün ve saatte çok ama çok özel  kuryeye ulaşmanız da mümkün.

7 gün 24 saat hizmet veren özel kurye hizmetinde aynı zamanda kurye personelini de müşteri özel olarak seçebiliyor. Kuryenin önemi, gün içinde kendisine verilen ürünleri ulaştırmasıdır. Artık gün değil dakikalar içinde paketler teslim olur.

Beykent kurye firması olarak sizlerin arzu ettiğiniz ürünleri güvenilir, steril ve hızlı bir şekilde elinize ulaştırırız. Siz müşterilerimizi mağdur etmeden, sizi bekletmeden sistemli bir şekilde işimizi motorlu veya araçlı kuryelerimizle hallederiz.

Özellikle acil olan gönderilerde kurye kullanılır. Kurye ile her çeşitten ve ağırlıktan ürünler gönderilebilir. Tüm sorularınızı aklınızda soru işareti bırakmadan yanıtlar, bu süreçleri sizin de memnuniyetiniz için şeffaf bir şekilde tamamlar.

Beylikdüzü kurye hizmetlerine olan istek, günümüzde internet ticaretinin kullanımının artmasıyla da talep arttı. Kurye, gün içerisinde teslim etmek üzere bir evrakı, paketi veya önemli bir ürünü göndericiden teslim alınarak alıcısına ulaştırılır. 

Beykent Kurye

Eşyalarınızın güvenliği için gereken bütün tedbirleri alırız. Yani bunları aynı zamanda  zararsız ve hasarsız bir taşımacılık için özen gösterir. Kaybolma ihtimaline karşılık anlaşma belgesi düzenleriz ve bunun sonucunda size bir garanti vermiş olur.

Çünkü Beykent kurye firmamız taşınma ve kuryelik ile ilgili uzun yılların verdiği azim ve kararlılıkla çalışma temposuna hız kesmeden devam etmektedir. Pek çok müşteriye hizmet sunan firmamız zamanla müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda çözümler üretir. Bu çok özel kurye firmamız bütün taşınma ve taşımacılık süreçlerinde çok dikkatli davranır. Yani ambalajlamadan depolama işlemine, depolamadan sigortasına kadar.

Buraya kadar her şeyi önceden sizlerle birlikte masaya yatırırız. Artık önceden konuştuğumuz doğrultuda sonuca bağlarız. Özellikle, aklınıza takılan bütün soruları samimiyetle yanıtlar ve sizlere geçiştirici cevaplar vermez. Yani sizi tatmin ederiz.

Beylikdüzü kurye şirketi; müşterilerimize güvenilir bir kurye firması olarak çalışır. Müşterilere her zaman kibar ve nazik yaklaşır. Yani müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla idrak etmeye ve anlamaya çalışır. Böylece bu bölgede daha çok seviliriz.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Moto kurye ; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat olanakları sağlar
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Beykent Moto Kurye

Beykent moto kurye şirketi kurye elemanlarını dikkatle seçer. Aynı zamanda deneyimli kurye personelleri ile kaliteli hizmet veren kurye firmasıyız. Artık bu şirketlerini tercih etmek hızlı ve sorunsuz bir teslimat süreci için gereklidir. 

Nakliye yapmadan önce eşyalarınız hakkında detaylı ve derinlemesine bilgi edinir. Kurye hizmeti almadan önce kullanmak istediğiniz kurye şirketini seçerken çok dikkat etmelisiniz. Güvenebileceğiniz bir kurye şirketini seçmeniz sizi rahatlatacaktır.

Beykent kurye hizmetini alacak kişi dışında, kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır. Bunlardan biri şirketinin tüm personelinin gönderiyi teslim alırken doğru paketlenmiş  gerekir. Yani böyle olmasından emin olmaktadır. 

Gönderinin boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı şekilde teslim etmelidir. Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalıdır. Yani taşınması yasaklı olan bir ürünü teslim almamaya özen göstermelidir. Artık bu işler çok dikkat gerektiriyor.

Bir çok paketin çok acil olması ve paketi nasıl aldıysa bunu not etmesidir. Kullanacağınız hizmeti hızlı kurye şirketlerine belirttikten sonra gönderi hazırlık aşaması başlar. Burada dikkat etmeniz gereken şey malzeme doğru şekilde ambalaj olmalıdır.

Beylikdüzü Kurye

Personeline doğru adres ve kişi iletişim bilgilerini vermek de paketinizin doğru yere ulaşması için önemlidir. Firmamız ile göndereceğiniz gönderinizde teslimat sırasında oluşan herhangi bir değişikliği de bakmalıdır. Yani kesin bili olmalıdır.

Yani kurye şirketine veya kurye personeline bildirmeniz gerekir. Bunu telefon ile arayarak yapabilirsiniz. Gönderme işleminde göndereceğiniz paketin yasal olarak taşınabilir nitelikle olduğundan da emin olmalısınız. Yada çok dikkatli olmalısınız.

Her hizmetinde çeşitli önemli bulunurken, ürünü alan müşteri siparişinin kurye tarafından alınır ve verilir. Yani hızlı bir şekilde istediği yere getirilip, eline ulaşmasını sağlarız. Yani ister kurye sipariş verilen ürünü geç ulaştırırım endişesi asla yaşamaz.

Bir çok özelliği inceleyerek de paketlerde kurye ile gönderilebileceğinden emin olmalısınız. Bu hizmetinde bulunurken oluşabilecek riskler de yok değildir. İstanbul ve Türkiye içinde kargo ile kurye arasındaki farklar taşıma zamanı ve fiyatlardır.

Beylikdüzü moto kurye olarak sabır içinde çalışırız. Ayrıca paniğiyle hız yapabilir ve bu nedenden ötürü motosikletiyle veya aracıyla kaza olası bir kaza gerçekleştirebilir. Ayrıca bazan bu işte ile taşınamayacak bazı ürünler vardır.

Beykent Kurye Taşır

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Beykent Motorlu Kurye

İstanbul kurye hizmetleri hızlı bir şekilde verilir ve genellikle küçük boyuttaki paketler taşınır. Kargo şirketleri ise büyük veya küçük birçok eşyayı dünyanın birçok noktasına taşıyabilirler. Yani işler yolunda devam eder.

İsteğinize bağlı zaman dilimine sipariş vererek gönderi ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Şirketimiz tarafından verilen hizmet yelpazesi yeterince geniştir. Her teslimatının yanı sıra şunları içerir: Hız, Güven ve esneklik zamanı.

Kurye ile her çeşitten ve ağırlıktan ürünler gönderilebilir. Firma olarak sizlerin arzu ettiğiniz ürünleri güvenilir, steril ve hızlı bir şekilde elinize ulaştırırız. Siz değerli  müşterilerimizi mağdur etmeden çalışıyoruz.

Gümrük temsilcisi ve taşıyıcı hizmetleri; Depo lojistiği; İnternet mağazaları için eksiksiz çözüm kompleksi – sipariş karşılama. Kurye şirketleri genel olarak şehir içinde ve aynı gün de teslimat sağlar. Yani veriyoruz.

Beykent kurye sizi bekletmeden işimizi motorlu veya araçlı kuryelerimizle hallederiz. Kurye hizmetlerine olan istek, günümüzde internet ticaretinin kullanımının artmasıyla da talep fazlasıyla artmış bulunuyor. 

Beykent Acil Kurye

Beykent acil kurye insanların yaşadıkları zor durumlardan kurtarmak için destek saplar. Amacımız en uygun fiyat ise şu ana kadar en uygun ve ekonomik fiyatı verebilmektir. Artık hiç bir şey eskisi gibide olmayacak.

Beylikdüzü içinde yaşanan bir çok olaylar olmuştur. Bir çok firmaya destek sağladık. Onları her zaman mutlu ettik. Meslek hayatımız da harama bulaşmadan ve sağlam, kaliteli ve çok bir şekilde güvenle çalıştık.

1995 yılında başladığımız bu yolculuk bize hayatta bir çok şeyler yaşattı ve gösterdi. Bu yaşadıklarımızdan bir çok tecrübe sahibi olduk. Yani anladık ki her insana böyle iyi ve güzel davranmak gerekiyor. Bu çok önemlidir.

Acele gönderim gerektiren bütün evrak ve pek çok farklı şekildeki paketlerin teslimatı için yeni nesil bir çözüm sunmakta. Alanında en iyi ve en sağlam hizmet sunan firmamız da farklı kategorilerde bir çok ürünü taşımaktadır.

Uygun fiyatlı yüksek kaliteli süreçler müşterilerimiz için özel olarak organize edilmektedir. Gönderi süreçleri bizzat sizin için özel olarak organize edilir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında taşınan ürünler:.

 • Gıda grubunda yer alan ürünler
 • Giyim grubunda yer alan ürünler
 • Tıbbi malzemeler ve numuneler
 • Faturalar, makbuzlar, matbular
 • Cüzdan, kart ya da para
 • Kimlik, pasaport veya ehliyet
 • Evrak, belge veya dosya

Beykent Hızlı Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Yakuplu Kurye

Yakuplu kurye ile tüm hizmetlerimiz arzu ve istekleriniz sayesinde en verimli şekilde gelişen teknolojiye ayak uydurarak bugünkü halini almış bulunmakta. Günümüzde artan nüfus yoğunluğu; çarpık kentleşme, hayatı zorlaştırıyor.

Artık yoğun trafik ve yetersiz kalan bireysel hizmetleri bununla beraber getiriyor. Değil hizmet almak eve bile gitmek için saatlerini yollarda harcayan İstanbul sakinleri bu durumdan meydana gelen şikayetlerini her fırsatta dile getiriyor.

Şüphesiz bu problemlerın Beylikdüzü Belediyesi‘nin en büyüklerinden birisi olan trafik mevzusunda her geçen gün çözümler ile beraber yeni problemler de kendini göstermeye başlıyor. Bireysel, özellikle otomobil türü araç kullanımının arttı.

Yakuplu kurye her gün nüfusu ile birlikte büyüyen bu şehirde yadsınamaz bir unsur. Bu problemlerı çözmek için alınması gereken önlemler içinde belde ve belediye yönetimlerinin altyapı kararları, ve aldığı önlemler kadar bölge konumudur.

Bölge sakinlerinin de bu konuda üzerlerine düşen bazı görevleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu görevler toplu taşımaya daha ağırlık vermeyi, yakın konumlara bisiklet yahut yaya yolu ile gidilmesi gibi birçok alternatifi içinde bulunduruyor.

“Beykent Moto Kurye” hakkında 3 yorum

 1. Geri bildirim: Beykent Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Beykent Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

 3. Geri bildirim: Avcılar Kurye – İstanbul Motorlu Kurye| 0555 278 23 30

Bir cevap yazın