Moto Kurye | Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu moto kurye ile modern motorlu taşıma sistemi ve anlayışı nasıl olur? İşlerinize tamamen kalıcı çözümler üretiyoruz. Nası olur, tabi böylece çok güzel olur. İstanbul içinde bulunan en eski ilçelerimizin başında gelmektedir. Bu ilçenin tarihi çok eskilere kadar dayanmaktadır.

Beyoğlu motor kurye olarak bu ilçemiz Fatih, Eyüp, Beşiktaş ilçeleri arasında kalan bir bölgededir. Bir tarafında tarafında ise İstanbul boğazı ve diğer tarafında ise Haliç bulunmaktadır. En fazla mahalleye sahip ilçelerin başında gelir. Sadece motorlu değil, yaya servisimizde bulunuyor.

Beyoğlu acil kurye şirket olarak sahip olduğumuz elemanlarımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda motorlarımızın da düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. İstanbul ilçesinde Beyoğlu içinde en çok mahalle olan yer, işte bu belediyedir.

Beyoğlu motorlu kurye ile de bu ilçeye her zaman servisimiz bulunuyor. Fakat bizim firmamızın ismi söylendiğinde bu kriterlere ek olarak güvenilir akla gelmektedir. Bölge içinden her tarafa gidebiliyoruz. Bu konuda emin olabilirsiniz. Artık her türlü özel ve gizli siparişleriniz hemen alınır.

Beyoğlu hızlı kurye yaşamak için çalışıyor. Çalışmak için yaşamıyor. Belkide ilk bunda sırada bulunuyor. İstanbul içindeki her ilçeye 90 dakika içinde garantili teslimat yapıyoruz. Burası gerçekten önemli olan yerlerdendir. Yani kaliteli ve çok değerli işleri 30 dakika içinde teslim ediyoruz.

Beyoğlu Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almakta.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu kurye içerisinde yer alan pek çok işletme ve kurumsal hizmetimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçmekte ve iş talebinde bulunmaktadır. Tüm bu iş ihtiyacının en iyi şekilde karşılanması için de kaliteli ve hızlı bir firmasına ihtiyaç duyulur. Yani elemanlarımız sağlamdır.

Bu ilçe içinde bizim sektör olarak iyi ve büyük işler yapıyoruz. Burası İstanbul’un en trafiği bol ve en işlek olan semtlerinden biridir. Çalışan kişi ve kurum sayısı fazla olduğundan dolayı Beyoğlu içerisinde pek çok kurye ihtiyacı meydana gelir. Şirketimiz güvenli bir firmadır? 

Karaköy kurye olarak çalışma şeklimiz. disiplinli, modern, eğitimli ve çok seçenekli bir motorlu ekip akla gelir. Bu ilçe içinden nereye olursa olsun paket yollayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için ne gerekirse yapacağız. İster acil isterse normal her türlü işinizde arayın.

Bu çevre içinde Çıksalın ve Kulaksız semtleri de vardır. Bu iki semt bir birine çok yakındır. Ayrıca Fındıklı, Tophane, Salıpazarı, Kabataş, Tünel ve Karaköy bölgesine de acil olarak hızlı hizmeti sunuyoruz. Yani en fazla mahalle olan ilçelerin ilk başında Beyoğlu ilçesi gelmektedir.

Beyoğlu kurye teslimatları nasıl gerçekleştiriyor? Tabi ki biz tüm teslimatları yerinde ve tam zamanında yapıyoruz. Sahip olduğumuz hizmetleri ve ekipleri ile tam anlamıyla dört dörtlük. Son derece yüksek bir performansı gösteriyor ve sizleri genel olarak memnun ediyoruz. 

İstanbul Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal kurye; Diğer ismi standart kurye, gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşacaktır.
 3. Hızlı kurye ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışmadır.
 4. Acil kurye ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim sağlanır.
 5. Ekspres kurye ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 6. Vip kurye; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 7. Gece kurye ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutar. 
 8. Şehirlerarası kurye ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel kurye servisidir.

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu moto kurye özellikle Fındıklı semtinde sigorta şirketleri ve bankalara çalışıyor. Çok güzel bir semtimize çok özel bir çalışma sunuyoruz. Beklenen ve özlenen hizmetimiz burada da başladı. Artık sizlerde rahat rahat bizi arayın. İşte bu bölgede özel motorlu hizmetimiz başlamış ve devam etmektedir.

Özellikle burada çabuk ve seri olarak çalışıyoruz. Son aylarda çıkan bu virüs bizi ve insanları iş konusunda çok etkilemiştir. Bu cadde üzerinde Allah Allah dedim kendi kendime. Özellikle size Tünel, Galata, Kuledibi, Galatasaray bölgeleri içindeki yollanacak her şeyi taşıyabiliriz. Böylece işleriniz yarım kalmaz.

Taksim kurye hizmetimiz devam ediyor. Ayrıca bizim gibi bir çok firma daha bu bölgeden nemalanmak istemektedir. Burada düzenli olarak kaliteli ve düzgün bir hizmete en sonunda başlamış bulunmaktayız. 30 dakika içinde ilçe içi her tarafa çok acil teslimat sağlıyoruz. Burada çok hızlı hizmetimiz de vardır.

İster büyük olsun isterse ağır eşyalarınız olsun elimizden geldiği kadarı ile taşıyoruz. Gücümüz yetmediği yerde ise araçlı kuryeleri ile taşırız. Her bir hizmeti vermekten sevinç duyuyoruz.  2015 yıllarında büyük eyleme sebep olan ve gezi adı ile bilinen bu gezi parkı Taksim’de bulunur.  Yani bu ilçe içine olur.

Şehirlerarası kurye olarak ta çalışıyoruz. Buradan her hangi bir ile yani hava alanı bulunan bir ile paket yollarsınız. Biz bu paketi uçak kargo sistemimiz ile aynı gün içinde istediğiniz ile yoluyoruz. İstediğiniz adrese elden teslim ediyoruz. Ayrıca bize verilen her işi elimizden geldiğince daha hızlı yapıyoruz. 

Neden Beyoğlu Kurye?

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Beyoğlu Acil Kurye

Karaköy kurye Şişhane, Taksim, Kasımpaşa, Tepebaşı ve Tarlabaşı ve çevresinde acil motorlu olarak çalışıyoruz. Gece ve gündüz olmak üzere 7/24 hızlıca her türlü en uygun ve ucuz olarak çalışıyoruz. Bundan sonra arabalı, yaya ve toplu dağıtım olarak acil servisi yapıyoruz.

Bütün çoklu paket ve ürünlerinizi en kısa zaman da dağıtıyoruz. Biz burada verdiğimiz hizmeti en güvenli veririz. Özellikle bu bölge içinde çevresinde internetten insanların evine yada iş yerleri başta olmak üzere istedikleri her adrese acil servisimiz vardır.

Ama gözüme takılan bir şey vardı. İstiklal üzerinde Zambak sokak girişi vardır. Az biraz daha ilerisinde ve diğer ara sokaklarda bir çok bar tarzı ve nargile kafe tarzı yerler bulunmaktadır. Bu bölge yani İstiklal caddesi tramvay yolu giden bir caddesidir.

Burası bir çok firmalara daha önceden kaldırım için ceza kesilirken daha sonraki zamanlarda kaldırımı tamamen işgal etmiş bir çok yer sokağa taşmıştı.İnsanlara engel değik destek vermek üzere hizmet eder.  Bende bölgedeki tüm kayırmacılığa karşı duruyorum.

Beyoğlu belediyesi kaldırıma izin vermek şöyle dursun hepsini zabıta ekipleri topladı diye haberlerde bile izlemiştim. Demek ki para her şeyin her kapının anahtarını açıyormuş.  Bu serviste aynı bölge içinde hizmet veren bir çok firma dan daha üstündür.

Beyoğlu Hızlı Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.
 8. Son model motorlar ; Kuryelerimiz çalıştığı sürece en güçlü ve son model olan motosikletler ile sahada çalışma yapmakatdırlar.

Tophane Kurye

Taksim kurye sağlam ve dürüst hizmet veren iyi bir kurumdur. Bu olay bir çok kötü durma neden olmuştur. Şimdi bu bölgeye de yeni sıralı binalar yapıyorlar. Hatta bir çok konsoloslukların buradadır. Burada acil her işinizi tam vaktinde yaparız. Güzel bir iş dileği ile hizmet veriyoruz.

Bu bölgede bir çok özel yeri içinde barındıran bu semt insanların uğrak noktası olmaktadır. Aslında bizim işimiz açımızdan iş olarak bazı sokakların kapatılması bizi bayağı etkilemektedir. Biz bile buraya girerken zorlanıyoruz. Taksim içinde bir çok sokak araç trafiğine kapatılmıştır. 

Beyoğlu kurye bölgenin en büyük yardımcısı durumundadır. Ayrıca İstanbul’un en meşhur caddelerinden olan İstiklal caddesi de buradadır. Bir çok büyük ve küçük devletin konsolosluk binaları da gene burada yer almaktadır. Çoğu insanın bildiği meşhur Taksim meydanı bu bölgededir.

Taksim İstanbul için çok önemli yerdedir. Özellikle Şehit Muhtar, Lamartin caddesi gibi daha bir çok cadde trafiğe kapanmıştır. Buralarda daha çok otel ve turizm firmaları bulunmakta ve turistlerin yoğun olarak kaldığı bölgedir. Bir çok eğlence mekanının burada olduğunu biliyoruz.

İstanbul kurye merkezi sayılan Taksim ile Unkapanı istikametinde inerken yolun sağ tarafı Şişhane semtine kadar bu isim ile Tarlabaşı adı ile anılır. İşte burada yeni yapılan binalar sıra sıra dizilmiştir. Hemen Taksim merkezin yada Gezi parkının tam karşı tarafı olarak bilinen bölgedir.

Beyoğlu Ekspres Kurye

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 • Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Cihangir Kurye

Beyoğlu ekspres kurye gelişen teknoloji ile beraber hepimiz zamanla yarışır hale geldik. Hem düşünmek hem yarışmak hayatımızı epeyce zorlaştırdığında bizim yerimize düşünmeye başladı. Beyoğlu Belediyesi yoğun trafiği olan, hem araç hem insan kalabalığı vardır.

Gönderilerinizin de bu yoğun trafiği olan ve bir şehirde biyerden diğer bir yere arzu ettiğiniz zaman aralığında ulaştırmanın nerdeyse imkansız olduğu düşünüldüğünde imdadımıza koşuyor. Bizim endişe etmeden gönderilerimizin tam vaktinde teslim ederiz..

Beyoğlu kurye kargo şirketleri gibi günün belirli saatlerinde çalışma prensibine sahip değildir. Firmamız günün her saati çalışmaya devam etmektedir. Küçük bir yüzükten çok büyük bir iş makineye kadar çeşitli eşyalar taşınmaktadır. Ürün yelpazemiz bir hayli geniştir.

Firmamız 7/24 hizmet sunan nadir firmalar arasındadır. İhtiyacınız olan daima diliminde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Çalışan ekibe adresini belirtmeniz yeterlidir. Kurye arkadaşlar adresinize ulaşıp gönderinizi alır, alıcı adresine ulaştırmak üzere yola çıkarlar.

İstanbul kurye türü ne olursa olsun tüm kargolarınızın kısa sürece karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor. Motor gibi küçük araçlarla taşınması trafiğe karışmadan, park yeri sorunu yaşamadan, zamandan tasarruf ederek taşımayı sağlıyor.

Taksim Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat

Dolapdere Kuye

Hem nitelikli, hem güvenli hem de uygun maliyetli taşımacılıktan yararlanmanız için gece gündüz çalışmaktayız. Bu büyüme müşterilerimizin bizlere olan güveninin göstergesidir. Avrupa yakası kurye ile kargolarınızın arzu ettiğiniz adrese hiçbir zarar görmeden veriyoruz.

Hediyeleriniz, belge ve evraklarınız, eşyalarınız hiçbir zarar görmeden hava şartları ne olursa olsun güven içinde taşınacaktır. Motorda sizin eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlayacak gerekli tüm donanım mevcuttur. Yağmur veya kar yağsa da, rüzgar olsa çalışrız.

Gönderilerinizin iletilmesine kadar geçen süre içinde nerede olduğunu devamlı sorgulayabilirsiniz. Sorgulamayı müşteri hizmetlerini hemen arayarak yapabildiğiniz gibi, bir uygulamayla de kendiniz kontrol edebilirsiniz. Firmamız hizmetlerine başladığı zamanda en iyidir.

Çalışma arkadaşlarımızın tamamı güler yüzlü, işlerinde uzman, tecrübeli kişilerdir. Acil bir işiniz olduğunda, o an o yerde olmanız gerekirken diğer bir işiniz çıktığında, çocuğunuza ödevi için bir malzeme lazım olduğunda, iş yerinizdeki müdürünüz sizden bir evrak istediğinde vardır.

Acil olan, sabah çok erken veya gece çok geç saatlerde ulaşması gerekli olan gönderilerde de daima yanınızdayız. Bizleri aramanız yeterlidir. Her zaman sizlere destek için hazır beklemekteyiz. Araçlarımız araç takip cihazları ile o anda yoğun trafikli olmayan yollara yönlendirilir.

Halıcıoğlu Kurye

 • Gidiş-dönüş servisi ; Yollanılan paket imzanıp geri gelmesi işlemine deniyor
 • İmzalı teslimat ; Alınan tüm dökümanların teslim edilmesi esnasında imza
 • Gizli teslimat ; Verilen paketlerin üçünçü kişler tarafından asla bilinmemesi
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Son model araçlar ; kullanılan motosikletlerin yeni model ve bakımlı olması
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • İndirimli fiyatlar ; Her ayın belirli günlerinde olan süpriz indilerin sağlanması
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği
 • Yüksek başarı yüzdesi ; Verilen teslimatlar yüzde doksan dokuz başarı oranı

Fındıklı Kurye

Kargo şirketlerinde akıbeti belli olmayan kargolarınızı bizler elden teslim alıp içinde ne olduğunu bilmeden de gerekli itinayı daima size yol göstererek alıcıya teslim ederiz. Bu sebeple de kuryemiz ile gönderdiğiniz eşyalarınızda herhangi bir hasar olmadan taşıma olur.

Ürün teslim edildiğinde sizlere bilgilendirme mesajı da gönderilir. Araçlarımız gelişen teknoloji ile beraber donanım olarak yenilenmektedir. Kuryetüm teknolojik yenilikleri ve kurye konusundaki tüm gelişmeleri takip etmekte ve olumlu tüm yenilikleri uygulamaktadır.

Beyoğlu üstünde bulunan ev, işyeri, okul, hastane, otel gibi adresler için hızlı kurye hizmeti sunuyoruz. Bilindiği üzere motor kuryeler farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti veriyor. Kuryeler verdiği bu hizmet sayesinde son senelerde yoğun ilgi ile tercih ediliyor.

Ev sahipleri, işyeri sahipleri, öğrenciler, çalışanlar, müşteriler rahatlıkla bu hizmetten faydalanabiliyor. Kasımpaşa kurye firması olarak bizler geniş ayrıntılı hizmet sunuyoruz. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını değerlendiriyor, bu istek ve ihtiyaçlara doğru çözümler ile cevap veriyoruz.

Sizler de Beyoğlu moto kurye alanında uzman hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Beyoğlu’nda oturuyorsanız ya da bulunan bir adrese paket göndermek istiyorsanız kuryeyi tercih edebilirsiniz. Acil Kurye paket kısa bir süre içinde taşıdığı için avantajlı kabul edilir.

Sütlüce Kurye

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet, ilaçlar
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve özel örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve malzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

Gümüşsuyu Kurye

Moto kurye firması olarak bizler zaman kaybının yaşanmaması için çalışmalarımıza gerekli itinayı gösteriyoruz. Firma olarak zamanı doğru kullanıyor, paketlerin vaktinde teslim edilmesini sağlamaktayız. Zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf sağlamış olmaktadır.

Geniş ayrıntılı kurye çalışmalarımızdan yararlanabilir ve arzu ettiğiniz paketi güvenli bir biçimde adrese ulaştırabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurarak hem bulunduğunuz adrese kurye çağırabilir hem de firmamıza gelerek kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Evrak, belge ya da dosya gibi özel eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıyoruz. İstanbul kurye çalışmalarımız doğrultusunda para, kart, fatura ya da mektup taşıma hizmeti sunuyoruz. Eğer acil teslim etmeniz veya teslim almanız gerekli olan tıbbi malzeme var ise taşıyoruz.

Acil kurye alanında hizmet sunan firmamız geniş çalışma saatlerine sahiptir. Kargo araçlarına oranla motor kuryelerin sık olarak tercih edilmesinin bazı sebepleri vardır. Motor kuryeler kendi özlerinde sahibi olduğu özelliklerle yanı sıra bazı avantajları getirir.

 • Zamandan her gün hr zaman tasarruf sağlar.
 • Enerjiden yani gücünüzden hep tasarruf sağlar.
 • Maddi kaybı önler. Yani daha az masraf çıkar
 • Farklı özelliklerde bir çok malzeme ve ürünü taşır.
 • Taşınan ürünler için gizlilik ve güvenlik esastır.

Hasköy Kurye

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Karaköy Kurye

Tüm projelerimizle ilgili ayrıntılı malumat almak için bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un pek çok noktasında bulunan merkezlerimizi ziyaret ederek de bizi tanıyabilirsiniz. Bünyemizde yer edinen servis ile var olan ihtiyacını en üst kalitede karşılayabilmekteyiz.

Özellikle iş amacıyla titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ve kuvvetli altyapımız ile her ürün teslimat işimizi sorunsuz şekilde tamamlarken İstanbul Kurye hizmeti sunan öteki firmalara karşın sektörümüzde ön planda yer almaktayız.

Bir adresten başka bir adrese elden gönderilmesi ihtiyaç duyulan pek oldukca ürün veya eşya olabilmektedir. Bu işlemler esnasında her vakit kargo hizmetlerinin kullanıldığı düşünülse de evrak, belge, çiçek, pasta yada doküman gibi mühim ürünlerin taşınmasında varız.

Nüfus yönünden kalabalık kentler başta olmak üzere yoğun trafik hacmine, büyük bir yüz ölçümüne yada pek çok sokağa sahip Tuzla Belediyesi şeklinde ilçelerde gerekli ürün teslimat işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için de vazgeçilemez bir öneme sahiptir.

Gerek nakliyat planlarımız, gerek son teknoloji ile donanımlı altyapımız gerekse de çözüm odaklı çalışma ahlakımız ile kalitemizden hiçbir ödün vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmeyi sürdürmekteyiz. İstediğiniz vakitte özel hizmetleri çok mühim bir konumda yer almıştır.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Kasımpaşa Kurye

Moto kurye hizmetinin getirdiği bu avantajlar: Dilerseniz tek paket göndermek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yani olduğumız gibi çeşitli özelliklerde paketleri taşıyarak geniş ayrıntılı kurye hizmeti sunuyoruz. Unuttuğunuz ya da acil teslim almanız gerekli olan şeyleri alırız.

Artık istediğimiz yere ulaştırılmasını sağlıyor. olan bir ilçede yaşamak daima hızlı olmayı gerektirir. Mümkün olan en kısa zaman aralığında gönderileriniz alıcıya ulaştırılmaya çalışılır. Her geçen gün müşteri portföyümüz de giderek daha fazla genişleyerek büyümektedir.

Kasımpaşa kurye bir telefon kadar yakınınızdadır. Paketlerinizi kısa bir süre içinde teslim alabilirsiniz. Yani kırılma, hasar gibi bir durum yaşamadan alıcıya teslime dilmesini sağlarız. Daha az zaman içerisinde kargolarınızın yerine ulaşması için ekip olarak çalışmaktadır.

Bu güne kadar geçen zaman içerisinde hep müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalar yapmıştır. Kar, yağmur, çamur, dolu, çamur olsa da paketleriniz gerekli olan şekilde muhafaza edilmektedir. Yani alınanların zamanında sağlam iletilmesi konusunda garanti veriyoruz.

Şirketimizi kontakt numaramızdan dilediğiniz zaman arayarak malumat edinebilirsiniz. Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan her şeyi bizleri arayarak öğrenin. Şirketinize yada şahsınıza müsait, ihtiyaçlara yanıt verebilecek, uygulanabilirliğe sahip, sürdürülebilir çözüm odaklı olur.

Beyoğlu Kurye Bölgeleri

“Beyoğlu Moto Kurye” hakkında 5 yorum

 1. Geri bildirim: Beyoğlu Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Beyoğlu Kurye – KAĞITHANE KURYE | 0555 278 23 30

 3. Geri bildirim: Beyoğlu Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

 4. Geri bildirim: BEYOĞLU MOTO KURYE – BEYOĞLU KURYE

 5. Geri bildirim: Beyoğlu Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın