Moto Kurye | Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu moto kurye ile modern motorlu taşıma sistemi ve anlayışı nasıl olur? İşlerinize tamamen kalıcı çözümler üretiyoruz. Nası olur, tabi böylece çok güzel olur. İstanbul içinde bulunan en eski ilçelerimizin başında gelmektedir. Bu ilçenin tarihi çok eskilere kadar dayanmaktadır.

Beyoğlu kurye olarak bu ilçemiz Fatih, Eyüp, Beşiktaş ilçeleri arasında kalan bir bölgededir. Bir tarafında tarafında ise İstanbul boğazı ve diğer tarafında ise Haliç bulunmaktadır. En fazla mahalleye sahip ilçelerin başında gelir. Sadece motorlu değil, yaya servisimizde bulunuyor.

Beyoğlu acil kurye şirket olarak sahip olduğumuz elemanlarımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda motorlarımızın da düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. İstanbul ilçesinde Beyoğlu içinde en çok mahalle olan yer, işte bu belediyedir.

Beyoğlu kurye ile de bu ilçeye her zaman servisimiz bulunuyor. Fakat bizim firmamızın ismi söylendiğinde bu kriterlere ek olarak güvenilir akla gelmektedir. Bölge içinden her tarafa gidebiliyoruz. Bu konuda emin olabilirsiniz. Artık her türlü özel ve gizli siparişleriniz hemen alınır.

Beyoğlu kurye yaşamak için çalışıyor. Çalışmak için yaşamıyor. Belkide ilk bunda sırada bulunuyor. İstanbul içindeki her ilçeye 90 dakika içinde garantili teslimat yapıyoruz. Burası gerçekten önemli olan yerlerdendir. Yani kaliteli ve çok değerli işleri 30 dakika içinde teslim ediyoruz.

 

Beyoğlu moto kurye özellikleri

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.
 

Beyoğlu moto kurye

Beyoğlu hızlı kurye olarak çalışma şeklimiz. disiplinli, modern, eğitimli ve çok seçenekli bir motorlu ekip akla gelir. Bu ilçe içinden nereye olursa olsun paket yollayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için ne gerekirse yapacağız. İster acil isterse normal her türlü işinizde arayın.

Beyoğlu kurye içerisinde yer alan pek çok işletme ve kurumsal hizmetimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçmekte ve iş talebinde bulunmaktadır. Tüm bu iş ihtiyacının en iyi şekilde karşılanması için de kaliteli ve hızlı bir firmasına ihtiyaç duyulur. Yani elemanlarımız sağlamdır.

Beyoğlu kurye teslimatları nasıl gerçekleştiriyor? Tabi ki biz tüm teslimatları yerinde ve tam zamanında yapıyoruz. Sahip olduğumuz hizmetleri ve ekipleri ile tam anlamıyla dört dörtlük. Son derece yüksek bir performansı gösteriyor ve sizleri genel olarak memnun ediyoruz. 

Bu ilçe içinde bizim sektör olarak iyi ve büyük işler yapıyoruz. Burası İstanbul’un en trafiği bol ve en işlek olan semtlerinden biridir. Çalışan kişi ve kurum sayısı fazla olduğundan dolayı Beyoğlu içerisinde pek çok kurye ihtiyacı meydana gelir. Şirketimiz güvenli bir firmadır? 

Bu çevre içinde Çıksalın ve Kulaksız semtleri de vardır. Bu iki semt bir birine çok yakındır. Ayrıca Fındıklı, Tophane, Salıpazarı, Kabataş, Tünel ve Karaköy bölgesine de acil olarak hızlı hizmeti sunuyoruz. Yani en fazla mahalle olan ilçelerin ilk başında Beyoğlu ilçesi gelmektedir.

 

Beyoğlu motorlu kurye

Beyoğlu kurye özellikle Fındıklı semtinde sigorta şirketleri ve bankalara çalışıyor. Çok güzel bir semtimize çok özel bir çalışma sunuyoruz. Beklenen ve özlenen hizmetimiz burada da başladı. Artık sizlerde rahat rahat bizi arayın. İşte bu bölgede özel motorlu hizmetimiz başlamış ve devam etmektedir.

Taksim acil hizmetimiz devam ediyor. Ayrıca bizim gibi bir çok firma daha bu bölgeden nemalanmak istemektedir. Burada düzenli olarak kaliteli ve düzgün bir hizmete en sonunda başlamış bulunmaktayız. 30 dakika içinde ilçe içi her tarafa çok acil teslimat sağlıyoruz. Burada çok hızlı hizmetimiz de vardır.

Şehirler arası kurye olarak ta çalışıyoruz. Buradan her hangi bir ile yani hava alanı bulunan bir ile paket yollarsınız. Biz bu paketi uçak kargo sistemimiz ile aynı gün içinde istediğiniz ile yoluyoruz. İstediğiniz adrese elden teslim ediyoruz. Ayrıca bize verilen her işi elimizden geldiğince daha hızlı yapıyoruz. 

Özellikle burada çabuk ve seri olarak çalışıyoruz. Son aylarda çıkan bu virüs bizi ve insanları iş konusunda çok etkilemiştir. Bu cadde üzerinde Allah Allah dedim kendi kendime. Özellikle size Tünel, Galata, Kuledibi, Galatasaray bölgeleri içindeki yollanacak her şeyi taşıyabiliriz. Böylece işleriniz yarım kalmaz.

İster büyük olsun isterse ağır eşyalarınız olsun elimizden geldiği kadarı ile taşıyoruz. Gücümüz yetmediği yerde ise araçlı kuryeleri ile taşırız. Her bir hizmeti vermekten sevinç duyuyoruz.  2015 yıllarında büyük eyleme sebep olan ve gezi adı ile bilinen bu gezi parkı Taksim’de bulunur.  Yani bu ilçe içine olur.

 

Beyoğlu moto kurye faydaları

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği
 
Moto Kurye ile taşıma işleri nasıl yapılır?
 

Beyoğlu kurye zamanları

Beyoğlu kurye Şişhane, Taksim, Kasımpaşa, Tepebaşı ve Tarlabaşı ve çevresinde acil motorlu olarak çalışıyoruz. Gece ve gündüz olmak üzere 7/24 hızlıca her türlü en uygun ve ucuz olarak çalışıyoruz. Bundan sonra çevre üzerinde arabalı, yaya ve toplu dağıtım olarak acil servisi yapıyoruz.

Bütün çoklu paket ve ürünlerinizi en kısa zaman da dağıtıyoruz. Biz burada verdiğimiz hizmeti en güvenli veririz. Özellikle bu bölge içinde çevresinde internetten insanların evine yada iş yerleri başta olmak üzere istedikleri her adrese acil servisimiz vardır.

Ama gözüme takılan bir şey vardı. İstiklal üzerinde Zambak sokak girişi vardır. Az biraz daha ilerisinde ve diğer ara sokaklarda bir çok bar tarzı ve nargile kafe tarzı yerler bulunmaktadır. Bu bölge yani İstiklal caddesi tramvay yolu giden bir caddesidir.

Burası bir çok firmalara daha önceden kaldırım için ceza kesilirken daha sonraki zamanlarda kaldırımı tamamen işgal etmiş bir çok yer sokağa taşmıştı.İnsanlara engel değik destek vermek üzere hizmet eder.  Bende bölgedeki tüm kayırmacılığa karşı duruyorum.

Beyoğlu belediyesi kaldırıma izin vermek şöyle dursun hepsini zabıta ekipleri topladı diye haberlerde bile izlemiştim. Demek ki para her şeyin her kapının anahtarını açıyormuş.  Bu serviste aynı bölge içinde hizmet veren bir çok firma dan daha üstündür.

 

Beyoğlu acil moto kurye

Beyoğlu kurye bölgenin en büyük yardımcısı durumundadır. Ayrıca İstanbul’un en meşhur caddelerinden olan İstiklal caddesi de buradadır. Bir çok büyük ve küçük devletin konsolosluk binaları da gene burada yer almaktadır. Çoğu insanın bildiği meşhur Taksim meydanı bu bölgededir.

Taksim kurye sağlam ve dürüst hizmet veren iyi bir kurumdur. Bu olay bir çok kötü durma neden olmuştur. Şimdi bu bölgeye de yeni sıralı binalar yapıyorlar. Hatta bir çok konsoloslukların buradadır. Burada acil her işinizi tam vaktinde yaparız. Güzel bir iş dileği ile hizmet veriyoruz.

İstanbul merkezi sayılan Taksim ile Unkapanı istikametinde inerken yolun sağ tarafı Şişhane semtine kadar bu isim ile Tarlabaşı adı ile anılır. İşte burada yeni yapılan binalar sıra sıra dizilmiştir. Hemen Taksim merkezin yada Gezi parkının tam karşı tarafı olarak bilinen bölgedir.

Taksim İstanbul için çok önemli yerdedir. Özellikle Şehit Muhtar, Lamartin caddesi gibi daha bir çok cadde trafiğe kapanmıştır. Buralarda daha çok otel ve turizm firmaları bulunmakta ve turistlerin yoğun olarak kaldığı bölgedir. Bir çok eğlence mekanının burada olduğunu biliyoruz.

Bu bölgede bir çok özel yeri içinde barındıran bu semt insanların uğrak noktası olmaktadır. Aslında bizim işimiz açımızdan iş olarak bazı sokakların kapatılması bizi bayağı etkilemektedir. Biz bile buraya girerken zorlanıyoruz. Taksim içinde bir çok sokak araç trafiğine kapatılmıştır. 

 

Beyoğlu moto kurye ile taşınmazlar

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
İstanbul Moto Kurye
İstanbul Moto Kurye

“Beyoğlu Moto Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Beyoğlu Kurye | 0212 694 16 29

Bir cevap yazın