Moto Kurye | Bomonti Motorlu Kurye

Bomonti Motorlu Kurye

Bomonti moto kurye daha ileriye doğru daha da kaliteli çalışmalarımız olacak İnşallah. Arkadaşlarımız sahada acil ve hızlı şekilde çalıştığı sürece insanlara faydalı oluyor. Fakat bazen burada trafik fena kitleniyor. Bizde biraz olsun zorlanıyoruz. Fakat yinede bri şey gecikmez.

Böylelikle bu büyük firmaların gerçekleştirmeleri gereken bir çok yollanacak belge veya ürün teslimatlarını üstlendik. İleri zamanlarda bile böyle olması bekleniyor. Ayrıca bir bakıldığı zaman buna dahil olmayan bir iş piyasası göremiyoruz. Yani her piyasada kuryeler vardır.

Bomonti motorlu kurye bu bölgede 45 dakika içinde adrese gelir ve çabuk çalışır. Bu firmaları tüm taşıma ihtiyaçlarına karşılık verecek seviyeye kadar gelmiştir. Artık firmalar ürün yollamada müşterilerine mahcup olmamak için hızlı servisi özellikle tercih ediyorlar.

Alınması gereken ancak kendiniz alamadığınız işi biz sizin yerinize satın alıp size ulaştırıyoruz. Uygun fiyat garantisine sahip olduklarından dolayı firmamız güçlü kalır. Bizler hiç düşünmeden sizlerin bu noktada da son teknolojilerden tamamen faydalanmaktadır. 

Bomonti kurye Şişli Belediyesi‘si tekstil, mobilya piyasasının ülkemizde en önemli merkezlerinden biridir. Yani böyle olmasının yanında, büyüklüğü ve işletme çeşitliliği ile dikkati çeken Halasgargazi caddesi ve Ergenekon caddesi ve Osmanbeypiyasasına de ev sahipliği yapar.

Bomonti Kurye

Bomonti kurye ile her tür belge ve paketi bütçenize uygun fiyatlarda teslim edilmesi gereken yere götürüyoruz. Bununla birlikte bu teslimat hizmetimizin hızlı bir şekilde olması için çalışıyoruz. Bizde her zaman bizi aradığınız andan itibaren 45  dakikaya kapınız dayız. 

Çalışma bölgeleri nerelerdir? İstanbul içinde bu ilçeden bütün semtlerinden paket ve evrak alıyoruz. Ayrıca buraya gelen bütün eşya, gönderileri de gideceği yere veriyoruz. En fazla hizmet verdiğimiz yerlerin başında ise burada Mecidiyeköy gelmektedir.

Bomonti motor kurye olarak Şişli ilçesi içindeki tüm semtlere servisi sağlıyoruz. Kuryeler artık her yerde, her sektörde aranan bir eleman oldular. Şu ana ve şu yıla kadar biz servisimizi ve firmamızı ayakta tuttuk. Artık bundan sonra ne olacak birlikte göreceğiz.

Bizim ile başında ve sonrasında olan ekip arkadaşımız bulunduğunuz. Çoğu adresten paketleri teslim alır. Üstelik bu hizmetimizden gece saatlerinde de özellikle yararlanın. Biz her kesi ilk önce İnsan olduğu ve önemli olduğu için son derece değer veriyoruz. 

Bomonti moto kurye insanlara değer verir, onlarda size değer verirler. Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar çok az bulunur. İşte bahsetmeye çalıştığımız şey, bazı firmalar var ki onlarda insanlar gibi, vasfını kaybetmiş değersizdir. 

İstanbul Moto Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.

Bomonti Moto Kurye

Şişli kurye ile evrak ve belge yanında paket teslimi de yapıyoruz. Böylece her büyük yada küçük firma işlerinin daha ilk başında motorlu elemanlar almayı hedefliyor, arıyorlar. Yapmanız gereken bir telefon ile merkezimize ulaşıp bu özel servisi hizmetimizi talep etmektir. 

Daha sonra Esentepe, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Nişantaşı, Teşvikiye, Osmanbey, Harbiye, Bomonti semtleri gelmektedir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan yerlerden biridir. Burası konum olarak, tam Beyoğlu, Kağıthane, Beşiktaş ilçeleri arasında konumdadır.

Şişli kurye ile ilçemizde ve bu semtimizde önemli ve çok gizli servis verilir. Gelecekte çok da güzel günler olacak olan bu ilçede biz varlığımızı sürdürüyoruz. İstanbul’daki merkezimizde bulunan verdiğimiz uygun fiyatlı kurye hizmetimiz ile her çeşit evrak taşırız.

İstanbul merkezi diye bildiğimiz ana çevre yoluna bir ve ikinci köprülere çok yakın durumdadır. Büyük dere caddesi üzerinden Abide-i hürriyet caddesi üzerinden yolun sağ tarafından başlar. Okmeydanı ve tünel istikametine kadar uzamaktadır.

Özellikle gün içinde yoğunluğunu koruyor. Bu kadar araç niye buralara geliyor bazen anlamıyoruz. Bizim ile birlikte kaliteniz ve havanız artsın. İş olarak bu bölgenin her tarafını çok iyi bilen elemanlara sahibiz. Bu elemanlarımız en kestirme yoldan gider.

Bomonti Motorlu Kurye

Şişli moto kurye bizimle çalışırsanız verdiğin hizmetin kalitesi artacaktır. Hemde diğer rakip firmalara karşı bir sükseniz ve havanız olacaktır. Daha iyi günlere doğru ilerleyeme devam. Sizleri en iyi şekilde ortama hazırlıyor. Ücretli özel bir servisidir.

Şişli ilçesinde hizmet verdiğimiz tüm bu çalışmalarımız son derece üstün ve gelişmiş araç ve motosikletler var. Yani şöyle bir baktığımız zaman buraları daha önceleri daha hareketli yerlerdir. Daha sonra burada bulunan firmalar bir bir taşınmışlardır.

Biraz daha sakin kalsa da bu taraf tekstil gelişmiştir. Tecrübeli ve bilinçli ekipler ile devam etmektedir. Şişli ilçesi sınırları içerisinde olmak üzere motosikletli acil servis olarak hizmet veriyoruz. Şişli, İstanbul ‘un en önemli semtlerinden biridir buralar.

Kapladığı alan bakımından fazla büyük olmasa da etkilediği alan yüksek olan bir ilçedir.  Bizler Bomonti bölgesindeki düşüşlerden dolayı üzülüyoruz. Diğer arka mahalleleri daha sakin bir yapıya sahiptir. Zaman bakalım bizime ilacımız olacak mı?

Bomonti moto kurye her alanda sektörün lider çalışmasıdır. Şişli ilçesi alan olarak en küçük alana sahip yerlerdendir. Beşiktaş ilçesine, Beyoğlu ilçesine sınır olan bir bölgemizdir. Buraya servisimiz vardır. Mecidiyeköy içi ise gene büyük binalar vardır.

Bomonti Acil Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceler de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 6. Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model bir motosiklet ve aksesuarlar.
 7. Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki her şehirlere devamlı olan özel kurye servisi.

Bomonti Hızlı Kurye

Firmamız burada iş hayatına devam ediyor. Şişli ilçesi merkezi kesimlerde genellikle yabancı vatandaşlar yaşamaktadır. Bizde firma olarak nerede, nasıl kim yaşarsa yaşasın bu bölgeyi de es geçmedik ve buraya da hizmetimizi götürdük.

Buradaki hizmetimizde uzun vadede devam edecektir İnşallah. Bütün ilçeye hayırlı olsun diliyorum. Bu semtinde ve mahallesinde olmak üzere başarılı çalışmalarımız mevcuttur.  Şişli hizmeti ise fiyatlarını makul bir seviyede tutuyoruz.

Her kesime hitap eden bir firmadır. İnsanlar bir kargo firmasının ücretinin kargo firmalarından yüksek olmasını ilk etapta büyük bir tepki ile karşılarlar. Fakat onlar günlük, bizler saatlik çalışıyoruz. Farkımız ise tabi ki fiyatımız olur.

Bunun yanı sıra aynı zamanda bu bölge içinde çeşitli kampanyalar da yapıyoruz. Birde bir çok müşterilerinin gönlünü iyi güzel ve hoş tutmalıyız. Bizim ilk amacımız insanları mutlu ve huzurlu etmektir. Sonra para geliyor.

Amacımız her geçen gün daha hızlı teslimat yapmaktır. Bu sayede teslim edilmesi gereken bir belge, evrak ya da paket olduğunda arayın. Bir çok gönderiler gitmesi gereken yere en geç birkaç saat içerisinde acil olarak ulaşıyor.

Nişantaşı Kurye

Nişantaşı kurye servisi uzun vadede planları olan düşünceli ve iyi bir firmadır. Yollardaki trafik içinde araç süren, seviyesiz ve çoğu hez magandalardan şikayetçiyiz. Yollarda saçma sapan giden makas atan motorcular ve sağa sola hep küfür eden magandalar var.

Hele şeridi ortalayarak yolun ortasından gidenler çok revaçta. Yol bom boş iken şerit çizgisini ortalayarak gidiyorlar. İnsanlara geçecek yer bırakmıyorlar. Korna çalıyorsun anlamıyorlar. Birde size ters tepki gösteriyorlar. Bölge içinde acil kurye olarak faaliyet gösteriyoruz.

Biz Şişli ilçesinde çalışan emekçiler olarak bu iş yerlerine ürün gönderme işlemini yapıyoruz. Acil hizmet vardır. Ama bu hizmet özel ve normal göre daha pahallı hizmettir. Motorlu kurye fiyatları çok ekonomik çalışma sunar. Böylece büyük bir başarı yakaladık.

Günümüzde bir çok şey haksız olmasına rağmen insanlar normal gibi görmeye başlamış. Ancak bizler verdiğimiz hizmetin kalitesinden hiç bir nebze olsun ödün vermedik ve bu zamana kadar geldik. Bundan önce nasıl dürüst ve samimi çalıştıysak, bundan sonra da devam edeceğiz.

Moto kurye olarak aynen böyle olmaya İnşallah devam edeceğiz. Daha önce bütünüyle binek araçlarla yapmış olduğumuz teslimatlarımızı gelişen koşullara ayak uydurmak için İstanbul kurye alanına çevirdik. Zaten gün içindeki trafik yoğunluğuna bakılacak olursa kurye uyar.

Bomonti Ekspres Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı kurye yoğun araç trafiğinde sizlere daha çabuk ve güvenilir şekilde ulaşmamızı sağlamaktadır. Araçlarımızın genel bakımları belirli zaman ve periyotlarla yapılmakta, kuryelerimiz trafik kanunlarına uygun olarak sevkiyata çıkmaktadır.

Hizmetlerimiz aralıksız bir şekilde 7/24 devam eder. Sistem üstünden siparişler devamlı kontrol edilir. Firmamız hizmetinizin en kısa bir süre tamamlıyor.. Çalışan eleman ve kurye arkadaşlarımızla irtibata geçilerek paketleriniz sizden teslim alınır.

Zaman içinde problemsiz bir biçimde sizlere ulaşması için elinden gelen itinayı göstermektedir. Gün içerisinde sizlere kesintisiz hizmet sunmak için elimizden gelen itinayı gösteriyoruz. Okmeydanı kurye konu da özel takip sistemlerimiz mevcuttur.

İlçe sınırları içinde şehir içi hatta bazı mesafelere göre şehir dışı teslimatınız gerçekleşir. Paketlerinizin içeriği ne olursa olsun bizler için aynı önemi arz eder. Bu sebeple kuryelerimiz tarafından en itinalı şekilde alınır ve korunaklı olarak teslimi yapılır.

Bizler hızlı kurye olarak yani posta sektörünü ayakta tutan yapı taşlarıyız. bir tercih olarak önümüze çıkmaktadır. Son model motosikletlerle sağladığımız bu hizmet sürüyor. Gün içerisinde teslimatları aksatmayacak sayıda aracımız mevcuttur.

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy kurye teslimattan sonra sizlerin geri dönüşü için bilgilendirme aramaları yapılır. Ayrıca sitemizden de geri dönüş mesajlarını inceleyebilirsiniz. Motosikletler, trafiğe sıkışma ve trafikte mahsur kalma gibi problemleri bir hayli nadir yaşadığı içindir.

Artık, siz kıymetli müşterilerimiz, beceri sahibi kuryelerimiz sayesinde hizmetimizin zamanlaması konusunda tatmin olacaktır. Düzenli şube programlamasıyla ve gelişmiş ağ koordinasyonuyla destek sağlıyoruz. Artık her çeşit imkanı sağlamakta olan firmamızın gayesi iştir.

Siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine göre en yerinde ve uygun hizmetleri vererek, yardımcı olacaktır. Bütün bizimle müşterilerimizi memnun etmektir. Mecidiyeköy kurye müşteri profilinin farklı şartlarda doğan gereksinimlerine ve mecburiyetlerine göre oluyor.

Birden fazla yere iletilmesi söz konusu olan davetiyeleri, zarfları, evrakları, belgeleri, broşürleri dağıtır. Ayrıca kredi kartı ekstrelerini, tebrik kartlarını ya da dilediğiniz dosyaları yerine verebilir. Ayrıca birde hızlı ve pratik bir biçimde istediğiniz gibi teslim ediyoruz.

Nişantaşı kurye firmamızın olanak tanıdığı hizmetleri arasında kullanışlı bir çok servis çeşidi vardır. Birbirinden farklı uzaklıklarda bulunan konumlara iletilmesi gerekli olanleri, zamanında teslim edecektir. Ayrıca toplu dağıtım hizmetimizle kolayca ulaştırıyoruz.

Osmanbey Kurye

Osmanbey kurye şirketlere, şirketlere, bürolara, farklı kurum ve kuruluşlara diledikleri özel kiralık kuryeleri tahsis ediyor ve her çeşit ihtiyaç anında özel kuryelerimizden kolaylıkla yararlanmalarını sağlamaktayız. Önemli evrakların yetiştirilmesi gibi ivedilikle getirecektir.

Acele gerektiren durumlar için de, müşterilerimizin acil kurye hizmetimizden faydalanmasını sağlamaktayız. Gece vakitlerinde ise çalışan müşterilerimizi yarı yolda bırakmayan firmamız, mecburiyet ve zorunluluk gerektiren işlerin zamansızlığını göz önünde bulunduruyor.

Osmanbey kurye 7/24 görev başında servis yapıyor. Envai çeşit hizmetlerimizle müşterilerimiz belli bir noktadan belli bir başka noktaya gönderilmesi gerekli olan her çeşit kamusal ve sosyal ihtiyaçlarını, firmamız sayesinde memnuniyetle karşılayacaktır.

Her müşterimiz için vazife bildiğimiz nitelikli ve güvenilir iş anlayışımızdan ödün veröiyor.A’dan Z’ye tüm ilçelerimizde; mobil ce ofis telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ya da açık adreslerimizden bize ulaşarak istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

İşlerinizin sizin için daha kolay, daha pratik ve daha hızlı olması Bomonti Sıracevizler kurye ile artık çok basit. Dilediğiniz vakit, bize ulaşabiliyor. Bomonti kurye‘nin sizler için sunmuş olduğu hizmetlerden en iyi biçimde faydalanabilirsiniz.

Dolapdere Kurye

İstanbul’un nüfus yoğunluğu en yüksek ilçelerinden bir tanesi olan Bağcılar kurye ihtiyacı bakımından en yoğun ilçelerden birisidir. Yakın zamana kadar İstanbul’un en bilinen ve kendisine has bir atmosferi olan yerdir. İnternetin hayata girmesiyle iş pratik bir hale gelmiştir.

Ticari işletmelerin sayısının fazla olması ve kurye trafiğinin en çok görüldüğü yerlerden birisidir. Nüfusu 18 milyonu aşan İstanbul sadece dev nüfusu ile değil barındırdığı işletmelerin sayı ve büyükleriyle de ülkemiz ekonomisinin lokomotifidir.

Bir çok şehrin tam tersine İstanbul’da bir şehir merkezi bulunuyor. Acil kurye her ilçenin ayrı bir il gibi farklı karakterlere bürünmesine, farklı ilçelerde farklı ticaret ve endüstrilerin ortaya çıkmasıyla sonuçlanmıştır. Harita üstünde de çok büyük bir alan kaplar.

İstanbul moto kurye bu şehri özellikle doğu batı yönünde kat etmek. Yani sakin bir günde bile bir hayli zaman alabilirken, trafiğin yoğun olduğu iş gün ve saatlerinde ise bir hayli zorlu olmaktadır. İstanbul trafiği dünyada Moskova trafiğinin ardından en yoğun trafiktir.

Trafikte hızlı akan bölümlerde yaşanabilen yoğunluklar nedeniyle ve dikkatsiz sürücüler nedeniyle hergün onlarca trafik kazasının yaşandığı şehirde toplu taşıma araçları da bir hayli kalabalıktır ve bir noktadan diğer noktaya ulaşmak uzun süre alabilmektedir.

Moto Kurye Servisi

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Bomonti Motorlu Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Bomonti Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Bomonti Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın