Moto Kurye | Çağlayan Moto Kurye

Çağlayan Moto Kurye

Çağlayan moto kurye ile 6 dakika içinde hızlı teslimat sağlıyoruz. Özellikleri hız ve serilik bakımından hizmet alanlarına göre müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışır. Çok hızlı ve güvenilir bir biçimde hizmet sunmaya çalışır. Ama asla kimselere zarar vermeden yolda gideriz.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde paketlerin ulaştırılması ve yerine getirilmesi ile birlikte çalışma alanları belirlenmiş olur. İstanbul ve çevresinde başta olmak üzere çeşitli çalışma ilkeleri belirlenmiş bir şekilde çalışıyoruz. Böylece çok güçlü olarak hizmetlerin sunulduğu görülür.

Çağlayan motorlu kurye en çok tercih edilen kuryelerin hızlı teslimat yaptığı için tercih edildiği görülmüştür. Bu çevre son zamanlarda önemli bir yer haline gelmiştir. Burada çalışan her eleman ve kurye hızlı dağıtımın sağlandığı için diğer firmalardan çok başarılıdır.

Özellikle kargo hizmetlerinden farklı bir yere sahip olmuştur. Çağlayan içinde en çok tercih edilen kuryeler başta olmak üzere her türlü acil durumlarda size ve insanlara faydalı olmaya gayret etmekteyiz. Ayrıca belge ve evrakların güvenli bir şekilde taşınması esas kabul edilmiştir.

Çağlayan kurye daha çok kişiye ulaşılması belirlenmiş olarak ilkeler uygulanmaya başlanır. Burada verilen çok önemli hizmetleri sayesinde daha çok kişi ve kurumlara ulaşıyoruz. Özellikle semtte yerine getirilmesi için hizmet en güvenilir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Çağlayan Kurye

Çağlayan motor kurye ile birlikte kargoculuk işlemlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi için çeşitli çalışmaların yapılacağı bildirilmiştir. En çok tercih edilen hizmetlerin hızlı ve güvenilir olması bakımından incelenmiştir. Belirlenmiş olan paketler kargo şirketlerinden daha hızlı taşınır.

Samimi ve güvenlikli olarak iletilmesi kapsamında işlemlerini gerçekleştirmiş olur. Çalışmalarımız sistemin nitelikleri bakımından incelendiğinde daha çok hızlı ve güvenilir olduğu öne çıkmaktadır. İşte sağlam ve dürüst bir biçimde işlerin yerine getirilmesi esas kabul edilmiştir.

Çağlayan kurye içerik kapasitelerini  her geçen gün geliştirerek önlemler almıştır. En çok tercihe dilen özellikleri sayesinde kuryeler evrak, belge, paketlerin korunaklı bir biçimde taşınması adına belirli ilkeleri uygular. Ayrıca burada, motorlu, arabalı, ve uçaklı şeklinde paket taşınır.

Nitelikleri bakımından trafikte de avantajlı bir konuma geçecek olan çalışmaların yerine getirildiği görülür. Zaman konusunda tasarrufun sağlandığı ve yerine getirilen tüm kuralların prosedüre uygun olur. Yani iş olarak yerine getirilmesi ile birlikte hizmet alanını geliştirmiştir.

Kurye piyasası bir çok çeşit olmak üzere kısımlara ayrılmıştır. Bölümlere ayrılmış olan kuryelerin kendine göre belirledikleri nitelikleri mevcuttur. Kuryelerin özellikleri ve hizmet alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle hep birlikte ortak amaç hızlı teslimatın sağlanmasıdır.

Çağlayan Moto Kurye

 • Aynı gün teslim kurye ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 • Normal kurye; Diğer ismi standart kurye, gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşacaktır.
 • Hızlı kurye ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışmadır.
 • Acil kurye ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim sağlanır.
 • Ekspres kurye ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 • Vip kurye; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece kurye ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutar. 
 • Şehirlerarası kurye ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel kurye servisidir.

Kağıthane Moto Kurye

Çağlayan elit kurye, sizlere günün herhangi bir saatinde hizmet vermektedir. İstanbul içerisinde herhangi bir semte veya mahalleye taşımacılık yapmaktadır. Paket, evrak ya da farklı türdeki bütün gönderileri, en hızlı şekilde belirtilen adresten alınır, dilediğiniz adrese telsim edilir.

Bu çevre içinde ve dışında verilen çok özel kurye hizmeti çerçevesinde her konuma teslim hemen vaktinde yapılabilir. Dosyaların durumu hakkında anlık olarak çeşitli iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca burada alım sırasında kuryenin bekletilmesi ve teslimat süresini uzatır.

Elit kurye hizmeti daha çok büyük şirketler ya da holdingler tarafından özel tercih edilmektedir. Önemli olan paketleri daha hızlı ulaşması için kurye gelmeden hazırlanması önemlidir. Yani evrak ve iletiler hava şartlarından etkilenmemesi için uygun olarak paketlenmesi de önemlidir.

Kağıthane kurye gönderi adres, telefon ya da konum notlarının bulunması teslimatın hızlı teslim edilebilmesi için gereklidir. 7 gün 24 saat hizmet veren moto kurye hizmetimiz sürüyor.Büyük ebatlı gönderiler için özel olarak sunulan arabalı, araçlı kurye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Vip ya da özel kurye, kısa süre içinde teslimat yapılan özel bir hızlı kurye hizmeti. İstanbul’un ilçeleri arasında yaygınlaşan özel kurye, yarım saat ila bir buçuk saat içinde teslimat yapar. Deneyimli ve güvenilir bir kadro, sizler için gün boyu çalışarak en başta güvenlikli çalışıyoruz.

Çağlayan Motorlu Kurye

Çağlayan kurye hizmeti, özel ve tüzel kişilerin tercih ettiği bir taşımacılık hizmetidir. Kurumlara özel özel kurye, gönderileri için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Burada kullanılan çok önemli ve çok değerli sistem kullanılmaktadır. Yani özel kurye özelliklerini sıralarsak.

Çok önemli işlerde hizmetleri için genellikle motor kurye kullanılmaktadır. Firmamızla bağlantı kurarak motorlu kurye çalışmalarımız hakkında bilgi edinebilir, motorlu kurye hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Motorlu kuryelerimiz belgeli ve bilgi sahibi olan kişilerdir.

Güler yüzlü motorlu kuryelerimize her zaman her konuda güvenebilir en iyi kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kurye getirip götüren kişi olarak ifade edilen bir terimdir. Günümüzde çok sayıda kurye hizmeti sunan firmalar vardır. Firmalarla sözleşmeli çalışma sistemi olabiliyor.

Kağıthane kurye fiyatlarını belirleyen birçok faktör vardır. Gönderinin boyutu, teslimat adresinin konumu ve teslimat süresi vb. gibi faktörler bu durumu etkiler. çok acil olan kurye fiyatları için belirleyici faktörlerdir. Acil kurye 7/24 hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Kurye ve kargolar birbirleri ile paralel anlamda bağlantılı olarak çalışırlar. Kurye denilince ilk akla gelen yaya olarak hizmet veren kişi tabir edilir. Ancak motor ile hizmet veren kuryelerde her zaman vardır. Kurye adı altında hizmet sunan firmamızda yaya kurye yanı sıra moto kurye de vardır.

Çağlayan Hızlı Kurye

 • Özel kurye hizmeti, gönderileri sigortalı olarak taşır. İstenirse özel sigorta yapılmaktadır.
 • Gönderinin teslimat süresi, konuma göre meydana çıkar, bundan dolayı ona göre fiyat verilir.
 • İstanbul Kurye ile çok hızlı kurye, teslimat süresi ortalama 1 saattir. 60 dakikada teslimat.
 • Acil kurye fiyatları, ekspres kurye fiyatlarına göre daha özel bir hizmet olduğundan fazladır.
 • Elit kurye hizmetimiz, teslimat süresi için garanti verir, yani 30 ile 60 dakikada ileti teslim.
 • Şişli kurye hizmetlerimiz için özellikle konum tecrübesine güvendiğimiz tecrübeli kurye vardır
 • Hızlı kurye, zamanın değerinin arttığı son yıllarda daha çok tercih edilen özel bir taşımacılıktır.
 • Özel kurye hizmeti olmak üzere farklı İstanbul ilçelerinde hizmet vermeye artık devam ediyoruz.

Çağlayan Acil Kurye

Şişli kurye olarak işlerin daha hızlı gitmesi için çok özel sistemler geliştirdik. Paket teslimini normal ve acil olarak ikiye ayırdık. İsteğinize göre ekspres yani acil olarak veya standart teslimat. Ayrıca burada araçlı teslimat seçenekleriyle de hizmeti vermekteyiz.

Firmamız ile yapacağınız gönderilerde yaşanacak. Sahada çalışan personeli ile operasyon merkezi iletişimde olmaktadır. Yani bu durum sorun çözmede çabuk olmaya yaramaktadır. Böylece anında, çıkan bütün problemler çözer. Personelimiz operasyon merkezinden aldığı talimatlar ile çalışır.

Çağlayan kurye olarak bazı özel durumlarda araçlı olan sistem arabalı kurye de zamanında olarak her zaman sağlıklı kullanılabilmektedir. Motorlu ya da araçlı işlemlerde de fiyat hesap e belirlemesinde etkilidir. Böylece işler bunun için zaman farkı etkili olmaktadır.

Orada hazır olan kargo iletiyi tarafınızdan teslimat formu karşılığında alır ve alıcıya ulaştırmak için yola çıkar. Firmamız  ayrıca İstanbul’un iki yakası içinde kurye hizmeti verir. Bir çok konu ile ilgili talepleriniz için bizimle iletişime geçerek ileti yollaması için eleman isteyebilirsiniz.

Acil kurye firmaları arasında çalışan firmamız, uzun senelerdir yürüttüğü başarılı çalışmalar sayesinde sizlerin en çok beğendiği kurye firması olmayı başarmıştır. Çalışmalarımızı, üstün hizmet anlayışı ile devam ettirmekteyiz.Konforlu bir hayat deYani iletilerin boyutu bizler için çok önemli.

Çağlayan Hızlı Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Çağlayan Ekspres Kurye

İstanbul Kurye ile zaman veya mekân kısıtlaması olmaksızın gönderinizi arzu ettiğiniz yere teslim ediyor. Yani gönderiyi kayıt altına alma, sms ve mail ile anında bilgilendirme oluyor. Çok acil gitmesi gereken bir durumda fiyat biraz daha yükselir. Yani istenilen zamanda verilen adrese gider.

Kimi zaman bir iş üzerinde çalışırken acil bir malzemeye, evraka ihtiyacınız olabilir ve bunu sizin beklemek sizin için zaman kaybıdır. Fakat acil kurye uygulamalarıyla ihtiyaçlarınız çok hızlı şekilde temin edilir. Moto kurye iş verimliliğini arttırır. Böylece işlerinizi devam ettirir.

Moto kurye ücret hesaplaması mesafeye göre ve teslimat zamanına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca çok önemli durumlarda çok acil devam ettirme noktasında gün içinde zaman yaratabilme çok önemli bir kazanımdır. Yani çok ama çok acil olan durumlarda vip kurye kavramı vardır.

Özellikle gereksiz meşgalelerle vakit ve emek harcamaktan kurtulursunuz. Motorlu kurye sistemi son derece güvenlidir. Kurumsal bir firmadan hizmet aldığınız taktirde yasadışı olmayan her tür paketinizi taşıtabilir. Sağlanan sisteme güvenerek paketlerinizi teslim edebilirsiniz.

Kağıthane kurye uygulamaları gerek bireysel gerekse kurumsal gereksinimlara çözüm olmaktadır. Yani bu aşamada pek çok avantaj sağlamaktadır. Motorlu kurye kullanmanın başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz: Zaman, fiyat, ekonomi, hız, mutluluk ve işlerde kar elde etmektir.

Kurye Süreleri

 1. İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 2. Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 3. Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 4. Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 5. Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 6. İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Bir cevap yazın