Moto Kurye | Çapa Moto Kurye

Çapa Moto Kurye

Çapa Ekonomik Kurye ServisiÇapa semti her tarafında kurumsal ve ticari kurye sistemi
Zamanında Teslimat Olanağıİstediğiniz satte ve istediğiniz zaman dilimi teslim seçeneği
Çapa Profesyonel Kurye HizmetiKurumsal olarak güvenli ve tecrübeli çalışan eleman desteği
Düzenli Tarama SeçeneğiHer ay düzenli olarak sistem taraması ve sistem arşiv seçeneği
Çapa Acil Kurye SistemiNormal, Hızlı, Acil ve Vip moto kurye ile teslimat seçeneği
Gidiş – Dönüş İmzalı SistemAlınan gönderi üzerinde işlem yapıldıktan sonra tekrar getirme
Çapa Kurye Takip SistemiTakip sistemi ile kuryenin nerde olduğunu adım adım takip etme
E- Ticaret Destek ServisiE-ticaret ürünlerinizi en makul ve ideal zaman içinde dağıtma
Çapa Kurye Çözüm OrtağıÇapa moto kurye ile her sektörde firmaların çözüm ortağı olma

Çapa moto kurye teslimatı sırasında hız ve konforla birlikte kişiler farklı gönderimleri derhal degerçekleştirmek istiyor. Ancak kuryeler kargo şirketleri gibi büyük araç ile hizmet vermediği için taşıyabileceği ürün skalası da değişkenlik gösterir. Burada en önemli nokta kurye teslimatında motorla taşımada sorunlarıdır. Moto kurye markamız ile çalışmanın avantajını yaşamaktayız.

Çapa motorlu kurye aksilik çıkarmayacak boyuttaki ürünlerin kullanılmasıdır. Aksi halde fazla ağırlık taşınması aracın devrilmesine ve sürücünün zarar görmesine neden olur. Tüm bu değişik aksiliklerin önüne geçebilmek için kurye firması olarak bizimle iletişime geçiliyor. Artık iletişime geçtiğiniz anda gönderilmesini istediğiniz şeyler yollanıyor. Bizim için durum bizim için önemlidir.

Çapa kurye boyutu hakkında detaylı bir bilgi alınarak sizlere en doğru hemen bilgilendirme yapılır. Motorlu kuryeler ile taşınmayacak ürünler de ise olumsuz dönüş yapılır. Bu noktada teslimat talebi oluşturduğunuz da doğru bilgiyi ekipler ile paylaşmalısınız. Kurye hizmeti hızlı teslimat yapılması istenen gönderimlerde kullanılır. Acil kurye ile işler yerinde yerine gider.

Çapa Kurye

Çapa kurye sizin adresiniz dışında başka bir adrese uğramadan, paket, mektup ya da dosyayı alarak yine farklı bir adrese uğramadan teslimat adresine gönderir. Fatih kurye ile en hızlı, güvenilir ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmette teslimat yapıldıktan sonra da sizlere hizmet verilmelidir. Bu araçların duruş ve kalkış sırasında yavaş harekete geçmesi zamandan kayıp demektir.

Çapa moto kurye hizmeti için yapılması gereken kurye ile iletişime geçmek ve özel talebi her zaman oluşturmanız gerekir. Bu hizmet kapsamında teslimat talebi oluşturduğunuz anda size özel bir kurye yola çıkar. Kurye hizmeti kişilerin gün içerisinde en hızlı şekilde teslimatlarını yapmaları için tercih ettiği bir hizmettir. Fazla yer kapladığından ulaşımı bazı durumlarda engellediğini saptadık.

Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında akşam saatlerinde de kurye hizmetine ihtiyaç duyulmalıdır. Bu kapsamda da gece kurye hizmeti en çok tercih edilen teslimat olan hizmetlerinden biridir. Çapa gece kurye hizmeti ile geç saatlerde gidemeyeceğiniz noktalar vardır. İşte buna moto kuryeler aracılığı ile gönderimler yapılmalıdır. Yani bu özelliklere sahip olmayan kişiler ile çalışılmalıdır.

Çapa Moto Kurye

 • Çapa motorlu kurye paketinizi alarak, istediğiniz adrese zamanında derhal iletmektedir.
 • Gece kuryelerinin güvenli olup olmaması konusunda da firmamızın profesyonel olur.
 • Tüm motorlu kurye ekipleri ile hiçbir sorun yaşamadan teslimat hizmeti alabilirsiniz.
 • Hızlı teslimat için kurye firmalarının verdiği hizmetlerden biri de ekspres kuryedir.
 • Ekspres kurye sisteminde moto kuryeler en hızlı ve en çabuk bir şekilde acil çalışır.
 • Moto kuryeler hızları ile sıkışık trafik olasılığında tüm gecikmeleri ortadan kaldırır.
 • Gün içerisinde normal ya da acil gönderi çok kısa bir sürede yapmak isterseniz arayın.
 • Firmamız ile yılların deneyimi elemanlarımız ve güçlü servis ağı ile güvenli çalışın.

Çapa Motorlu Kurye

Moto kurye sürücüleri ile ekspres kurye hizmeti vermekteyiz. Ekspres kuryenin en büyük özelliklerinden biri de kişiye özel teslimat hizmeti vermesidir. Yani kişiye özel teslimat hizmeti kurye sürücüsünün teslimat sürecinde olur. Biz sizden aldığı paketi yine sizin belirlediğiniz adrese, farklı bir teslimat noktasına verilmelidir. Acil işlerde başka yere uğramadan teslim etmesidir.

Son hizmet aşamasında müşteri kurye ile iletişimde olduğu için kurye firmasının imajını beraber tamamlayan da kurye sürücüleridir. Bu yüzden kurye firmaları sürücü alımında dikkatli olmalı, insani ilişkilerde ve iletişimde olmalıdır. Şirketimiz çok iyi ve başarılı olan kişilerle çalışmalıdır. Ehliyeti olan ve motor kullanmayı bilen kişilerin müşteri ile iletişimde düzgün konuşması gerekir.

Yani yakınlık derecesinde konuşmaması lazım. Özellikle alıp verme zamanlarında kişisel bakımına dikkat etmesi ve teslimat işlemini zamanında gerçekleştirmesi gerekir. Buna ek olarak teslimat sırasında yaşanan bir gecikme ya da aksilikte hızlı bir şekilde müşteriye ulaşmalıdır. Aynı zamanda paketi hakkında bilgi almak isteyen bir çok  müşteriye de şeffaf ve hızlı bir şekilde dönüş yapmalı.

Neden Çapa Kurye

Çapa Ail kurye Fatih belediyesi gibi ilçelerde büyük kargo araçları trafikte sıkışırken motorlu kurye zamanla yarışır. Bu yarış halinde dahi firmamız sektörün gerektirdiği her çeşit önlemi almıştır. İş sağlığı güvenliği önlemleri, gönderi gizliliğinin sağlanması, gönderinin zarar görmesi halinde tazmin etme, kurumsal müşterilerimize kargo işlemlerinde yoğun trafiğe rağmen en hızlı teslimatı sağlamak amacıyladır.

Firmamızın İstanbul ilk sırada olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde merkezleri bulunur. Her şehirde sistem aynı şekilde çalışmaktadır. Hizmetlerimiz arasından sizin için en uygununu seçerek işlemlerinizi daha seri hale getirmeniz mümkün. Sadece evrak değil hemde ilaç, dondurulmuş ürün, elektronik cihaz, mekanik parça ve benzeri farklı gönderi çeşitleriyle çözüm ortağınız olmaya adayız.

Oysa bir işletmenin çalışma hayatında tutunabilmesinin en büyük garantisi müşteri devamlılığını sağlayabilmektedir. Bu sebeple, bilinçli olan firmalar bünyelerindeki kurye çalışmalarına dikkat ederek maksimum verim alabilecekleri şekilde teknolojik gelişmelere sahip cihazlarla kurye faaliyetlerini geliştirmişlerdir. Büyük şehirlerde motor kurye hizmetleri sunabilmek maharet isteyen bir iştir.

Çapa Acil Kurye

 • Çapa acil kurye elemanlardan memnun olmayacak ve firma ile çalışmasına son verecektir.
 • Yüz yüze evrak ve paketleri sağlam taşıyarak, güvenilir sürücülerimiz ile hizmet veriyoruz.
 • İş bittikten sonra, ardından çalışanların müşteri ile iletişimini kesmesi önemlidir.
 • Bir diğer önemli nokta ise hızdır. Çünkü bu zamanda müşteriler hızlı olması için kurye çağırıyor.
 • Kurye teslimatı motorlu kuryeler ile yapıldığı için kargo firmalarına göre daha hızlıdır.
 • Trafik sorununu ortadan kaldıran kurye firmaları vaat ettikleri zaman aralığında teslimatı yapar
 • Teslimi gerçekleştirmeli, aksi halde firma müşteri tarafından bir daha teslim edilmeyecektir.
 • Hızlı kurye firması olarak yılların verdiği deneyim ile müşteri memnuniyetini sağlar.

Çapa Hızlı Kurye

Fatih kurye ihtiyaçlarınız için aradığınız şirket olarak sizlere hizmet etmekten gurur duymaktayız. Eşya taşımacılığı alanında uzman olan motorlu kuryelerle çalışıldığı zaman firma içi ve şirketler arası evrak taşıma noktasında avantaj elde edebileceğini fark ederek bu yönde hizmetler alan firmalar, sektörde uzun süreler çalışma garantisinin rahatlığıyla çalışma hayatına devam etmektedirler.

Gün içerisinde binlerce aracın olduğu trafiği aşarak müşterilerin siparişlerini zamanında yerine ulaştırabilmek için hizmet sunulmakta olan bölgenin iyi derecede bilinmesi gerekir. Sunmakta olan firmamız, İstanbul’un her iki yakasındaki siparişleri kısa bir süre içinde yerine ulaştırabilecek niteliklere sahip kişilerle çalışmaktadır. Sizlerin, zamanında hasarsız bir eşya taşıma hizmeti alma hakkını önemsiyoruz.

Bu nedenle gün içinde hızla gelişen teknolojinin sağladığı imkanlar arasından sektörümüzü ilgilendirenleri itinayla seçerek bünyemize eklemekteyiz. Firmamız, dürüst ve ahlaklı bir biçimde çalışmayı prensip edinmiştir. Birçok eğitim alarak kurye mesleğinin gerektirdiği tüm özelliklerinde olan elemanlarımız eşyalarınızı dilediğiniz adreslerden alarak İstanbul içerisindeki adreslere bırakmaktadır.

İstanbul kurye olarak, Çapa motorlu kurye çalışmalarında trafik kurallarına saygılı, teknolojik cihaz kullanmayı bilen, dürüst, güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız ve en son teknoloji cihazlarımızla sizlerin tüm kurye taleplerinizi profesyonel şekilde karşılamaktayız. Gün içerisinde evrak, belge ve hediye taşımacılığı noktasında motor kuryelerin üzerine büyük sorumluluklar düşmektedir.

İstanbul Kurye

Ulaştırılmak için kendilerine emanet edilen eşyaların sağlam bir biçimde adrese teslim edilmesi göreviyle dikkatli bir biçimde çalışarak siz kıymetli müşterilerimizin yardımına koşan elemanları, süreç boyunca sizlerin yanınızda olmaktadır. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanmaktadır. Hizmetlerimiz sizlerin bütçesine uygun bir biçimde her sene güncellenmekte.

Türkiye ve dünyanın pek çok noktasında şubeler açarak geniş bir müşteri ağına hizmetler sunan bir firma olmaktır. Sizlerin hizmetlerimiz sonrasındaki geri dönüşleri ve diğer müşterilerimize her zaman çalışmalarımızdan bahsetmeniz sayesinde vizyonumuza gün geçtikçe emin adımlarla en iyi deerecede en iyi ve en güzel yaklaşmaktayız. Hızlı kurye olarak günün her saatinde çalışıyoruz.

Acil kurye istekleriniz için bizleri 7 / 24 müşteri irtibat numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız. Kurye faaliyetlerinde güvenin adresiyiz. Ekonomik, hasarsız ve nitelikli bir eşya taşıma hizmeti sağlamaktayız. Taşımacılık ve kargo işlemleri ile bu işlemlerin yürütüldüğü sektör gün geçtikçe önem kazanmaktadır.

Fatih Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal kurye; Diğer ismi standart kurye, gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşacaktır.
 3. Hızlı kurye ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışmadır.
 4. Acil kurye ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim sağlanır.
 5. Ekspres kurye ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 6. Vip kurye; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 7. Gece kurye ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutar. 
 8. Şehirlerarası kurye ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel kurye servisidir.

Edirnekapı Kurye

Özellikle büyük şehirlerde nüfus artışıyla beraber kargo piyasasına olan ihtiyacın da arttığı gözlenmektedir. Kargo taşımacılığının yanında trafik yoğunluğu da sektörde dikkate alınan konulardan birisidir. Büyük şehirlerde trafik sorununu çözmenin en güvenilir yolu Fatih moto kurye tercihidir. Firma olarak güvenli teslimat ve hızlı ulaşım sağlanıyor. Yani son model motorları acil kurye ile kullanmayı tercih ettik.

Kargoculuk bir hizmet sektörüdür. Hizmet piyasasında ise müşteri beğenisi daima ilk planda tutulmaktadır. Müşterinin beklentisi kargosunu zamanında ve gecikme yaşamadan alabilmektir. Bu sebeple güven duyacağı bir firmayla çalışmak en doğal hakkıdır. Firma olarak bu konu da en hızlı ulaşım için bütünüyle motorlu kurye sistemine geçiş yaptık. Artık hızlı teslimatın öncüsü olmayı hedefledik.

Sektörde öncü şirketlerden olmak adına seçtiğimiz araçların niteliğini ve hizmette çalışanların eğitimini ilk planda tuttuk. En iyi hizmeti verebilmek için en doğru ekibi kurdık. Artık nitelikli araçları ile güvenli teslimatın adresi olmuş durumdayız. Büyük şehirlerde kargoculuk faaliyetleri daha çok gelişti. Yani bu gibi bu konu da karşımıza çıkabilecek sorunlar da standart ve caydırıcı olabilir.

Aksaray Kurye

Aksaray kurye teslimatı hem gönderen hem de alıcı için oldukça önemlidir. Gönderilen kargonun güvenli bir biçimde teslim ediliyor. Yani bunun vermiş olduğu iç huzurunu sağlamak konusunda en büyük görev kargo firmasına düşmektedir. Firma olarak uzun seneler sektörde hizmet vermekte olup gönderileriniz oldukça güvenli bir biçimde teslimata hazırlanmaktadır.

Ancak kişiler için daha hızlı ve özel gönderimler de oluyor. Burada özellikle kurumsal firmalar, şirketler ve kişilerin özel sözleşme ve evrak gönderimleri için. Çok özel olan moto kurye hizmeti ön plana çıkar. Bu çok iyi ve hızlı özel kurye hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Bundan sonra iş süreci daha kolay işlemektedir. Büyük araçların trafikte ve yol güzergâhlarında.

Her bakımdan işiniz ile ilgili özel ve acil bir evrak paylaşımı ihtiyacında da gece kuryelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel alışverişlerinizde de gece kuryeleri size hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Acil gece kurye ekipleri ile İstanbul’da istediğiniz saatte, istediğiniz noktadan gönderimi yapacaksınız. Taşıma durumunda müşteri aldığı hizmetten hoş olmalıdır.

Haseki Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.
 8. Son model motorlar ; Kuryelerimiz çalıştığı sürece en güçlü ve son model olan motosikletler ile sahada çalışma yapmakatdırlar.

Cerrahpaşa Kurye

Gayemiz Cerrahpaşa kurye çalışmalarında üstün kalitede hizmetler sunarak İstanbul trafiğinin azalmasında etkili olmaktır. Müşteri memnuniyeti merkezli bir hizmet anlayışı ile çalışma hayatımızı devam ettirmekteyiz. Vizyonumuz, müşterilerimizin kurye taleplerini gerekli olan şekilde karşılayarak onların en çok tercih ettiği sektörün dev firması olmaktır.

Ekspres kurye fiyat olarak normal kuryelere göre daha yüksek olmalıdır. Ancak istenilen sürede gönderimleri hemen tamamlayarak size hız ve konfor sağlar. Hızlı kurye olarak ekspres teslimatta gönderiyi en güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca düzgün çalışılmalıdır. Kurye firmalarının verdiği hizmette hızın yanı sıra kurye çalışanının profili de çok önemlidir.

Değişen yaşam şartlarında hızlı bir biçimde eşya taşımacılığı çalışması konusunda etkili hizmetler sunan moto kurye şirketleri, hizmetleri ile müşterilerine hitap edebilmeyi amaçlamaktadır. Birçok farklı konseptle müşterilere sunulmakta olan hizmetlerin kısa bir süre içinde tamamlanmadığı durumlarda müşteri kayıpları gibi istenmeyen sonuçlar oluşabilmektedir.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Bir cevap yazın