Moto Kurye | Çapa Moto Kurye

Çapa Moto Kurye

Çapa moto kurye teslimatı sırasında hız ve konforla birlikte kişiler farklı gönderimleri gerçekleştirmek istiyor. Ancak kuryeler kargo şirketleri gibi büyük araç ile hizmet vermediği için taşıyabileceği ürün skalası da değişkenlik gösterir. Burada en önemli nokta kurye teslimatında motorla taşımada sorunlarıdır.

Yani aksilik çıkarmayacak boyuttaki ürünlerin kullanılmasıdır. Aksi halde fazla ağırlık taşınması aracın devrilmesine ve sürücünün zarar görmesine neden olur.
Tüm bu aksiliklerin önüne geçebilmek için kurye firması olarak bizimle iletişime geçiniz. Artık iletişime geçtiğiniz anda gönderilmesini istediğiniz şeyler yollanır.

Çapa kurye boyutu hakkında detaylı bir bilgi alınarak sizlere en doğru bilgilendirme yapılır. Motorlu kuryeler ile taşınmayacak ürünler de ise olumsuz dönüş yapılır. Bu noktada teslimat talebi oluşturduğunuz da doğru bilgiyi ekipler ile paylaşmalısınız. Kurye hizmeti hızlı teslimat yapılması istenen gönderimlerde kullanılır.

Ancak kişiler için daha hızlı ve özel gönderimler de olabilir. Burada özellikle kurumsal firmalar, şirketler ve kişilerin özel sözleşme ve evrak gönderimleri için.Çok özel olan vip kurye hizmeti ön plana çıkar. Bu çok iyi ve hızlı özel kurye hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Bundan sonra iş süreci daha kolay işlemektedir.

Çapa kurye sizin adresiniz dışında başka bir adrese uğramadan, paket, mektup ya da dosyayı alarak yine farklı bir adrese uğramadan teslimat adresine gönderir. Merter kurye ile en hızlı, güvenilir ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmette teslimat yapıldıktan sonra da sizlere hizmet verilmelidir.

Çapa acil moto kurye

Çapa moto kurye hizmeti için yapılması gereken kurye ile iletişime geçmek ve özel talebi oluşturmanız gerekir. Bu hizmet kapsamında teslimat talebi oluşturduğunuz anda size özel bir kurye yola çıkar. Kurye hizmeti kişilerin gün içerisinde en hızlı şekilde teslimatlarını yapmaları için tercih ettiği bir hizmettir.

Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında akşam saatlerinde de kurye hizmetine ihtiyaç duyulmalıdır. Bu kapsamda da gece kurye hizmeti en çok tercih edilen teslimat olan hizmetlerinden biridir. Çapa gece kurye hizmeti ile geç saatlerde gidemeyeceğiniz noktalar vardır. İşte buna moto kuryeler aracılığı ile gönderimler yapılmalıdır.

Her bakımdan işiniz ile ilgili özel ve acil bir evrak paylaşımı ihtiyacında da gece kuryelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel alışverişlerinizde de gece kuryeleri size hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Acil gece kurye ekipleri ile İstanbul’da istediğiniz saatte, istediğiniz noktadan gönderimi yapacaksınız.

 • Çapa motorlu kurye paketinizi alarak, istediğiniz adrese iletmektedir.
 • Gece kuryelerinin güvenli olup olmaması konusunda da firmamızın profesyonel olur.
 • Tüm ekipleri ile hiçbir sorun yaşamadan teslimat hizmeti alabilirsiniz.
 • Hızlı teslimat için kurye firmalarının verdiği hizmetlerden biri de ekspres kuryedir.
 • Ekspres kurye sisteminde moto kuryeler çalışır.
 • Moto kuryeler hem daha küçük hem de hızları ile trafik olasılığında tüm gecikmeleri ortadan kaldırır.
 • Gün içerisinde normal ya da acil gönderi çok kısa bir sürede yapmak isterseniz ekspres kuryeyi kullanabilirsiniz.
 • Firmamız ile yılların deneyimi ve güvenli çalışın.
Çapa Acil Hızlı Moto Kurye
Acil Çapa Acil Hızlı Moto Kurye

Çapa hızlı moto kurye

Çapa kurye sürücüleri ile ekspres kurye hizmeti vermekteyiz. Ekspres kuryenin en büyük özelliklerinden biri de kişiye özel teslimat hizmeti vermesidir. Yani kişiye özel teslimat hizmeti kurye sürücüsünün teslimat sürecinde olur. Biz sizden aldığı paketi yine sizin belirlediğiniz adrese, farklı bir teslimat noktasına verilmelidir.

Acil işlerde başka yere uğramadan teslim etmesidir. Ekspres kurye fiyat olarak normal kuryelere göre daha yüksek olmalıdır. Ancak istenilen sürede gönderimleri hemen tamamlayarak size hız ve konfor sağlar. Hızlı kurye olarak ekspres teslimatta gönderiyi en güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca düzgün çalışılmalıdır.

Kurye firmalarının verdiği hizmette hızın yanı sıra kurye çalışanının profili de çok önemlidir. Son hizmet aşamasında müşteri kurye ile iletişimde olduğu için kurye firmasının imajını tamamlayan da kurye sürücüleridir. Bu yüzden kurye firmaları sürücü alımında dikkatli olmalı, insani ilişkilerde ve iletişimde olmalıdır.

Şirketimiz çok iyi ve başarılı olan kişilerle çalışmalıdır. Ehliyeti olan ve motor kullanmayı bilen kişilerin müşteri ile iletişimde düzgün konuşması gerekir. Yani yakınlık derecesinde konuşmaması lazım. Özellikle alıp verme zamanlarında kişisel bakımına dikkat etmesi ve teslimat işlemini zamanında gerçekleştirmesi gerekir.

Buna ek olarak teslimat sırasında yaşanan bir gecikme ya da aksilikte hızlı bir şekilde müşteriye ulaşmalıdır. Aynı zamanda paketi hakkında bilgi almak isteyen bir çok  müşteriye de şeffaf ve hızlı bir şekilde dönüş yapmalıdır. Bu özelliklere sahip olmayan kişiler ile çalışılması durumunda müşteri aldığı hizmetten hoş olmalıdır.

Çapa Moto Kurye Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Çapa kurye elemanlardan memnun olmayacak ve firma ile çalışmasına son verecektir.
 • Hızlı kurye firması olarak yılların verdiği deneyim ile müşteri memnuniyetini sağlar.
 • Yüz yüze evrak ve paketleri sağlam taşıyarak, güvenilir sürücülerimiz ile hizmet veriyoruz.
 • İş bittikten sonra, ardından çalışanların müşteri ile iletişimini kesmesi önemlidir.
 • Bir diğer önemli nokta ise hızdır. Çünkü bu zamanda müşteriler hızlı olması için kurye çağırıyor.
 • Kurye teslimatı motorlu kuryeler ile yapıldığı için kargo firmalarına göre daha hızlıdır.
 • Trafik sorununu ortadan kaldıran kurye firmaları vaat ettikleri zaman aralığında teslimatı yapar
 • Teslimi gerçekleştirmeli, aksi halde firma müşteri tarafından bir daha teslim edilmeyecektir.
Express Moto Kurye
Çapa Express Moto Kurye

Bir cevap yazın