Moto Kurye | motokurye | Çayırbaşı Motorlu Kurye

Çayırbaşı Motorlu Kurye

Sarıyer Moto Kurye

Çayırbaşı motorlu kurye hizmetimiz açılmış bulunmaktadır. Lakin lütfen sizden rica ediyorum boş yere yalandan gündüz ve özellikle de geceleri rahatsız etmeyin. Çünkü sonuçta bizler de etten kemikten bir insanız. Bu sistemimiz bu çevrelerde çok önemli bir yere sahip bulunmaktadır.

Çayırbaşı kurye olarak tüm gücümüzle halkımıza süper hizmet vermekteyiz. Çayırbaşı, Yeniköy ve İstinye bölgesine büyük önem veriyoruz. Bizleri alo deyip hemen arayın ve istediğiniz vakit bize sipariş verin. Burası gayet önemli ve gelişim göstermesinde bu kişilerin katkıları çok olmuştur. 

Çayırbaşı moto kurye bundan sonra böyle devam edecek. Sizlere söz verdiğimiz gibi. Verdiğimiz bu işlerin kalitesi düşmeden işlerimize devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bu yolda biraz olsun tökezleyenler bir daha ayağa kalkamıyor. Bu bölgelere de zengin ve varlık sahibi kişiler yaşıyor.

Çayırbaşı kurye kurtlar sofrasında ayağa kalkabilse bile bir daha eski günlerine asla kimse dönemiyor. Bunun bilincinde olarak ileriye doğru bakmaya devam edeceğiz İnşallah başarılara hızla devam ediyoruz. Birde üste kesimde denizi tamamen gören tarafta da çalışıyoruz.

Çayırbaşı motor kurye bunlarda araçlarımızdan bazıları diyelim. Servisi ile yeni bir döneme başlıyoruz. Tüm Sarıyer semtleri ve bölgesine indirimli servisimiz başladı. Yani Şu ana kadar yeni yıla yılına girdiğimiz şu günlerde Sarıyer ilçesi içinde müthiş çalışmalarda bulunuyoruz.

Çayırbaşı Kurye

Çayırbaşı kurye gerçekleri açıklamadan asla çekinmez. Dediğimiz gibi ilerleyen zamanlarda burayı göreceğiz. Tam deniz kenarı sahil ve güzel bir mevki. Her yerde bu işler var. Bizde yapılması bizi derinden üzen bir durumdur. Sizlere büyük ve ciddi gönderi imkanları sağlıyoruz.

Motorlarımız ile ile kısım kısım olan Tarabya bölgesi çok kolay. Yeniköy ve İstinye bölgelerini çok iyi bir şekilde bilmekteyiz. Bazı büyük motor kullanan yüksek motorlu makinelere sahip motorları yok değil vardır. Yani tarafına doğru çıkıldıkça yukarıda bir çok villa tarzı yapılar yapılmıştır.

Bizim dileğimiz şu ki burada yaşayanlar hakkettiği değer üzerinden haklarını İnşallah alsınlar. 30 metre kare daireyi milyon dolara satıldığı bir binada bir arsaya üç kuruş değer biçilmesi ve insanlara haksızlık olmaz. Çok merkezi olan burası oldukça önemli semtler bulunmaktadır.

Sarıyer kurye bu taraflarına  gider özellikle akşamları balık tutardık. Hatta bazen gene gider ara sırada olsa tutarız. Güzel ve keyifli oluyor. Arkadaşlarla akşamları buluşurduk. Burada motosiklet ile beraber semaver alır buralara gider geceleri arkadaşlarla semaver yakar içerdik.

Şimdilerde sahil bölgesi çok yoğun ve doludur. Sahilde oturup ta dinlenmek denizi seyretmek. Tabi ki İstanbul boğaz şehri olduğu için tüm boğaz semtleri için aynı şeyler söylenebilir fakat burasının bende ayrı bir yeri vardır. Sağında solunda ve arkasında bir kaç yeni siteler yapılmıştır.

Çayırbaşı Moto Kurye

Çayırbaşı moto kurye gelişmesine rağmen yollanan bir çok kurye ve kargo gönderinin sayısında yüksek derecede bir düşüş vardır. Burası Sarıyer İlçesine bağlıdır. Boğaz semtlerindendir.  Sahil boyuca uzanmakta olan bölgenin birde üst tarafları vardır. Fakat gelişimi oldukça yavaş işliyor.

Çünkü buralara daha göz dikenler aralarında anlaşamadı diye düşünüyorum. Ama zamanla buralar parsellenecek ve büyük firmalar buraya da el atacak yakındır diyorum. Bakalım ölmezsek Allah izin verirse göreceğiz neer olacak. Bizde merak içinde olacakları bekliyoruz.

Sarıyer kurye yaşadığı olaylardan ders almaktadır. Çünkü eşemanlarımız ve bizler işler içinde hayatımız boyunca bir çok durumla karşılaştı. Farklı olaylar ile üzüldük yada sevindik. Bunların hepsi bize bir tecrübe oldu. Fakat bir çaya on lira veya kahveye on on beş lira veriyorlar.

İşte bu bahsettiğimiz yer ise özellikle merkezi kesim içinde bulunmaktadır. Her zaman gelişmesine rağmen bu bölge içinde maalesef kurye ve kargo gönderi sayısında bir çok defa düşüş oluyor. İşte bu semtimizde hizmet verip onları yalnız bırakmadık ve asla unutmadık. 

Sahil boyuca uzanmakta olan bölgenin birde üst tarafları vardır. Sağlam ve son derece emin bir hizmet arıyorsanız tam yerindesiniz. Bizler buraya doğru sahil kısmında saydığımız yerlerde çalışıyoruz. Özellikle güvenilir ve dürüst olan kaliteli ve sağlam hizmet vardır.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul kurye olarak bize karşı olan rakipleri hem ucuz fiyata hemde acil bir paket yollaması ve taşınmasından bahsediyorlar. Anladım bu işi alınca o taraftan başka iş çıktığında ne yazık ki gene o aynı kişiye bu şeyleri hep aldırıyorlar. Çalışırken çoğu zaman çok düşünüyoruz.

Moto kurye özellikle İstanbul içinde tüm ilçelere kurye hizmeti veriyoruz. Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Fatih, Eminönü, Bakırköy ilçeleri dahil çalışılır. Ayrıca da Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü ve Avcılar ilçelerine acil olarak gidiyoruz.

Sarıyer kurye ile bu bölge genel olarak gece kondu ve eski yapılardan oluşan derme çatma bir mahalleden oluşuyor. Daha çok Trakya bölgesi mensubu kardeşlerimiz ikamet ediyor. Fakat zamanla onların varlığı da kalkacak ve onlar da buradan yollanacak.

Acil kurye teslimat zamanları olarak uzak yerlere ve yakın yerlere göre fiyat değişiyor. Özellikle buradan yollayacağınız her çeşit evra ve paket şeklindeki iletileri taşıyoruz. İstanbul içine her ilçeye gidiyoruz. Ayrıca da şehir dışına da her türlü paketler için yardımcı oluyoruz.

Hızlı kurye ile yaptığımız işin çok tehlikeli ve ölümcül riskli olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü bir çok yakın arkadaşımız bu pandemi boyunca vefat etti. Bu virüs döneminde 6 ay içinde 160 dan fazla kurye arkadaşımız hayata veda etti. Çünkü bu dönemde yükümüz çok fazla.

Çayırbaşı Motorlu Kurye

Fakat bazı büyük sitelerde güvenlik görevlileri tarafından motosiklet il içeri alınmıyoruz. Onlara da o emri başlarındaki af ederseniz geri zekalı askerden yada polisten bozma amirler emir veriyor. Hatta bazı yerlere de yazmışlar motorlu kurye motosikleti giremez diye, yazık..

Bu insanlar heö ayaklarına kadar bizden her siparişlerini istiyorlar. Hem de en özelinden en özel ve en gizlisini de kadar utanmadan sıkılmadan ayaklarına istiyorlar. Birde onca yolu bize yürütüyorlar. Motosikleti kapıda bıraktırıp hele de soğuk havada yürütüyorlar.

İşte en nefret ettiğim insan tipleri bunlar. Götünüzdeki donu bile biz getiriyoruz. Siz neyin hesabını yapıyorsunuz sayın amir bozuntuları ve kendini bir bok sanan güvenlik elemanları? Size buradan sesleniyorum bizlerden ne istiyorsunuz arkadaş. Daha ne yapalım artık.

Geçen bir siteye paket teslim edeceğim. Güvenlik kulübesinde adam oturmuş beni gördü. Yni çok ayıp bir şey oturuşunu bile bozmadı, elinde telefon oyun oynuyor. İki üç dakika geçti bakamdı bile oyunu bitmeden. Sonrada bastım yaygarayı, siz kimsiniz kardeşim, amacınız nedir derler.

Çok fazla sayıda büyük şirketin merkezinin olduğu semt hemde eski zamanında inşa edilen binaları ile de meşhur. Sahil çevresinde trafik çok hareketli olmasından dolayı sık sık tıkanıklar yaşanıyor. Bundan dolayı acil kurye seçeneklerinin en fazla tercih edildiği semtlerden birisidir.

Çayırbaşı Acil Kurye

Geçmiş bakımından tarihi yarımada kadar eski olan İstinye ve çevresi, tarihi zenginlik bakımından da en büyük rakiplerinden birisidir. İstanbul merkez dışında kalan semt, ilçenin kuşatmalarda pek çok kez yağmalanmış ve yıkılmıştır. İstanbul’un en önemli tarım ve balıkçılık bölgesi olan bölgedir.

Her zaman içinde tersane ve fabrikaların açılmasıyla bir endüstri merkezine dönüşmüş, eninde sonunda ise İstanbul’un en hareketli iş, ticaret ve hayat bölgelerinden birine dönüşmüştür. Sarıyer ilçesine bağlı olan, boğaz kıyısında yer alır. Yeniköy ve Emirgan gibi yerleşim yerleriyle komşudur.

Üretimin çok küçük iş yerleri tarafından gerçekleştirildiği semtte, ticaret ve avm’ler ile şirket merkez ve temsilcilikleri ekonomi için lokomotif görevi görmektedir. Bunun yanında eski adı İstanbul trafiğin yoğun olduğu sahil kesiminde bulunan restaurant ve cafelerinde bölge ekonomine büyük katkısı vardır.

Dünyanın en yoğun ikinci trafiğine sahip şehri olan İstanbul’un en yoğun semtlerinden bir tanesi olan iki nokta arasındaki yolu almak zor ve sabır dileyen bir iştir. Önemli bir bölümünde yolların dar olduğu semtte trafiğin yoğunluğu araç sahiplerinin güçlükle ilerlemesine neden olurken, motosiklet kullananlara kolaydır.

Özellikle bu yoğunluk içinde rahatlıkla ilerleyebilmektedir. Bundan dolayı hızlı kurye hizmeti almak isteyen pek çok işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. İletişim araçlarının gelişmesi ile önce fax arkasından da internet ile pek çok evrak, bilgi ve belgeyi kurumlar ve kişisel arasında gönderip almak kolaydır.

Çayırbaşı Hızlı Kurye

Çayırbaşı hızlı kurye ile birkaç saniyelik bir iş haline gelse de özellikle ıslak imza gerektiren ya da üstünde özel bandrol vb. Ayırt edici ve orijinal olduğunu ispat eden özel eklentiler bulunan evrak elden teslim edilmesi gerekiyor. Gün içerisinde büyük şirketler bu biçimde hem devletle hem de birbirleriyle yarışır.

Burada onlarca evrak alışverişi yapmakta, bu evrakların gecikmesi durumunda bir takım yasal yaptırım ve maddi cezaların ve tazminatlar gündeme gelebilmektedir. Bundan dolayı Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğin ağırlıklı olarak yaşandığı bir semttir. İş akışlarını hızlandırmak gerekir.

Aslında cezai yükümlülüklere katlanmak istemeyen ve müşterilerine daha hızlı hizmet sunmaktır. Yani isteyen pek çok işletme bizim gibi motorlu kurye hizmeti sunan iş yerlerile iletişime geçmektedirler. Zaman zaman iş yerleri kurye olarak kullanmak için kendi araç ve personellerini görevlendirmeye başladılar.

Böylece iş gücü kaybı olması, yeni eleman alımı yapılırsa giderlerin çoğalması gibi güçlüklerle mücadele için daima yanınızdayız. Özellikle sezonluk duraksamalarda verimliliğin düşmesi, motosikletin bakım, sigorta gibi masrafları ile ilgilenmemek için İstanbul Kurye servis hizmetleriyle çalışmayı hem daha verimli hem daha hesaplı bulmuşlardır.

Çayırbaşı kurye olarak müşterilerimize en güvenli ve nitelikli İstinye motorlu kurye hizmeti sağlayabilmek adına faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin evrak ve paketlerinin en kısa sürece ve güvenli bir şekilde ulaştırılması ilk ve en önemli hedefimizdir. Her türlü sorularınız için Call Center numaramızı arayarak sorun.

Sarıyer Moto Kurye

Bütün müşteri temsilcilerimizle görüşebilir, kurye talebinde bulunabilirsiniz. Lütfen motorlu kurye talep etmeksizin aşağıda belirtilen koşulları okumayı unutmayın; Taşınması ve bulundurulması yasak ya da ruhsata/izne bağlı silah, madde, evrak gibi paketlerin taşınması yapılmamaktadır.

Hatalı bildirimler sonucu ortaya çıkabilecek yasal sonuçlardan paketi teslim eden kişi sorumludur. Özel korumalı kabında olsa dahi, kurye ya da çevresinde bulunanlara zarar verebilecek, hayatların tehlikeye atabilecek kimyasal, radyoaktif ve biyolojik maddelerin taşınması yapılmamaktadır.

Motosikletle taşınması zor olabilecek ağır ve büyük paketlerin taşınması, köprü ve tünel vb. ücretleri ve taşınmasını arzu ettiğiniz paketinizin sigortalanması için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. İstanbul ünün her saati kalabalık sokakları ve caddeleri ile daima yoğun trafikli olan bir ildir.

İstanbul’da bir gönderinin ayrı bir noktaya gitmesi gerekiyorsa uzun zaman harcamak mecburiyetinde kalırsınız. Bu arada işleriniz aksar, strese girersiniz. Bunun gibi durumlar için kargo firmalarından destek alınabilir. Ancak kargo şirketlerinde bulunan büyük araçlar da aynı şekilde trafiğe girecektir.

Moto kurye olarak, gönderileriniz mümkün olan en kısa bir süre içinde taşınması işlemlerini sizin yerinize yapmaya çalışırız. Gönderi türü olarak geniş yelpazeli eşyalarınızı arzu ettiğiniz adrese ulaştırmaya çalışırız. Büyük araçlara oranla daha hızlı hareket etme imkanı yüksek olan küçük motorlarla gönderilir.

“Çayırbaşı Motorlu Kurye” hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: SARIYER MOTO KURYE – MASLAK KURYE

  2. Geri bildirim: SARIYER MOTO KURYE – EYÜP KURYE

Bir cevap yazın