Moto Kurye | motokurye | Çayırbaşı Motorlu Kurye

Çayırbaşı Motorlu Kurye

Sarıyer Moto Kurye

Çayırbaşı motorlu kurye hizmetimiz açılmış bulunmaktadır. Lakin lütfen sizden rica ediyorum boş yere yalandan gündüz ve özellikle de geceleri rahatsız etmeyin. Çünkü sonuçta bizler de etten kemikten bir insanız. Bu sistemimiz bu çevrelerde çok önemli bir yere sahip bulunmaktadır.

Çayırbaşı kurye olarak tüm gücümüzle halkımıza süper hizmet vermekteyiz. Çayırbaşı, Yeniköy ve İstinye bölgesine büyük önem veriyoruz. Bizleri alo deyip hemen arayın ve istediğiniz vakit bize sipariş verin. Burası gayet önemli ve gelişim göstermesinde bu kişilerin katkıları çok olmuştur. 

Çayırbaşı moto kurye bundan sonra böyle devam edecek. Sizlere söz verdiğimiz gibi. Verdiğimiz bu işlerin kalitesi düşmeden işlerimize devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bu yolda biraz olsun tökezleyenler bir daha ayağa kalkamıyor. Bu bölgelere de zengin ve varlık sahibi kişiler yaşıyor.

Çayırbaşı kurye kurtlar sofrasında ayağa kalkabilse bile bir daha eski günlerine asla kimse dönemiyor. Bunun bilincinde olarak ileriye doğru bakmaya devam edeceğiz İnşallah başarılara hızla devam ediyoruz. Birde üste kesimde denizi tamamen gören tarafta da çalışıyoruz.

Motorlarımız ile ile kısım kısım olan Tarabya bölgesi çok kolay. Yeniköy ve İstinye bölgelerini çok iyi bir şekilde bilmekteyiz. Bazı büyük motor kullanan yüksek motorlu makinelere sahip motorlarımızda yok değil vardır. Yani tarafına doğru çıkıldıkça yukarıda bir çok villa tarzı yapılar yapılmıştır.

Çayırbaşı ilaç kurye bunlarda araçlarımızdan bazıları diyelim. Servisi ile yeni bir döneme başlıyoruz. Tüm Sarıyer semtleri ve bölgesine indirimli servisimiz başladı. Yani Şu ana kadar yeni yıla yılına girdiğimiz şu günlerde Sarıyer ilçesi içinde müthiş çalışmalarda bulunuyoruz.

Çayırbaşı motorlu kurye işinin ehli olarak tecrübelidir

Çayırbaşı kurye gerçekleri açıklamadan asla çekinmez. Dediğimiz gibi ilerleyen zamanlarda burayı göreceğiz. Tam deniz kenarı sahil ve güzel bir mevki. Her yerde bu işler var. Bizde yapılması bizi derinden üzen bir durumdur. Sizlere büyük ve ciddi gönderi imkanları sağlıyoruz.

Bizim dileğimiz şu ki burada yaşayanlar hakkettiği değer üzerinden haklarını İnşallah alsınlar. 30 metre kare daireyi milyon dolara satıldığı bir binada bir arsaya üç kuruş değer biçilmesi ve insanlara haksızlık olmaz. Çok merkezi olan burası oldukça önemli semtler bulunmaktadır.

Yeniköy kurye bu taraflarına  gider özellikle akşamları balık tutardık. Hatta bazen gene gider ara sırada olsa tutarız. Güzel ve keyifli oluyor. Arkadaşlarla akşamları buluşurduk. Burada motosiklet ile beraber semaver alır buralara gider geceleri arkadaşlarla semaver yakar içerdik.

Şimdilerde sahil bölgesi çok yoğun ve doludur. Sahilde oturup ta dinlenmek denizi seyretmek. Tabi ki İstanbul boğaz şehri olduğu için tüm boğaz semtleri için aynı şeyler söylenebilir fakat burasının bende ayrı bir yeri vardır. Sağında solunda ve arkasında bir kaç yeni siteler yapılmıştır.

Çayırbaşı kurye gelişmesine rağmen yollanan bir çok kurye ve kargo gönderinin sayısında yüksek derecede bir düşüş vardır. Burası Sarıyer İlçesine bağlıdır. Boğaz semtlerindendir.  Sahil boyuca uzanmakta olan bölgenin birde üst tarafları vardır. Fakat gelişimi oldukça yavaş işliyor.

Çünkü buralara daha göz dikenler aralarında anlaşamadı diye düşünüyorum. Ama zamanla buralarda parsellenecek ve büyük firmalar buraya da el atacak yakındır diyorum. Bakalım ölmezsek Allah izin verirse göreceğiz neer olacak. Bizde merak içinde olacakları bekliyoruz.

Moto Kurye hizmeti ve servisi nedir?
Sarıyer Çayırbaşı Motorlu Kurye

Çayırbaşı motorlu kurye hizmeti acil işleri en acil taşıyor

Çayırbaşı kurye yaşadığı olaylardan ders almaktadır. Hayatımız boyunca bir çok durumla karşılaştı. Farklı olaylar ile üzüldük yada sevindik. Bunların hepsi bize bir tecrübe oldu. Fakat bir çaya on lira veya kahveye on on beş lira veriyorlar.

İşte bu bahsettiğimiz yer ise özellikle merkezi kesim içinde bulunmaktadır. Her zaman gelişmesine rağmen bu bölge içinde maalesef kurye ve kargo gönderi sayısında bir çok defa düşüş oluyor. İşte bu semtimizde hizmet verip asla unutmadık. 

Sahil boyuca uzanmakta olan bölgenin birde üst tarafları vardır. Sağlam ve son derece emin bir hizmet arıyorsanız tam yerindesiniz. Bizler buraya doğru sahil kısmında saydığımız yerlerde çalışıyoruz. Özellikle güvenilir ve dürüst olan hizmet vardır.

Bize karşı olan rakipleri hem ucuz fiyata hemde acil bir paket taşınmasından bahsediyorlar. Anladım bu işi alınca o taraftan başka iş çıktığında ne yazık ki gene o aynı kişiye bu şeyleri hep aldırıyorlar. Çalışırken çoğu zaman çok düşünüyoruz.

Çayırbaşı kurye özellikle İstanbul içinde tüm ilçelere kurye hizmeti veriyoruz. Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Fatih, Eminönü, Bakırköy,  Ayrıca da Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerine acil olarak gidiyoruz.

Bu bölge genel olarak gece kondu ve eski yapılardan oluşan derme çatma bir mahalleden oluşuyor. Daha çok Trakya bölgesi mensubu kardeşlerimiz ikamet ediyor. Fakat zamanla onların varlığı da kalkacak ve onlar da buradan yollanacak.

Çayırbaşı motorlu kurye ile İstanbul dışına da gidiyoruz

Çayırbaşı kurye teslimat zamanları olarak uzak yerlere ve yakın yerlere göre fiyat değişiyor. Özellikle Buradan yollayacağınız her çeşit evra ve paket şeklindeki iletileri taşıyoruz. İstanbul içine her ilçeye gidiyoruz. Ayrıca da şehir dışına da yardımcı oluyoruz.

Yaptığımız işin çok tehlikeli ve ölümcül riskli olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü bir çok yakın arkadaşımız bu pandemi boyunca vefat etti. Bu virüs döneminde 6 ay içinde 160 dan fazla kurye arkadaşımız hayata veda etti. Çünkü bu dönemde yükümüz çok fazla.

Fakat bazı büyük sitelerde güvenlik görevlileri tarafından motosiklet il içeri alınmıyoruz. Onlara da o emri başlarındaki af ederseniz geri zekalı askerden yada polisten bozma amirler emir veriyor. Hatta bazı yerlere de yazmışlar kurye motosikleti giremez diye.

Bu insanlar heö ayaklarına kadar bizden her siparişlerini istiyorlar. Hem de en özelinden en gizlisini de kadar utanmadan sıkılmadan ayaklarına istiyorlar. Birde onca yolu bize yürütüyorlar. Motosikleti kapıda bıraktırıp hele de soğuk havada yürütüyorlar.

İşte en nefret ettiğim insan tipleri bunlar. Götünüzdeki donu bile biz getiriyoruz. Siz neyin hesabını yapıyorsunuz sayın amir bozuntuları ve kendini bir bok sanan güvenlik elemanları? Size sesleniyorum bizlerden ne istiyorsunuz arkadaş. Daha ne yapalım ?

Geçen bir siteye paket teslim edeceğim. Güvenlik kulübesinde adam oturmuş beni gördü. Oturuşunu bile bozmadı, elinde telefon oyun oynuyor. İki üç dakika geçti bakamdı bile oyunu bitmeden. Sonrada bastım yaygarayı, siz kimsiniz kardeşim, amacınız nedir?

Sarıyer Maslak Moto Kurye
Sarıyer Çayırbaşı Motorlu Kurye

Bir cevap yazın