Moto Kurye | Çengelköy Moto Kurye

Çengelköy Moto Kurye

Çengelköy moto kurye ile tüm teslimatların hemen verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Bir telefonla en yakın olan elemanımız olduğunuz yere gelip paketi alır. Yani teslim edilmesi gereken belgeyi ya da paketi 150 dakikada teslim alıyor ve hemen teslim ediyor.

Özellikle sektör büyüdükçe bu piyasada firma sayısının artması ile birlikte bu işi kısa süredir yapan tecrübesiz firmalara inanmayın. Özellikle artık hangi işte olursak olalım müşterilere kibar ve nazik davranmalıyız bu bir gerçektir. Yani hızla gelişen bu çağda burası hala biraz daha doğal kalıyor.

Çengelköy kurye sizlere çok hacimli ve ağır işlerinizi özel ama hızlı araçlarımız ile taşıma imkanı sağlıyor. Bu imkanı yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz. Her gönderi ve paketi artık adrese getirmek ve onu kişiye teslim etmek özellikle bizim işimizdir.

Çengelköy kurye özellikle İstanbul içinde tüm ilçelere kurye hizmeti veriyoruz. İşte yaşadığım bu anılarım, hatıralarım, yanlışlarım aklıma geliyor. Üsküdar içinde bulunan en tanınmış semtimiz. Ayrıca bir çok faktör ilçenin gelişimine bir hayli katkı sağlamıştır.

Üsküdar kurye her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz ama sağlam bir şekilde ulaştırıyor.  Sizler için gece kurye servisi ile nöbetçi kurye çalışıyor. Motor kullanırken sakin ve düzgün bir şekilde akışa göre kimseye sakin fakat zarar vermeden hızlı ve seri bir şekilde gitmek gerekir.

Çengelköy Kurye Yararları

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Çengelköy Moto Kurye

Çengelköy moto kurye ile bizler bu büyük şehirde sayısız çok önemli işlere imza attık. Kimse işini düzgün yapmıyor ve zamanında teslim etmiyor. Büyük olduğu için aynı zamanda çarpık olarak kötü ve düzensiz bir kentleşme oluyor. Bu kında biz yine dertliyiz.

Çengelköy motor kurye hep bu yönüyle güvenilir olan hizmetlerimiz hakkında bizlere ulaşarak detaylı bilgi alınız. Sahil şeridinde Üsküdar ilçesindeyiz. Bizde zaman zaman başka yerlere verdiğimiz ve yaptırdığımız işlerimizde bu durumdan çok muzdarip oluyoruz. 

Boğaz semt tarihi ve günümüze durumu. Üsküdar ilçemiz tarihin derinliklerinden gelen bir ilçemiz. Anadolu yakasının değişmez bir incisi sayılabilecek bir bölgedir. Fakat aynı zamanda geçmişten gelen tarihi anlamı ve dokuyu da değiştirmeden duran yerler vardır. 

Çengelköy motorlu kurye sizin faydanıza olan işler yapar. İşte meşhur Çengelköy hıyarı gibi özel yerleri vardır. Hala aynı kalsa da şimdi içinde lüks restoren olmuş o başka. Burası özellikle hafta sonları insanların akınına uğramaktadır. İşin en güzelini sunmaktadır.

Çengelköy semtinde olmak üzere tüm İstanbul ve Türkiye içinde yaşanan işler çoktur. Birde de dolayı ulaşım sorunları büyük bir olay ve sorun göstermektedir. Fakat devam eden yol çalışmaları artık bizi usandırdı. Halen devam ediyor yani. Motorlu kurye hep yanınızda tam destek olur.

Çengelköy Motor Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de Ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Çengelköy Motorlu Kurye

Çengelköy motor kurye ile sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın. Elemanlarımızın her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır.

Acil kurye hizmetinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri hızlı olmasıdır. Özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu ve teslimatta gecikmelerini burada  önlüyoruz. Her  yaşandığı bir şehirde kuryelerin motorla hizmet vermesi var olan trafiğe takılmaz

Bunun yanı sıra daha hızlı teslimat hizmeti almak isteyenler için farklı teslimat seçenekleri de bulunuyor. Kurye firması olarak hem özel hem de kişisel gönderileriniz için ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşarak, gönderi güvenilir bir şekilde istenilen adrese ulaştırır.

Olası gecikmeler durumunda ise sizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçerek durum hakkında bilgilendirme gerçekleştirir. On numara hizmet veren firmamız bu durumda çok başarılıdır. Yani bu kapsamda profesyonel ve deneyimli ekipleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Birde başımızın belası kentsel dönüşüm ulaşımı olumsuz etkiliyor ne yazık ki. Bunlar eksi yönde etkileyen faktörlerdendir. Bu olaylara parmak basmak istedik. Fakat insanlar bizleri hep yanlış anlıyor. Bu durum sistemini de oldukça etkiler. Gecikme sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Çengelköy Kurye Taşımaz

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Çengelköy Moto Kurye Almaz

 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Çengelköy Acil Kurye

Hayatınızın yüksek temposuna ayak uyduramıyorsanız eğer, endişelenmeyin! Artık yoğun günlerinizin kurtarıcısı Bayrampaşa kurye hizmetimiz her yerde. Aktif bir hayat tarzınız var ve sizin uzak mesafelere yetiştirilmesi gerekli olan önemli evraklarınız bir kurtarıcı mı bekliyor?

Önemli evraklarınız, hediyeleriniz ve paketleriniz artık güvenilir ellerde. İstediğiniz saatte ve arzu ettiğiniz yerde olma garantisini veren Bayrampaşa kurye elemanlarımızla sizin bir numaralı yardımcınız olmak için 7/24 hizmet sunuyoruz. Yetişemeyeceğinizi düşündüğünüz her yer için güvenilirdir.

Üsküdar kurye ellere ihtiyacınız var ise biz daima yanınızda olmaya hazırız. Hepimizin de bildiği gibi artık pek çok şehirde trafik sorunu, ulaşımı engelliyor. Peki, motorlarımızın trafikteki avantajının farkında mıyız? Yoğunluk her ne kadar olursa olsun moto kurye ekibi olarak vardır.

İstanbul kurye araçlarımızın boyutu sebebiyle bunu engel olarak görmeyiz ve yetişilmesi gerekli olan her yere zamanında yetişiriz. Bu sayede ulaşması gerekli olan evraklarınız zamanında bulunması gerekli olan yerde olur. Özellikle iş yerlerinde, acil kargo adı ile verilen paketler alınıyor.

Moto kurye ile zamanında yerine ulaşması, aksaklıkların önüne geçmek için oldukça çok büyük bir önem arz etmektedir. Sadece evraklarınız değil, diyelim ki iş yerinizdesiniz ve evin anahtarı sizde, eşinizin acil anahtara ihtiyacı var. İşinizi bırakıp gidemiyorsunuz, gitseniz dahi trafik sebebiyle olur.

Çengelköy Hızlı Kurye

Üsküdar moto kurye ile saatlerce ulaşamayacaksınız, işte tam o sırada bizlere bir alo demeniz yeterli. Paketinizi ekip arkadaşlarımız tarafından sizden teslim alınır, güvenilir ve hızlı biçimde arzu ettiğiniz her yere ulaştırılır. Kargo şirketlerinden da beklenen zaten bu değil midir?

Güven ve hız. Tahribata uğramadan, hiçbir aksama olmadan ve oldukça hızlı bir taşıma sağlamaktayız. Seçeceğiniz kargo firması özel yaşantınızı ve iş hayatınızı direk olarak etkilemektedir. Biz size bu güvenin garantisini veriyoruz. İstanbul kurye olarak yanınızdayız.

Acil kurye çalışanlarınızı bedenen ve mental olarak yormamak adına güvenilir, hızlı, uzman personelimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizimle çalışacak personellerimizin A2 ehliyet sahibi olması tek başına yeterli bir unsur olmayıp, en az 10 senelik aktif sürücü deneyimi olmalıdır.

Çengelköy kurye diğer şirketlerden en büyük farkımız ise 7/24 hizmet veriyor oluşumuz. Ne size ne de kendimize hiçbir engel tanımıyoruz, işimizi en doğru biçimde yapabilmek için bütün şartları sağlamaktayız. Müşterilerimizin gözü kapalı şekilde güvendiği, her çeşit kargo paketini emanet olur.

İstanbul kurye ile edebildiği bir işletme olmak bizler için oldukça önemli. Acil kurye hizmetlerimiz ile sektörde son 10 senede yalnızca İstanbul’da değil, bütün büyük şehirlerde artık bu bölgede hizmetinizdeyiz. Üsküdar ilçe sınırları içinde trafik karmaşası içinde kaybolmaktan bizimle kaçının.

Çengelköy Ekspres Kurye

Hızlı kurye beraberinde mülakat esaslı, liyakat ilkelerine uygun psiko-teknik testler ile sizlerin seçimlerimizi yapmaktayız. Motosikletli kurye olmaya hak kazanan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet içi oryantasyon süreçleri sonunda günlük, haftalık, aylık adres ve konum güncellemelerini mutlaka paylaşıyoruz.

Bununla birlikte yasal düzenlemeleri, kanuni yükümlülükleri uzman eğitmenler. Hoca eşliğinde tüm çalışanlarımıza düzenli olarak aktarmaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde kullanılacak olan motosiklet araçlarımız model yılı yenidir. Yani teknik donanım ve fonksiyonları açısından yasaldır.

Çengelköy kurye olarak trafik şartnamesinde belirtilen şartları sağlamaktadır. Araçların senelik periyodik bakım, onarım ve muayeneleri sistemli olarak kontrol edilerek yaptırılmaktadır.
Sizler yalnızca çağrı merkezimizi arayarak adresinizi bildirdiğinizde sizlere en yakın kurye yönlendirilir,

Hızlı kurye ile iletilmesi istenilen kargonuzu vermeniz yeterlidir. Daha sonra endişelenmeden, zamanında teslim edileceğinden emin olarak işlerinize devam edebilirsiniz. Firma olarak müşteri beğenisi öncelikli önem vermiş olduğumuz konuların başındadır. Üsküdar kurye ile sağladığımız hizmetler çoktur.

Tüm müşteri beğenisi sağlama oranımız çok yüksektir. Ülkemizin en kalabalık ili olan İstanbul’da nüfusa bağlı şekilde çok fazla taşıt ve trafik olması da kaçınılmazdır. Üsküdar Belediyesi ilçesi ilin en çok trafiğini barındıran ilçelerindendir. Hal böyle olunca İstanbul’un bir yerinden diğer taraf da gideriz.

Çengelköy Özel Kurye

Motorlu kurye bir yerine herhangi bir eşya, malzeme ve evrak gibi kargoların zamanında taşınması bir hayli zor ve maliyetli olacaktır. Bizler sizin için her türlü gönderinizin hızlı ve güvenilir taşınması amacı ile hizmet sunuyoruz. Hizmetten hem göndericinin hem de alıcının memnun olması lazım.

Özellikle müşteri memnun kalması da öncelikli amacımızdır. Kuryemiz 7/24 müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Kuryemiz hizmet sunmaya başladığı günden bugüne tüm yenilikleri daima takip etmiş, müşterilerimiz için avantaj sağlayacak her yeniliği uygulamaya başlamıştır.

Ekibimiz gerekli olan bilgi birikimine sahip, tecrübeli, sorumluluk sahibi, güler yüzlü ve uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Gönderileriniz zamanında, güven içinde taşınırken hemde çok da makul seviyelerde olan fiyatlardan yararlanmış olmanızı sağlamaktayız.

Hem günler boyunca kargom nerede diye kontrol etmekten hem de gönderinizin başına ne gelecek diye endişe etmeden arzu ettiğiniz adrese iletilmesini sağlamanız için çalışmaktayız. Kuryelerimiz takip sistemi sayesinde beraber çalışmaktadırlar; kuryenin trafiğin yoğun olmadığı yönlerde gider.

Kurye için gerekli yönlendirmeler yapılarak, tam bir ekip çalışması ile gönderinin gideceği adrese kısa sürece ulaştırılması sağlanır. Araçlarımız gelişen teknolojiye bağlı şekilde belirli aralıklarla değiştirilmektedir. Araçlarımızda gönderilerin zarar görmemesi için tüm donanımlar mevcuttur.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Çengelköy Moto Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Üsküdar Kurye – ÜSKÜDAR KURYE

 2. Geri bildirim: Çengelköy Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın