Moto Kurye | Cevizli Moto Kurye

Cevizli Moto Kurye

Cevizli moto kurye hizmetlerinin genel itibari ile moto kurye olarak sunulması olur. Yani bunun ile birlikte daha hızlı taşıma ve daha garanti teslimat mümkün olabiliyor. Aynı zamanda kurye hizmetlerinin müşteri odaklı çalışmalar kapsamında sunulması olmaktadır. Her aşamada gıdım gıdım ilerleyerek çalıştık Bunla ile birlikte çeşitli eşyaların taşınmasının güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olabiliyor.

Günümüzde Cevizli kurye hizmetleri müşterilerin beklentilerinin karşılanması aşamasında önem taşıyor. Aynı zamanda kurye hizmetlerinin sunumu aşamasında farklı çözüm arayışları için yine bizi tercih edebilirsiniz. Ülkemizde bu özel hizmetleri kapsamında müşterilerin beklentilerinin karşılanması adına profesyonel hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz bu tür nitelikli hizmetlerin dışında müşterilerin farklı çözüm ihtiyaçlarının karşılanması adına da yine hizmetleri çeşitlendiriyoruz.

Siz de firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında, insanların kurye hizmeti kavramında anladığı temel görüntü moto kurye olarak öne çıkıyor. Moto kurye hizmetleri aynı zamanda farklı sınıflar altında çeşitlenebiliyor. Örneğin vip hizmeti temin etmek ve daha başarılı bir iletim oluyor. Yani her türlü imkanına kavuşmak isteyen müşteriler genel olarak çok özel kurye hizmetlerini talep ediyorlar. Artık hayat daha zor geçmeye başladı.

Cevizli Kurye Taşır

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Cevizli Moto Kurye

Cevizli moto kurye ile paketin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arası mesafe fiyatlardaki öncelikli belirteçtir. Firmamız Cevizli içerisindeki her noktaya ve İstanbul’un diğer bütün semtlerine hizmet verebilmekte, mesafeye göre de fiyat farklılıkları olmaktadır. Gönderilerinizin acil olma durumları ve dereceleri bir diğer faktördür. Acil kurye olma yanı sıra kurye türlerini getirir. 24 saat ulaşabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir pozisyonda bulunuyoruz.

İstanbul kurye türümüzün teslimat süreleri ve teknik ayrıntıları farklı olduğu için de motorlu kurye fiyatları farklılaşmaktadır. Gönderilerin ebatları bir diğer faktördür. Her ne kadar motosiklet ile taşıyabileceğimiz paket ölçüleri bir hayli geniş olsa da ebatlar arttıkça ek önlemler gerekebilir. Bu da moto kurye fiyatlarında farklılığa neden olmaktadır. Firma olarak daima ekonomik çözümlerin adresi olmaya çalışmaktayız. Bu sebeple gönderileriniz için en hesaplı fiyat tekliflerini hazırlıyoruz.

Cevizli motorlu kurye ihtiyaçlarında en çok merak edilen konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Çoğu kişi önceliği daha ekonomik fiyatlara vermekte, bu sebeple motorlu kurye fiyatlarının da çok daha uygun olması istenmektedir. kaliteden, hızdan ve güvenlikte de ödün vermiyoruz. Yaptığınız ürününüzü, ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı taşıyabiliriz. Motorla taşınabilecek her çeşit yasal paketinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Bütün Cevizli lokasyonlarını ve İstanbul lokasyonlarını bildiğimiz için en hızlı teslimatları gerçekleştirebiliyoruz.

Cevizli Moto Kurye Alır

 • Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Cevizli Motor Kurye

Cevizli kurye bu tür hizmetler ile müşterilerin talebi daha hızlı ve sağlıklı olarak yerine getiriliyor. Aynı zamanda taşıma sadece müşteriye özel olarak sunulması bu şekilde hemen mümkün oluyor. Acil kurye hizmetlerini normal kargo hizmetlerinden ayıran temel unsurların başında hız kavramı geliyor. Bunun yanında hız ile ilgili farklı hizmetleri de ön plana çıkıyor. Bu tür hızlı kurye hizmetlerinden birisi olan ekspres hizmet sağlanması ile birlikte daha hızlı taşıma imkânı ortaya çıkıyor.

İnsanlar kurye hizmetlerini hız dolayısı ile tercih ediyor. Aynı zamanda hız kavramı özellikle büyük şehirler söz konusu olduğunda önem taşıyor. Günümüzde acil gönderiler için hızlı kurye hizmeti tercih edilmesinin ana nedeni olarak hız kavramı ön plana çıkıyor. İşte burada biz çalışıp ta, çok iyi emekler veriyoruz. Aynı zamanda kurye hizmetlerinin hızlı gönderimi ile birlikte şehir içi trafik kökenli sorunların ortadan kalktığı görülür. Kaliteli bir gönderi aynı zamanda müşteri beklentileri karşılanır.

Cevizli moto kurye hizmetlerinin hızlı bir şekilde yürütülmesi esas olarak moto kurye taşıma hizmetleri ile mümkün olabiliyor. Günümüzde kurye hizmetlerinin bu şekilde sunumu ile birlikte birçok müşterinin acil evrak gönderimi olur. Yani bizler burada bunun gibi özel çözümlere deerhal kavuşması mümkün olabiliyor. Değişik olan hizmetleri gibi kurye hizmetlerinde bir diğer öne çıkan özellik ise kalite olarak bilinir. İşte bu anlamda önemli detaylar ön plana çıkması anlamına geliyor.

Cevizli Motorlu Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Cevizli Hızlı Moto Kurye

Cevizli kurye müşterilerimizin her türlü eşyasını taşımaya açık değildir. Bu konuda dikkat edilen bazı hususlar vardır. Kurtköy kurye firmamızda bu hususların yakından takibini ve denetimini yapmaktadır. Günlük hayatta başkalarına gönderebileceğiniz normal ve cins durumunda olan eşyalar taşınabilmektedir. Yani Günümüzde kurye hizmetlerinin sunumu aşamasında bu tür kalite unsuru müşterilerin Her beklentilerinin karşılanması anlamında önem taşıyor.

Olası uyuşmazlıklarda firmamızın şubesiyle iletişime geçilerek problemler netliğe kavuşur.. Çok değerli olmayan ve gereğinden fazla önemli olmayan eşyalar yine motorlu kuryelerimiz aracılığı ile teslim edebilir. Kitap, belge, bilet, dosya, sürprize konu olan hediyeler ve diğer belli boyutlardaki internet alışverişi paketleri taşınır. Eğer siz yasal olmayan bir şeyi başka bir eşya kullanarak ve teslimat olur. İstanbul kuryenin taşıyabileceği paketler konusunda kısaca not yazdık.

Cevizli motorlu kurye firmamızın iyi niyetinden faydalanılır. Yani başkalarını mutlu edebilecek ve yasalara aykırı olmayan eşyalar taşınabilir. Diğer bir ifadeyle herkesçe normal olan eşyaların kuryemiz tarafından taşınması istenilir. Arık buradayız, bekliyoruz. Müşterilerimizin iletişime geçerek bir paketin teslim edilmesini istemeleri durumunda teslimatçımız belirtilen adrese gider. Adreste verilecek olan eşya kontrol edilerek teslim alınır.

Cevizli Özel Kurye

 1. Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 6. Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model motosiklet ve aksesuarları.
 7. Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki tüm şehirlere özel motorlu kurye servisi

Cevizli Acil Kurye

Cevizli acil kurye teslim eden ve alacak kişi bilgisi tekrar müşterinin yanında kontrol edilir. Paketin türü nasıl bir eşya olduğu bilgisi not alınır. Burada en önemli husus ise paketin söylenen eşyadan farklı bir eşya olarak gönderilmeye çalışılmamasıdır. Böyle bir durumda paket kuryelerimiz tarafından teslim alınmaz. ise firmamız üzerinden yapmaya kalkmış iseniz gerekli yasal yol ve yöntemler Bu firmamızın kuryecileri tarafından aynen yerine getirilecektir.

Cevizli motor kurye alanında hedefimiz ilk gün olduğu gibi bugün de her talebi karşılamaktır. Bunun için bir çok motorlu kurye türüyle öne çıkıyoruz. Normal Cevizli motorlu kurye 2 saat ila 3 saat arasında teslimat garantisi veriyor, daha hızlı taşınmasını arzu ettiğiniz paketleriniz için ekspres ve VİP kurye çeşitlerini tercihe açıyoruz. Ekspres kurye ile 60 – 90 dakika,vip motor kuryede 45 – 60 dakika arasında gönderi teslimi gerçekleştiriyoruz.

Cevizli moto kurye hizmetlerimizi mesai saatleri dışında da sürdürüyor, gece kurye ile 7 gün
Burada fiyatları belli unsurlara göre değişmektedir. Bunları belirtebiliriz. Sevdiklerinize hoş sürpriz yapabilmek için hazırladığınız hediyeleri, ihale teklif dosyalarınızı, hukuki evraklarınızı, kimlik, pasaport tarzı belgelerinizi, diploma, mezuniyet belgesi gibi eğitim evraklarınızı taşırız. Yani randevu saatinizde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Biz buralardayız, sizi bekliyoruz.

“Cevizli Moto Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Cevizli Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın