Moto Kurye | Cihangir Moto Kurye

Cihangir Moto Kurye

Cihangir moto kurye olarak motorlar neler taşır, taşıması yasak olmayanlar nelerdir? Resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli bir firmadır. 

Cihangir motorlu kurye firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Böylece en hızlı ve en acil kurye olarak paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir.

Merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız.  Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile varız. Yani, her türlü paket ve evrak türü ürün ve eşyaları güven ile taşımaktadır. Yani en başta ise mutluluk ve sevinç taşır. Böylece en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz.

Cihangir kurye sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun neticesinde derhal gönderileri İstanbul içinde 60 ile 90 dakika arasında istediğiniz yere ulaşır.

Cihangir Kurye

 1.  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 2.  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 3.  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 4.  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 5.  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 6.  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 7.  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 8.  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Cihangir Kurye Almıyor

 1.  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 2. Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 3. Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 4. Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 5. Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 6. Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 7. Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 8. Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Cihangir Moto Kurye

Cihangir kurye olarak kişiye özel olarak hizmet verilir. İnsanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri neler?  Sizlere sunduğumuz işleri elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler motorlu kurye, yaya ve uçak kargo servisidir. Artık bu işteki ilk amacımız güvenli olmaktır. Ayrıca her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşınır.

Bizim ile beraber istediğiniz her şeyi kolay ve rahatlıkla yollayabilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Maltepe ilçesi çevresinde bşta olmak üzere araç olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Özellikle paketleriniz acil kurye ile adrese teslim ediliyor.

Biz bu duruma uygun İstanbul kurye fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük onur duyuyoruz.

İstanbul’da Kartal ilçesinde bu işini çok çabuk ve hemen yapan sistemine denir. Böyle çalışmak ve olmak ise çok büyük başarı isteyen bir durum. Dürüst ve güçlü olmak çok başarı isteyen bir olaydır. Sizler her an her şeye hazır olacaksınız. Yani durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle trafik içinde seyir halinde giderken gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Cihangir Motor Kurye

Cihangir kurye ile müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her teslimatlarının gayet çok daha hızlı ama kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

İstanbul kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz.  Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir. Yalnız çok hızlı kurye olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. 

Cihangir kurye ile artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde hep buradayız.

Moto kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir.

Cihangir Kurye Servisi

 1. Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 2. Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 3. Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 4. Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 5. Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 6. 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 7. Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 8. Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 9. Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 10. Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 11. Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 12. Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 13. Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 14. Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Cihangir Moto Kurye

 • Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.
 

Cihangir Moto Kurye

Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.

Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.

Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.

Vip motorlu kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.

Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

 

Cihangir Moto Kurye

Cihangir moto kurye nedir ne iş yapar, nasıl çalışırlar? Kuryeler; bisiklet, yaya, ticari araba, motosiklet, otomobil veya hafif ticari araçlarla kullanıcıların postalarını iletmekle görevlidir. Bir çok alanda insanlara yardımcı olmaya başlamış bir sektörden bahsediyoruz. İnsanlara yardımcı oluyorlar. Bunlar dışında da acil kuryelerin genel olarak görevlerini şu şekilde sıralamak mümkündür: 

 • Müşteri memnuniyetini, en üst düzey görev olarak tanımak ve bunu benimsemek,
 • Bağlı olduğu şirketin şubesinde ya da merkezinde ki operasyon süreçlere katılmak,
 • Kullanıcı iletilerini zamanında ulaştırarak geri bildirimleri sözlü olarak alabilmek,

Cihangir kurye aylık ne kadar kazanırlar? Genel olarak bir kurye elemanı ortalama nerede çalışırsa çalışsın aylık en 5000 bin lira kazanır. Kazanması gerekir de. Hangi sektörde çalışırsa çalışsın bu fiyatın altında çalışmaz. Bununla birlikte kış aylarında çok zor olur. Bir kurye şirketinde çalışan ise yine ortalama 5000 ile 8000 arası kazanç sağlayabilir. Çünkü buradaki çalışma yöntemi pirim olarak çalışır.

Cihangir Kurye Ehliyet

 • 1- A-1 sınıfı ehliyet
 • 2- A-2 sınıfı ehliyet
 • 3- A sınıfı ehliyet
 • 4- M sınıfı ehliyet

Ehliyet Sınıfları

 • 1- A-1 sınıfı ehliyet nedir, alma yaşı, hangi tür motorları kullanır?
 • 2- A- 2 sınıfı ehliyet nedir, alma yaşı laçtır, hangi araçları kullanır?
 • 3- A sınıfı ehliyet nedir, alma yaşı kaçtır, hangi motorları kullanır?
 • 4- M sınıfı ehliyet nedir, kaç yaşında alınır, hangi araçları kullanır?

1– A-1 sınıfı ehliyet nedir, alma yaşı, hangi tür motorları kullanır; Bu sınıf ehliyet almak için 16 yaşını tamamen doldurmanız gerekiyor. Yani 17 yaşına basmanız veya gün almanız lazım. Peki bu sınıf acaba hangi motosikletleri kullanır? Bu sınıf 0- 125 motor gücüne sahip motorları kullanır. Böylece yeni çıkan 50 cc motosikletler var 45- 50 km hızı geçmeyenler. Yada paranıza yazık.?

İşte bunu da kullanır bu ehliyet. Bu motorlar için ise B ehliyeti yani araba ehliyeti de geçerlidir. Unutmayın sakın 125 cc daha yüksek kullanamaz yetersiz ehliyetten cezası var. Bununla birlikte şimdilik bu ehliyet almak pek akıl karı gözükmüyor. Anlık, saatlik ve kısa zaman içinde taşınması gereken ve yasal olan her şeyi taşıyandır.

2- A- 2 sınıfı ehliyet nedir, alma yaşı laçtır, hangi araçları kullanır; En fazla olması gereken ehliyet sınıfı. Zaten 2016 yılından önce alınan tek ehliyet. Ve tüm motorları kullanır. Bu yıl önce alanlar zaten hakları hala saklıdır. 2016 yılından sonra ise 0- 500 cc arası motosikletleri kullanabilir. A-2 ehliyeti alma yaşı ise 18. Bu yaşı doldurmanız gerekmektedir.

Bu sınıf ehliyet ise A-1 ve M ehliyet sınıfını da kapsamaktadır. Acil kuryelik işine başlamak isteyenler bu ehliyeti almak zorundadır. Ama A-1 ehliyet bu iş için yeterlidir. Fakat 125 cc üstüne binemez biner ama ceza yer. Şöyle ki, şu anda en ideal sınıf bu sınıf olarak gözüküyor.

Ehliyet Yaşları

3- A sınıfı ehliyet nedir, alma yaşı kaçtır, hangi motorları kullanır? A sınıfı ehliyet artık tüm motosikletleri kullanılan ehliyet sınıfı oldu. Önceden A-2 olan bu sınıf şimdi A oldu. Bu ehliyeti almak için 20 yaşını doldurmanız ve iki yıl A-2 ehliyete sahip olmanız gerekiyor. Yoksa şart aranmadan 24 yaşını doldurmanız gerekiyor.

A-1, A-2, M ehliyet sınıfının hepsini kapsar. Kurye işi yapmak isteyenler için bulunması gereken ve her motoru süren sınıf budur. Bu sınıf için iki yıllık tecrübe iyi olu. Çünkü hemen ehliyet alan 1000 lik motora biniyor ve tecrübe olmadan kullanıyor ve kötü sonuçlar oluyordu.

4- M sınıfı ehliyet nedir, kaç yaşında alınır, hangi araçları kullanır? Bu sınıf ehliyet yine gereksiz bir sınıftır. Kara yoluna en küçük motorlu bir araç ile çıkmak için bu ehliyet alınır. Moped yada motorlu bisiklet denilen araçlar yani mobilet gibi kullanmak için alını. Artık sadece 50 cc olan iki, üç ve dört tekerlekli araçları kullanır.

Bunun için ise B araba ehliyeti yeterli ama bunu neden alınıyor anlamadım. Zaten bu araçlar ehliyetsiz yani B ehliyeti ile kullanılıyor. Veya A-1 ehliyeti ile kullanılıyor. Ama sadece B ehliyeti olmayan ve hiç bir sınıf ehliyeti olmayan kişiler bu ehliyeti alması lazım. 

Cihangir Kurye Motorları

 • 1- Honda Cbf 150
 • 2- Honda Cb 125 f
 • 3- Yamaha Ybr 125
 • 4 – Tvs Apache 150
 • 5- Bajaj Pulsar Ns200
 • 6- Honda Ncx – 750
 • 7- Yamaha X-Max 250