Moto Kurye | Darıca Moto Kurye

Darıca Moto Kurye

Darıca moto kurye olarak motorlar neler taşır, taşıması yasak olmayanlar nelerdir? Resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Yani çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli bir firmadır.

Darıca motorlu kurye firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Böylece en hızlı ve en acil çalışan Gebze kurye olarak paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir.

İzmit kurye merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız.  Ayrıca en iyi İzmit kurye hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile sizlere varız. Yani, her türlü paket ve evrak türü ürün ve eşyaları güven ile taşımaktadır. Yani en başta ise mutluluk ve sevinç taşır. Böylece en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz.

Darıca kurye sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Gebze kurye sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun neticesinde gönderileri İstanbul içinde 60 ile 90 dakika arasında istediğiniz yere ulaşır.

Darıca Kurye Almaz

 1.  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 2.  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 3.  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 4.  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcı
 5.  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi malzeme, toprak
 6.  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 7. Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
 8. Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri

Darıca Moto Kurye

 1.  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle olarak yasaklanan her türlü ürün
 2.  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 3.  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 4. Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 5. Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 6. Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 7. Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 8. Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar

Darıca Motor Kurye

Darıca kurye olarak kişiye özel olarak hizmet verilir. İnsanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri neler?  Özellikle sizlere sunduğumuz işleri elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler motorlu, yaya ve uçak kargo servisidir. Artık bu işteki ilk amacımız güvenli olmaktır. Ayrıca her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşınır.

Bizim ile beraber istediğiniz her şeyi kolay ve rahatlıkla yollayabilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Maltepe ilçesi çevresinde bşta olmak üzere araç olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Özellikle paketleriniz acil motorlu kurye ile artık hızlı adrese teslim ediliyor.

Biz bu duruma uygun fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük onur duyuyoruz.

İstanbul’da Kartal ilçesinde bu işini çok çabuk ve hemen yapan sistemine denir. Böyle çalışmak ve olmak ise çok büyük başarı isteyen bir durum. Dürüst ve güçlü olmak çok başarı isteyen bir olaydır. Sizler her an her şeye hazır olacaksınız. Yani durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle trafik içinde seyir halinde giderken gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Darıca Motorlu Kurye

 1. Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 2. Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 3. Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 4. Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 5. Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 6. 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 7. Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 8. Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 9. Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 10. Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 11. Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 12. Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 13. Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 14. Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Darıca Ekspres Kurye

Darıca kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir.

Gebze kurye ile müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her teslimatlarının gayet çok daha hızlı ama kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

Darıca kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz. Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir. Yalnız çok hızlı kurye olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. 

İstanbul kurye ile artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde buradayız.

Darıca Acil Kurye

 1.  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 8.  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Darıca Vip Kurye

Zaman kaybı söz konusu olmadan tam zamanında teslim edilen paketler ekonomik fiyata taşınmaktadır. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak geniş ayrıntılı kurye hizmeti sağlamaktayız. Sektörde daima planlı hareket ediyoruz. %100’e yakın müşteri beğenisi sağlayarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Firmanın sektördeki yerine bakmanız o firma hakkında çok daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlar. Firmanın çalışmalarını ve çalışma planını inceleyerek işletmenin size güven verip vermediğini belirleyebilirsiniz. Sektörün önde gelen ismi olan firmamız, donanımlı ekibi ile yeterli kurye sayısına sahiptir.

Garantili kurye hizmet vermemiz sayesinde %100 güvenilir taşıma hizmeti sağlamaktayız. Bundan sonra farklı kategorilere ait ürünler taşıyarak geniş ayrıntılı taşıma çalışmaları gerçekleştirmekte. Doğru ve uygun fiyat aralığında yapmış olduğumuz taşıma işlemleri sayesinde çalışmalarımız ile %100’e yakın müşteri beğenisi kazanmaktayız.

Motor kuryelerle taşınan ürünler genelde yukarda yer aldığı gibidir. Böylece acil kurye alanında hizmet sunan kuryelerimiz ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi adına gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alır. Böylece alınan güvenlik tedbirleri sayesinde paketlerin herhangi bir zarar görmesi önlenir. Kuryeler farklı iki adres arasında paket taşır.

Darıca Hızlı Kurye

 1. Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır.