Derbent Motorlu Kurye Hızlı Kapıya Gelir | 0555 086 44 10

Derbent Motorlu Kurye Hemen Kapınıza Gelir

Derbent moto kurye 20 dakikada ayağınızda

Derbent motorlu kurye ile daha iyi çalışma sağlanır

Derbent motorlu kurye ile Darüşşakaka ve Derbent bölgelerinde kalıcı hizmet sağlıyoruz. Biz bu işin başından beri çalışan var olan gözlemleyen olduk. Bu zamana kadar arkadaşlarla çalıştık ve onlar ile dost olduk ve onlarla seviyeli ve düzgün bir şekilde çalıştık. 

Derbent moto kurye olarak uzun yıllardır bu sektörün içinde şöyle böyle var olmaya çalıştık. Bir firma olarak burada bu günümüze kadar geldik çok şükür. Şu ana kadar yaklaşık 25 senedir bu işin içinde var oluyoruz. 1995 yılından beri bu işin içinde faal olduk.

Derbent kurye bölgesinde yapılan Acıbadem hastanesi ile birlikte burası daha da önem kazandı. Bu semtimiz neden bu kadar üstüne duruldu pek bilmiyorum. Ama özellikle yeni yapılan bu hastahane ve aşağıda bulunan bir çok yeni siteler burayı tanınır yaptı.

Motosiklet bize tattırdığı lezzeti inanın başka araçlarda özellikle binek araçlarda alamıyoruz. Hele bu araçlar bizleri sanki boğuyor sıkıyor bunalıyoruz. Başka araçlarda daralıyoruz. Evet dediğimiz gibi motosiklet üstünde giderken o özgür asi ruhumuzun hazzını yaşıyoruz.

Motor üstünde insan kendini sanki başka bir yerde imiş gibi hissediyor. Biz sanki motosiklet ile arkadaşlıklarımız devam ettiriyoruz. Ayrıca ekip olarak ta en tecrübeli iş arkadaşlarla işe aldık ve halen de devam ettirmeye çalışıyoruz. Yani ekimiz sağlam ve tecrübelidir.

İstanbul’ un en çabuk ve hızla gelişen ve çok büyük bir metropol haline gelmiştir. Fakat son yıllarda yapılan büyük siteler burada ikamet olanağı da sağlamıştır. Özellikle burada bulunan gazeteciler sitesi sayesinde buranın değeri daha da fazla artmıştır.

 

Moto Kurye ile mutluluğunuzu ikiye katlayın

 

Derbent motorlu kurye ile 30 dakikada ayağınıza gelir

Derbent kurye sayılı firmalar içindedir. İş olarak tüm sokaklara ve burada bulunan site sakinlerine hizmete başlamış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz hangi şartlarda olursa olsun, ne olursa olsun bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü  hızlı işleriniz için lütfen bizi aramak için çekinmeyin.

İstanbul içi, şehir içi, gönderi, işi, evrak, numune, paket, kargo taşımasında yoğun bir çalışma yapıyoruz. Şehirler arası olarak bir çok ile gidip geliyoruz. Başarılı ve düzgün çalışmalar sunarak bölgede hareketi sağlamayı başardık. Buradan İstanbul içine neresi olursa olsun her şeyi yollayabilirsiniz.

Gazeteciler sitesi ve daha aşağıdaki bir çok siteye özel çalışma yapıyoruz. Aradıkları zaman her zaman yardımcı oluyoruz. Fiyat konusunda canımız yanmasından dolayı kazancımız biraz daha düşüyor ve bunu sizlere fazla yansıtamıyoruz. Bir çok ilçeye iş sunarak insanların dertlerine çare olmaya çalıştık.

Elimizden geldiği kadar da insanlara yardımcı olduk. İşte yollarda elemanların hallerini sizde görüyorsunuz. Nasıl ve hangi şartlar altında çalışıyoruz. Özellikle bu zor pandemi günlerinde her türlü fedakarlığa ve zorluğa dayanıyoruz. Sizler zor durumda kalmasın diye elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Birde önemli bir konu da kendi içimizden olan bir durum. Trafikte motosiklet ile trafikte caddelerde ve bir çok ana yolda yarışanlarla biz firma olarak tamamen karşıyız. Diyoruz ki motosiklet bir hız makinesi değildir. Gidin pistlerde yarışın. İş yapmak için mesela çalışan olarak sadece bir vasıtadır.

 

Alo Moto Kurye ile İstanbul içi ve dışına servis

 

Darüşşafaka moto kurye ile bölgenin yükünü çekiyoruz

Darüşşafaka kurye size gereğinden daha fazla bir hızda hizmet vermeye başladı. Buralara kadar tüm sitelere geliyoruz. İşimizi ne olursa olsun, tehlikeli de olsa seviyoruz. İşte bu durumdan ibaret sevdiğimiz işi yapıyoruz. Çünkü özgür olmak bizim ruhumuzda olan bir duygudur.

Elimizden geldiği kadarıyla sizlere en ucuz ve en ekonomik fiyatlardan hizmet vermeye çalışıyoruz. İşini düzgün yapan kişilerin ve firmaların ne kadar az olduğunu ve azınlık olduklarını çok iyi biliyoruz. Fakat bu durumu bilsek bu kişilerin ve firmaların hala var olduklarına inanıyoruz.

İşte bizlerde dahi burada gerçek olarak böyle yalansız, dürüst çalışıyoruz. Ayrıca ırk, mezhep, fikir gözetmeden çalışıyoruz. Bu bizim sektördeki emekçi motorcu insanların gerçek çalışanlar kabul ediyor ve teşekkür ediyoruz. Bizim sektörde böyle insan ve firma bulmak çok zordur.

Özellikle Türkiye ve İstanbul üzerinde bir çok kurye ve çalışan maalesef işlerini iyi bir şekilde yapmıyorlar. Gerçekçi ve objektif olarak çalışmıyorlar. Hep kendi inandıkları çalışma doğrultusunda iş yapıyorlar. Dediğim dedik, çaldığım düdük misali. Bu tür çalışanlar çok revaçta oluyor.

Derbent kurye olarak bu sektör içinde bizler iğneyi başkasına, çuvaldızı kendimize batırıyoruz çoğu zaman. Çünkü kendi piyasamızda öz eleştiri yapmadan yola devam etmek çok zordur. Kendimizi her zaman yenilememiz gerekiyor. Kendimize bazen reset atmamız ve güçlenmemiz gerekiyor.

Hayatımızda insanların başlarına bir çok ola gelir. Bu olaylar bilinç altına yerleşir. Ve bunlar çoğaldıkça bilgisayar belleği gibi yavaşlar. Bu duurmda ise iş yapmak çalışmak zor olur ve insanlar daha agresif olurlar. İşte bu durumdan kurtulmanın tek yolu Allah dönmek ve kendini resetlemektir.

 

Moto Kurye İstanbul Servisi

 

Derbent motorlu kurye indirimli fiyat avantajları başladı

Derbent kurye olarak çoğu zaman indirimli fırsatlar sunuyoruz. Yapmış olduğumuz bu kampanyalar sayesinde müşterilerimiz çok seviniyor. Bunun nedeni ise çoğu zaman olan indirimler ile ekonomik olarak daha uyguna hizmet alıyorlar. Böylece daha ucuz servis alma şansları oluyor.

Bizde bu ve buna benzer kampanyalar ile insanların yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. Zaten indirimli olan fiyatlarımız bu kampanyalar ile beraber yüzde elliye yakın fiyat indirimi sağlanmış oluyor. Bu da bizim sistem olarak müşterilerimize verdiğimiz önemi ve değeri ortaya çıkarıyor.

Özellikle askeriye ve ordu evi ile lojmanlar bölgesine yakın olduğu için buralardaki memurlara da özel indirim sağlıyoruz. Çünkü onlar da bizim gibi bu zor virüs döneminde insanlara hizmet için çalışıyorlar. Bizim gibi sahaya çıkıp, hastalanma pahasına çalıştıkları için teşekkür ediyoruz.

Derbent kurye olarak özellikle Maslak ile Sarıyer hattı içinde kalan tüm bölgelere özel hizmet sunuyoruz. İnsanların dışarı çıkamadığı şu günlerde onların eli, ayağı olduk. Artık istedikleri her şeyi en kısa zamanda getiriyoruz. Ayrıca bir çok arkadaşımız bu süreçte maalesef hayata göz yumdu.

Bundan öncede her zorlu şartlar altında çalışıyorduk, bundan sonra da çalışacağız. İnsanlara faydalı olmak için elimizden gelen öz veriyi göstereceğiz. Ama bizim de onlardan istediğimiz tek şey; bize daha saygılı ve kibar olmalardır. Çünkü biz bazı durumlarda çok üzülüyoruz. Dikkat edelim.

 

Moto kurye zamanı zaman dolmadan taşıyoruz

Moto Kurye İle –  Zamanı Taşıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Hemen Ara
× YAZ