Moto Kurye | Eminönü Moto Kurye

Eminönü Moto Kurye

Eminönü moto kurye siz değerli ziyaretçilerimize çok önemli bilgi veriyor. Burası her kesin bildiği gibi gündüz en kalabalık olan merkezdir. Gece ise kimsenin olmadığı bir bölge. Bazı sorunlar çıksa da daha sonra kesin karar verilmiş ve buralar artık Fatih ilçesi sınırları içine alınmıştır.

Sirkeci kurye hizmeti olarak ta çalışma yapıyoruz. Fakat buralar trafik olarak durumu çok kötüdür. Bunda ilk pay tabi ki cahil insanımızın davranışları ve araçları ile buralara gelmesi ve saçma sapan her yere park etmeleridir. An yoldan yukarı kadar boydan boya park etmiş araçlarla dolu.

Hemde burada yasak olduğu halde tabela var iken. Hatta adam park etmiş gitmiş araç saatlerce orada. Burada her türlü işi biraz zor olsa da alıyor. Burası artık Fatih ilçesi sınırında kalıyor. Çünkü Eminönü ve Fatih ilçesi birleştirildi. Bizler burada özellikle olarak ta çalışma veriyoruz.

Eminönü kurye fakat Sirkeci tarafına gündüz ve öğleden sonra gelmek neredeyse ölüm gibi oluyor. Bu kadar trafiğe rağmen neden insanlar hala buraya araçları ile geliyor anlamıyorum. Burada bazı ilginç oyunlar yapıyorlar. Burada olmadıkları halde google böyle yazıp burada gösteriyorlar kendilerini.

Müşteriler de kendileri Fatih ilçesinde oturuyor, hemen arama motoruna kurye yazıyor ve ilk çıkan sayfadan arama yapmaya hemen hazırlanır. İlk çıkana tıklar. Fakat ne mümkün hiç boş olduğu görülmemiş. Bu bölgemiz ve çevresi tarihi  eser olarak çok önemli ve zengin bir merkezdir.

Eminönü kurye servisi ile uçak kargo işlerinizi çok çabuk olarak aynı gün bizimle yollayabilirsiniz. Ayrıca biliyoruz ilçenin tarihi bir yer olması buranın sit alanı olmasına neden oldu. Bölgede büyük ve önemli eserler de vardır. Bunlar diğer dinlerin olan kilise, havra ve yapılardan oluşur. 

 

Eminönü Motorlu Kurye

Acil Eminönü Motorlu Kurye

Eminönü moto kurye sorunları yorulmadan aşacak güçtedir

Eminönü moto kurye olarak ta buradaki sürücüler çok kötü. Doğru dürüst araç kullanmayı bilmiyor. Bilmediği halde trafik kurallarını ve levhalarının da ne anlama geldiğini bilmiyor. Bu yüzden bu insancıklar trafikte bir canavara dönüşüyorlar.

Bencil, egoist ve kendinden başkasına hak vermeyen bir tip oluyorlar. Bu dar yollardan ve hızlı bir şekilde geçiyoruz. Şehir içinde yapamıyorsunuz peki Fatih Eminönü gibi yerlere bomboş arazilere dümdüz sıralı binalar nedir. Biz işimizi çok acil yapıyoruz.

 • Kapalıçarşı kurye çalışması ile burada oluşan tüm sorunu ortadan kalkıyor.
 • Arkadaşlar sizlerden istediğimiz bizi fazla arayıp işleriniz için durmadan sıkıştırarak bizleri strese
 • Lütfen sokmayın bizler bunun farkında olarak size görev veriyoruz.
 • Hizmetimiz düzgün ve sağlam gitsin ve elemanlarımıza bir zarar gelmesin istiyoruz. 
 • Değerli dostlar artan değişimi ile beraber yola çıkan taşıt rakamı çoğalma göstermiş
 • Bu vaziyetin bir neticeyi olarak da trafik meseleyi ortaya çıkmaya başlamıştır.
 • Özellikle Türkiye’de dahil dünyanın bir hayli ülkesinde büyük kentler sıklıkla görülmekte olan trafik vardır.
 • Büyük ihtimalle bu sorun bilerek çözülmüyor.
 • Meseleyi birliktesi gönderim hizmetlerinin topallaması problemini de yanında getirmiştir.
 • Bu trafikte bir şeyi başka bir adrese göndermek için insanlar gerçekten çok zorlanılıyor.
 • Burada gene hizmetinizdedir. Çalışan işçi personeller olarak yollarda trafikten sıkıntı çeksekte idare ediyoruz.
 • Belediye sürücülerini acaba eğiterek almıyorlar mı? 

Moto Kurye hizmeti ve servisi nedir?

Eminönü motorlu kurye sizler daha iyi bir yere getirecektir

Eminönü kurye bir vasıtanın dibine sıfır yanaşarak bize yol bile vermek istemeyen insanlar türedi. Hatta yol vermeyen bu sürücülerin tabi ki eğiterek değil de torpille alındığını çok iyi öğreniyoruz. Birde geçerken klakson çalarak hem bizi hem insanları huzursuz etmeleri cabası.

İşte bunun için firma olarak bu yazıyı yazıyoruz. Kişisel yani tek tek ya da müessesesel teslimatlarda trafiğe bağlı olarak gönderinin geç erişmemesi mümkün değildir. Zamanında adresine erişememesi gibi meseleler nedeniyle bir hayli hareket topallar ve geç yerine getirilmektedir.

Gerçekten merak ediyoruz bu yaşanan hadiselerin sonu acaba nereye gidecek, nereye varacak? Şirketimiz bazı mevzularda üzülüyor. Ama bunları dile getirmek gerekiyor. Bizler verdiğimiz hizmet yanında güvenlik ile konulara dikkat ediyoruz. Yani çok güvenli çalışırız.

Eminönü kurye olarak çok cins insanlara rastlıyoruz. Bu cins insanların yer suratında hayata hakları hiç yoktur. Bu cins insanların soluk alma hakkı yoktur. Sizler veremiyorsanız korkuyorsanız bize verin biz verelim cezasını. Binlerce bireyin önüne atın ısıra ısıra her kes linç etsin.

 • Kimin yaptığı da muhakkak olmadığı için kimse de ceza almasın.
 • Ama öyle bir şeye rast gelsem var ya isterseniz bin verin muhabbet verin. Hem de hiç acımadan.
 • Durum olarak son zamanlardaki çocuk ölümlerine hassastır.
 • Bu insanlar gariban diye mi böyle sahipsiz ve cezasız kalıyor.
 • Tahtakale kurye olarak bizler çocuk katillerine karşıyız.
 • Bir insan acaba nasıl akıl olabilir ki küçük bir çocuğa istismar yapabilir.
 • Kıymetli dostlar memleketin farklı yerlerinden bir sürü haberler geliyor ufak çocuk vefatları, kaçırılması ve tecavüz olayları.
Eminönü Motorlu Kurye

Acil Eminönü Motorlu Kurye

Eminönü moto kurye insanların hayalleri ile asla oynamaz

Eminönü kurye Allah için ne olur bunları tutun özellikle Taksim alanında asın vallahi daha bir daha kimse yapmaz. Yapamıyorsanız vazgeçin bize biz yapabiliriz ki. Firma olarak bu tür durumlara çok hassas ve temkinli yaklaşıyoruz. Çünkü bu tür olaylara karşıyız sertiz.

Bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir. Her kese tabi ki sizin kendi çocuklarınız olsa kim öğrenir o adamlara neler yapardınız. Evet bu zamanda bu özel mevzuya değinmeden edemiyoruz. İş yaptıklarımız ve teslimat sağlananlar bizleri her zaman desteklemiştir.

Firmamız bu konuda kesinlikle çok hassasiyet gösterip tamamen böyle biraz çok olaylara karşı çıkmaktadır. Kesinlikle bu konuda çok sert ve katı bir tutum içinde olduğumuzu tüm kamu oyuna bildirmek istiyoruz. Çocukları korumak gerekir, onlar bizlerin geleceğidir.

Eminönü motorlu kurye özellikle İstanbul içinde tüm ilçelere kurye hizmeti veriyoruz. Hizmet verdiğimiz Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler ve Bayrampaşa dahildir.

Hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmaktır. Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteriler bizim ile çalışsın, isterlerse çalışmasın sorun olmaz. Kimseye yalan konuşmadan düzgünce çalışmak istiyoruz.

Eminönü Motorlu Kurye
Eminönü Motorlu Kurye

“Eminönü Moto Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Eminönü Kurye | 0212 694 16 29

Bir cevap yazın