Moto Kurye | Esenler Moto Kurye

Esenler Moto Kurye

Esenler moto kurye çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Adresinize 35 dakika içinde gelip teslim alıyoruz. Esenler ilçesi, iş olarak ve İstanbul Avrupa yakası için çok önemlidir. Burası sanki bir ulaşım üssü merkezidir. Çünkü otogar bu ilçe içinde bulunur.

Esenler kurye tam olarak merkez orta nokta sayılabilecek bir yerde bulunur. Bunun için buraya ulaşmak çok kolay bir hal almaktadır. İstanbul’un her tarafından otobüs bulunur. Birde minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Bunun yanı sıra metro bu hat ilçenin tam ortasından geçer.

Bunun için ulaşım konusunda kullanmak da avantajlı olacaktır. Önemli ve gerekli olan işlerinize koşarak geliyoruz. Önemli işleri halletmede yetenekliyiz. Ayrıca isteyen olursa bölgeye bazı yere kadar Kabataş Bağcılar arası tramvay hattını kullanabilir. Bunun yanı sıra özel servis vardır.

Esenler kurye bunun dışında sahil kısmına ulaşmak isteyenler için kestirme yoldan avantajlı olabilmektedir. Bunun yanı sıra ilçe için firmamız daha çok önemli olan  hizmetler sunmaktadır. Firmamız ilçe için önemli çok değerli hizmetler sunmaktadır. Çünkü burada fazla firma yoktur.

Atışalanı kurye ile ilgili bilgi almak isterseniz buradan bakabilirsiniz. Esenler ilçesine ile toplu taşıma ile ilgili buralara gelip gitmek için ulaşım nasıl sağlanmaktadır. Esenler ilçesi, İstanbul Avrupa yakası için önemli bir merkez olarak göze çarpar. Her gün potansiyeli daha da artıyor.

Esenler Kurye

Esenler motorlu kurye ile ilçe tam orta nokta sayılabilecek bir yerde bulunduğu için ulaşmak çok kolay bir hal almaktadır. İstanbul’un her tarafından otobüs ve minibüsler ile ulaşmak mümkün olmaktadır. İlçe görüldüğü gibi ulaşım konusunda çok rahat bir yerdedir.

Esenler kurye ile bizi her tarafa yollayabilirsiniz. Bunun yanı sıra metro hattı ilçenin tam ortasından geçtiği için ulaşım konusunda onu kullanmak da avantajlı olacaktır.  Sizden aldığımız ve bize verdiğiniz tüm emanetleri özen ve itina ile adresine çabucak taşıyoruz.

Atışalanı moto kurye bölgede yapılan yeni yerler ve ulaşım merkezleri açıldı. Ayrıca isteyen olursa Kabataş Bağcılar tramvay hattını kullanarak da ulaşım sağlayabilirler. Bunun dışında sahil kısmına ulaşmak isteyenler için Marmaray’da avantajlı olabilmektedir.

Esenler kurye getirdiği işleri resmi tatillerde ve hafta sonu ile bayramlarda çalışıyor mu? Evet her zaman tatil de dahil çalışıyoruz. Ayrıca bu işte her zaman daha iyisini yapmak için çalışırız. Sizlerin tercihiniz bizim hizmetlerimiz olsun İnşallah. Çünkü biz bir numarayız.

Esenler Kurye Ne Yapar

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Esenler Moto Kurye

Esenler kurye adresler arasında kimi zaman tek kimi zamansa çift yönlü çalışma oluyor. İşlem gören ve gönderi teslimi noktasında ihtiyaçlarınıza yanıt olan elemanlar kesintisiz hizmetleriyle yanınızda olmaktadır. Söz konusu hizmetlerin yanı sıra müşteri beklentilerine göre de çalışırız.

Kesintisiz oluşu sektördeki birçok firmaya göre kişileri çok daha fazla avantajlı kılarken akıllara bu işçileri resmi tatillerde çalışıp çalışmadığını getirmektedir. İşte bizler bu ölçüde sizlere hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Her keseye göre çok hızlı ve uygun taşıma sistemimiz vardır.

Tüm çalışan elemanlar hizmetlerimizde mesai saatlerinin dışında kalan resmi tatillerde yahut dini bayramlarda talep ettiğiniz hizmetler acil işaret edecektir. Şirketin giderlerini daha da düşürebilmek amacı ile aylık olur. Bu ilçe içinde arayacağınız doğru dürüst tek firmayız.

Esenler Otogar Moto Kurye
İstanbul Esenler Otogar Moto Kurye

Esenler Motorlu Kurye

Moto kurye kaynaklarını çok iyi kullanan bir sistem

Esenler motorlu kurye haftalık yahut günlük olarak her şeyi dahil edecek şekilde sunulan hizmetler ise kiralık işçiler işaret edecektir. Çünkü bir çalıştığımız firma asla bizden başka bir firma ile artık çalışmaz. Niye, çünkü bizim eksik görülen tarafımız yok. Hele şu anda bir yanımız yoktur. 

Bu açıdan bizimle acil kurye ile her zaman irtibatta olmanız sizin için gereklidir. Birde acil olan fiyat konusunda da müşterilerinin desteği olmakta, bütçeleri zorlayan rakamlarla müşterilerinin karşısına çıkmamaktadır. İşlerinizde eskisinden çok daha acil  ve çok hızlı bir iş sağlayın.

Otogar kurye servisimiz işine tam gaz devam ediyor. Bizden alacağımız bütün önemli ve teslimatlar maksimum 45 dakika gibi bir sürede yapılabilmektedir. Diğer seçeneklerimiz de olduğu gibi çok hızlı bir şekilde seçeneğimizde de paketleriniz en güvenli şekilde taşınmaktadır. 

Bir toplumda üzülerek ifade edelim ki, toplumun çoğunluğu hangi yöne eğilim gösteriyorsa, geri kalanlarda o yöne doğru gidiyor. Farz edelim ki bir toplumda her kes siyah rengine beyaz diyorsa ve o gerçekten siyak olduğu halde değildir. Yani herkes onu beyaz diye görüyorsa bu renktir.

Esenler Acil Kurye

 • Esenler kurye servis için genellikle ilaç ve evrak gibi önemli gönderi ulaşımı İstanbul ve Marmara bölgesini seçtik.
 • İstanbul içinde ve diğer çalıştığımız bölgelerde gün geçmiyor ki bu hizmetlerimizi
 • Sizler daha da iyiye taşımak bizim boynumuzun borcudur.
 • Çünkü biz yenilikçi bir lider firmayız.
 • Otogar moto kurye  biz kişiye özel hizmet en uygun fiyatta sunulmaktadır.
 • Esenler ilçesinin bir numaralı sistemi ile ve de teslimat firması ile tanışın.
 • Böylece yollayacağınız bütün işleri çok hızlı şekilde ulaştırıyoruz.
 • Zarar görmemiz bizim için çok ta önemli değildir.

Esenler Hızlı Kurye

Moto kurye hayatımıza giren her kes bizden memnun

Esenler moto kurye yaptığı ve yapacağı tüm çalışmalarda güvenliği en üst seviyede tutmak için gayret eder. Çünkü güvenlik çok önemli bir konudur. Gerek çalışma koşulları ve gerekse taşınan ürünler nedeni ile zarar gelmeden güven içinde teslimat yapıyoruz.

Şunu da sizlere söylemek istiyoruz ki; yasa dışı olan ve sayılan hiç bir şeyi asla taşımıyoruz. Yani söylemek istediğimiz konu lütfen bize böyle şeyler teklif etmeyiniz. Ayrıca dini İslami inancımızdan dolayı da alkol ve yan ürünlerini de asla taşımıyoruz. Çünkü haram.

Esenler kurye olarak bizim ile her türlü evrak, matbu vs. gibi gönderileri yollayabilirsiniz. İrsaliyesi olması kaydı ile e-ticaret ürünlerini yine bizim ile yollayabilirsiniz. Bundan başka her türlü numune ve malzemelerinizi bizim ile rahat bir şekilde yollayabilirsiniz.

1995 yılından itibaren bu sektör içinde mücadele ediyoruz. Emin olun bu süre zarfı içinde çok olaylar, kazalar, ölümler ve bir çok şeyler yaşadık. Bir çok insan tanıdık. Arkadaş edindik ve dost kazandık. Hala da yaşamaya devam ediyoruz. Ama hiç bir zaman para için kimseyi satmadık.

İstanbul Moto Kurye
İstanbul Moto Kurye

“Esenler Moto Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Esenler Kurye | 0212 694 16 29

Bir cevap yazın