Moto Kurye | Esenler Moto Kurye

Esenler Moto Kurye

Esenler moto kurye çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Adresinize 35 dakika içinde gelip teslim alıyoruz. Esenler ilçesi, iş olarak ve İstanbul Avrupa yakası için çok önemlidir. Burası sanki bir ulaşım üssü merkezidir. Çünkü otogar bu ilçe içinde bulunur.

Bunun için ulaşım konusunda kullanmak da avantajlı olacaktır. Önemli ve gerekli olan işlerinize koşarak geliyoruz. Önemli işleri halletmede yetenekliyiz. Ayrıca isteyen olursa bölgeye bazı yere kadar Kabataş Bağcılar arası tramvay hattını kullanabilir. Bunun yanı sıra özel servis vardır.

Esenler kurye bunun dışında sahil kısmına ulaşmak isteyenler için kestirme yoldan avantajlı olabilmektedir. Bunun yanı sıra ilçe için firmamız daha çok önemli olan  hizmetler sunmaktadır. Firmamız ilçe için önemli çok değerli hizmetler sunmaktadır. Çünkü burada fazla firma yoktur.

Bizim ile ile ilgili bilgi almak isterseniz buradan bakabilirsiniz. Esenler ilçesine ile toplu taşıma ile ilgili buralara gelip gitmek için ulaşım nasıl sağlanmaktadır. Esenler ilçesi, İstanbul Avrupa yakası için önemli bir merkez olarak göze çarpar. Her gün potansiyeli daha da artıyor.

Esenler motorlu kurye ile ilçe tam orta nokta sayılabilecek bir yerde bulunduğu için ulaşmak çok kolay bir hal almaktadır. İstanbul’un her tarafından otobüs ve minibüsler ile ulaşmak mümkün olmaktadır. İlçe görüldüğü gibi ulaşım konusunda çok rahat bir yerdedir.

Esenler Kurye

Esenler kurye tam olarak merkez orta nokta sayılabilecek bir yerde bulunur. Bunun için buraya ulaşmak çok kolay bir hal almaktadır. İstanbul’un her tarafından otobüs bulunur. Birde minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Bunun yanı sıra metro bu hat ilçenin tam ortasından geçer.

Kuryenin olduğu kadar müşterilerimizin de dikkat etmesi gerekli olan hususlar bulunur. Örneğin; gönderenin ve alıcının adı soyadı, adresi, telefonu, gönderi içeriği gibi bilgilerin doğru biçimde belirtilmesi gerekiyor. Böylece herhangi bir sorun olması halinde direk olarak kurye ile iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul kurye ile bizi her tarafa yollayabilirsiniz. Buranın artık müdavimi olduk. Bunun yanı sıra metro hattı ilçenin tam ortasından geçtiği için ulaşım konusunda onu kullanmak da avantajlı olacaktır.  Sizden aldığımız ve bize verdiğiniz tüm emanetleri özen ve itina ile adresine çabucak taşıyoruz.

Getirdiği işleri resmi tatillerde ve hafta sonu ile bayramlarda çalışıyor mu? Evet her zaman tatil de dahil çalışıyoruz. Ayrıca bu işte her zaman daha iyisini yapmak için çalışırız. Sizlerin tercihiniz bizim hizmetlerimiz olsun İnşallah. Çünkü biz bir numarayız. Avuç avuç burayı biliyoruz.

Acil kurye bölgede yapılan yeni yerler ve ulaşım merkezleri açıldı. Ayrıca isteyen olursa Kabataş Bağcılar tramvay hattını kullanarak da ulaşım sağlayabilirler. Bunun dışında sahil kısmına ulaşmak isteyenler için Marmaray’da avantajlı olabilmektedir. Yani karıştırılıyor olsa da ikisi birbirinden farklı hizmetlerdir.

Esenler Moto Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Acil kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

İstanbul Moto Kurye

İstanbul moto kurye adresler arasında kimi zaman tek kimi zamansa çift yönlü çalışma oluyor. İşlem gören ve gönderi teslimi noktasında ihtiyaçlarınıza yanıt olan elemanlar kesintisiz hizmetleriyle yanınızda olmaktadır. Söz konusu hizmetlerin yanı sıra müşteri beklentilerine göre de çalışırız.

Kesintisiz oluşu sektörde birçok firmaya göre kişileri çok daha fazla avantajlı kılarken akıllara bu işçileri resmi tatillerde çalışıp çalışmadığını getirmektedir. İşte bizler bu ölçüde sizlere hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Her keseye göre çok hızlı ve uygun taşıma kurye sistemimiz vardır.

Tüm çalışan elemanlar hizmetlerimizde mesai saatlerinin dışında kalan resmi tatillerde yahut dini bayramlarda talep ettiğiniz hizmetler acil işaret edecektir. Şirketin giderlerini daha da minimum düşürebilmek amacı ile aylık olur. Bu ilçe içinde arayacağınız doğru dürüst tek firmayız.

Günümüzde özellikle küreselleşen dünya standartları sonucunda herhangi bir ürünün bir noktadan başka bir noktaya bir hayli hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaşması bir hayli çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Pek oldukça farklı uzman kurum ve kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

Böyle olan söz konusu söz konusu hizmetler de bir hayli geniş kitlelere hitap etmesi ile ön plana çıkmaktadır. Kendi alanında uzman markalar tarafından hayata geçirilmekte olan temel kurye hizmetleri, dünyanın bir çok farklı noktasında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye sınırları içerisinde de bir hayli yüksek oranda tercih edilir..

Esenler Motorlu Kurye

Ülkemizde de bir hayli popüler bir biçimde tercih edilmekte olan en önemli kurye hizmeti bir tanesi de motosikletli kurye hizmetleridir. Oldukça hızlı ve etkili bir biçimde gerçekleştirilmesi elzem olan söz konusu uygulamaları, Moto Kurye markamız bünyesinde de uzman bir biçimde hayata geçirilmektedir.

Özellikle İstanbul’un bu güzel bölgesi için acil hizmetleri ile de öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi piyasasında lider ve öncü düzeydeki oluşumların da en başında yer almaktadır. Genel müşteri memnuniyeti merkezli hizmetleriyle İstanbul kurye işlerinde örnek marka profili teşkil etmekteyiz.

Güçlü olan markamız, bir hayli zengin bilgi içerikli ve geniş donanımlı bir işletme web sitesine de sahiptir. İstanbul’un Avrupa yakası’nda yer alan bu güzide ilçesi için uzman düzeyde motorlu kurye hizmetleriyle öne çıkmakta olan markamız, kendi piyasasında önder iş yerleri arasında bulunmaktadır.

Uluslararası düzeyde ana hizmet ve genel kalite kuralları ile pek kıymetli müşterilerine aralıksız bir şekilde hizmet vermekte olan işletmemiz, bir hayli zengin içerikli bir işletme teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Dünyanın bir çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça revaçta olan motosikletli kurye hizmeti.

Bir dünya marka olmayı amaçlayan Moto Kurye markamız, hizmet alanında da en çok tercih edilen iş yerleriin en başında yer almaktadır. Profesyonel düzeyde teknik şekilde kurye hizmetleri ve 1. sınıf kalitedeki üst düzey araç filosuyla kendi alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alır.

Atışalanı Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceler de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 6. Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model bir motosiklet ve aksesuarlar.
 7. Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki her şehirlere devamlı olan özel kurye servisi.

Giyimkent Kurye

Atışalanı kurye firmamız, global seviyede genel hizmet ve kalite kurallarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Oldukça zengin içerikli ve geniş ayrıntılı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olan firmamızdır. Ayrıca motorlu kurye hizmetleri çerçevesinde direk olarak müşteri esaslı çalışırız.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve gereksinimlerin da buna bağlı şekilde artmasıyla beraber işler daha da gelişti. Artık pek çok alanda yeni iş sahaları ve yeni hizmetler açılmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi de son dönemde bir hayli yaygınlaşan Giyimkent kurye hizmetidir.

Temel olarak aynı hedef doğrultusunda hizmet sağlarlar fakat kurye hizmetleri genelde şehir içi ve yakın mesafeler için tercih edilir. Kargo firmaları da şehir içi teslimat yapabilmektedirler, fakat hızlı kurye hizmetleri ile, özellikle İstanbul hizmetleri ile teslimatlar daha hızlı bir biçimde temin edilmektedir.

Atışalanı kurye ile bütün bu çalışmalarıyla yüksek oranda tercih edilir. Pek oldukça farklı iletişim yollarını da marka bünyesinde ihtiva eden şirketimiz, değerli müşterilerinin yapıcı eleştirilerine de bir hayli önem vermektedir. Gün içerisinde her çeşit sektöre işletmemizin envaiçeşit teknik hizmetlerine;

 • Firma gsm telefon numaramız,
 • İşletme internet web sitemiz,
 • E-mail üzerinden ulaşılabilir
 • Yada direk genel şube merkezimiz aracılığıyla
 • Bir hayli hızlı ve kolay bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.

Esenler Acil Kurye

Esenler motorlu kurye haftalık yahut günlük olarak her şeyi dahil edecek şekilde sunulan hizmetler ise kiralık işçiler işaret edecektir. Çünkü bir çalıştığımız firma asla bizden başka bir firma ile artık çalışmaz. Niye, çünkü bizim eksik görülen tarafımız yok. Hele şu anda bir yanımız yoktur. 

Bu açıdan bizimle acil kurye ile her zaman irtibatta olmanız sizin için gereklidir. Birde acil olan fiyat konusunda da müşterilerinin desteği olmakta, bütçeleri zorlayan rakamlarla müşterilerinin karşısına çıkmamaktadır. İşlerinizde eskisinden çok daha acil  ve çok hızlı bir iş sağlayın.

Otogar kurye servisimiz işine tam gaz devam ediyor. Bizden alacağımız bütün önemli ve teslimatlar maksimum 45 dakika gibi bir sürede yapılabilmektedir. Diğer seçeneklerimiz de olduğu gibi çok hızlı bir şekilde seçeneğimizde de paketleriniz en güvenli şekilde taşınmaktadır. 

Bir toplumda üzülerek ifade edelim ki, toplumun çoğunluğu hangi yöne eğilim gösteriyorsa, geri kalanlarda o yöne doğru gidiyor. Farz edelim ki bir toplumda her kes siyah rengine beyaz diyorsa ve o gerçekten siyak olduğu halde değildir. Yani herkes onu beyaz diye görüyorsa bu renktir.

 • Kuryelerde aranılan en önemli mesleki özellikler ise şunlardır:
 • – A2 motosiklet ehliyetine sahip olması,
 • – Trafik kurallarına daima dikkat etmesi,
 • – Gönderiyi zamanında doğru adrese verilmesi
 • – Doğru kişiye veyaya kuruma teslim etmesi
 • – Alırken ve verirken itinalı ve dikkatli olmasıdır.

Esenler Hızlı Kurye

 • Esenler kurye servis için genellikle evrak gibi önemli gönderi ulaşımı
 • İstanbul içinde ve diğer çalıştığımız bölgelerde acil kurye hizmetlerimizi
 • Sizler daha da iyiye taşımak bizim için bir görev ve boynumuzun borcudur.
 • Çünkü biz her zaman gelişen, büyüyen ve modern yenilikçi bir lider firmayız.
 • Otogar kurye  biz kişiye özel hizmet en uygun fiyatta sunulmaktadır.
 • Esenler ilçesinin bir numaralı sistemi ile ve de teslimat firması ile tanışın.
 • Böylece yollayacağınız bütün işleri çok hızlı ve sağlam şekilde ulaştırıyoruz.
 • Taşınan paketlerin hiç zarar görmemesi bizim için çok ta önemli değildir.

Telstilkent Kurye

Tekstilkent kurye yaptığı ve yapacağı tüm çalışmalarda güvenliği en üst seviyede tutmak için gayret eder. Çünkü güvenlik çok önemli bir konudur. Gerek çalışma koşulları ve gerekse taşınan ürünler nedeni ile zarar gelmeden güven içinde teslimat yapıyoruz. Böylece daha kaliteli iş ortaya çıkıyor.

Şunu da sizlere söylemek istiyoruz ki; yasa dışı olan ve sayılan hiç bir şeyi asla taşımıyoruz. Yani söylemek istediğimiz konu lütfen bize böyle şeyler teklif etmeyiniz. Ayrıca dini İslami inancımızdan dolayı da alkol ve yan ürünlerini de asla taşımıyoruz. Çünkü haram.

Giyimkent kurye olarak bizim ile her türlü evrak, matbu vs. gibi gönderileri yollayabilirsiniz. İrsaliyesi olması kaydı ile e-ticaret ürünlerini yine bizim ile yollayabilirsiniz. Bundan başka her türlü numune ve malzemelerinizi bizim ile rahat bir şekilde yollayabilirsiniz.

1995 yılından itibaren bu sektör içinde mücadele ediyoruz. Emin olun bu süre zarfı içinde çok olaylar, kazalar, ölümler ve bir çok şeyler yaşadık. Bir çok insan tanıdık. Arkadaş edindik ve dost kazandık. Hala da yaşamaya devam ediyoruz. Ama hiç bir zaman para için kimseyi satmadık.

Tekstilkent kurye söz konusu markamız, İstanbul ilinin Esenler ilçesi için bir hayli elzem olan bu kurye hizmetleri çerçevesinde bir hayli yüksek seviyede tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuyla hizmetini sürdürmek. Özellikle teknik düzeyde motokurye hizmetleri çerçevesinde bir hayli kaliteli çalışma olur.

Kurye Servisleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Esenler Kurye Bölgeleri

“Esenler Moto Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Esenler Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Esenler Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın