Moto Kurye | motokurye | Esentepe Moto Kurye

Esentepe Moto Kurye

Esentepe Moto Kurye

Esentepe moto kurye bu işin ilginç yanı, insanların içinde bulunduğu psikoloji ve zihniyetti, olay ile alakalarıdır. Yani yaptıkları her şeye o kadar kapılmışlar ki, temel insanlıkla temaslarını kaybedebiliyorlar. En iyi tavsiyeler, sizi olumsuz etkileyenlerdir çünkü bunlar öğreneceğiniz ve gelişeceğiniz şeylerdir.

Kolay tavsiyeler kendinizi iyi hissetmenizi ve egonuzu güçlendirmenizi sağlar, ancak kişisel veya profesyonel yaşamınızda size hiçbir şekilde yardımcı olmaz. Olumsuz geribildirimden gelişmenin yolu, onu sizi mutlu hissettirecek şekilde uygulamaktır. Kocaman bir gülümseme takınmak, her zaman iyidir.

Özellikle bu onlar için günde 10 dakikalık bir yayın olma ötesine geçiyor. Herhangi bir zamanda ne isteyip ne istemediklerini yargılamalı ve farkında olmalıyım. Her zaman kolay değil ve her zaman doğru anlayamıyor. En kötüsü, teslimat sırasında sinirli o adamın bana vuracağını düşündüğüm zamandı.

Esentepe Kurye

Esentepe kurye birinin elini sıkmak ve yavan sözler söylemek kolaydır. Herhangi bir günde 30 ofise giriyorum. Bazıları küçük, bazıları büyük, bazıları toplantılara gitmek için koşuşturuyor, bazıları yaptıklarına çok kapılmış ve rahatsız edilmek istemiyor. Diğer yerlerde sohbet etmek için zamanları var olmaktadır.

Teslim ettiğim herkesin ekibimin bir parçası olduğunu söylemeyi seviyorum. Çünkü mutlu değillerse benden satın almıyorlar ve bu benim işimin sonu. En kötü durum senaryomuz, asla başkaları ile daha fazla diyalog etkileşime giremektir. Yani bunun kişisellikten arındırılmış bir hizmet haline gelmesidir.

Esentepe kurye muhtemelen bulabileceğin en kötü senaryo. Bir müşterinin yüzünüze yumruk atmak istediği yer. Kötü bir ürününüz olduğu için değil, sizden hoşlanmadığı için değil, kişisel sorunları ne olursa olsun sizi açığa çıkardığı için. Ancak, hepsi bir öğrenme eğrisi farklı yönlere de kayabiliyor.

Esentepe Motorlu Kurye

Esentepe motorlu kurye insanlar genellikle bir ürünü reklam potansiyeline göre seçerler. Yani bu yüzden şans eseri benim için insanları ürünümü satın almaya çeken şeyin ambalajımın gücü ve düşük fiyat noktaları olduğu bir konumda değilim. Kişisel olarak orada ürünlerim hakkında konuşabilen firma.

Özellikle teslimat yaptığımız insanlarla etkileşim kurabilen biziz. Farklı insanların farklı zevkleri var, bu yüzden işlemimizi direk herkese hitap etmeye çalışmak için genişlettik. Bizim için gerçekten büyük bir sürpriz olan şey, insanların taşıma hizmetimizi ve profesyonel davranmamızı gerçekten sevmesiydi.

Moto kurye insanlara elemanlarımızın kötü bir söz denemeleri için olanak vermeme durumu. Bu yüzden bizim için gelecek, bunu diğer insanların her tür ihtiyaçlarını karşılama yeteneğimi bunaltıcı olmayan bir noktaya inşa etmek. Bir iş kuran birine vereceğiniz en büyük tavsiye her zaman yenilikçi olmalarıdır.

Esentepe Acil Kurye

Esentepe acil kurye işimizin ve yöntemimizin iğrenç veya kötü olduğunu söyleyene henüz rastlamadık. Bizi en çok şaşırtan şey, insanların motosikletli sevmiyorum ama evimizde de her şeyimizi sipariş veriyorum olmasıdır. Yani gerçekten sevmiyoruz bu gibi şeyler söylemesi hiçte hoş davranış değil.

Tatlı bir dişleri olmadığı gerçeği konusunda oldukça vurgulu ama her zaman keklerimi alıyorlar. Bizi şaşırtan bir diğer şey ise insanların çoğu defa bunlar gördüğüm en iyi şeyler gibi kelimeler söylemesi. Gelecek için planımız nedir? Aynısından daha çok daha gelişmiş bir proje ile yolumuza devam etmektir.

Moto kurye ile buralarda yaptığımız şeyin bütünsel bir farkındalığını korumaya çalışmak ve bunu ilk vizyonumla temasını kaybetmeyecek bir şekilde genişletmeye çalışmak. Bu, yaptığımız işi sevdiğimizi sizlere açık yüreklilikle söylemenin çok karmaşık bir yoludue. Piyasada ve bunun uzantısı olarak buşlunma.

Balmumcu Kurye

Balmumcu kurye pekala, en iyi tavsiyenin iş vermemek olduğunu her zaman söyleyebiliyor. Çünkü tavsiye kendinizi ifade etme yeteneği kısıtlayan bir şeydir. İyi ya da kötü tavsiye, hala bir güvercin yuvası gigi düşünebilirsiniz. Hala insanları kendilerinin daraltılmış bir versiyonu olmaya yönlendiriyor.

Balmumcu kurye başkalarının söylediklerine güvenmek, kendi yaptıklarınızı engeller. Pratik anlamda, insanlar size bir banka hesabının nasıl açılacağı gibi konularda tavsiyelerde bulunabilirler. Ancak hiç kimse size kendi hayal gücünüz, kendi benlik duygusu, kendi değer duygunuzu ifade etmeyi düşünmez.

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş kurye kendi paranızı nasıl iade ettiğiniz konusundaki anlayışınız hakkında gerçekten tavsiyede bulunamaz. Yani ürün daha geniş dünyaya size kalmış. Bunu yapmak için ne kadar özgür olursanız, o kadar yenilikçi, olmanız gerekiyor. Böylece de kendiniz için düşünmeye o kadar zorlanıyorsunuz.

Beşiktaş kurye bize verilen tüm tavsiyeleri dinleseydik, hiçbir şey yapmazdık. Bu işi kurmazdık. Bunu yaptığımız gibi yapmazdık. Dükkanı biliyordu ve burada çalıştı ve bu da copu taşıma olasılığını ayarladı. Bir grup insanı bir araya getirdik. Bazı arkadaşlar ve ortaklar ve biz yola devam ettik ve işi devraldık.

Dikilitaş Kurye

Dikilitaş kurye işinizin başarısına yol açan en büyük tek faktör neydi? Yani ek bir faktör yok. Sahip olduğum şeyi yaratan tüm katkıda bulunan faktörlerin bir karışımı. Tek bir faktöre indirgersem, iş gerçekte olduğu iş değildir. Sadece bir çeşit yapsaydık ya da tek bir şekilde düşünseydim, böyle olmazdı.

Gayrettepe kurye içinde bulunan küçük bir bisiklet dükkanıdır. Her santimi bisikletler ve bisiklet parçalarıyla dolu ama burası sadece bir dükkandan daha fazlası. Yaz geceleri toplanan ve yarışlara genellikle kapılarının hemen dışından başlayan bisikletli kuryeler için bir mekân ile burada bulunmaktadır.

Fulya Kurye

Fulya kurye bunun tek bir parasal arayış olacağını düşünseydim, bu benim tek bir ifadem olurdu. Bu, bazı müşterilerimiz ve arkadaşlarımla yaptığımız bir dizi röportajın ilk gönderisi. Kendi işinizi yönetmenin zaferlerini ve mücadelelerini vurgulamayı amaçlıyoruz. Bisiklet kuryelerin manevi evinden daha iydir.

Gayrettepe kurye nasıl olduklarına dair bilgi almak için buluşmaya gittik. Bu serideki her röportajın bu röportaj kadar ilginç olmasını içtenlikle umuyoruz. Sektöre nasıl girdiniz? Her zaman bisiklete ve bisiklete binmeye ilgi duyduk. Tekerleği yeniden icat etmeden bir bisiklet dükkanı açmak için bir fırsattı.

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy kurye bir kısmı, gerçekten bağımsız bir bisiklet mağazası açacak hiçbir yerin olmaması. Bana göre doymuş. Pek çok üst düzey bisiklet mağazası açılıyor ama asıl mesele açık kalıp kalmamaları. Potansiyeli olan ve bir şeylerin devam ettiği bir yer istediğimizi hissettik. kKarakteri ve kişiliği olan bir şey.

Mecidiyeköy kurye konum ve onunla ilişkili kişilerle ilgili olabiliyor. Katılmayı düşündüğümüz olan nadir yerlerden biri uluslararası kurye festivalidir. İstanbul’da bir bisiklet mağazası açmak birçok yönden başlangıç ​​değildir. Burası zaten buradaydı ve gerçekten ilginç bir yer olduğu ortaya çıkıyor.

Şişli Kurye

Şişli kurye burayı devraldığımızda ilk zorlandığınız şeyler nelerdi? Yani bir çok şeyin yanı sıra, gezegendeki en pahalı şehirlerden birinde, kuryelerin ihtiyaçlarını sıradan bir dükkanın ticari ihtiyaçlarıyla bütünleştirmeye çalışıyordu. Zıt uçlardalar, birbirleriyle çelişiyor. Ucuz, hızlı, basit ve kolay bir şey istiyor.

Şişli kurye belki ikinci el bir şey bu yüzden, yeniden kullanımı güvenli olan parçaların yeniden kullanılmasına ilişkin yeşil çevreci ahlak anlayışı olan geri dönüşüm ahlakını yaratmaya çalışıyoruz. Kuryelerle çalışmak ve onları devam ettirmek istiyoruz. Hayatı uçlarda yaşamak ve aynı zamanda çalışmaktır.

Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu kurye ana caddesindeki normal bir bisiklet mağazası gibi işletmek istiyoruz. Ana sorun, ürün yelpazemizin ikinci el ve geri dönüşüm bölümünü ana akım bisiklet mağazasına entegre etmek ve yayınlamaktır. Karşılaştığınız diğer mücadeleler nelerdir? Neredeyse hiç işletme sermayemiz yoktu.

Zincirlikuyu kurye biz deliydik ve hala öyleyiz. Yani pantolonun koltuğu gibi bir şeydi ve hala öyle. Bu bir Türk ifadesi mi? Pantolonunun koltuğunda mı uçuyorsun? Kişinin kendini ayak bağıyla kaldırması mı? Ama evet, temelde işletme sermayemiz yoktu. Son derece zordu ve gülünç bir şekilde, çılgıncaydı.

“Esentepe Moto Kurye” hakkında 4 yorum

  1. Geri bildirim: Esentepe Kurye

  2. Geri bildirim: ŞİŞLİ MOTO KURYE – Site başlığı

  3. Geri bildirim: Esentepe Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

  4. Geri bildirim: Beyoğlu Kurye – İstanbul Motorlu Kurye| 0555 278 23 30

Bir cevap yazın