Moto Kurye | motokurye | Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Moto Kurye

Fatih motorlu kurye Burada olan en kaliteli ve güvenli moto kurye firmasıdır. Aynı zamanda en uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Bu ilçe ve çevresinde çalışan bizden daha da güvenli bir şirket daha bulamazsınız. Çünkü biz bu sektör içinde bulunan öncü firmalardan sayılırız.

İlçenin ilk tarihi hakkında öne çıkan bazı önemli bilgiler var bunlar nelerdir? İstanbul Boğazı ile Zeytinburnu, Haliç ve Eyüp arasında olan yere denir. Eski tarihi alan içinde kalan bir yer. Burası fetih olduktan sonra bu isme dönüşmüştür. Sonrada zaten bu ismi almıştır.

Fatih kurye tarih özellik ve yoğunluğu bakımından İstanbul’un en önemli ve gözde olan ilçesidir.  Çeşitli eserler külliyeler, merkezler, camiler, binalar, hanlar, yeraltı yerleri, hamamlar ve daha bir çok tarih buradadır. Osmanlı zamanında devletin tarihte yönetildiği yerdir.

Bölgede yer alan onlarca otelin beraberinde turizm acentesi ve ticari iş yerleri hızlı halledilmesi gerekli olan işler için, yoğun trafikten dolayı Fatih kurye alanında hizmet sunan iş yerleriden kurye talep etmektedirler. Diğer pek çok ilçenin tam tersine İstanbul hizmeti.

Fatih moto kurye olarak hizmet veren bütün şirketler genel olarak hukuki ve ticari ince ve hassasiyeti olan dökümanlar taşınır. Ayrıca devlet ve özel kurumlar arasında yapılan ıslak imzalı yazışmalar ve otellerde kalan müşteri konsolosluklar ile olan evrak trafiği takip eder.  

Fatih Kurye

Fatih kurye motosiklet sınıfları yeni kuryeliğe başlayan bir kurye elemanı hangi motoru almalıdır sorusuna da buradan ulaşabilirler. Şimdi size ilk önce kısaca motosiklet türlerini anlatmak istiyorum. Bu türler iki çeşittir. Biri kullanım tarzı olarak diğeri de motor büyüklük olarak.

Son yıllarda Eminönü, Cağaloğlu, Sirkeci, Beyazıt, Tahtakale tarafı da bu ilçeye bağlandı. Bundan sonra böyle olması beklenir. Tarihin içinden çıkıp gelen bu ilçe İstanbul’un merkezi sayılıyor. Buraya şekil ve bakılınca tam bir yarım ada şeklinde olduğundan tarihi yarımada denir.

Fatih moto kurye fiyatlarımız en uygun olanıdır. 2008 yılına kadar tarihi yarımada Fatih ve Eminönü olarak iki ilçeden oluşmaktaydı fakat bu yılda Eminönü ilçe olmaktan çıkarılarak tarihte olduğu gibi buraya katıldı. İnsan hayatının bu kadar ucuz olduğu başka bir yer bilmiyorum.

Teslim edilecek paket tecrübe ve birikim ile en hassas bir şekilde alıcıya teslim eder. Hız, güven ve deneyim. 7 gün 24 saat hizmet veren,ve ebatlı gönderiler için özel olarak sunulan arabalı hizmetimiz bulunmaktadır. Kısa süre içinde teslimat yapılan özel bir hizmetidir.

Fatih motor kurye en önemli yerlerinden biri de matbaacılar sitesinde de çalışıyoruz. Ayrıca burada Tim iş merkezi içine ikinci el mutfak gereçleri satış yeri bulunmaktadır. Daha özel durumlarda da mutlaka bize çekinmeden yazınız. Çünkü artık size yardımcı olacağız.

Fatih Moto Kurye

Fatih acil kurye araştırdı ve yazdı. Tamamen bağımsız olarak öz kendi düşünce ve kararım üzerine yazıyorum. Hiç bir kişi, kurum, motosiklet firmasını ve motorları aşağılamak ve kötülemek gibi bir niyetim asla yoktur. Hatta bazı firma reklam olmak adına bazı yere yazdırırlar.

En fazla ihtiyaç duyulduğu ilçelerden biri haline gelmiştir. 2008 senesinde Eminönü ilçesinin Fatih’e katılması ile birlikte sınırları tekrar yeni ve şekillenen Fatih ilçesi Zeytinburnu ve Eyüpsultan ilçeleri ile karadan sınırı vardır. Sivil denizyolu taşımacılığı için çok önemlidir.

Fatih hızlı kurye açıklıyor. Efsane olmuş motosikletler 1990 yıllarında İstanbul ilinde başlayan ve daha sonraki yıllarda İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Antalya gibi diğer illere kadar uzanan bir sektör bu sektör. Yani kurye sektörü genel manasıyla bütün piyasa içinde var olan firmadır.

İstanbul’un bu Fatih ilçesi ilçesi kaç mahalleden oluşur? Bu Fatih ilçesi 2019 yılı itibari ile 57 mahalleden oluşur ve bu ilçede kırsal yerleşim bulunmaz. Herkesin bildiği üzere bu ilçe adını Fatih Sultan Mehmet’den almıştır. Bunun nedeni çünkü İstanbul şehri buradan başlamıştır. 

Fatih motorlu kurye olarak hizmet verilen bölgeler, Eminönü, Sirkeci, Tahtakale, Gülhane, Cağaloğlu, Çemberlitaş. Verdiğimiz hizmetin farkında olan müşteriler asla bizden vazgeçmemektedirler. Sizin güler yüzümüz bize iyi ilçenin ticaret her çeşit ticaret için olanak sunar.

Fatih Motorlu Kurye

Fatih kurye ile yola devam edebilirsiniz. Bu işlemleri kısa süreler içerisinde gerçekleştiriyor olmamız müşterilerimizin bizi takdir etmesini sağlıyor. Fatih bölgesi eski İstanbul diye geçen yerlerden hemde ilki olarak sayılır. Ayrıca sur içi olarak ta bilinir ve halk arsında söylenir.

Burası genel olarak eski İstanbul yerleşkesi içinde öneme sahiptir. En eski yerleşim merkezleri içinde yer alan Fatih ilçesinde güvenli ve kurumsal hizmet veriyoruz. Çoğu eski camiler gene bu ilçede yer almaktadır. Daha sonra ise bu ilçede kurulup gelişmeye başlamıştır. 

Suriçinin ve tarihi yarımada olarak da adlandırılan Fatih ilçesi İstanbul’un tarihi bakımdan en önemli ilçesidir. Birçok devlet kurumu ile dünyaca ünlü tarihi yapı ve eserlere ve bunların sergilenir. Bir çok müzelere ev sahipliği yapan ilçe, ülkemiz için çok değerlidir.

Çok uzun senelerdir önemli bir bölümü değişmeyen Fatih önemli bir bölümünda hala dar ve kaldırım sokaklar varlıklarını korumaktadır. Ekonomi turizm, odaklı ticaret ve konaklama ve eğitim alanlarında gelişmiş olan ilçe de hemde İstanbul valiliği ve ilk sırada olmaktadır.

Acil kurye sizlerin bize ve elamanlara davranışları üzüyor. Ama personelimizin işine daha fazla konsantre olmasını sağlamaktadır. Bizler bu işi uzun zamandır yaptığımızdan ötürü tecrübelerimiz çok fazladır. Tecrübe ve kalite sayesinde her şeyi hakkı ile yapmaktayız.

Fatih Acil Kurye Almaz

 • Canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 • Büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 • Her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 • Resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 • Sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 • Dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 • Ab ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 • Ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; Resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünle

Fatih Hızlı Kurye

Artık herhangi bir iskele ya da limana sahip olmayan ilçeye bütün ulaşım kolay sağlanır. Bundan dolayı kara yolları çok hızlı kilitlenir. Farklı amaçlarla tercih edildiği ilçelerden biri haline gelmiştir. İstanbul ve ülkemizin en seçkin ve en çok pahalı otelleri buradadır.

Her zaman çalışma şeklimiz olarak bizleri gece gündüz arayın sizlere yardımcı olalım. Ama gece saatlerinde bize mesaj atarsanız veya özel olarak whatsapp tan yazarsanız bizim için daha iyi olur. Ayrıca burada büyük paketleri ve hacimli olan gönderiyi yine taşıyoruz.

Samatya kurye hizmeti sahile kadar gider. İstediğiniz bu ürün veya yolladığınız emanet ne olursa olsun getiriyoruz. Ayrıca bu çalışma sistemi olarak biz gücümüzü sizden almaktayız. Her türlü bu sektör içinde bulunan hizmetini bizden alabilirsiniz.

Fatih ilçesinde iş yerleri müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmak için bütün her şeyi yapar. Yoğun yaya ve araç hareketliliği yanında dar sokaklar ve hareketli bir bölge olduğundan dolayı giriş çıkışı otomobil ve daha büyük araçlar için bir hayli sorunlu olabilir.

Sirkeci kurye size söylüyor ki çoğu zaman insanların bin bir derdi ve sıkıntısı olabilir. Bazen yoğunluktan çalışan elemanlarımız iş için size müsait olmayabilir. Bu durumda biraz daha geç gelebiliriz merak etmeyin. Çünkü biz çok seri fakat güvenli çalışıyoruz.

Fatih Ekspres Kurye

Topkapı kurye olarak evet burada sunduğumuz hizmetlerin bir çoğunu başka yerlerde de sunuyoruz. Burası özel bir bölge alanlarımızdan olduğu içinde buraya daha fazla bir önem veriyoruz. Fatih içinde Balat ve Cibali bölgesine de temiz ve kaliteli hizmet ile gidiyoruz.

Bu iş ile ile insanlara ve tüm firmalara sunduğumuz servisimiz ücretlidir. Ayrıca bu ücretlerimiz gündüz ve gece daha değişik ücretimiz vardır. Çünkü gece kurye olarak sadece bir nöbetçi eleman vardır. Corona virüsü nedeni ile evde kal çağrısına uyan vatandaşlar fazla uymuyor.

Karagümrük kurye buradan bütün arkadaşlar bizimle beraber bize teslim ettiğiniz her koli ve eşyayı güvenerek verebilirsiniz. Ayrıca bir yere her eşya ve paketi yollamak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan Cankurtaran bölgesine gideriz. Çünkü burası tarihin içinden bir yer.

Kuryemizin, trafikte ya da park durumunda yakınında bulunanların can güvenliklerini ve sağlıklarını kalıcı olarak olumsuz etkileyebilecek, özel korumalı saklama kaplarında olsa bile hiçbir biyolojik, kimyasal ya da radyoaktif madde taşımacılığı gerçekleştirilmemektedir.

Taşınması ve bulundurulması ruhsat sahibi olmaya bağlı olan ya da bütünüyle yasak olan hiçbir silah alınmaz. Ayrıca ateşli her maddenin taşınması olmaz. Devlet güvenliğin tehlikeye atabilecek bilgilerin yer alabileceği evrak ve belgelerin taşınması yapılmamaktadır.

Vezneciler Kurye

Vezneciler kurye çalışmalarına son hızla devam ediyor. Burada çalışırken daha sonradan Eminönü ilçesini de artık Fatih ilçesine katıldığını öğrendik. Fakat belirli aralıklarla değişikler oldu ama tekrar düzeltildi. Bölgelerde bulunan elemanlarımız halen çalışmalarına devam ediyor.

Taşınması için teslim edilen paketin içeriği hakkında hatalı bilgi verilmesi olmaz. Bunun sonucunda ortaya çıkabilecek her çeşit yasal sorunda paketi teslim eden personel ve kurum sorumludur. Biz de deneyimli kadro ve bakımlı motosiklet filomuz ile alanında kalite ve güvenlidir.

Cerrahpaşa kurye size iyi geliyor. Genel olarak merkezi olan bu yerler daha fazla olarak her tarafı tamamen yerleşim alanlar ile çevrilidir. Ama güzel ve şirin bir yerdir. Bölgede çarpık kentleşme büyük oranda devam ediyor. Buralara daha çok ve daha fazla yol yapılması gerekiyor.

Aksaray Kurye

Aksaray kurye olarak bizler toplanırdık on on beş arkadaş motosikletler ile çalışır yakın yerlere giderdik. Ama bu bölgede genede başımıza büyük bir olay gelmedi Allah şükürler olsun iyi geçerdi. İnsanlara özellikle 65 yaş üstüne elimizden geldiğince ücretsiz hizmeti sunduk.

Asla taviz vermeden işleri sürdürmekteyiz. Taşınmasını arzu ettiğiniz paketin motosiklet ile güvenli taşımak için büyük ve/yada ağır olduğunu düşünüyorsanız, sigorta yaptırmak, köprü ve tünel geçişleri hakkında bilgi almak ya da aklınızda başka sorular var ise hiç çekinmeden arayın.

Bu noktada en kısa bir süre içinde bir adresten başka adrese paketlerinin ulaşmasını veya hiçbir zarar görmemesi gerekli olan, çok hassas paketlerin taşınmasını isteyenler moto kuryeleri tercih etmektedir. Kurye olarak çok uzun senelerdir Fatih genelinde hizmet sunuyoruz.

Cağaloğlu Kurye

 • Motor kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Ekspres Kurye ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 ile 30 dakika içinde çok hızlı teslimat
 • Şehirlerarası kurye ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

Unkapanı Kurye

Unkapanı kurye ile her türlü özel siparişlerinizi hallediyoruz. Eskiden sizlere bunları anlatırken o günler gözümün önünden geçip gidiyor sanki. Bir çok anılarımız oldu bu Fatih ilçesi içinde. İlçe tarih bakımından İstanbul’un en önemli ve çok değerli ilçesidir. 

Vefa kurye ile evet gerçekten de her geçen gün her gelen günden daha güzel geçmiş benim nazarımda. Yani eski yaşantılar daha samimi, daha net ve daha mutlu olarak sevinçli ve güzeldi. Bunların yanı sıra turistlerin konakladığı bir çok otel buralarda yer almaktadır.

Kocamustafapaşa kurye verdiği tüm paketleri arşivine kaydederek arşiv yapmaktadır. Fakat şimdilerin manyetik hayatları gibi değildi. Yani robotlaşmış olan hayatlar önceden tabi böyle değildi. Bölge olarak buralarda büyük surlar ile çevrili olan yerler hala duruyor.

İstanbul Kurye

İstanbul moto kurye alanında her zaman en modern araçları ve ekipmanları kullanıyoruz. Paketlerinizi teslim alırken veya teslim ederken teknik herhangi bir aksaklık olmamasına çalışıyoruz. İşlem adına daima araçlarımızın bakımını düzenli yaptırıyoruz.

Fatih’lilerin çok uzun senelerdir en acil ihtiyaçlarında başvurdukları bir çözüm yoludur. Fatih’in oldukça kalabalık ve hareketli olması gerek bireysel gerekse kurumsal olarak hergün yüzlerce acil taşınması gerekli olan paketin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Saraçhane kurye olarak merak ettik. Bura tarihi hakkında bir takım bilgiler olarak en önemli konu buranın çok eski bir tarihe ve öneme dayandığıdır. Geçmişi eskiye dayanır. Çünkü külliyeler, camiler, hanlar, hamamlar ve bir çok tarihi eser bu ilçede yer almaktadır.

Çapa Kurye

Çapa kurye hizmetleri nedir? Bizim ile çalışırsanız çalıştığınız tüm diğer bu işi yapanları unutun. Firmamız ile yep yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bizim çalışırsanız eğer her zaman daha acil, hızlı, çabuk  hizmeti alabilirsiniz.  Evdeki acil ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yepyeni ve en modern ekipmanlarla donatılmış vaziyette, dünya standartlarında hizmet sağlamaktayız. Çağrı merkezimizde ve motorlarımızın direksiyonunda görev yapan personellee en iyileridir. Artık tamamı alanında deneyim sahibi, tecrübeli elemanlara sahibiz.

Kadırga kurye çalışma prensiplerinde yepyeni bir çeşitlilik sağlamıştır. Çünkü biz özel olarak hizmet veren bir motorlu servisi. Yaptığımız işler belli, gittiğimiz yerler. Buraları çok iyi tanıdığı için sizlere daha çabuk getiriyor. Ayrıca farklı olarak çok hızlı ve güvenli bir firmayız.

Fındıkzade Kurye

Fındıkzade kurye bu sıkıntı çektiğimiz şu 2020 Mart, Nisan, Mayıs, Haziran aylarında devam edeceği tahmin edilen bu virüs yüzünden zor durum geçirse de yine de elimizden gayreti göstererek bu corona virüse karşı savaş açtık. İşimiz bize her zaman mutluluk veriyor.

Daha acil taşınmasını arzu ettiğiniz paketleriniz için daha da hızlı olan acil motor kurye uygulamamızı sunuyoruz. Çağrı merkezi ile iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın sahadaki personelimizi yönlendiriyor. Çok hızlı biçimde paketinizi alınıyor ve gideceği yere veriliyor..

Haseki kurye çalıştığı firmalara ve kişisel gönderi yollayan insanlara saygılıdır. Zor anlarda gene size destek veriyoruz. Fakat firma olarak bizi pahallı bulmayın. Bunlar normal fiyatlar. Kimi bir iş yerine bağlı olarak çalışıyor, kimi yüzde elli kazanç ile bu işi bir firmada çalışıyor.

Tahtakale Kurye

Tahtakale kurye son günlerde ve aylarda yaşanan virüs sorunlarını hayata olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı planlamıştır. Biraz olsun insanların İstanbul trafiğinde sırtlarındaki yükü hafifletiyoruz. Farklı olarak neler yapıyoruz? Farkımız hem güven, hemde fiyatımız.

Buraların yükünün altına bilerek girdik. Bulunan şirketleri asla Allah izniyle yarı yolda bırakmayacağız. Çünkü mağdur olmamaları için bizler elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Birinci ve ikinci matbacılar sitesini destekliyoruz. Çünkü biz sadece kendini düşünen bir firma değiliz. 

Mercan kurye; teslimat yapmak üzere harekete geçmesini sağlamaktayız. Mahallelere ve bölgelere göre ufak farklılıklar olsa da 45 ila 60 dakika içinde rahatlıkla paket teslimi yapabiliyoruz. Gece kurye uygulamamızla mesai saatleri dışında taşıma işlemi yapıyoruz.

Sirkeci Kurye

 •  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.

Topkapı Kurye

Topkapı kurye sayesinde firmaların yüzleri gülmeye başladı. Tabi bu dışarıda bu havalarda gezen motorcular çoğu evine ekmek çocuklarına aş ailesini geçindirmeye çalışan tanıdığımız arkadaşlarımızdır. İşte bu çabuk istemi ile sizde çalışın ve işlerde daha fazla kar edin.

Artık işler ertesi güne kalmasın. Gerekli olan ihtiyacı gidermeYe yardım ediyoruz. Uygulamalarımızın ayrıntılarını bütünüyle sizlere göre ayarlıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamaya gayret gösteriyoruz. İsterseniz Fatih içerisindeki mahalleler arasında taşıma yapıyor.

Acil kurye hizmeti bu bölgede başladı. Bu ilçe içinden uçak kargo işleriniz teslim alabiliriz. Tüm çalışma şeklimiz daha farklıdır. Hatta burada bulunan tüm mahalleye küçük büyük demeden hizmetlerimizi götürüyoruz. İnsan ve firma ayrımı yapmadan iyi ve güzel yönde ilerliyoruz.

Beyazıt Kurye

Beyazıt kurye artık dilerseniz Fatih ile İstanbul’un diğer bütün ilçelerinin mahalleleri arasında nakliyat yapıyoruz. Hatta getir – götür olarak ifade edebileceğimiz biçimde bir paketi sizden alıp belirteceğiniz adreste imza vs. Işlemlerini halledip yeniden tarafınıza teslim edilir.

İlçenin hangi mahallesinde olursanız olun buradayız. Yani şehrin yönetiminde önemli rol oynayan pek çok kamu kurumunda bina bulunur. Laleli semti de tekrar canlanmaya başlamış ve özellikle fakir Avrupa ülkeleri, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri ile daima ticaret yaparlar.

Daha farklı ölçeklerde pek çok firmanın merkezi haline gelmeye başlamıştır. Trafiğe kapalı mekanlarının fazla olması, iş ve devlet kurumların yoğunlaşmasıyla birlikte. Bilinçsiz insanlar ve araç sürücüleri var buralarda. Bedava ehliyet alıp, eğitilmemiş, hiç bir kuralı bilmeyen çok.

Çemberlitaş Kurye

Çemberlitaş kurye, zamandan tasarruf sağlamış olduğu için daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Deneyimli ve güvenilir bir kadro ile her tarafa servis sağlıyoruz. Müşteriler kısa bir süre içinde teslim edilmesi gerekli olan ürünleri kuryeyle göndermeye başlamıştır.

Hatta alkol kullanan, uyuşturucu kullanan çok maganda minibüs, otobüs, taksici, kamyonlar, servis minibüsleri kullanan insanlar bizi ezecek mi acaba? Gerekli olacak işleri yapmada çok yoğun sektçr olduğunu biliyor. İşte bu sebeple de herkese hitap edebilmek, adına buradayız.

Her ihtiyacı karşılamak için farklı seçenekleri geliştirmiş bulunuyoruz. Başlıca motorlu kurye çeşitlerimiz ve ayrıntılarıdır. Daima gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir çözüm ortağınızız. Ekspres kurye: iş olarak da adlandırılan uygulaması normal kuryeden biraz daha hızlıdır.

Eminönü Kurye

Eminönü kurye ile başarı gelecek. Sahil Eminönü, Sirkeci artık Fatih ilçesine bağlanmıştır. Özel ve böylece tarihi yarımada tek ilçeden oluşur hale gelmiştir. 60 mahalleden oluşmakta olan bu ilçede kırsal yerleşim bulunmamaktadır. Fakat şunu da bilmeniz gerekiyor.

Yaklaşan ekonomik ve ticari bir çok tehlikenin boyutlarını seziyoruz. Bunun için önlemler almaya gayret ediyor. Teslimat sürelerimiz için hemen aşağıda bulunan bölüme bakabilirsiniz. Bu ilçe içindeki en hızlı kurye firması olduğumuzu size kanıtlamak isteriz.

Bizden bir günlük yada yarım gün olmak üzere isteyebilirsiniz. Ayrıca saatlik olarak istediğiniz zaman yine yolluyoruz. Çok acele iş durumda liste fiyatımızın 4 katı ücret ödersiniz. Paketin kısa bir süre içinde taşınmasını isteyen müşteriler için kurye hizmeti geliştirilmiştir.

Balat Kurye

Balat kurye alanında hizmet sunan firmamız da müşteri esaslı taşıma hizmeti vermektedir. Balat’ta farklı iki adres arasında taşınması gerekli olan paketler için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Tarihi yarımada ya da sur içi olarak bilinen Fatih, İstanbul en güzel yerindedir.

İstanbul Boğazı, Zeytinburnu, Haliç ve Eyüp ile sarmalanmış bir ilçedir. Bu ilçe İstanbul’un merkezi sayılmaktadır. Her tarafına gittiğimiz bu ilçe için artık tecrübe sahibiyiz. Yani iş vermek ve çalışmak üzere farklı İstanbul ilçelerinde hepsinde hizmet vermeye devem ediyoruz.

Çünkü şehir bu ilçede kurulup gelişmeye başlamıştır. Zaman kaybı yaşamak istemeyen müşteriler vip kurye işlemini kullanabilirler. Acil taşınması gerekli olan paketlerinizi ekspres kuryemiz ile 60 dakika ila 90 dakika arasında gideceği yere teslim etmeyi başarıyoruz.

Cağaloğlu Kurye

Cağaloğlu kurye ile her durum üzerinde ben çok eski kurye arkadaşınız olarak bu motorlu hakkında bir yazı yazmayı düşündüm. Böylece bu makale ortaya çıktı. Bu tür düşünceye kapılanlar bu fikirden ilk uzak dursun. İşin başlangıcından günümüze kadar süregelen bir yarıştır.

Motosikletleri size anlatmaya çalışacağım. Bu sektör içinde İstanbul kurye aklınıza gelen her hizmet alanı artık bir kurye elemanı kullanıyor. Yani artık bir elemen çalıştırmayan bir iş yeri nadirdir. İşte bizde 1990 yıllarında başladığımız bu serüvene halen devam ediyoruz.

Allah izin verdikçe, sağlığımız sıhhatimiz yerinde oldukça İnşallah mesleğimiz budur bizim. Ayrıca en son günümüzde kullanan motorlarını da inceledim. Şimdiden buradan hiç bir kurum kuruluş veya bir firma ile alakam olmadığını ve bu yazımı kimsenin isteğine göre değildir.

Edirnekapı Kurye

Edirnekapı kurye ile ilk çıkan ilk kurye sektörü bildiğiniz üzere o yıllarda şimdiki gibi teknolojik motosikletler yoktu. Yani daha kaba ve daha ağır araçlar vardı. Ve şimdiki gibi dört zamanlı değil ikiz zamanlı motorlar vardı. İlk yıllarda bir çok değişik motosiklet çeşitleri yoktu. 

İstanbul kurye ile daha sonraki yıllarda bu sektörde çeşitliliğe neden oldu ve gelişti. Bir motorlu çalışanı ve tecrübeli bir kullanıcı olarak 1990 yıllarından itibaren günümüze kadar gelen bu tecrübemi paylaşmak istiyorum. Bindiğim ve başka daha  binmediklerim çok var.

Acil kurye ile şu ana kadar kullandığım motosikletler hakkında düşüncelerimi paylaştım. Size şimdide iyi okumalar diliyorum. Yani geçmişten günümüze kullanılan kurye motorları 1990 yıllarında çıkmaya başladı. Hiç bir firmayı ötelemeye ve öne çıkarmaya niyetim yoktur.

Yedikule Kurye

Motorlu kurye zamlara ve ekonomiye karşı halen dayanıyor. Fakat insanların bazı sınıflara da değer verdiklerini görebiliyoruz. İşte bu nedenle bunları açıklama gereği duyduk. Fakat İstanbul şartlarına göre en uygun motosiklet modeli olarak kullanılan araçlar bellidir.

Moto kurye çekinmez artık Devlet motoru yüksek olan motosikletlerden daha fazla vergi aldığında buradan söylemek istiyorum. Evet yeni ya da eski elemanlarının en fazla ve en çok daha çok kullandığı motosiklet türleri hangisidir diye soruyu yanıtlamaya çalışacağız.

Hızlı kurye her türlü görüş ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. Ayrıca listede olmayan motosikletler içinde bize mail atabilirsiniz. Bu makaleye uygun görüldüğünde güncelleme yapılarak eklenecektir. Herkese hayırlı ve çalışmalarında hep kazasız belasız hayırlı işler diliyorum.

Kumkapı Kurye

Moto kurye kardeşlerime buradan selamlarımı yolluyorum. Tüm çalışmalarında maksimum tercih ve tavsiye edilen şirket olmaktan gurur duymaktayız. Çalışmalarımız sayesinde birçok müşterimizden tebrik içerikli geri dönüşler almaktayız. Bu da bizi çok mutlu etmektedir.

Gün içinde biroldukça aracın oluşturduğu trafik sebebiyle biroldukça müşteri uzaktan alışveriş yaparak gereksiz vakit tüketiminden kaçınmayı seçmektedir. Konforlu bir yaşam sürdürme noktasında alınan hizmetlerin kaliteli olması dikkate kıymet bir ihtiyaçtır.

Acil kurye en iyi siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetlerimiz sonucundaki beğenileri çalışmalarımıza dört elle sarılmamızı sağlamaktadır. Firmamız tüm çalışmalarında son derece tecrüve sahibi olmuş uzmanlaşmıştır. İstanbul, Türkiye’nin ticaret hacmi en büyük şehridir.

Kapalıçarşı Kurye

Kapalıçarşı kurye her sayede akşamları ve geceleri de Fatih sokaklarında oluyor.Artık bizler en acil ihtiyacınız olan, çok işleri iyi yapıyoruz. özverili, işini severek yapan ve devamlı kendisini geliştirmeyi müşterilerimize karşı bir görev bilen kadro ile çalışmaktayız.

Bu sayede her nerde olursanız olun en kaliteli hizmeti sağlamak adına karşınızda bulunuyoruz. Artık buralar bizim evimiz gibi oldu. İlçe içinde bulunan kullanımını mecburi hale getirmiştir. Artık bütün çalışan motorlu elemanları ve yaya çalışan üyeleri kapsıyor.

Yani sizler için gün boyu başta Fatih kurye hizmeti başlıyor. Yani en acil olan ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızdayız. Bütün bu motorlu kardeşlere buradan selamlarımı yolluyor. Kargo dağıtıcısı kişiler yollanan paketleri yaya veya kargoları motosiklet ile taşınır.

Karagümrük Kurye

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Yenikapı Kurye

Yenikapı kurye yer alan çalışma arkadaşlarımızı yeni eğitimlerden geçirerek her çalışanımızın alanında uzmanlaşmasına olanak her zaman sağlamaktayız. Ilk günden itibaren titiz, dikkatli ve alan kişi odaklı çalışma ahlakımızdan asla bir ödün vermeden buradan çalışacağız.

Ayrıca kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Bir verilen sistem güvenilir ve sağlam olarak nitelendirilmektedir. Hız ve uzmanlık gerektiren bir hizmet olan, acil ihtiyaçlarınızı karşılamanın bir numaralı adresi haline gelmiştir. Güvenilir hizmeti almak için web sitemize geliniz.

Gönderi için ihtiyacınıza yönelik farklı araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Farklı tür ve boyutlarda pek çok gönderiyi teslim edebilmekteyiz. Gönderileri sürecinde gelişmiş ekipmanlar kullanmaktayız. Bu sayede hem gönderinin gizliliği hem de güvenliği sağlanmakta.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Kurye Bölgeleri

“Fatih Motorlu Kurye” hakkında 8 yorum

 1. Geri bildirim: Fatih Kurye

 2. Geri bildirim: FATİH KURYE

 3. Geri bildirim: FATİH KURYE

 4. Geri bildirim: Fatih Kurye

 5. Geri bildirim: FATİH KURYE

 6. Geri bildirim: FATİH ACİL KURYE

 7. Geri bildirim: FATİH KURYE

Bir cevap yazın