Moto Kurye | motokurye | Florya Motorlu Kurye

Florya Motorlu Kurye

Florya Moto Kurye

Florya motorlu kurye ile tüm gönderileri tam zamanında taşır işini zamanında yerine getirir. her işinize koşacak kadar vefalı bir işletme sistemidir.  Özellikle büyük bir göstererek en hızlı hizmeti en ucuz fiyata taşıma yapmaktadır. Buradaki en hızlı ve garantili güvenli sistem ile çalışacaksınız. Çünkü bu işi en iyi yaparız.

Burada yaşayan insanlar biraz daha rahat şekilde yaşamanın düşüncesi içindeler. Büyük bir bölümü sahil kısmına paralel olarak ilerler. Buralar daha iyi ve güzel yerlerdir. Buralarda bulunan en nadide yerlerden biri olan Bakırköy ilçemiz eskiden beri fazla gelişmeden duran ilçeler arasındadır.

Florya moto kurye olarak İstanbul içinde ve dışında gittiğimiz yerler nereler. Florya içinden gittiğimiz tüm mahalleler ve semtler. İşte bunlar  Cevizlik, İncirli, Ataköy, Kartaltepe, Osmaniye, Basınköy, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zuhuratbaba, Yenimahalle olarak bu ilçenin her tarafına kadar gideriz.

Ana yol olarak çevre yolu tam üstünden geçer. Bu yolun bir tarafı Bakırköy diğer tarafı ise Bahçelievler sınırları içinde kalıyor. Yüksek oranda trafik alan yerlerin başında gelmektedir. Fakat daha iç bölge kesimlerindeki bazı semtleri genel olarak sakindir. Çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz.

Florya kurye Bakırköy ilçesi her mahallesine hizmet veriyor.Bu bölgede aynı gün teslim baka şehirlere paketleri acil hizmetini direkt olarak teslimat adresine yönelir. Yani buradan tüm şehirlere aynı gün adrese teslimat sağlıyor. Böylece sizlere güvenli ve en uygun ekonomik fiyat vaat ediyor. Sözümüzde de duruyoruz.

Florya Kurye

Florya kurye hizmeti zamanında teslimat kuralına dayanıyor. Sahil yolu boyunca bulunan sitelere gidiyoruz. Fakat son zamanlarda sahil tarafına yapılan daha çok lüks rezidanslar insanların ilgisini çekiyor. İşte burası iki taraftan Küçükçekmece ve Zeytinburnu ilçeleri ile komşusudur. Artık buralarda bizler mutluluk taşıyoruz.

Öyle ki müşteri memnuniyetini bir bütün olarak gören firmamız ideal çalışıyor. Şu an için güzel ve olanak içinde fazla zam yapmadık. Sistemi gerçekten de tıkır tıkır işleyen bir sistem olarak çalışıyor. Kazanç olarak olarak yüksek olan bir bölgede böyle şeylerin yaşanması bizi ve diğer insanları üzmektedir.

Dolayısıyla artık hizmetlerimiz için bulunulan zaman diliminin bir önemi olmaktadır. Şenlikköy içinden yollayacağınız her materyalleri tam vaktinde verdiğimiz zaman içinde yerine veriyoruz.Tam buralarda evrak ve değerli paket teslimatı tam vaktinde ve zamanında teslim edilir. Artık korkmayın biz geldik.

Taşımacılığı, her zaman birçok farklı ürün ve taşıma işlemine göre çalışır. Çok daha hızlı ve rahat gerçekleştirilen bir hizmettir. Çünkü acil taşımacılığının düzgün bir şekilde çalışır. Gerçekleştirebilmesi için hızlı olan motosikletler, tecrübeli personeller ve pratik ve etkili bir yöntemler kullanılmaktadır.

Özellikle firmamız tarafından gerçekleştirilen özel işlerimiz de mevcuttur. Hizmetleri kapsamında bu avantajların tümü yer aldığı için en hızlı paket taşımacılığı  oluşturulmaktadır. Bu hizmet kapsamında bir personeli sadece bir kişiye tahsil edilir. Yani burada acil ve normal taşıma hızlı yapılmaktadır?

Florya Kurye Farkımız

 • Hızlı kurye servisleri; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama

Florya Moto Kurye

Florya moto kurye fiyatları genel olarak ideal bir şekilde bulunur. Biz her zaman aynı kalite ile hizmet verilmesini mümkün hale getirmektedir. Bu sayede bizler hızlı kurye hizmeti için her zaman tercih edecek nitelikte sağlam firma bulunur. Böylelikle işler daha sağlam, daha düzgün ve hızlı şekilde gidiyor.

Yeşilyurt kurye olarak bu muhitte çalışırken ilk hedefimiz güven olur. Daha sonra ise arkasından da ekonomik olarak uygun fiyatlar geliyor. Bazı firmalar değişik yöntem kullanıyor. Her zaman dediğimiz gibi insanlar ile ilişkilerimizde ilk önem verdiğimiz mesele güven gelmektedir. Güven bizim için çok önemlidir.

Florya kurye ile her evrak, paket, dosya ve benzeri şeyler şeklinde değişiklik gösteren gönderiler sağlanır. Böylece bu ölçüde etkisini göreceğiniz unsurlar arasında yerini alacaktır. Peki, ya genel olarak bakıldığında fiyatların uygunluğundan söz edebilir miyiz? Tabi ki en ucuz ve uygun fiyatlara çalışıyoruz.

Bakırköy kurye olarak buranın bir çok bölgesinde önemli hizmetlere imza atıyoruz. Burada yaptığımız çok değerli çalışmalar ile diğer firmalara örnek olmaya devam ediyoruz. Yaşadığımız şu zaman diliminde her türlü zorluğu aşacak güçteyiz. Bunun için çok sabırlı olmaya çalışıyoruz. Sabır şu hayatta çok önemli bir şeydir.

Attığımız her adımı sayarak ve hesaplayarak atıyoruz. Çünkü rakiplerimiz öyle arttı ki her önüne gelen bu işe girmeye başladı. Parası olan bu işe yatırım yapmaya başladı. Pandemi süresince en gözde ve para kazanılan bir yatırım oldu. Bundan dolayı iş adamları bu sektöre göz dikti. Bu iş adamları aç gözlü insanlardı.

Florya Kurye Misyonu

 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşıma; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Florya Motorlu Kurye

Florya motorlu kurye bu bilinen önemli yerde ne olursa olsun hedefine doğru ilerlemeye devam ediyor. Ne kadar bu iş üzerine firma açılırsa açılsın, hiç biri bizim bu sektör içinde  yapacaklarımızı asla yapamaz. Verdiğimiz ve vereceğimiz hizmeti bizler gibi yapan asla olmayacak. Çünkü biz iyi ve kötüyü çok iyi biliyoruz..

Çünkü bu işin başını ve günümüze kadar olan serüvenini biz yaşadık. Yani biz bu işin ruhunu yaşatıyorsak, onlar ise parasına bakmaktalar. Yani bizler insanlara yardımcı olmaya bakıyor ve mutlu oluyorsak, onlar ise para ile mutlu oluyor. Çünkü onlara para lazım. Bize ise insan lazım, mutluluk ve sevgi lazım.

Tercih ettiğimiz araçlarda son teknolojileri ve yeni modelleri tercih etmekte ve bu araçların bakımı sürekli bir şekilde sağlanır. Her türlü imkana sahip olarak çalışın. Böylece siz rahat edin diye. Özellikle firmamız bu hizmetlerin sağlanabilmesi için bölgede sizlere hizmet için varız. Ayrıca burada çok iyi çalışıyoruz.

Üst tarafında ise çevre yolu geçmekte ve buradan da Bahçelievler ile sınırı bulunmaktadır. Bir çok alanda olduğu gibi bizim hizmetlerimiz birçok dala ayrılsa da kısa olarak bir kaçını saymakta fayda vardır. Birde bazı saydığımız yerlerde çok dolaşır çok yer öğrenir, gerekirse de çok gezeriz. Artık tecrübe sahibi olduk.

Bakırköy kurye olarak yaşadığımız bu hayatta ne öğrendiniz derseniz, insanların arsızlığını öğrendim. Sınır tanımaz para kazanma hırsını öğrendim. Pandemi döneminde bile üç kuruş malı çok yüksek fiyata satan kansızları öğrendim. Para için her şeyi yapacak kişileri öğrendim. İnsan hayatının çok ucuz olduğunu öğrendim.

Bakırköy Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Firmamız içerisinde barındırdığımız hizmetler arasında bulunan Ekspress Kurye, hızlı bir şekilde teslim amacı ile çalışır. Bu kurye hizmeti, memnuniyetini zirveye taşır.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye servisimiz ile iş yükünüzü hafifleten pratik ve akılcı çözümlerimizle yanınızdayız. Teslim etmek istediğiniz ancak teslim edemediğiniz koli, belge veya kolilerinizi her geçen gün daha da zorlaşan koşullarda güvenle taşıyoruz. Hızlı bir dünyada sizlere sunduğumuz İstanbul dağıtım hizmetimi.

İş hayatınızı daha konforlu hale getireceğini göreceksiniz. Basit ve kullanışlı hizmetimiz, güvenli ve hızlı teslimatımız bulunur. Tüm bunların zamanınız için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve en iyisini yapmak için çaba harcıyoruz. Bakırköy dağıtım ile İstanbul’un dayanılmaz hale gelen kalabalık olur.

Çok yoğun trafik akışı artık hayatınıza engel olmayacak. Gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde gitmesi gereken yere yere teslim edeceğiz. Şimdi karar verdiyseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Endişelerinizi bir kenara bırakın ve teslimatın mutluluğunu bizimle yaşayın. İstanbul bölgesinde yakın ve güvenli hizmet.

İşlemlerimize uzak kalmayın. İşinizi ertelemeyin ve zamanın tadını çıkarın. Size hizmet etmekten gurur duyuyoruz ve değerli müşterilerimizin zamanının değerini anlıyoruz. Büyüyen küresel ekonomide zamanın en değerli meta olduğu ve doğru kullanılması gerektiği bilinciyle sunduğumuz hizmetlerimizi deneyin.

Florya dağıtım olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak, taşıma hizmetleri vererek çevreye ve uyumlu bir yaşam tarzına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eşyalarınızı olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edebilmek için trafiği rahatsız etmeyen küçük araçlarımızı kullanmaktan mutluluk duyuyoruz.

Florya Kurye Süreleri

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Florya Acil Kurye

Florya Kurye hizmetimiz, acil teslimat ihtiyaç duyulan özel evraklarınız için sunduğumuz bir hizmettir. Hızlı ve güvenli teslimat gerektiren gönderimlerde, 1-2 saat içerisinde istenilen bölgeye hızlı bir halde kargolarınız ulaştırılır. Acil Kurye, gümrük belgeleriniz, pasaportlarınız ve kimlikleriniz önemli belgeleri gönderimi sağlar.

Gece Kuryesi, günün her saati arzu ettiğiniz bölgeye gönderimlerinizi ulaştırmanıza olanak sağlar. Müşterilerimize acil kargolarını mesai saatleri dışında gönderme imkânı sunuyoruz. Sitemiz veya telefon numaralarımız üzerinden kurye çağırabilir. İstediğiniz zamanda arzu ettiğiniz saatte gönderim yapabilirsiniz.

Şehirler arası gönderimlerinizde hızlı ve güvenli teslimat için, Şehirler Arası Kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Bir oldukça ile adrese güvenli bir teslimat sunmak için, deneyimli kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. İstanbul’un yoğun iş hayatından dolayı kargo ve belgelerinizi iletme fırsatı bulamayabilirsiniz.

Bakırköy kurye hizmeti veren firmamız, haftanın her günü 24 saat süresince kurye hizmeti vermektedir. Kurye hizmetlerimizde edinim ekibimiz ile kaliteli ve hızlı bir kurye hizmeti sağlamaktayız. Gizliliğe önem vererek gerçekleştirdiğimiz paketleme işlemlerinde en kaliteli ekipmanları kullanmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz alternatif hizmetlerimiz ile hızlı çözümler üretip satın alan memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ayrıca, araç ve moto kurye hizmetlerimiz ile de her türlü kargonuzu güvenli bir şekilde iletmekteyiz. Dijital operasyon ekibimiz tarafından olan işlemler ile kargolar yerini anlık olarak öğrenebilirsiniz.

“Florya Motorlu Kurye” hakkında 3 yorum

 1. Geri bildirim: Florya Kurye | 0555 278 23 30

 2. Geri bildirim: Florya Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın