Moto Kurye | Gebze Moto Kurye

Gebze Moto Kurye

Gebze moto kurye hizmetleri, alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte sunduğumuz profesyonel kurye hizmetleridir. İstanbul’un her ilçesine ve her mahallesine yayılan geniş hizmet ağımız vardır.  Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an kurye hizmetlerimizi sizler için sunmaktayız. Gebze ilçesi de dahil olmak üzere bulunduğunuz her adresten rahatlıkla bize ulaşabilir ve adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda dakikalar içerisinde adresinize gelen ekip arkadaşlarımız, gönderimini yapmak istediğiniz paketleri sizden teslim almaktadır. Ardından bu paketleri dikkatli bir şekilde araçlarımıza yerleştirmekte ve teslimat adresine güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Bu noktada tamamen güvenilir ve profesyonel hizmet sağlayan ekip arkadaşlarımıza teslim edeceğiniz paketler, en kısa sürede verilir.

Gebze acil kurye 120 dakikada teslim. Firmamız tarafından sağlanan Gebze acil kurye hizmeti, acil ve öncelikli gönderimlerinizin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Günün her saatinde, farklı ilçe veya çevre illere göndereceğiniz paketlerinizi hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırmaktayız. Hızlı ulaştırmanın yanı sıra gönderdiğiniz paket, evrak, resmi belge ve diğer kargolar zarar görmez.

 

Gebze Kurye

Gebze kurye hizmetlerimizde, anlık gönderi durum takibi yapma imkanınız mevcuttur. Aynı zamanda firmamız bünyesinde yer alan tüm ekip arkadaşlarımız, alanında tecrübeli ve güvenilirdir. Bu nedenle, gönderilerinizin herhangi bir zarar görmesinden ya da gecikme gibi aksiliklerin yaşanmasından endişe etmenize gerek kalmamaktadır. Önemli ve öncelikli her türlü gönderiniz için gönül rahatlığı ile hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerde sizlere sunulan imkanlar şunlardır;

 • Arabalı, yaya ya da motorlu kurye tercih edebilirsiniz,
 • Hafta içi ve hafta sonu saat fark etmeksizin, kesintisiz olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz,
 • Adresinize kurye çağırmak için bizi aramanız yeterlidir,
 • Kargo takip sistemimiz sayesinde, gönderilerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz,
 • Uygun fiyat garantisi ile birlikte güvenilir kurye hizmeti alabilirsiniz.

Siz de sağladığımız bu imkanlardan kolaylıkla yararlanmak için, telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İstanbul her ilçesine ve hatta çevre illere gönderim yapmak için, firmamızı tercih edebilirsiniz. Yani hiçbir zarar almaması da garanti edilmektedir. içerisinde teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

 

Gebze Moto Kurye

Gebze kurye hizmetlerimizden sadece mesai saatlerinde değil, mesai saatleri dışında da kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Firmamız hem hafta içi hem de hafta sonu, mesai saatleri dışında da hizmet vermektedir. Bu nedenle gece saatlerinde kargo gönderimi ihtiyaçlarınız için de firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gece saatlerinde teslimat imkanı da bulunduran hizmetlerimiz sayesinde iş yapınız.

Dijital kargo takip sistemimiz sayesinde, acil kargolarınızın konumunu anlık olarak takip edebilme imkanı tanınmıştır. Firmamızın sağladığı bu anlık konum takibi sayesinde, gönderilerinizin durumundan haberdar olabilirsiniz. Böylece kargolarınızın kaybolması, çalınması, gecikmesi gibi aksiliklerle karşılaşma imkanınız da ortadan kalkmaktadır. Yani Gebze acil kurye hizmetimizden ve sağladığımız diğer kolaylıklar var.

Esnek çalışma saatlerimizle ihtiyaç duyduğunuz her an, acil kurye ihtiyacınız için hizmet vermekteyiz. İstanbul içi ya da çevre illere, gece saatlerinde gönderim yapmak için telefon numaralarımız aracılığıyla bizi arayıp randevu talep edebilirsiniz. Yani evde olmadığınız mesai saatleri dışında kargolarınızı teslim alabilirsiniz. 

 
Gebze Motorlu Kurye

Gebze Kurye Faydaları

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği
 

Gebze Motorlu Kurye

İstanbul kurye şehir içi ve şehirler arası kurye sektöründe uzun yıllardır yer alan firmamız, müşterilerinin her ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılamak için hizmet vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanma amacıyla çıktığımız bu yolda, hizmetlerimizi geliştirmekte ve genişletmekteyiz. Acil hizmetlerimizin bir türü olan express kurye hizmeti sayesinde, gönderileriniz saatler içerisinde teslimat adresinde olmaktadır.

Bu sayede önemli belge ve paketleri ulaştırmak için, uzun saatler boyunca beklemenize gerek kalmaz. Motorlu ve arabalı kuryelerimize teslim ettiğiniz paketler, mesafeye bağlı olarak dakikalar ya da kısa saatler içerisinde teslimat adresine ulaştırılmaktadır. Bu noktada trafiğe takılma ya da diğer geciktirici unsurlar konusunda gerekli önlemler alınmaktadır. Bizden yararlanmak için dilediğiniz gün ve saatte bize ulaşabilirsiniz. 

Sizlere bildirilen dakikalar içerisinde, güvenli bir şekilde teslimat sağlanmaktadır. Siz de dakikalar içerisinde ulaştırılması gereken öncelikli gönderileriniz için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulan bu hizmetimizden, hafta sonları ve gece saatleri de rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, telefon numaralarımız aracılığı ile bizi arayarak randevu oluşturmaktır.

 

Gebze Kurye Almaz

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
 

Gebze Acil Kurye

Gebze kurye hizmetimiz sayesinde uzak ilçeler arasında yapılan teslimatlar da dahil, her türlü gönderiniz hızla ulaştırılmaktadır. Bu nedenle İstanbul’’un hangi mahallesinde olursanız olun, gönül rahatlığı ile acil kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız her hizmet gibi, acil moto kurye hizmetimizde de tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. 

Aynı zamanda moto kuryelerimizin anlık konumunu takip edeceğiniz sistemimiz de bulunmaktadır. Bu sayede gönderdiğiniz paketlerin konuma ulaşıp ulaşmadığını ya da nerede olduğunu, dilediğiniz her an takip edebilirsiniz. Uygun fiyat koşullarıyla sağlanan Gebze motorlu kurye hizmetimizden yararlanmak ve adresinize motorlu kurye çağırmak için bizi arayabilirsiniz. 

Tüm kuryeler paketleri teslim almak üzere adresinize doğru yola çıkmaktadır. Paketlerinizin sağlam ve vaktinde teslim edilmesi için gerekliliklerin tamamı yerine getirilmektedir. Telefon numaralarımız aracılığı ile randevu talep edebilir, adresinize kurye çağırabilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlere de hızla yayılan kurye hizmetlerimizin tamamı, bütçe dostu fiyat tarifelerine sahiptir.

 

Gebze Hızlı Kurye

Büyük ebatlara sahip çeşitli eşyalarınızı farklı adreslere göndermeniz için, uygun fiyat koşullarına sahip hizmetimizi sizler için sunmaktayız. Firmamızdan talep edeceğiniz arabalı kurye hizmeti sayesinde, her ağırlık ve büyüklükteki paketinizi kolaylıkla teslimat adresine gönderebilirsiniz. Ebatları büyük olan her türlü materyalinizin güvenli bir şekilde taşınması için, araç kuryelerimiz hizmet vermektedir.

Gönderimini yapacağınız paketlerinizin sayısı ve ağırlığı göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırma yapılırken de sizlerin memnuniyeti amaçlanmaktadır. Dilediğiniz her gün ve her saat, adresinize araç kurye talep edebilirsiniz. Firmamızın alanında tecrübeli çalışanlarından, arabalı kurye hizmeti almak için bizi aramanız yeterlidir. Talebiniz halinde anında randevu oluşturulmaktadır.

Gebze moto kurye göndereceğiniz paketleriniz için, diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi bütçe dostu fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Bu nedenle firmamızı tercih ederek bütçenizi aşmayan fiyatlarla, güvenli ve hızlı bir gönderim süreci yaşayabilirsiniz. Herhangi bir ilçeden başka bir ilçeye göndereceğiniz büyük ebattaki paketleri gönderimi konusunda fiyat bilgisi almak için, profesyonel kurye vardır.

 

Gebze Kurye Bütçe Dostu

Gebze kurye İstanbul’un diğer ilçelerinden, dilediğiniz her adrese kargo gönderimi yapabilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan ve profesyonel kurye hizmeti sağlarız. Yani firmamız, hizmet alanını her geçen gün genişletmektedir. Mevcut koşullarda İstanbul’un her ilçesine ve çevre illere kurye hizmeti sağlamaktayız. Alıcı ve gönderici adresleri arasındaki mesafe ile kargoların ağırlığı ve desileri göz önünde tutarız.

Firmamızın sunduğu arabalı, motorlu ya da yaya kurye hizmetlerinin tamamı için arayın. Yani bu hesaplamalar uygun tarifelerle yapılmaktadır. Güvenilirlik ve hız açısından müşteri memnuniyetini kazanan firmamız, fiyat açısından da aynı memnuniyeti kazanmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle firmamızdan şehir içi ve şehirler arası kurye servisi almak çok kolay olur. Her türlü işinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Bu hizmeti alırken, fiyat koşulları dolayısıyla endişe yaşamanıza gerek kalmamaktadır. Dilediğiniz her zaman telefon numaralarımızla bize ulaşarak, uygun fiyat tarifelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda adresinize yaya, motorlu ya da arabalı kurye çağırabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimiz yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Yani iş bulundurularak fiyat hesaplamaları yapılmaktadır.

Mutlaka okuyun; Kurye nedir Kurye kimdir, ne iş yapar ve nasıl olunur?

İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen ve bilmediğiniz her şey

Gebze Motorlu Kurye
Gebze Motorlu Kurye

Bir cevap yazın