Moto Kurye | Harbiye Moto Kurye

Harbiye Moto Kurye

Harbiye moto kurye olarak motorlar neler taşır, taşıması yasak olmayanlar nelerdir? Resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli bir firmadır. 

Harbiye motorlu kurye firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Böylece en hızlı ve en acil olarak paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir. En çok tercih edilen firma olduk.

Harbiye kurye sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun neticesinde gönderileri İstanbul içinde 60 ile 90 dakika arasında istediğiniz yere ulaşır.

Harbiye Kurye Taşımaz

 1.  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 2.  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 3.  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 4.  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcı
 5.  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi malzeme, toprak
 6.  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 7.  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerinde salgınlar nedeniyle geçici yasaklanan her türlü ürün
 8.  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Harbiye Moto Kurye

Bizim ile beraber istediğiniz her şeyi kolay ve rahatlıkla yollayabilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Şişli ilçesi çevresinde bşta olmak üzere araç olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Fakat çokluk niteliği yanı sıra getirememiş, bu da özel moto kurye ihtiyacı olanların güvenilir ve nitelikli iş ortaklarına ulaşmasını zorlaştırmıştır.

Merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız.  Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile varız. Yani, her türlü paket ve evrak türü ürün ve eşyaları güven ile taşımaktadır. Yani en başta ise mutluluk ve sevinç taşır. Böylece en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz. Çünkü biz en hızlı kurye firmasıyız.

İstanbul Kurye ile Şişli ilçesinde bu işini çok çabuk ve hemen yapan sistemine denir. Böyle çalışmak ve olmak ise çok büyük başarı isteyen bir durum. Dürüst ve güçlü olmak çok başarı isteyen bir olaydır. Sizler her an her şeye hazır olacaksınız. Yani durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle trafik içinde seyir halinde giderken gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Harbiye Kurye Almıyor

 1.  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 2. Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 3. Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 4. Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 5. Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 6. Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 7. Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 8. Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi ürünler

Harbiye Moto Kurye

Harbiye kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının en tecrübelisi bizde. Artık kimsenin alamadığı yada alması yasak olanları var.

Harbiye kurye olarak kişiye özel olarak hizmet verilir. İnsanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri neler?  Sizlere sunduğumuz işleri elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler motorlu, yaya ve uçak kargo servisidir. Artık bu işteki ilk amacımız güvenli olmaktır. Ayrıca her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşınır. Özellikle paketler motor kurye ile adrese teslim ediliyor.

Biz bu duruma uygun fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük onur duyuyoruz. En fazla önerilen moto kurye olduk.

Harbiye Motor Kurye

 1. Acil kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 2. Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 3. Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 4. Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 5. Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 6. 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 7. Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama

Harbiye Motorlu Kurye

Harbiye kurye ile müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her teslimatlarının gayet çok daha hızlı ama kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

Şişli kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz. Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir. Yalnız çok hızlı olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. Oysa firmamız senelerdir buradadır.

İstanbul kurye ile artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde en kaliteli servisi vermek üzere buradayız.

Harbiye Acil Kurye

 1. Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 2. Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 3. Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 4. Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 5. Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 6. Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 7. Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Harbiye Vip Kurye

Motorlu kurye tüm müşterilerinin daima tek adresi haline gelmiştir. Her geçen gün de daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmaktadır. Firma olarak Şişli kurye alanında herkese hitap ediyoruz. Resmi kurumlara, özel firmalara, işletmelere ve bireylere motosikletlerle taşınması mümkün olan, yasal statüdeki bütün paketlerinin taşınmasında destek sağlamaktayız.

Farklı moto kurye uygulamalarımızla öne çıkıyoruz. Özel kurye hizmetlerimizin ayrıcalıklarından ilki oldukça hızlı olmamızdır. Personellerimiz motosikletleriyle Şişli belediyesi içinde belirtilen noktalar arasında çok hızlı hareket edebilir. Yani diğer kargolarda günlerce sürecek gönderi sürelerini oldukça kısaltabilirler. Böylece sizler en acil kurye taşınıyor.

Burada gerekli olan evraklarınızı, paketlerinizi, hediyelerinizi tarafımıza emanet edebilirsiniz. Birde fiyatlarımız hizmet detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe öncelikli belirleyici olmakta, yine acil kurye çeşidine göre de fiyatlandırmalarımız ufak farklılık içerebilmektedir.

Harbiye Hızlı Kurye

 1.  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 8.  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Harbiye Ekspres Kurye

Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmeti her zaman bütçe dostu fiyatlarla birleştiren firmamız sektörde her bütçeye hitap etmeyi başarabilmektedir. Bizans döneminde özellikle Venedikli tüccarlara rahat iş yapabilmeleri amacı ile ayrılan bölgedir. Osmanlı zamanında da bu kalitesini yitirmemiş ve cumhuriyet dönemine kadar taşımıştır. Motosiklet kullanımı en hızlı ve güvenli ulaşımdır.

Bölge çağımızda de yalnızca İstanbul’un değil, tüm bölgenin en önemli ticaret merkezlerinden biri olup hemde önemli bir turizm merkezidir. Şişli içinde çeşitli cadde ve pasajlarda bulunan iş yerleriin farklı ürünler üstünde uzmanlaştığı bölge. Burada pek çok tarihi ibadethaneler ve müzelerde bulunur. Geneli küçük iş yerleriden oluşan ticaret yaşamında yer alıyor.

Burada sayıları çok fazla olmasa da büyük firmalarda dahil olmaktadır. Bölgedeki tarihi binalar pek çok işletme tarafından merkez olarak kullanılıyor. Bundan dolayı İstanbul Kurye ve servis araçlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bölgeler den birisidir. Bunun yanında insan hareketliliğinin de çok yüksek olduğu bölge, insan trafiği açısından da zorluklar yaratmaktadır.

Harbiye Kurye Zaman

 1. Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip motorlu kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de Ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır.