Moto Kurye | motokurye | Haznedar Moto Kurye

Haznedar Moto Kurye

Haznedar Moto Kurye

Haznedar moto kurye faydaları saymakla bitmiyor. En iyi yanı da çok uygun olması. Böylece artık İstanbul kocaman bir şehir bu şehir dünya sıralamasında birincidir. Yani en fazla trafiğe sahip olan ve artık olanların olduğu yerlerde çalışıyoruz.

Sağlam ve emin çalışma listesi ile yollarda. Kimse yolda kalmasın diye. Yani şehirler arası çalışan kargocuların yapılması işi biz Bahçelievler ilçesinde ve istediğiniz her yerde işimizi yapıyoruz.  Bahçelievler motorlu kurye servisi ile işler daha çabuk verilir.

Haznedar motorlu kurye ile artık işte bu trafiği geçecek  firmayız. Biz bir yerden başka yere gidebilmek için motosikletler gibi araçlara sahiptir. Dünyanın en kalabalık yerlerinde olduğu gibi burada da bu iş bize yani yani motosikletli elemanlara düşüyor.

Bizi tanımanız için çevremizdeki şirketlerden çok bilgiler var. Fakat sizlere kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz. 2008 yılında kurulan eski bir firmayız. Geçmişimiz ise daha da eskiye dayanır. Çalışan bütün kurye firmaları içinde en kurumsal hizmeti veriyoruz.

Haznedar kurye ile hizmetimiz ve acil servisimiz devamlı vardır. Böyle olduğumuz için trafik ya da kötü hava koşulları bizi hiç bir zaman teslimatlarda asla etkilememektedir. Yani Bağcılar ilçesinde daha hızlı servis olarak zamanında teslimat sağlıyoruz.

Haznedar Kurye

Haznedar kurye hizmetinin en önemli faydası nedir? Teslimat zamanıdır. Bizim için zaman çok kısadır. İnsanların yollayacakları paketleri motorlarımız ile taşıyoruz. Bizim isteğimiz eğlence türü hafta sonları düzenlediğiniz etkinliklere katılabilirsiniz.

Bu durum bir yerden bir yere ulaşmayı zaman zaman oldukça zor hale getirebiliyor. Bir alternatif olarak toplu taşıma araçları kullanımı tercih edildiğinde de kalabalık yine karşımıza çıkıyor. Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi başarılı bir firmayız.

Bahçelievler kurye servisi ile çalışmak hem yürek hemde bilek işidir. İşte böyle oluyor karanlıkların ta içinden gelen güneş gibi aydınlık bir günler gelsin istiyoruz. Neden çünkü yollarda o kadar çabuk gidiyoruz. Acil kurye ile daha çok mutlu olun.

Çalışanları hakkımızda özellikle çalışanlar işe gidip gelirken zamanlarının büyük bir kısmını ne yazık ki trafikte geçirmek zorunda kalmakta. Bunun yanında acil teslim edilmesi gereken bir belge ya da kutu olduğu zaman,hemen geliriz. Ama biz bu işi çözdük.

En erken bir gün içinde teslim eden kargo firmalarına gitmek yerine kutuyu kendileri yetiştirmeye çalışıyorlar. Yoluna çok emin adımlar ile çok şükür devam ediyor. Genel olarak aldığımız gönderileri 30 dakika içinde hemen alıp hemen teslim ediyoruz.

Haznedar Moto Kurye

Haznedar kurye ile işimiz gece gündüz devam etmektedir. Bizimle ile beraber lütfen çok özel çalışmalarımızı mutlaka deneyin, asla bu yolda pişman olmayacaksınız. Bahçelievler ilçesi içinde bulunan son sürat ve hızla devam ediyor. Yapacağınız her iş için indirim sağlıyoruz. 

Yaklaşık 1995 yılından itibaren bu işi yapmaya başladık. Çeşitli  firmalarında çalıştıktan sonra kendi firmamızı kurduk. Bahçelievler ilçesi bizim için en fazla değer verdiğimiz yerlerdendir. Bundan böyle en sağlam ve en güvenli hizmetleri artık başlamıştır.

Taşıma firması ile birlikte düzgün olarak bizler sizlere daha iyi kaliteli, basit, özgün, hizmet verebiliyor. Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer Mahallesi, Camlıkahve, Çalışlar, Merter Kurye semtleri bulunuyor. Firma için daha ön planda bulunan özel hizmetl vardır.

Burada daha çok, İzzettin Çalışlar caddesi, Talat paşa caddesi, Kocasinan, Bağcılar caddesi, Mahmutbey yolu, Adnan Kahveci bulvarı, Yıldırım Beyazıt caddesi, Sanayi caddesi, 29 Ekim caddesi, Değirmen bahçe caddesi, Yalçın Koreş caddesi tarafına gidiyoruz.

Kocasinan kurye teslimat zamanları ne kadardır? Hem de zaman ve süre olarak size çok fayda sağlayacaktır. Çünkü er geç o iş için ve tüm yalan dolanlar için sadece kendinizi kandırıyorsunuz ama bunun hiç farkında değilsiniz. Kimseyi de üzmeden devam ediyoruz.

Bahçelievler Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi Meter kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personelden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermez.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel moto kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Haznedar Motorlu Kurye

Haznedar motorlu kurye hizmeti ücretleri gayet ekonomik, ucuz ve uygundur. Bize bu sipariş talebinde bulunan müşterilerimizin bu çalışma karşılığında firmamıza yapacağı ödemelerin belirlenmesinde iki temel husus göz önünde bulunduruluyor.

Bu ilçede bulunan mahallelerimiz ise şunlardır, Cumhuriyet mahallesi, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa ve merkez mahallesi. Çevrede diğer şirketler içinde en iyi, en düzenli ve en sağlam çalışanlarına sahip bir firmayız.

Standart kurye tercih edildiğinde paketin boyutları ve ağırlığına bağlı olarak belirlenmiş olan normal fiyatlar geçerli olur. Normal olan dosya ve evrak boyutları dışında daha ağır ve daha boyutlu olan paket fiyatları ise desi hesabına göre hesaplanmaktadır.

Teslimat zamanları ne kadardır? Evet teslimat zamanlarımız fazla değildir. Aynı gün içinde teslimat olan sistem vardır. 4 saat içinde normal teslimat zamanı vardır. Bu işten yararlanmak isteyen her iyi yada kötü müşterilerimiz aynı boyut ve ağırlıktaki paketleri taşıyoruz.

İstanbul Bahçelievler ilçesi içinde bulunan Kocasinan semtinde en zor işleri en basit yoldan hallederiz. İstanbul içinde çalışan kargo işletmesi olarak sunduğu hizmetlerde haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam ediyor. Yani gece işleriniz çıkarsa bizi aramaktan çekinmeyin.

Haznedar Acil Kurye

Haznedar acil kurye tabi ki acil olarak çalışıyor. Hem de çok ama çok acil servisi de bulunmaktadır. Bazen her müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmektedir. Bu çerçevede firmamızın gün içerisinde normal mesai saatleri sırasında hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Ayrıca vardiyalı olarak çalışan bütün bu personelleri yer aldığı gibi gece servisi oluşturabilmek için de farklı bir vardiya ile çalışan personelleri bulunmaktadır. Yani diyoruz ki, özellikle geceleri nöbetçi çalışan eleman bırakıyoruz ki işlerinizi yapsın. Gayet uygundur.

Bizim ile çalışın ve daha çok mutlu olun. İnsanlara bir takım önemli ve acil işlerinde yardımcı oluyoruz. Özellikle bahsettiğimiz konu şudur, İstanbul içinde olan her semt ve her ilçe arasından bir birleri arasında bağlantı sağlıyoruz. Kocasinan kurye hizmeti ücretleri makuldur.

Daha açık söylemek gerekirse her ilçeden her ilçeye gitmek üzere çalışma vardır. İstediğiniz ilçeden istediğiniz ilçeye her şeyi bizimle yollayın. Ne ürün olursa olsun yeter ki resmi ve yasal olduktan sonra fark etmiyor. Verilen hizmet ve çalışma içinde acil olarak teslimat vardır.

Bahçelievler kurye ile size zaman kazandırıyoruz. Fakat gene her yere gidemiyoruz. İş olarak bizler başka yerlerden ve diğer ilçe ve semtler den gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. İstanbul içindeki hizmeti baktığınız zaman en uygun ve en ekonomik bizleriz.

Haznedar Hızlı Kurye

Kesinlikle motosikletli elemanlar topluluğu olarak taşıma hizmeti veriyoruz başka bir şey düşünmeyin. Bir çok uygulama ve başka firmalar ile alakamız yoktur. Taşıma ve getirme ücretleri gün içi, mesai saatleri içerisi ve gün sonu olarak değişiklik gösteriyor.

Alıcısına sağlam bir şekilde iletilen evraklarınızın aynı gün içerisinde size bilgilendirme mesajları da ulaştırılmaktadır. Firmamız üzerinden acil hizmetleri gibi bir hizmet talebinde bulunduysanız, tarafınızdan adres ve konum bilgilerini hemen atınız.

Daha sonra teslim alınan evrak veya farklı gönderiler araç içerisinde güvenli bir bölüme yerleştirildikten sonra personellerimiz hızlı bir ulaşım sağlamak için trafiğe giriş yapmaktadır. Risk, kaza ve trafik sıkıntısı gibi durumlar göz önünde bulunduruyoruz.

Evrak kaybolmaması için tüm önlemler alınması ile birlikte verilen hizmetleri her zaman hızlı ve güvenli konumda yer almaktadır. Genellikle önemli evrakların acil bir şekilde kurumlara veya başka işletmelere ulaştırılması gerektiği için önemli işlere imza atıyoruz.

Hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması gerekebilir. 7/24 telefon numaralar üzerinden bizlere hemen ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilir. Kargo ya da kurye hizmetleri tüm dünyada ulaşımın daha hızlı gerçekleştirilmesine büyük katkı sağlıyor.

Haznedar Ekspres Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat bu liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model olan motosiklet ve aksesuarları.
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki tüm şehirlere özel motorlu kurye servisi