Moto Kurye | motokurye | İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli motorlu kurye özellikle sanayi sitesi dahil bölgenin tamamına harika hizmet veriyor. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Genel büyüklük olarak ise yüz ölçümü ile İstanbul’un en büyük ilk sıralardaki bir bölgesidir. Tabi artık arazi yani toprak büyüklüğü olarak diyoruz.

Ulaşım olarak topluca buraya minibüs, otobüs ulaşımı da vardır. Özel araç ile ise yapılan yeni yoldan gidilir. Bizim ekiplerimiz ile bir çok yoldan bölgeye ulaşım kolay bir şekilde daha rahat halledilmektedir. Yani bu ilçe yaklaşık olarak denizden 50 metre yüksekte kalmaktadır. 

İkitelli moto kurye olarak özellikle buralar bizim çalışma alanımız içinde büyük yer kaplar. Yani metrobüs, metro yapacağım diye mevcut yolu daraltıp şeritleri kısa tutuyorlar. Acil kurye artık bölge içinde bulunan sanayi sitesi ilçe için ekmek kapısı durumundadır.

Ayrıcada emniyet şeritlerini bir çok bölgede kaldırdığı için gene trafik oluyor. Ama ilçe olacak çok yer var İstanbul içinde. Özellikle tüm ilçemiz işte buradan mahallelerini aldığı bu üç ilçe ile de komşudur. Size her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

İkitelli kurye diğer firmalardan bizi ayıran en önemli fark hızlı olmaktır. Servisini kendileri için çok benimsemiş ve bize gerçekten gereken önem göstermiştir. Kim ile konuştuğunuzda onlara vermiş olduğumuz artık hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu söylerler. 

İkitelli Kurye

Başakşehir kurye bu ilçesinde ulaşım diğer bir çoğu ilçeden biraz daha rahat görüyoruz. İletişim ve ulaşım onun için bazen sorun teşkil etse de gene de biraz daha rahat sayılır. Buraya böylece bir çok yoldan ulaşım vardır. Artık bunun için arabalı kurye hizmeti sağlanır.

Firmamız bu ilçede ne zaman hizmete başladı ve hangi görevleri var. Özellikle İkitelli organize sanayi bölgesi içinde geniş çaplı çalışma sunuyoruz.  Bizim çalıştığımız piyasa içinde bu hizmetlerimiz bir çok yönden vardır. Amacımız kimseyi rahatsız etmeden düzgün çalışmaktır.

İkitelli acil kurye ekipleri ilçenin diğer ilçeler ile olan teslimat işlerini yerine getirecektir. Ayrıca kargo şirketlerine göre çok daha hızlı bir şekilde bunu tamamlar.  Bu yüzden ilçe sakindir. Artık aslına her yönde bakılırsa her ilçe ve her il için büyük oranda önemli olmaktadır. 

Tarihi olarak burası daha yeni ama daha gelişecek. 2007 yılında ilçe statüsüne alınan işte bu yeni ilçesi Gaziosmanpaşa ilçesinden İkitelli ve Halkalı bölgelerinden toplam 16 mahallenin birleşmesi büyük bir ilçe olmuştur. Artık acil olarak buralar bizim çalışma alanımız.

İkitelli hızlı kurye bizim için için önemli bir yere sahiptir. Çünkü önemli sanayi bölgesidir. Küçükçekmece ilçesine bağlıdır. İstanbul’da en gözde ve çok hızlı gelişen ilçelerden bir tanesi Başakşehir ilçesi içinde İkitelli organize sanayi bölgesi olarak bilinen yer vardır.

İkitelli Kurye Misyonu

 • İkitelli moto kurye ile her türlü ürünün teslimat işlemleri maalesef yapılamıyor.
 • Kuryeler motor ile hizmet verdikleri için taşıyacakları en fazla boyut bellidir.
 • Motosikletli çalışanlar asla fazla yük gibi bir taşıma işlemi gerçekleştiremez.
 • İkitelli kurye hizmetinden yararlanmadan önce bizler ile iletişime geçmelisiniz.
 • Taşınacak üründe ve kuryede yere düşme, kaza gibi olaylar çok az meydana gelir.
 • Kaza gibi olayların meydana gelmemesi için az miktarda ve boyutlarda ürün taşımalı
 • Sizler göndereceğiniz ürünlerin eğer boyutlardan şüphe ediyorsanız bilgi vermelisiniz
 • İkitelli motorlu kurye kargo işleminden önce mutlaka paket boyutunu kontrol edin.
 • Aksi takdirde hem vakit kaybı yaşanır hem de şirket için bir masraf yaratmış olursunuz.

İkitelli Moto Kurye

Bu hızlı olan hizmet ile gerekli olan yasal her türlü paket itina ile taşınır. İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir. Yeni derken 2007-2008 gibi. İşte  bu yıllarında ilçe olmuştur. Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki çok genişledi.

En hızlı ve başarılı çalışan bir çalışma veriyoruz. Daha yeni ilçelerden biridir. Burası da bir kaç mahalle sağdan soldan alarak ilçe olmuştur. Bahçeşehir ve Hadımköy bir kısmının birleşmesi ile oluşmuştur. Tabi bir kaç ilçeden daha buraya biraz daha mahalle katılmıştır.

Bizler o yıllardan sonra burayı terk edilmişliğe bıraksakta buranın önemi gerçekten büyüktür. Ayrıca burada bölge ulaşım için kullanılabilecek otobüsleri vardır. Birde  minibüsler de tabii ki vardır. Başladığımız günden itibaren yüksek potansiyeli yakaladık.

Burası genel yapı olarak daha fazla büyüme içine girmiş gelişmeye açık bir ilçedir. Bölgesinde çalışmaya başlayalı çok oldu. Ancak anlatmaya başladığımız bu bölge bundan tahminen otuz, kırk sene evvel kalıntıları bile bulunmayan boş bir alandan ibaretti.

İkitelli kurye olarak bu bölgesinde atık burası adı ile müstesna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola, arkasına ve önüne yeni ve uzun sitelerin etapları yapılmaya devam etti. Acil teslimatı ile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye hizmeti ve özellikle arabalı hizmetimiz ile malzemelerinizi zamanında teslim yapıyoruz.  Ancak bunlar trafikte çok zaman kaybettikleri için en iyisi metro hatlarını kullanmaktır. Bölgede ulaşımın bu kadar kolay olması insanları bize yönlendirdi.

Acil kurye bizim ile 60 dakika içinde her şeyi yollayın. Fakat buralar hala inşaatlar devam etmektedir. Burası yeni ilçe diyoruz fakat, Osmanlı zamanında faal olarak kullanılmış bir bölgedir aslında. Osmanlı, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için bu bölgeyi kullanmıştır.

İkitelli moto kurye ona göre davranıp sizlere olan hizmetlerimizi ona göre yerine getiriyoruz. Özel olarak sunduğumuz kişisel hizmet projesinde sizler için özel süprizler hazırladık. Daha sonra ise araçlı kargo büyük paketler taşınır. Sizde bizim ile burada mutluluğa ulaşın. 

Hızlı kurye alanında uzman kişiler ile çalışma gerçekleştirerek sizlere en hızlı, en güvenilir ve en profesyonel hizmeti sunar. Hizmetimiz olarak bu bölgede biz de varız. Fakat buranın bir kısmı Küçükçekmece ilçesine bir kısmı da Başakşehir ilçesine bağlıdır.

Başakşehir kurye her gün daha da gelişen ve büyüyen bir firmasıyız. İnternetten alış veriş yapanlar için bölgede bu çok iyi bir seçenek olarak duruyor. Özellikle burada açılan Fatih Sultan hastanesi ile beraber gelişen bölgenin tüm yapı taşlarını biliyoruz.

İkitelli Motorlu Kurye

 • İstoç kurye çağımızın en etkili ve önemli servisi artık her söktürde durumda kuryeler oldu.
 • Çünkü insanlara artık zaman yetmiyor, zaman bu dünyada artık çok değerli bir şey oldu.
 • Bu yüzden artık en acil şekilde çalışarak firmalar için daha da bu olayı yerine getiriyoruz.
 • Hızlı ve çok daha çabuk şekilde hareket ederek insanlara daha çok zaman kazandırıyoruz.
 • Organize kurye kendi çevresinde verimli olarak çok hızlı ve indirimli olarak çalışıyor.
 • İstoç kurye ile çevre içinde yani sanayi içi çalışmalar artık daha çabuk şekilde büyüdü.
 • Kurye gelişen ve her geçen gün büyüyen firma ile en hızlı teslimat veren birinci firma
 • Her zaman, özellikle gece saatlerinde acil kurye servisi en hızlı şekilde çalışmaya başladı
 • Başakşehir ilçesinde en düzgün şekilde doğru ve dürüst çalışan firma ile çalışmaya hazır olun.
 • Dikkatli ve en güvenli servisi veriyorken, İkitelli sanayi kurye acil teslimat ile 60 dakikada servis.

İkitelli Hızlı Kurye

Bu bölge sanayi siteleri ile dolu bir alan içinde büyük bir iş alanına sahiptir. Burada olmaktan sevinç duyarız. Artık buralarda çok hızlı bir İkitelli motorlu kurye servisi başladı. Sizler de acil işleriniz için veya alışverişlerinizi kurye ile çabucak halledebilirsiniz.

Kuryelerimiz müşterilerimizin her türlü eşyasını taşımaya açık değildir. Bu konuda dikkat edilen bazı hususlar vardır. kurye firmamızda bu hususların yakından takibini ve denetimini yapmaktadır. Ancak günlük hayatta başkalarına gönderebileceğiniz işler bizdedir.

Normal durumunda olan eşyalar taşınır. Çok değerli olmayan ve gereğinden fazla önemli olmayan eşyalar yine motorlu kuryelerimiz aracılığı ile teslim edilebilir. Kitap, belge, bilet, dosya, sürprize konu olan hediyeler ve diğer belli boyutlardaki internet alışverişi paketleri taşınabilir.

Aynı zaman da pandemi süreci içerisinde insanlar evden işlerini yürüttükleri için gereken tüm dosyalarını bir kurye ile göndermek zorunda kaldılar. Dosya göndermek veya alışveriş yapmak için güvenilir ve sağlam bir şekilde teslimat yapan firmalar oldukça zor bulunur.

Burada hizmet veren firma arasından bu işin başını çeken bir kurum olduk. Görevimiz bütün firmaların yollayacakları her paket ve eşyayı onlara zaman kaybettirmeden zamanında yerine teslim etmektir. Bunun için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey kurye ve her alanda nakliyat alanındaki tüm ihtiyaca rağmen uzman anlamda bir kurye desteğinde eksiklik yaşamaktadır. Bu anlamda bir çok insanın sık olarak teslim sırasında yaşanan sıkıntılar sebebiyle kurye desteği almaktan çekindiğini bile gözlemlemek mümkündür.

Ekibimizin bu noktada oldukça işine saygılı ve uzman bir şekilde hareket ettiğini vurgulamak isteriz. Buna ilave olarak firmamız organizasyon açısından da tüm teslimat sürecinde titiz davrandığından emin olabilirsiniz. Yani desteğimizden faydalanarak yüksek bir verimlilik elde edebilirsiniz.

Sizlere en uygun hizmeti sunmak adına sürecin her bölümünde dikkatli bir şekilde ilerlemekteyiz. Ayrıca acil kurye ve nakliyatta hızın anahtar öneme sahip olduğunun da ekip olarak bilincindeyiz. Bu doğrultuda tüm elemanlarımız sizin için en hızlı çözümü üretmek adına özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Bu anlamda sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflediğimizi vurgulamak gerekir. Buna paralel olarak İkitelli kurye hizmetlerinde şu ilkelere her zaman sadık kalmaktayız. Küçükçekmece kurye hizmetleri çerçevesinde sizlere hızlı ve güven duyulan bir lojistik destek sağlıyoruz.

İstanbul trafiği söz konusu olduğunda standart araçlarla vaktinde teslimat bir hayli güç ve zor bir hal alabilmektedir. Ancak bu noktada motorsiklet desteği ile çok daha hızlı bir ulaşım olanağı mevcuttur. Özellikle acil yetiştirmeniz gerekli olan evrak ve paketlerinizde motor kurye ile taşırız.

İstanbul Kurye

 • Hizmetlerimizin odağında daima hızlı ve güven duyulan bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek organizasyon gerekse de teslim sürecinde çevreye ve yasaya uygun hareket ediyoruz.
 • Firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına işine saygı duyan deneyimli personellerden
 • Dürüstlük ve doğruluk doğrultusunda müşteri beğenisi bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • Fiyat politikamızla da ekonomik ve olumlu sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Her anlamda gerek kurumsal gerek bireysel ihtiyaçlarınızda en uygun ve bütçe dostu çözümleri
 • Firma olarak daima gerek başka gerekse bizim sektördeki yenilikleri devamlı takip ediyoruz.
 • Böylelikle sizlere hizmet verirken her zaman güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

İkitelli Ekspres Kurye

Mahmutbey kurye olarak kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başararak bugün aktif bir biçimde faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmış olduğumuz yenilik ve gelişmelerle sizlerin teveccühünü ve güvenini kazandık.

İlk günden beri güven duyulan bir adres olarak emanetlerinizi problemsiz bir biçimde adreslerinize ulaştırarak güven duyulan bir adres olarak hizmet verdik. Ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmet sunmayı ilk planda tutarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Sektördeki en gelişmiş kurye hizmetlerini firmamız ayrıcalıklarıyla sizlerin istifadesine sunar. Kaliteli hizmetlerimizi makul fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Motor vasıtası ile kargo görevini yerine getiren kişiye kurye denir. Moto kuryeler, çok iyi motor kullanabilen elemanlardır

Değişik hava koşullarında dahi sürüş yeteneklerinden ödün vermeyen kişilerden oluşur. Günümüz teknolojisine yakışır biçimde hızlı işlem yapma adına bir hayli önemli bir etken haline gelen motor kuryeler, hızlı evrak alış verişi, acil gönderi ve önemli paketi güvenli gidecekleri yere ulaştırırlar.

Özellikle şirketler arasındaki evrak alış verişlerinde, şehir içi paket taşımacılığında ve siparişlerde Güneşli kurye çok sık kullanılıyor. Bunun sebebi, yoğun trafikte motorun daha hızlı ve hemde güvenilir şekilde hareket edebilmesidir. Diğer adı ile çok özel çalışma hizmetleri.

İkitelli Organize Kurye

İkitelli organize kurye kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi gerekli olan işlemlerde öne çıkmaktadır. Adres bulma konusunda moto kuryelerin deneyimleri yanında teknolojik imkanların da ağırlıklı olarak kullanıldığı moto kurye şirketleri, anlık olarak kuryelerin takibini yapabilmekte.

Tüm konumlarına ulaşabilmekte ve onlara yönlendirme yapabilmektedirler. İkitelli Organize Kurye Şirketleri kargo firmalarından farklıdır. En önemli farkı, motorla taşınabilecek hacimde eşyalar kabul edebilmeleridir. Bu durum dezavantaj gibi görünse de esasında taşınacak eşya kolayca alınır.

Hızlı kurye yada belgenin başka nesnelerle temas etmeden tek başına ve çok daha hızlı bir biçimde alıcıya ulaştırılması sağlandığından avantajlı bir uygulama olduğu düşünülmektedir. Çünkü kurye işinde en önemli nitelik, taşınacak nesnenin zarar görmeden alıcıya iletilmesidir.

Çağımızda kurye ile gerçekleştirmiş olan işlemler gün geçtikçe artmakta, ihtiyaç haline gelmekte ve bu sektör de hızlı bir biçimde gelişmektedir. Bu süreçte hizmet ağını genişletmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Büyük şehirlerde kimi zaman kısa mesafelerde bile fiyatlar daha fazla tutar.

Artık biyerden diğer bir yere teslimat işlemleri çok zaman alabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafikli şehirlerde bu durumla sık karşılaşılmaktadır. Motorlu kurye hizmetleri bu problemlere çözüm bulmak amacıyla faaliyette bulunan ve giderek daha da yaygınlaşan bir kurye hizmetidir.

Halkalı Kurye

Hemen organize sanayi kurye her sektörde ağırlıklı olarak başvuru edilen ve bu nedenle kolay ulaşılabilen bir hizmet alanıdır. İkitelli motorlu kurye faaliyette olduğu bölgede müşterilerine en kaliteli kurye hizmetlerini ayrıcalıklı ve avantajlı bir biçimde sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Halkalı kurye hizmetlerini en uygun şekilde sunabilmekteyiz. Bir işi iyi yapabilmenin koşulları arasında; işini severek yapmak, vaktinde ve itina ile yapmak, işinin uzmanı olmaya gönüllü olmak yer alır. Hızlı ve güvenli teslimat işlemlerinde her çeşit imkan firmamızda mevcuttur.

Halkalı Kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda işlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, bu şekilde insanların mutluluğun rol oynayan ve çağımızda yükselen bir meslek dalı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Moto kurye görevi bizim gönüllü olarak yola çıktığımız, taşıdığımız değerleri azami itinayla hedefe ulaştırdığımız en önemli alandır. Bu kalabalık metropolun yoğun işleyen caddelerinde hızla yol alan kuryelerimiz en hızlı teslimat hizmetlerinden hemen hemen yeganesidir.

Size sunmuş olduğumuz avantalar;

 • Gece/gündüz hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil ilaç gereksinimi gibi hayati konularda hızlı hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, elektronik eşya gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri

İkitelli Acil Kurye

Taşımacılık sorumluluk ister. Tüm çalışanlarımız sorumluluk sahibi olup size en kaliteli hizmeti vermekle yükümlüdür. Taşımacılık güven ister. Taşıdığımız gönderi bizlere teslim edildiği anda en kıymetli varlığımızdır. İstanbul kurye tüm emanetinizi en güvenilir şekilde taşımak öncelikli görevimizdir.

Taşımacılık aktif olmayı gerektirir. Dinamik kadromuz, hızlı işleyiş sistemimiz ile kargolarınızı tüm prosedürleri hızlı bir şekilde yerine getirir. Belirlenmiş ulaştırma yasası maddelerine göre işleme alarak lüzumsuz vakit kaybını önleriz.Zamanınız bizler için de kıymetli, tam zamanında kargolarınızı alıcıya ulaştırırız.

Taşımacılık disiplin gerektirir. İşimizi hızlı taşıma rahatlığına uyarlanmış iş disiplini ile birleştirerek yapmaktayız. Teslimatımızı kimlik bilgisi sorgulaması ile doğru adres ve kişi teyidi ile en doğru biçimde yaparız. Her türlü evrak, dosya, ürün vs kargolarınızı en kısa bir süre içinde bulunduğunuz yerden teslim alırız.

Motorlu kurye gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa bir süre içinde teslim ederiz. Başakşehir kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir. Yani her türlü evrak, dosya, ürün vs kargolarınızı en kısa bir süre içinde bulunduğunuz yerden teslim alırız.

Gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa bir süre içinde teslim ederiz. Başakşehir moto kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir. Günlük iş yaşamında işlerinizi hızlandırır, kolaylaştırır ve lüzumsuz vakit kaybını önlersiniz.

İkitelli Kurye Zamanı

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model motosiklet ve aksesuarları.
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki tüm şehirlere özel motorlu kurye servisi

Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye alanında hizmet veren firmamız özel motorlarla taşıma yapmaktadır. Firmamız bilgi ve birikim sahibi ekip vazife almaktadır. Ekibimiz motorla taşıma hizmeti veriyor. Ayrıca kullanılan motorlar ise kurye hizmeti için uygun tasarlanmış motorlar oluyor.

Motorların tertipli olarak bakım ve onarımı yapılıyor. Bu sayede motorlar taşıma hizmetindeyken arızalanarak yolda kalmıyor. Firma olarak her zaman doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Alan kişi memnuniyetini ön planda tutuyor.

Özellikle elde ettiğimiz satın alan memnuniyetini korumaya özen gösteriyoruz. Atakent Kurye ile paket taşıma hizmetinde bulunduğunuz adrese kurye çağırabildiğiniz şeklinde firmamıza gelerek de paket gönderebilirsiniz. Farklı kategorilere ait ürünler kuryeyle taşınabiliyor.

Ürünün motorla taşıma için uygun özellikte olması yeterlidir. Göndermek istediğiniz ürün taşıma aracına yerleştirilir. Ürünün teslim edileceği adresin ve kime teslim edileceğinin bilgisi alınır. Eğer artık ürün teslimatı belirli bir kişiye yapılacaksa ferdin detayları alınır.

Eğer ürün teslimatı için istenilen bir saat varsa kurye o saatte teslimat yapar. Atakent Kurye taşımada fiyatlar değişmektedir. Hangi kategoriye ilişik ürün taşındığı, ürün adedi ve ağırlığı fiyatları etkilemektedir. Firmamız genel olarak uygun fiyat aralığında taşıma hizmeti vermektedir.

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye taşıma durumundaki ürünler için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Eğer taşıma durumundaki ürün için ödeme gönderici tarafından yapılacaksa ürün yola çıkmadan ödeme alınır. Eğer karşı ödemeli gönderim yapılıyorsa ödeme, ürün teslim edildiğinde alıcıdan alınır.

Emin, doğru ve tecrübeli kurye hizmeti için sizler de Moto Kurye‘yi tercih edebilir, zaman kaybı yaşamadan paketinizi adrese gönderebilir ve gelen paketinizi teslim alabilirsiniz. Yani hızla değişen ve gelişen dünyada kurye hizmetleri de devamlı yenilenmektedir.

Bu değişme ve gelişmenin hızı sunulan hizmetlerin de daha pratik ve hızlı bir şekilde yapılmasını gerektirmektedir. Kurye hizmetlerindeki arz talep yoğunluğu verilen hizmetlerin daha da gelişmesini elde etmiştır. Kurye hizmetlerindeki bu gelişmenin göstergelerinden biri bizleriz.

Moto kurye hizmetleridir. Alan kişi memnuniyeti ve daha kaliteli hizmet vermek için faaliyete geçirilmiş bir hizmettir. Acil kurye olarak sizlere bu hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz. Artık Başakşehir Belediyesi ilçe sınırları içindeki trafik yoğunluğu olsada çözüyoruz.

Özellikle çoğu vakit kargo hizmetlerinin yavaşlamasına ve daha geç ulaşmasına niçin olmaktadır. Bu aksaklığı gidermenin en iyi yolu olarak Başakşehir kurye hizmetlerini sizlere arz ediyoruz. Artık yapılacak bütün işlemleri yaptıktan sonra gönlünüz huzur içinde arkanıza yaslanın.

İkitelli Kurye Süreleri

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?