Moto Kurye | İstinye Moto Kurye

İstinye Moto Kurye

İstinye moto kurye gece de çalışıyor. Öncelikle şunu belirtelim ki İstanbul içinde bulunan sahil ve boğaz kısmında bulunan tüm semtlerimiz bir birinden özel güzelliklere sahip alanlardır. Özellikle Poligon mahallesi içinde başarılı çalışır. Burada kurye yok diye üzülmeyin.

Çok değerli müşteri ve sevgili dostlar; fiyatlarımız çok ucuz ve çok uygundur. Çok hızlı ve seri teslimatlar yapıyoruz. Bir günde en az bir saat zaman kazandırıyoruz sizlere. Yani hızlı ve çabuk işlere yetişmek üzere tam da bizler bu noktadan hedefe doğru başlıyoruz.

İstinye kurye bundan sonra geriye dönüşlerimiz sıkıntılı olurdu. Zaman geçtikçe hala varlığını sürdürüyor. Şirketin yeni ekiplerimiz sürüş bakımından alanında en iyi sürücüleridir. Tecrübeli ekipleri olan barındırarak en zorlu hava koşullarında bile estan yazıyor.

Burası bizim çalışma iş ve hizmet alanımız içinde müthiş bir yer tutmaktadır. Bütün eski arkadaşlar fakat daha eski olanlar eskiden bu işe başlayanlar bu bölgede mutlaka çalışmıştır. Bu çevre ve etrafında bulunan ölge hayatımız içinde çok güzel anıları olan bir yerdir.

İstinye motorlu kurye sistemimiz ile artık evinizden dışarı çıkmanıza gerek kalmayacak. Bu corona virüsü yeneceğiz. Ayrıca gece bu bölgede acil olarak sipariş getirme çalışması başladı. Artık hızlı bir şekilde tüm işlerimiz devam etmektedir. Bize virüs mrüs vız gelir.

İstinye Kurye

İstinye acil kurye ile merkez bölgesinde yoğun olarak bizim evrak ve paket işleri burada daha fazla çıkmaktadır. İnsanlara yardımcı olmayı severiz. Genelde hızlı servis üzerine çalışıyoruz. Ama sadece evrak değil aklınıza gelen yasal olan ne varsa her şeyi getiriyoruz. 

Hizmet verilen alanlar bellidir. Bunlar;İstinye merkez, İstinye dere içi, İstinye Merkez, Ferahevler, Derbent, Gazeteciler Sitesi, Yeniköy ve Emirgan bölgeleridir. Buralara geldiğimiz zaman hem paket alımı olarak hemde paket teslimi olarak çalışma sürdürüyoruz. 

İstinye hızlı kurye buradan verdiğimiz bir çok hizmetleri sizlere yazıyoruz. Yani yaşamı ve hizmet süresi boyunca çalışıyoruz. Dediğimiz gibi bizim açımızdan önemli ve kritik bir bölgedir. Anlatacaklarımızın ile ne alakası var diyebilirsiniz. Ama yaşadıklarımız çok şeyler var.

Tüm değerli ve tüm özel müşterimize kısa zaman içinde alınamayacak veya verilemeyecek hiç bir iş için asla yalan konuşmayız. Özel olarak gidebileceğimiz saati söyleriz o kadar. İşi almak için onlara yalan konuşmak çok kötü bir şeydir. Biz firma olarak yalanı asla sevmeyiz.

Emirgan kurye sosyal yaralara parmak basıyor. Fakat bundan kimsenin haberi yok ve farkında değiller. Toplumdaki ahlak tamamen yok olmaya yüz tutmuş gidiyor. Güzel anlayışı müşterilerin bulunduğu yerlerden bir tanesidir. Böyle insanlar her zaman kaliteli olurlar.

İstanbul Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.

İstinye Moto Kurye

İstinye kurye alışveriş merkezi adını söylemeye gerek yok. İşte bu arada bulunmaktadır. Yani bu yol bir çok yere bağlanmaktadır. Bu alt taraflardaki sitelere de acil iş sunarız. Yani bütün iş yükünüzü zamanında hizmet ile hafifletiyoruz. Bizi yardımcınız sayabilirsiniz.

Sahil boyunca sağ tarafta hemen güzel bir çay bahçesi mevcuttur. İşte buralara özellikle hafta sonları son derece kalabalık oluyor. Bölgenin sınır ve komşuları olarak ise Sarıyer tarafında Yeniköy, diğer taraf ise Emirgan vardır. Buralar birbirlerine çok yakın mesafededirler.

İstinye moto kurye bölgede hizmet verilen yerler. Bunlar, Reşitpaşa, İstinye Merkez, Yeniköy, Gazeteciler Sitesi, Dereiçi, Bağlar, olmak tüm bu bölgelerde düzenli bir şekilde hizmeti her zaman sağlamaktayız. Başarılı işler hiç bir zaman kendiliğinde kendi kendine asla oluşmaz.

Bu semtimiz ön tarafı zaten denizdir. Yani boğaz. Üst kısımlarında ise villalar vardır. Gene zengin ve yüksek gelirli kişiler buralarda denize nazır villalarında yaşamaktadır. Çoğu kendi çapında önemli insanlar burada yaşar. İstinye bölge içinde hizmeti olarak çok başarılıyız. 

İstinye motorlu kurye ile her yere Sarıyer ve Maslak’tan aşağıya yol iner. Bu yol üzerinde Borusan holding ana merkez binası bulunur. Ayrıca bir kaç araba firmasının daha yeri bulunmakta. Birde tam bu yolun ortasında binalar var. Bu binalar yapılalı baya zaman geçti.

İstinye Motorlu Kurye

Emirgan kurye burada iş sayesinde sizin yarım kalan gönderilerin de teslim edebiliyoruz. Derbent, Darüşşafaka ve Tarabya bölgeleri düzensiz olarak Maslak trafikte sürüşleri ve seyretmeleri buna dahada fazla etken olmaktadır. Dürüst ve sağlam hizmet veriyoruz.

Otopark sorunu ve düzensiz park etme, minibüslerin, servisçilerin, bilinçsiz sürücülerin ve kadın sürücüler nedeni ile bu bölgede maalesef trafik kalabalık  hale gelmiştir. Yolda giderken paketlere bir durum yaşanmasın diye özel önlemler alıyoruz.

Bu tarafı en çok sevdiğimiz özel ve çok etkili olan yerlerden biridir. Baştan beri yanınızda Burası sahilde boğaz semtidir. Biraz yukarıda ve hemen onun üstünde ise biraz yukarı tarafta kalan Sarıyer İmam hatip lise vardır. Önceden buralara extra fiyat uygulanırdı.

Hem insan trafiği hemde araba trafiği çok yüksek miktarda artmış ve bunun neticesinde ise çok yoğun bir trafik oluşmuştur. Bunun yanı sıra Sarıyer hızlı  ekipleri güvenlik müdürü titiz davranıyorlar. Yani burada verilen paket yerlerine hızlı teslim ederiz.

Moto kurye hizmeti nedir? Hemen onun yanında da küçük şirin bir cami vardır.  Bu taraflara gidince hep kaybolurduk. Şimdi bir çok şey kalktı. Durum böyle olunca iş Sarıyer kurye ekiplerine kalıyor. Bu yüzden firmamız ile çalışmayı düşünmelisiniz.

Sarıyer Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği

İstinye Acil Kurye

Acil kurye hizmetlerimiz emekten tasarruf sağlar. Herhangi bir paketi, evrakı veya dosyayı bir noktadan diğer bir noktaya taşımak sizler için biz zaman kaybıdır. Yolda geçireceğiniz saatleri telafi etmek adına çoğu kez ek mesaiye kalmak, işinizi evinize taşımak.

Bizimle tanışırsanız daha bırakamayacaksınız İstinye semtine çok çalışıyoruz. En fazla gittiğimiz yerlerden bir tanesidir. İstinye çalışmamız Sarıyer ilçelerinin tümünde varlık gösteriyor. Bir öz veri ve güven vermek gerekiyor çalıştığınız insanlara ve firmalara.

Bazı bizim sektörde bulunan firmalar vardır. Bunlar karşısında müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Fakat asıl olan bunun tam tersi bir durum olmalıydı. Paketinizin hassaslığı konusunda kesinleşmiş bir bilgiyi verirseniz verdiğiniz

Buradaki servisleri amacımız sürekli olarak sürdürmektedir. İşte bunları yazsak olmuyor yazmasak olmuyor. En iyisi içimizde duracağına buradan yazarak paylaşınca insan rahatlıyor biraz. İnsanları hayatta kaybetmek en büyük üzüntümüz olacaktır.

Ayazağa kurye buradan şehirler arası her türlü paketi aynı gün içinde istediğiniz yere yollayın. İstanbul içinden istediğiniz hava alanı olan şehre adrese teslimat olarak paket teslimi yapıyoruz.  Bu semte çok gidiyoruz ve yeterli derecede çok çalışıyoruz.

İstinye Hızlı Kurye

Zekeriyaköy kurye iki tarafında da gene tanınmış yerler vardır. Özellikle ana yollarda, ara sokaklarda, park etme, durma sorunları çok görülmektedir. İnsanlar birde ikinci sırada yanında park etmiş. Yani bir park ederek eğitimsiz oldukları görülmektedir.

Hayata olumlu ve pozitif bakarak hizmet vermeye devam eder. Bizler firma olarak boyut vermiş olduğumuz ve vereceğimiz hizmetlerden daima kıvanç duyduk. Bundan sonra da böyle olacağından ve kalitemizin azalmadan artmaya devam etmeye karar verdik.

Bölge içinde acil ve normal çalışır. Buralarda hangi boğaz ve sahil semtine giderseniz gidin hepsinin ayrı bir güzelliğe sahip özellikleri bulunmaktadır. Maslak kurye hiç birini diğerinden ayırt edemeyecek kadar güzeller olması ne mutlu ne güzel bir duygudur. 

Zoru başarmak çok daha kolay oluyor. İşler düzene sokulmasa da burada çalışmak bizim için onurdur. Çünkü biz en hızlı kurye olarak çalışıyoruz. İstanbul trafiğinden bıktınız mı?  Çünkü bizler sizlerin hayatını kolaylaştırmak için burada çalışmaya başladık.

Zekeriyaköy kurye bazı bu işi yapan firmalar hakkında konuşalım. Bazı bizim sektörde bulunan firmalar vardır. Bunlar karşısında müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar.  Biz de kendi müşterilerimizi onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk. 

Maslak Kurye

 • Maslak kurye her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Reşitpaşa Kurye

Reşitpaşa kurye bu işi yapan firmalar hakkında çok şeyler var.Aslında merkez dediğimiz bölgeye biraz uzaktır. Böyle olmasına rağmen buralarda çalışmak hoşuma gidiyor. Yani uygun olacak şekilde paketini geceleri ve hafta sonları dahi çalışılıyor.

Kurye hizmetlerinde yaşanan sıkıntıları sıfırlayarak sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Her hizmet zamanla daha da gelişmekte ve detaylı hale gelmektedir. Motorlu kurye hizmetlerinde kargo dağıtıcısı motosiklet aracılığıyla sokak sokak dağıtım yapar.

İstanbul kurye hizmetleri ile güvenli ve zamandan tasarruflu hizmetleri bir arada istifadenize sunuyoruz. Firmamız acil durumlarınızda bilmediğiniz herhangi bir firmaya gitmeden güvenle müracaat edebileceğiniz bir adres olarak hizmet vermektedir.

Çalışma disiplinine uygun, kurye hizmetleri için gerekli eğitim almış ve firma bünyesinde çalışan motorlu kuryeler diğer kurye hizmetlerine alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Acil ihtiyaç halinde kısa sürede adrese teslim işlemlerine olanak sağlamaktadır.

Reşitpaşa kurye hizmeti farklı olarak araç trafiğine takılmadan rahatlıkla geçiş imkanı sunan motosikletler ile gönderiler taşınır. Standart hizmet yetersiz kaldığı durumlarda devreye giren hızlı kurye hizmetleri müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

Bahçeköy Kurye

Firmamız gücünü göstermeye devam ediyor. Çalışma hayatımız boyunca ilk önem verdiğimiz konu yalan konuşmamaktır. İnanın bu konuda bir çok müşterimizi kaybettik. Neden biliyor musunuz? Çünkü yalan asla ve asla konuşmadığımız için böyle oluyor.

Burada size standart servis ve acil servis vermekten mutlu oluruz. Fakat asıl olan bunun tersi durum olurdu. Bazı başka firmalar işleri alamıyorum yada şu saate kadar alamam de olsun bitsin. Fakat iş kaçmasın diye yalan söylemekten çekinmezler. 

Servisimiz genel olarak çok hızlıdır. Çok önemli değerli paket taşıma servisine başlamış bulunuyoruz. Buraların çalışan tek firma sektörü olarak tek hakimi biziz. Özel hizmetimiz devam ediyor. Aynı zamanda bütün mahallesinde de hizmetimiz başladı.

Biz onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk. İşte bu arkadaşlar derler ki hemen geliyoruz alıyoruz. Fakat gidemezler. İşleri alamıyorum yada şu saate kadar alamam de olsun bitsin. Fakat iş kaçmasın diye yalan söylemekten bazıları asla çekinmezler. 

İnsanlara yalan ve dolan konuşmadan hizmet vermenin huzuru mutlaka samimi söylüyorum ki çok tatlıdır. Bilgiyi buradan alabilirsiniz. Tam ortada sahilde İstinye Devlet hastanesi vardır. Bu hastane hala hizmet vermektedir. Buranın en eski yerinden biridir.

Tarabya Kurye

 • Tarabya kurye servisi ile özel ve tıbbi bir malzeme de getiriyoruz
 • Sarıyer kurye ile daha çabuk çalışan seri olan bir işlem yaparız.
 • Bahçeköy kurye fiyatları, enucuz makul firmalarının başındayız.
 • İstanbul kurye çok hızlı , aynı zamandada seri çalışma gösteriyor
 • Tarabya kurye ile hiç bir işinizde problem asla yaşamazsınız
 • İstanbul kurye insanlara güzel imkanlar sunmaya devam ediyor.
 • Bahçeköy kurye fiyatları için bizimle mutlaka bir görüşün isteriz.
 • Acil kurye ile sorunsuz bir çalışma istiyorsanız hemen bizi arayınız.
 • Ayazağa kurye zaman bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz
 • Moto kurye ile tam olarak en doğru adrese lolay şekilde gidiliyor

Ayazağa Kurye

Sarıyer kurye ayrıcalıklarıyla daima bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gerekli olan evraklarını, kolilerini rahatça ulaştırabilirler. İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biridir. Avrupa yakasında, Anadolu’da yakın sayılabilecek, merkezi konumda.

Yoğun trafiğin fazla olması çoğu kez vakit sınırı olanları zorlar. Acil işlerin aksamasına neden olur. Tam da bu noktada kurye çözümlerimizi kullananlar ayrıcalıklı hale gelerek hem nüfus yoğunluğundan hem de trafik yoğunluğundan etkilenmeden yaşarlar.

Köklü tarihi burayı daima cazip hale getirmektedir. Her sektörden yüzlerce firmaya ev sahipliği yapan Sarıyer Belediyesi ilçesi hemde nüfus hareketlerinin, yoğunluğun daima fazla olduğu yerlerden biridir. Bu yüzden de hergün bölgedeki yurttaşlar bulunmaktadır.

Özellikle kurumsal ve bireysel paketlerini, gönderilerini farklı adresler arasında taşıma, getir-götürünün yapılması gereği duyarlar. Avrupa yakası çözümlerimiz bir çok avantajı bir arada sunar. Bu yüzden senelerdir müşteri vazgeçilmez iş ortağı olmuştur.

Artık konumdayız ve hergün müşteri sayımızı arttırmayı devam ettiriyoruz. Ekiplerimizin her biri kurye alanında tecrübe sahibi, işinin ehli, özverili ve güler yüzlü kişilerdir. Emanet aldıkları gönderilere en az sizler kadar hassasiyet ve özellikle titizlik gösterir.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“İstinye Moto Kurye” hakkında 6 yorum

 1. Geri bildirim: Sarıyer Kurye – SARIYER KURYE

 2. Geri bildirim: SARIYER MOTO KURYE – SARIYER KURYE

 3. Geri bildirim: SARIYER MOTO KURYE – EYÜP KURYE

 4. Geri bildirim: SARIYER KURYE – BEYLİKDÜZÜ KURYE

 5. Geri bildirim: KAĞITHANE KURYE – BAŞAKŞEHİR KURYE

 6. Geri bildirim: SARIYER KURYE – MASLAK KURYE

Bir cevap yazın