Moto Kurye | Kalamış Moto Kurye

Kalamış Moto Kurye

Kalamış moto kurye sistemi olarak sizlerin arzu ettiğiniz ürünleri güvenilir taşıyor. Yani en steril ve hızlı bir şekilde elinize ulaştırırız. Siz müşterilerimizi mağdur etmeden, sizi bekletmeden sistemli bir şekilde taşırız. Artık işimizi motorlu veya araçlı kuryelerimizle hallederiz.

Kadıköy kurye hizmetlerine olan istek, günümüzde internet ticaretinin kullanımının artmasıyla da talep arttı. Aynı gün içerisinde teslim etmek üzere bir evrakı, paketi veya önemli bir ürünü acil yollanır. Yani hemen göndericiden çok hızlıca teslim alınarak alıcısına ulaşır.

Kalamış kuryenin önemi, gün içinde kendisine verilen ürünleri ulaştırmasıdır. Özellikle acil olan gönderilerde kurye kullanır. Motorcular ile her çeşitten ve ağırlıktan ürünler gönderilir. Elemanlar çoğu zaman trafik içinde motosikletiyle veya aracıyla kaza yapar.

Çoğu kuryeler, elit kurye olarak da bilinen ve kurye şirketinin elit müşterilerine verilen bir hizmettir. Hem hızlı hem güvenli şekilde teslim edilen gönderileriniz için istediğiniz gün ve saatte acil kuryeye ulaşmanız da mümkün. Ama bunu yaparken zırt pırt yolda durmadan sorulmaz.

Her hizmetinde bulunurken oluşabilecek riskler de yok değildir. İlçedeki hizmetinde bulunurken ürünü alan müşteri siparişinin acil eline gelmesini ister. Ama motorcu tarafından hızlı bir şekilde istediği yere getirilip eline ulaşmasını ister. Ama işler o kadar basit şekilde ilerlemiyor.

Firmamız ile göndereceğiniz tüm ürünlerin gönderim süresini müşterilerin belirleyeceği gibi en hızlı şekilde ulaşım imkanı da bulunur. Ulaşım süresini minimum düzeyde tutan firmamız istenilen her noktadan her noktaya en yüksek derecede hizmet veriyor.

Kalamış Kurye

Acil Kalamış Moto Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Kalamış motorlu kurye siz müşterilerimizi minimum seviyede yorarak istenilen ürünü maksimum yani olabildiğince hızlı bir şekilde ve sizi mağdur etmeden istediğiniz ürünlerin elinize ulaşmasını sağlar. Fakat sipariş verilen ürünü geç ulaştırırım düşüncesi ağır basabilir.

Motosiklet kullanırken yolda aceleden hız paniğiyle hız yapabilir ve bu nedenden ötürü kaza olabilir. 7 gün 24 saat hizmet veren hizmetinde aynı zamanda personelini de müşteri özel olarak seçebiliyor. İstanbul gibi büyük şehirlerde bu teslimatın süresi genellikle en fazla 1 saat olur.

Motorlu kuryelerin belli bir taşıma kapasitesi ve taşıyabilecekleri ürün kilosu maksimum 10 kg olmalıdır. Bu kapsamda kuryeye taşıması için vereceğiniz ürün 10 kg’dan fazla ise araçlı kuryeleri tercih etmelisiniz.  Herhangi bir hasar gelmesi durumunda sigorta, maliyetinizi karşılar.

Kalamış acil kurye ayrıca bu hizmetleri, şirketleri tarafından doğru ve etkili şekilde planlanır. Yollama hizmeti verecek olan personelleri önemlidir. Yani hangi bölgede hizmet verecekse o bölgeye hâkim olan kişiler tarafından seçilir. Adrese kolayca gidebilecek kuryeler çok tecrübelidir.

Özellikle teslim aldıkları gönderiyi istenilen en kısa sürede alıcısına ulaştırır. Bugün motorlu kuryelerle acil ve önemli malzemeler taşınmakta olup, zor iş yaparlar. Ama müşterilerin her kuryeye güvenememesi söz konusudur. Firmamız disiplinli ve belli prensipleri bulunan bir firmadır.

Biz en kısa sürede ulaştırmak adına büyük bir özveri ile çalışır. Çalışanlarımız 7 gün 24 saat kurye hizmeti vermekte ve en kısa sürede istenilen adrese paketleri teslim etmektedir. Tüm gönderi ile ilgili bilgiler müşteriye her dakika iletilmektedir.

Kalamış Moto Kurye

Express Kalamış Moto Kuryenin Diğer Kuryelerden Farkı Nedir?

Kalamış express kurye acil ve hızlı olarak iş gören taşınacak ürünün büyüklüğüne göre motorla ya da araçla taşınan sistem. Sigortalı olur. Hızlı ve gönderi kaybolması durumunda zararınız karşılar. Ama bunun için iletinin sigortalı yapılmasını istenilmesi gerekir.

Özellikle kuryenin taşınmasında ortaya çıkan zararlar ve maddi giderler konusunda ılımlı bir davranışımız bulunmaktadır.  Bu yerinde ve doğru davranışlarımız ise müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerini beraberinde getirir. Kalamı, Feneryolu, Selamiçeşme çok yakındır.

Kalamış kurye olarak hizmet sunan firmamız motorlu kuryeleriyle belli bir kaliteye ulaşmıştır. Motorlu kurye aracılığı ile teslim edilmek istenen paketlerde gecikme asla yoktur. Yani paketlerin ekstrem durumlar haricinde yüzde yüz güvenli verilmektedir.

Gerek geçmişten gelen gerekse günümüzde hala devam eden ahlaki değerleri bakımından zengin ve etik davranışlar sergileyen firmamız daima müşterilerinin oluşan  dertlerine deva olmaktadır. Yani düzgün, kırılmadan, sağlam bir şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir. 

Kalamış hızlı motorlu kurye hizmetinizde taşınan en fazla ağırlık ne olabiliyor? Aslında bütün motosikletler evrak v.b gibi parçaları taşıma işi yapar. Ama artık günümüzde akla gelen her şeyi taşır. Ama çok ağır 30 -40 kilodan fazla ağır malzemeleri alamaz

Firmamızın uzman kurye çalışanları sayesinde 7 gün 24 saat olmak üzere her türlü zor şartlar altında yoğun bir şekilde çalışma gerçekleşir. Hava şartları her ne olursa olsun haftanın her gününde ve her saatinde hizmet veren firmamız gönderileri taşır.

Kalamış Motorlu Kurye

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
Kadıköy Acil Hızlı Moto Kurye

Bir cevap yazın