Moto Kurye | motokurye | Kartal Kurye

Kartal Kurye

Kartal Moto Kurye

Kartal kurye araştırdı. Trafik içindeki tüm araçların motorculara dikkat etmesi gerekenler nelerdir? Araç sürücülerinin seyir halinde iken yapmaması gereken 10 acil kural nedir? Araç kullananlar trafikte neler yapmamalı?

Bu maddeleri olarak sizlere burada anlatmak istediğim şeyler var. Bu mesele ilk önce bizim yani motosiklet sürücüleri ile ilgili önem verdiğimiz maddeler. Daha sonra da bütün sürücüler için geçerli olan önemli maddelerdir. 

Kartal moto kurye olarak bu konu hakkında yazdıklarımız İnşallah yerine ulaşır ve okunur. Fakat sanmıyorum ki dikkate alan olsun veya okusun. Çünkü trafik içine girince en iyi insan bam başka bir yaratığa dönüşüyor.

Bu konu ile ilgili her gün onlarca araç sürücüleri yaptıklarından dolayı kaza atlatıyoruz. Daha sonra da motosiklet sürücülerinin yapmaması gereken on şeyden yazısını yazacağız. Bu kurallara uymakta her zaman yarar vardır.

Kartal motorlu kurye size rica ediyor. Lütfen bunları size söylüyorlar, eğitimlerde falan neden uygulamıyorsunuz. Ayrıca trafik var diye trafiğin ortasında da yolcu indirmeyin asla. Çünkü bizler aradan ani geliyoruz

Kartal Kurye Dikkati

 • Araca binmeden önce mutlaka sağ ve sol aynaları kapalı durumdayken açmaları gerekir
 • Araca bindikten sonra yola çıkarken özellikle motosikletlere, yaya ve çocuklara dikkat
 • Park halinde iken araca binerken veye araçtan inerken kapı açarken çok dikkat etmeli
 • Trafikte seyir halinde iken mutlaka ama mutlaka cep telefonu ile asla oynanmamalı
 • Kadın sürücüler için seyir halinde iken asla makyaj ve benzeri şeyler yapılmamalı
 • Trafikte seyir halinde iken asla makas atmayın ve asla gereksiz şerit değiştirmeyin
 • Trafikte seyir halinde ani hareketlerden kaçınmalı mutlaka aynalar kontrol edilmeli
 • Özellikle emniyet şeritlerine bir neden olmadan ve ani şekilde asla ve asla girilmemeli
 • Kesinlikle kırmızı ışık ihlali yapılmamalı ve sarı ışık yanarken asla geçilmemeli
 • Özellikle ambulanslara yol verilmeli ve yol verirken hemen ambulans yoluna dalmamalı

Kartal Kurye

Kartal kurye ile çok değerli sürücüler, ayna trafik içinde özellikle çok önemli bir durumdur. Trafik içinde seyir halindeyken bir çok aracın aynasının kapalı olduğunu görüyoruz. Özellikle bazı sürücüler yola çıkarken aynalarını açmıyor. 

Bu tip sürücüler aynalarını bile açmıyorsa biz motosikletlileri nasıl fark edecek nasıl görecek diye merak ediyoruz. Ayrıca çoğu araçların kapıları tam kapanmıyor ve çoğu açık olduğu halde trafik içinde her gün çok araç görüyoruz.

Trafiğe çıkmadan önce kapılarınızı açık mı kapalı mı kontrol edin. Çünkü bu durumda ve kaza anında veya fren anında araçtan düşme oluyor. Ayrıca asla çocukları ön koltuğa oturtmayalım ve kesinlikle emniyet kemeri takalım taktıralım.

İstanbul kurye hatırlatıyor. Aaraca binerken özellikle sağ ve solda park edilmiş araçların olduğu yerde veya tek şeritli yollarda yola çıkarken dikkat edin. Hemen aniden pat diye ana yola veya sokağa çıkmayın. Bir sağa sola bakın.

Top araçların altına kaçınca aracın altında top almak için giren çocuklar var. Böyle yüzlerce olay oldu. Yada araç altında bulunan kediAraca binmeden çocuklar sokakta top oynar. Yani yollarda köpek cinsinden hayvanlar olabilir.

Kartal Kurye Riskleri

Bunları kontrol edelim. En önemlisi bizim için armut gibi aniden yola direksiyon kırmayın. Bu yolda siz yoksunuz sadece. Özellikle yola çıkarken veya park ederken motorlu kuryeler için motosikletlilere extra daha da dikkat etmeniz gerekiyor. Ama tabi anlayan kim. 

İstanbul kurye olarak çoğu sürücü aracına binerken pat küt diye sağa sola bakmadan aracına binmek için hemen kapıyı açıyor. Bu trafik içinde motosikletliler artık hayatın bir parçası. Bunların geçeceği yerler bu ara yerler.

Fakat sürücüler sağa sola bakmadan sadece biz değil başka araç yada otobüs mü geliyor görmeden hemen kapısını açıyor. Kapı açmaları bizim için çok tehlikeli bir durumdur. Bir çok arkadaşımız bu nedenle kaza yapmıştır.

Buradan özellikle taksi sürücülerine sesleniyorum asla indirme veya bindirme yaparken kapı açarken dikkat edin. Hoş siz trafiğin ortasında da yolcu indiriyorsunuz ama biz yinede söyleyelim. Hayata veda etmiş arkadaşlar çok.

Moto kurye olarak müşterilerimizin stres yaşamasını, yorulmalarını, trafikte vakit kaybetmelerini istemiyoruz. Kendi işleri varken bir de gönderilerinin takibini yapıp, yalnız evrak teslimi için trafiğe girmelerini istemiyoruz.

Kartal Moto Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır.

İstanbul Kurye

İstanbul kuryeler için araç sürücülerinin yapmaması gerekenler nelerdir? Her zaman sabır ve dikkat edecekler. Ayrıca otobüs ve minibüs sürücülerinin de laftan anlayacaklarını sanmıyorum.

Ama sizin de yolcu alımlarda ve duraklarda lütfen rica ediyorum dikkat edinç Özellikle belediye ve özel halk otobüsleri durağa gelmeden yol ortasında kapı açıyorlar. Yani inince onlara çarpıyoruz.

Motosikletli sürücüler durak değil diye aradan gidiyor ve aniden kapı açılınca kaza oluyor. Biz o insanları görmüyoruz. Lütfen daha dikkatli olalım. Çou zaman bizim yapacak bir hamlemiz olmuyor.

Zaten minibüs sürücülerine diyecek bir şeyimiz yok zaten bütün yol onların. Onlara her şey serbest. Onlar laftan anlayacak tipler de değil zaten. İstedikleri yere sinyal vermeden direk geçiyorlar.

Kartal acil kurye yakınıyor. Hep çok dikkatli olalım. Kimseye hava atmaya gerek yok. Emniyet şeritlerine park etmiş araçlar var. önüne bile bakmadan emniyet şeridine giren motorcular çok.

Hızlı Kurye Farkı

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir. Tüm müşterilerimize bu anlamda destek olmaya çalışıyoruz. Biz boşuna bunları yazmıyoruz.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır. Son derece hızlı bir şekilde siparişlerinizi yerlerine ulaştırmak için buradayız.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır. Sizler de böyle bir koşulda bir firma arayışı içinde bizi gönül rahatlığıyla tercih edin.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır. Yani buradaki kurye ile İstanbul Asya yakasında her ilçeye hizmet götürülür.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. Hizmet saatlerimiz sınırsız olmakla birlikte değerli müşteriler için firmamız 7/24 görevde.
 • Bu tür servislerin her şeyi kontrol etmek her kesin faydasına olacaktır. Bir de İstanbul gibi çok kalabalık, her an trafikle savaş edilmesi gerektiği için böyle olur. Yani ilk bizden hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul moto kurye ile İstanbul bu tarafında her yere çalışma verilir. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren son derece hızlı, profesyonel, güler yüzlü, çok tecrübeli personellerimiz sizlere hizmet vermek için yola koyulacaklardır.

Yani ekimiz ile tüm iletileri zamanında yerlerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü biz çok etkili bir çalışma yaparız. Güzergah üstünde alınan evrakları vererek yoluna devam eder. Yani alıp vererek istikamet üzere ilerler ve teslim ederek gider.

Avrupa yakası kurye ile önemli bir şirket sahibisin ve bir anlaşma aşamasında ve acil bir evrak eksik. Bu gibi durumlarda firmamız gerekli olan evraklar için evrak teslim alacağı adrese hızlı bir şekilde gider ve gizlilik güvenilirlik ilkesi doğrultusunda .

Sizlere gerekli olan zaman dilimi içerisinde evrakları teslim eder. Sizler de böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz ve acil bir durum söz konusu ise bizden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Yani hizmet kalitesinden faydalanın.  

Kesintisiz hizmet için daima kendini yenileyen firmamız tüm acil gönderiler için gerekli her olanağı sağlayarak yerlerine ulaştırır. Sizler artık dağıtım ve teslimat hizmeti konusunda bizden hizmet almak istediğiniz takdirde gerek internetten ulaşın.

Kartal Acil Kurye

Aynı gün teslimat seçeneği en uygun ve ekonomik seçenektir. Aynı gün içinde teslim olması gereken ve acil olmayan gönderiler için kullanılır. Gün içi kurye hizmetidir. Aynı gün içinde teslim edilecek acelesi olmayan paketler için kullanılır.

Ancak gerekse telefon üzerinden firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Anadolu yakası kurye ile müşterinizden acil bir sipariş geldi ve kısa süre içinde teslim edilmesi gerektiğini bildirdi. İmkânlarınız ise bunu çok acil gerçekleştiriyor.

Yani zaman mefhumu yoktur. Normal kurye, seçeneği en ideal ve basit seçenektir. Teslimat olarak 3-4-5 saat içinde teslim olacak şeyler için kullanılan sistemdir. Alınan bir paket standart kurye olarak en geç 5 saat içinde yerine verilir.

Gönderi hızlı bir şekilde yetiştirilir. Yollanacak paketler o kadar yoğun ise arayın. İşte böyle acil durumlarda hizmet vermek için kurulmuş olan acil kurye firmamız ile son derece hızlı ve çabuk olan güzel bir hizmet alabilirsiniz.

Fiyat olarak ta daha uygundur. Yani ucuz ve garantili servistir.Acil, hızlı ve expres kurye servisi demek hepside aynı anlama gelen bir servis demektir. Bu üç sistemde gönderilenler 2 saat içinde yerine varır. Son olarak ise vip kurye sistemi vardır.

Kartal Hızlı Kurye

Kartal kurye piyasasının en hızlı gönderim şeklidir. 30 dakika içinde en hızlı çok özel teslimat. Klasik posta, dağıtım ve teslimat işlemlerinde süre uzamakta ve teslim edilmesi gereken ürünler veya evraklar neredeyse aynı ilde dahi olsanız.

Bizler gerek araba ile gerek motor ile gerekse yürüyerek şartlar ve koşullar ne olursa olsun buradayız. Özellikle acil olan tüm gönderilerinizi hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırabilmek için en zorlu şartlar altında dahi kesintisiz hizmet verilir.

Moto Kurye ile çalışmak için tek yapmanız gereken bizimle hemen iletişime geçmek olacaktır. Çok eski yıllardan beri kurulan bir firma. Yani acil teslimat ve gelişen bazı durumlar içinde çalışmalar yapılır. Yani teslimat süresi en az 24 saat sürmektedir.

Siz iletilerinizi ulaştırmak için zaman harcamayın, bizim özel ama hızlı hizmetlerinden faydalanın. Yani iş yerinizden veya ofisinizden acil olan bütün teslimatlara hizmet talep edin. İstanbul bünyesinde kurmuş olduğumuz sistem kalitelidir.

Kartal Moto Kurye firmamızla tüm İstanbul geneline dağıtım ve teslimat işlemlerinizi zamanında vererek alarak gerçekleştirin. Bünyemizde aynı zamanda acil konumda olan işleriniz içinde hizmet vermekteyiz. Belgelerinin veya çeklerinizin acil bir şekilde bir yere mi ulaşması gerekiyor?

Şehirlerarası Kurye

Vaktiniz buna yeterli değil mi? İşte bu gibi durumlarda firmamız sizlere hizmet vermek üzere hazır halde bulunuyor. Express kurye 60 dakika içine teslimat yapar. Yani tüm paketlerinizi sizden acil alarak istediğiniz adrese normal gönderilir

Paket süresinden çok daha hızlı olacak şekilde hemen ulaştırır. Yapılan işleri iki saat içinde alıp verme işine denen iyi bir sistem bu sistem. Yani evraklarınızı kısa sürede teslimat yapmaktadır. En çabuk çalışan servistir. Ayrıca sadece sizin gönderini alır ve hemen verir.

Kartal motorlu kurye ile işler asla yarım kalmaz. Biraz fazla ücret ödersiniz ama garantili teslim edilir. Ekspres kurye ile kısa zaman içinde işinizin teslim olmasını isteyen dileyen varsa bu sistemi kullansın. Yani çabuk işlerin ustası bir sistem.

Çok acil ve çok önemli olan bir paketin yerine hemen gitmesi demektir. Firmamız sizlerin expres olarak yollanan her gönderiyi yerine ulaşmadan durmaz. Bu piyasa içinde en çok, fazla kullanılan sistem. Artık yollanan zamanında yerine ulaşacak.

Expres moto kurye en iyi hızlı sistem olarak öne çıkar. Fiyat olarak biraz daha fazla farkı vardır. Vip kurye demek, bu sektör içinde en önemli paketleri taşımak demektir. Yani zamanı çok az olup, çok acil çok kısa süre içinde yetişmesi gereken evrak yada eşyaları taşımaktır.

Kartal Ekspres Kurye

Mesela, unutulan, evrak, eşyalar, kimlik, pasaport, yetişmesi gereken acil bilet, çok önemli evraklar, telefonlar, elektronik alet v.b gibi şeyleri taşımaktır. Bu iş için özel çok hızlı motosikletlerimiz vardır. Böylece daha hızlı ve atak olunur.

Yani en geç 15 dakika içinde alınıp 30 dakika içinde yerine gider. Moto kurye teslimat zamanları uzak bölge için 30-45 dakika arası, yakın mesafe teslimatlar için ise 15-30 dakika arasında teslim olur. Fakat bunun yanı sıra normal fiyatın 3 katı daha fazla ücret tutmaktadır.

Çünkü elemanımız o zaman içinde sadece sizin işinizi yerine getirir. Hemde çok kısa bir zaman içinde gönderileri alır ve çok acil yerine teslim eder. Çok acil ve en değerli paketler hızlı kurye ile yollanır. Ayrıca özel işlerinizi yarım veya bir günlük yapar.

Özel moto kurye olarak size özel bir çok hizmetimiz daha vardır. Bunlar sizlerin hayatını daha da kolaylaştıracak yararlı servislerdir. Bu servisler ile beraber her türlü kargo ve kurye işlemleriniz çok rahat ve sorunsuz bir şekilde halleden.

Bu hizmetlerimiz neleridir; Kiralık kurye; Gıda sektörü hariç ( lokanta, pasta, pizza, hamburger v.b gibi ) her türlü özel ve kurumsal firmaya motosiklet kiralama yapılır. Bu hizmet için hiç bir şelilde artı bir ücret ödemeden kullanın.

Yakacık Kurye

Bütün masraflar her şey şirketimiz tarafından karşılanır. Eczane kurye; Özellikle pandemi sürecinde insanların acil ilaç ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan bir sistem. Sipariş edilen her türlü yasal ve resmi ürünleri alır eve teslim etme işidir.

Ayrıca çok özel ve gizli siparişlerinizi de çekinmeden sipariş verin acil getirelim. Gümrük kurye; İstanbul içinde bulunan gümrük alanalrına acil evrak taşıma işidir. Özellikle Çatalca gümrük, Ambarlı gümrük, Haydarpaşa gümrük, Erenköy gümrük bölgeleridir.

Gebze Dilovası gümrük alanalrına çok acil servis. Bir saat içinde çok acil teslimat yapılmaktadır. Gece nöbetçi kurye; Mesai saatleri dışında her gün özel olarak nöbetçi gece çalışan kurye elemanı kalır. Gece çıkacak acil paketleri derhal alıp verilir.

En hızlı şekilde varacağı yere getiriyoruz. Fakat gece kurye hizmetinin özel olduğu için gündüzden daha farklı ücreti vardır. Yaya kurye; İstanbul içinde yoğun trafikte araçların işlemeiği yerlerde yaya kuryeler devreye girer.

Özellikle araç ve motosikletlerin girişinekapatılan İstiklal caddesi gibi yerlerde işe yarar. Ayrıca toplu olarak verilen dergi, gazete, davetiye v.b gibi ürünleri dağıtır. Şehiriçi kurye; Özellikle şehir içinde her iki yakada da evrak taşıma işlemi yapılır.

Cevizli Kurye

Şehir içi kurye olarak hangi tarafta olursanız olun, istediğiniz şeyi acil yollayın. İster gün içinde, ister se çok acil olsun en uygun getirelim. İstanbul dışı , Şehir dışı serviside vardır.Gizli kurye; Özellikle istemeye çekindiğiniz özel ürünleri taşıyoruz.

Kartal Kurye ile yasal olan her türlü ilaçları bizden isteyebilirsiniz. Yani her türlü özel ürünleri alıp veririz. Ayrıca her türlü ihtiyacınız için bizden destek alabilirsiniz. Motosiklet ile yapılabilecek aklınıza gelen her işi yapabiliriz.

İzmit kurye olarak İstanbul İzmit arasına hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Firmamız acil olan gönderi yerine hızlı bir şekilde ulaştırır. İşte bunun için gerekli tüm bilgi ve alt yapıya sahiptir. Yani her an hizmetimiz siz değerli kişilere açıktır.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İstanbul İli genelinde hizmet vermekte olan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fiyat konusunda endişelenmeyin, gerekli indirimi sağlarız. İzmit İstanbul kurye ile bizlerden hizmet almak istediğinizde vardır.

Ayrıca her takdirde firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Paket, gönderi, ileti ve aklınıza gelebilecek her nesneyi yerine zamanında ulaştırmak için kendini işine adamış olan personellerimiz her an hizmet verebilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Güvenli Kurye Servisi

Adapazarı kurye İstanbul yollarında gidip geliyor. Zaman bakımından şehir dışı işler aynı gün içinde verilir. Bursa kurye ile Bursa Yalova İstanbul arası acil taşıma sağlıyoruz. Sizler bu hayatın koşturmacasına ayak uydurmaya sağlarken varız.

Artık bizler sizin daha çok zaman kazanmanız için çalışırız. Artık aile ve kendinize biraz daha fazla zaman ayırmanız için tüm acil gönderilerinizi en hızlı şekilde yerlerine ulaştırıyoruz. Böylece sizlerin bu kaygıdan kurtulmanıza olanak sağlıyoruz.

İki şehir rası zaman 2 saate inmiştir.Bursa İstanbul kurye eğer sizin de acil ulaştırması gereken bir gönderi, mektup, evrak, çek, senet, para veya herhangi bir iletiniz varsa bizle irtibata geçin. Hemen İstanbul Bursa arası kurye firmamızla irtibata geçin.

Dilediğiniz takdirde işlemleriniz hemen başlatılır. En seri ve en hızlı bir şekilde çalışma ve faydalanma şansı yakalayın. En kısa süre içinde uzun yol paketler kısa yoldan yerine gider. Zamana ayak uydurmazanız zaman sizi mutlaka değiştirecektir.

Genellikle işle ilgili ya da özel evrak armağan gönderide kullanılır. Ancak pandemi döneminde hizmet ağı çeşitlenmiştir. Saydığımız gönderi türleri yanı sıra çiçek, yiyecek, market, mecmua ve gazete de kurye aracılığı ile alıcılara teslim edilmektedir.

Moto Kurye Bölgeleri

Bir cevap yazın