Moto Kurye | motokurye | Kavacık Moto Kurye

Kavacık Moto Kurye

Kavacık Moto Kurye

Kavacık moto kurye en gözde yerler sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Mükemmel bir hızda şahane şekilde çalışıyoruz. Ama hep ile birlikte başlattığımız yolculuk ve çalışmalarımız artık meyvelerini vermeye başlamıştır. Artık yolumuz burada iyice açılmıştır.

Kavacık kurye ile burada çok önemli sistemler deniyoruz.Uzun zamandır bu işlemleri burada deniyoruz. Yıllar önce ektiğimiz tohumlar artık büyümeye, olgunlaşıp  gelişmeye yüz tutmaya başlamıştır. Bu günlerde sektör olarak işlerinin yüzde kırkına sahip bulunur.

7/24 çalışarak sizlerin hizmetinizde olmaktan büyük bir onur duyar. Eğer sizin de kurye ihtiyacınız varsa bize web sitemizden ve telefon ederek iş talebi oluşturabilirsiniz. Bölge içinde ayrıca hizmetimiz özel durumlar için başladı. Ekibimiz her şeyi çok iyi başarıyor.

Kavacık motor kurye bu yerde ve çevresinde rakip firmalara biz de varız diyor. Bizler her zaman tüm işlerimizde güvene, hıza ve kaliteye çok önem veren bir firmayız. Her konuda zorlanmadan her gün devam ediyoruz. Böylece insanları bir çok zor durumdan kurtarılır.

Kavacık motorlu kurye olgun çalışır. Özellikle çarşamba ve cuma günleri burada trafik felç olmaktadır. Kavacık bölgesi İstanbul ilinin yükselen değerlerinden biri haline gelmiştir. İstanbul’un tüm semtlerine çabuk hizmet götürmeyi kendine görev bilmiştir.

Kavacık Kurye

Kavacık kurye hep hazır çünkü bu devirde bunu yapan çok azdır. Hizmetlerimiz, bütün firmaları gibi kendi içimizde özel ve normal hizmeti vardır. Bunlar acil ve normaldir. Bizler normal olarak aldığımız işleri gün içinde teslim ediyoruz. Bu durum ise işimizin parçasıdır.

Bölgede bulunan mahalle ve semtlerimiz, Kavacık, Anadoluhisarı, Göksu, Çubuklu, Rüzgarlıbahçe, Otağtepe, Acarkent, Çavuşbaşı, Beykoz, Çengeldere, Akbaba, Paşabahçe, Çiğdem, Ortabahçe, Riva, Polenezköy, Kanlıca, Anadolu Kavağı, Anadolufeneri bölgeleridir. 

Burası daha geniş ve büyük alana sahip yerin adıdır. Bizler özellikle burada bulunan firmalara ve insanlara daha çok değer veriyoruz. İlgi göstererek onların insanlık duygularıyla oynamıyoruz.  Çalıştığınız sürece tüm doğaya asla zarar vermeden çalışır.

Verilen her hizmetimiz ile tanışınca bugüne dek neden tercih etmediğinizi düşüneceksiniz. Bu soruyu düşünmek yerine geleceğe bakın. İş dünyasında işleriniz daha rahat bir halde ilerlediğini görmüş oldukçe ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

En kaliteli kurye firması olarak, kurulduğumuz gündeki coşku ile deneyimli ve özverili personelimizle kurye alanında en kaliteli hizmeti veriyoruz. İşlem olarak, alan kişi odaklı çalışma prensibimizle kurye hizmetinde hızlı ve güvenli teslimat sağlamaktayız.

Kavacık Moto Kurye

 • Size en yakın kurye 30 dakika içinde gönderi adresten alınır.
 • Gönderileri aciliyet ve önem durumuna göre teslim ediyoruz.
 • Her zaman tam zamanında personellerimiz sizlere teslim olur. 
 • İstanbul içi bölgelerde toplam yüz seksen dakikayı bulur.
 • Teslimat için olan süre toplamda doksan dakikayı bulur.
 • Sunulan çalışma sistemi her zaman başarılı hızlı bir sistemdir.
 • Burasının her köşesinde güvenli kurye servisi sağlıyoruz.
 • Fakat iş olarak aldığımız işleri de bir saate veriyoruz.
 • Artık bundan sonra bu çevre içinde daha da hızlıyız.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul kurye bu semtinde büyük kargo taşıtlarında kırılmasından dökülmesinden her kes çekindiğiniz paketlerinizi, hızlı bir şekilde hemen sahibine ulaştırılması gerekli olan mektuplarınızı ve evraklarınızı acil kurye sayesinde ilçe sınırları içinde güvenle adrese teslim ediyoruz.

Bünyemizdeki tüm elemanlarımız teslim aldıkları her paketin nakliyatını itinayla yapmaktadır. Piyasa içinde en tkili sizlere hem daha hızlı hem daha güvenli bir nakliyat olanağı sunacak. Bizler hem zamanınızın hem de teslim ettiğiniz paket güvenliğinden sorumluyuz.

Özellikle gizlilik arz eden bir belgeniz var ise, güven içinde yerine ulaşması kritik bir önem arzeder. Firmalar arası rekabetin gittikçe arttığı bu dönemde, firmalar bilgi birikimini itinayla korumak durumunda kalıyor. Ayrıca, eşyaların ve belgelerin zamanında teslimat olur.

Tüm yollananlar he ne nereye gider ve hedefine ulaşması da önemli durumdur. Acill işlem durumlarında en çok tercih edilen sektör motorlu sistemidir. Müşterilerin kurye tercihinde bulunmasında, yoğun trafikte ve ulaşılması zorluk derecesi yüksek dar sokaklarda çalışır.

Hızlı kurye amacımız her müşterimize özel olduğunu hissettirmek ve en nitelikli hizmetle bütün müşterimi memnun edebilmek. Daha önce sizlere kendisini ispat etmiş olan çok özel bir taşımacılığımız. Artık bundan sonra yeni hızıyla ve yeni çalışanları ile sizleri bekliyor.

Kavacık Motorlu Kurye

Kavacık kurye olarak koşullarımız ve amaçlarımız nettir. Kurumsal ve şahsi gönderilerde özel ve tüzel kişilerin yanındayız. Böyle bir durum ancak tüm bu gönderisi için taşıma servisi kullanılacaksa bu gönderi diğer gönderilere göre daha özel bir durumda bulunmaktadır.

Tüm özel olan tüm çalışmalarımız olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim. En uygun hizmeti türüyle ilgili tüm siparişlerinizi oluşturmak için hali hazırda beklerler. Yani herhangi bir aksama yaşanmadan ulaşımın sağlanması çok önemlidir.

Özellikle önemli bir müessir oluşturmaktadır. Bununla birlikte acillik oluşturan bazı durumlarda, saat ve gün fark etmeksizin kuryeye ihtiyaç duyulmaktadır. Dünya genelinde ve Türkiye içinde yaşanan ekonomik sıkıntı vardır. Para sıkıntılardan dolayı fazalaca etkilenmez.

Temel sebep insanların hayatta kalması için çalışmasıdır. Bazı firmalar gibi sadece kurumsal firmalar ile değil şahıs ve kişiler ile de çalışır. Size çok iyi gelecek. Burada her zaman hazırız. Tüm paket ve evrak gönderimi gibi önemli noktalarda müşterilerimizin yanındayız.

Halbuki hava alanları ve köprü yolları neden arsa fiyatlarını artırır anlamadım. Çünkü daha kalabalık ve daha fazla ses olacak. Ayrıca ikinci köprü yolu o kadar çok pahallı ki altından değerli. Bölgede alış veriş merkezi bellidir. Fakat otobüs hattının geçtiği bölgeler sayılır.

Kavacık Acil Kurye

Kavacık kurye değişik ve doğal bir çalışma şekli çalışıyor. Yani çalışma alanı büyük bir oranda birlik ve beraberliğe her zaman dayanmakta. Beykoz ilçesinde çalışmak çok zevkli ve çok güzel bir duygu. Unutmayın ki bizler  yıllarımız bu sokak ve caddelerde geçirdik. 

Bir çok olay yaşadık ve bir çok olaylar hayatlar işler gördük. Ayrıca buradan  hastanesine giden yol üzerin dede müşterilerimiz vardır. Bu bölgeye her zaman daha önem vererek servis vermeye gayret ediyoruz. İşte en başta bunları kullanan çocuklar daha genç maalesef.

Otağtepe kurye bizim için geçmiş geçmiştir. Bizlerde giriyoruz. Değişik şekillerde bir çok motorcu piyasada çalışıyor. Genel olarak daha fazla yeşillikler arasında bulunan harika ve doğal bir ilçemiz burası. Bu çevre genel olarak sitelerin olduğu önemli bir bölgedir. 

Hepimiz, en iyi hizmeti en uygun fiyat ile yapmayı gaye dinmiş bir firmayız. Hizmet anlayışımızdaki bu duyarlılık, bizleri diğer firmalardan ayırarak maksimum tercih edilen kurye firması konumuna getirmiştir. Müşterileri almış olduğumız memnuniyet dönüşleri.

Beykoz kurye zaman kaybını en aza indirerek görev yapıyor. Fakat şu pizzacılar mu onlar ortalığı çok yanlış şeyler ediyor. Ah bu pizzacılar, sucular ve yemek dağıtan motorcular. Fiyat aşamasında, taşınacak ürün ve yol mesafesi farklılık oluşturmaktadır.

Kavacık Hızlı Kurye

 • Diğer elemanlar ve diğer şirket başka şirkette bulunan ve çalışanlarda seviyor.  
 • Bu konuda bilgili ve tecrübe sahibi olarak sizlere de en iyi hizmet veriyoruz.
 • Başka yerleri arayarak boşa vakit kaybetmeyin hemen moto kurye için bizi arayın. 
 • Allah’ın izni sizlerden aldığımız moral ve güç ile yolumuza devam edeceğiz.
 • Gittikçe gelişen ve globalleşen bu Dünya şartları içinde bizde yerimizi aldık.
 • Gücümüzün kurye ve kargu ulaşım sektöründe yapabileceklerimizin farkındayız.
 • Bizde onlara destek olmak konusunda masraflar konusunda yardımcı oluyoruz.
 • Bu işte yıllardır beraber olduğumuz ve bir çok yeni arkadaşlarımız ile tanıştık.

Kavacık Ekspres Kurye

Anadoluhisarı kurye ile çok şükür bir yanlış bir şey yapmadan bu günlerimize kadar geldik. Allah’ımıza sonsuz hamdolsun ki kara bir lekemiz yok. Amacımız kimseyi kırmadan incitmeden hizmet vermek. Haram yoldan fazla fiyat vererek insanları kandırmak asla olmaz.

Hangi alanda olursa olsun dürüst ve ilkeli bir hizmet sunmaktır. Yani her şart ve ortam altın her zaman kendimizi daha da yenileyerek daha dürüst çalışmak istiyoruz. Gelişen teknolojiden faydalanarak insanlara yararlı olmak istiyoruz. İnsanları her zaman karşılıksız sevmektir.

Kanlıca kurye size gelen personele lütfen paket, evrak ve adres kağıtlarınızı eksiksiz olarak veriniz. Sizlere istediğiniz tüm resmi gönderileri bizden rahatlıkla internetten sipariş verebilirsiniz. İnternetten eve servisimiz vardır. Bu bakımdan yapılması gerekenler çok önemli.

Her zaman dürüst ve güvenli bir şekilde çalışma yapmak en büyük görevlerimizden biridir. Göksu kurye size daha kaliteli hizmet vermek için her gün yenilenmektedir. Kimseyi kandırmadan ve yalan konuşmadan çalışmak istiyoruz. Fakat piyasa çok esnek ve oynak piyasadır.

Alınan bütün bu hizmetimizde ki özveriyi daha da artırtmaktadır. Firma olarak, 7/24 her an güvenli ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizler de kaliteli ve güvenli hizmet almak istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Yani istediğiniz vakit bizden kurye çağırabilirsiniz.

Otağtepe Kurye

Otağtepe kurye hizmetleri şehrin trafik ve benzeri sorunlarından kaynaklanan gecikmeleri en aza indiririz. Artık gönderileri vaktinde adreslere teslim etmektedir. Şahıs veya şirketlere özel teslimat yapar. Özel derken sadece size özel olan bir çalışma diyebiliriz.

İstanbul kalabalık ve yoğun trafikli bir şehirdir. Bazen kısa mesafelerde bile bir noktadan diğer bir noktaya ulaşmak uzun saatler almaktadır. Bu sebeple teslimat işlemleri güçleşmekte ve gecikmektedir. Özellikle acil durumlarda önemli bir problem haline gelmektedir.

Motorlu kurye hizmetleri gıda, ilaç, tekstil ve benzeri nerdeyse her sektörde ulaşılabilir bir hizmettir. Sektörlerin beraberinde kurumsal alanlarda da buhizmetlerinden yararlanılmaktadır. Faaliyet verilen bölgeden İstanbul’un tüm noktalarına hizmetlerini ulaştırmaktayız.

Şehrin trafiği veya başka problemlerden kaynaklı zaman kaybını ortadan kaldırarak adreslere vaktinde teslimat gerçekleştirir. En uzak mesafelere bile kısa bir süre içinde ulaşarak acil gönderileri teslim eder. Gönderinin türü fark etmeksizin herhangi bir zarar olmaz.

Motorcular ile ile paketler kaybolma ve hasara uğratmadan en güvenli olarak teslim eder. Yani satın alan ile görüşülüp kurye cinsi hakkında bilgi alınarak, ona gore uygun paketleme hazırlığını yapmalı. Kurye ulaşım süreci süresince müşteriye gerekli bilgilendirm yapılması.

Anadoluhisarı Kurye

 • Nereden nereye gidecek kesinlikle farketmez, alıp veriyoruz
 • Tüm bu problemi ortadan kaldırmak için artık buradayız.
 • Artık verdiğimiz hizmetin tamamen her zaman arkasındayız. 
 • Özellikle bu bölge içinde gece hastalanma durumdan destek veriyoruz.
 • Yani çok düzgün ve çabuk bir şekilde burada çalışmaya başladık.
 • Düzenli kullanılan ve beklenmedik bir şekilde bitmemesi için varız
 • Her hangi bir şeye duyulan acil bir ihtiyaç durumunda bize ulaşın.
 • Size özel olarak sağladığımız nöbetçi kurye ile istediklerinizi bulmaya çalışırız.
 • Kendiniz  yerine bizi arayarak servisimizden faydalanabilirsiniz.

Göksu Kurye

Göksu kurye buradan çıkan tüm gönderileri için tüm İstanbul ilçelerinde hizmetimiz devam etmektedir. Lütfen rica ediyoruz verdiğimiz hizmetlerimiz hepsi İstanbul içinde geçerli değildir.  Avrupa yakasına işi olduğu bölgeye geliyoruz.

İstanbul içinde kurye servisimiz başlamıştır. Kırsal kesimlere teslimat sizler için vardır. Diğer taraftan da orman ile sınırı vardır.Ama Bunu anlamayan hala firmalar var.Bu ilçe içinde artık motorlu olan ve araçlı olan kuryeler hizmetinizde.

Bu yerden İstanbul içinde ise her bölgeye hizmet verebiliyoruz. Beykoz tünele gelmeden ana yolu üzerinde olan yerlerden biridir. Tam karşı tarafına düşen bölgede Beykoz konakları vardır. Buranın yol güzergahı sınırı epey bir uzundur.

Bize kuryeleri telefonları ile ilgili bir şey sormayın. Ayrıca beş dakikada bir lütfen arayıp kurye nerede demeyin.  Tabi ki hiç bir şey  bedavaya da kapınıza gelmez. Bizi aradığınız zamandan itibaren adresi alarak ta kapınıza kadar 30 dakikada gelsin.

Çubuklu kurye ile kurye işlerinizi en hızlı şekilde yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeden kurye ihtiyaçlarınızı karşılamayı kendimize büyük onur biliyoruz. Deneyimli personellerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Çubuklu Kurye

Gönderinin durumuna göre hızlı veya acil kuryeler faaliyete geçmektedir. Bizimle iletişim kuran müşterilerimizin talebini satın aldıktan sonra onlara uygun kurye hizmeti devreye girmektedir. Bilinen ulaştırılması istenilen evrakları normal süresinde gayet temiz veriliyor.

İşleri çok daha kısa bir süre içinde ulaştırır. Gönderinin teslim edilmesi için sizlere en yakın kuryeyi adreslerinize yönlendiriyoruz. Bölgelere göre değişmekle beraber 60 ile 90 dakika arasında istenen evraklar adreslere teslim edilir. En acil 25 dakika içinde yerine veriliyor.

Günümüzde en çok kullanılacak olan motorlu kurye hizmetidir. Çubuklu kurye olarak bilinen bir diğer hizmet ise çok özel olan iyi bir sistem. Önemli ve acil olan kargolarınızı en güvenli ve süratli bir biçimde trafik ve benzeri problemlere takılmadan istenen adreslere teslim eder.

En hızlı teslimatın gerçekleştiği kurye hizmetlerinden bir tanesi olan Vip kurye 45 ile 60 dakika arasında derhal teslimat gerçekleştirmektedir. Vip kurye için kullanmış olduğumuz araçlar özel donanımlı ve güçlüdürler. Yani normalden daha hızlı ve çok çabuk motosikletlerdir.

Çubuklu kurye olarak sizlere sektörde en uygun hizmetleri vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri İstanbul’un her noktasına ulaşacak şekilde donanımlı araçlara ve ekibe sahiptir. Kurye teslimatı yapılacağı adres hakkında data alınarak, en uygun yol güzergâhını belirlemek.

Kanlıca Kurye

 • Beykoz ilçesinden başlayarak tüm İstanbul geneline en hızlı ve ekonomik hizmet.
 • Siz değerli müşterilerimize acil kurye hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyar. 
 • Çubuklu kurye ile 7/24 saat bütün özel istek ve talepleriniz için hazırda bekliyoruz. 
 • Bizlere iletişim bölümünden müşteri hizmetlerinden ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. 
 • Yaklaşık 25 yıldır, yani 1995 den beri bu sektörün için de bulunan ender bir firmayız.
 • Çavuşbaşı kurye ile bize güvenin ve paketlerin teslimi için artık arkanıza yaslanın.
 • Ekonomik fiyat, zamanında teslim ve hızdan dolayı kuryeler büyük rağbet görmektedir. 
 • Acil kurye ile başta evrak ve paketleriniz olmak üzere her türlü kargonuzu alıyoruz.
 • Arkamızdan acaba bunlar güvenli mi değil mi sorarsanız, evet çok güvenlidir.
 • İşleriniz için size diyoruz ki; bizler en ucuz ve en ekonomik paketleri size taşıdık.
 • Allah’ın izni ile işimizi tamamlayıp adreslerine teslim ettik. Yani bize güvenin.
 • Express kurye ile size elimizden geldiğimiz kadarı ile yardımcı olmaya çalışacağız.
 • Şunu da söylemekte yarar var ki bizden daha uygun ve kalitelisini bulamazsınız.

Araçlı Kurye

Arabalı kurye çalışmaktan, insanlara hizmet vermekten asla bıkmaz usanmadan hep çalışır. İstediğiniz her zaman bize rahat ulaşabilirsiniz. Sizlerin kurye sektöründe hizmetinizdeyiz. Şehrimizin en gözde yerlerinden yoğun olarak çalışıyoruz.

Bilindiği üzere buralar biraz daha yoğun yerlerdir. Araçlı kurye ile yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek bilgi vermenizdir. Yani gönderinin alınması gereken yerden adresi belirtmeniz. Bundan sonra  en kısa sürede sizlere gelerek gönderini sizden alırız. 

Hemen iletilmesi gereken yere gönderini sağlıklı bir şekilde iletir. Ayrıca gizliliğe önem veren taşımacılığıyla da her zaman olarak sizin yanınızdayız. Sizlerde çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Buranın her mevkinde en hızlı ve güvenli hizmeti.

Özellikle siz değerli müşterilerimize hizmeti sunmaktan büyük onur duyarız. İşte biz böyle çalışırız. Genelde bunları acil olan yollardan yapmaktadır. Fakat bazı veya çoğu firma alacakları ücretleri yani taşıdıkları paket ücretlerini kesin garanti görüyorlar.

Bundan dolayı sadece kurumsal müşteriler ile çalışıyor. Biz ise her müşteri ile yakından ilgileniyoruz. Artık bu işleri çözdük. Yol mesafesi göz önünde bulundurularak, müşteriye tahmini bir süre bilgisi vermek. Bu süre üç aşağı beş yukarı ortalama alınıyor.

Rüzgarlıbahçe Kurye

Rüzgarlıbahçe kurye biz asla çalışmaktan usanmak yoktur. Çalışmaktan bıkmayız. Açıkça bizler buraya geçerken otobüsler yeni binaları önünden otobüs veya minibüse bilip karşıya geçebilirsiniz. Fakat yani bu semt içinde de bütün firmalara hizmet verilir.

İstanbul’un en yoğun ve en hareketli semtlerinden birisidir. Gerek kurumsal olarak gerekse bireysel olarak her gün Riva genelinde binlerce kişinin acil taşınması gereken paketleri olmakta, bunun için kurye arayışı bulunmaktadır. İşler sapa varmadan aynı gün teslimat.

Yani motor kurye alanında çok geniş bir hizmet ayrıcalığı sağlamakta. Sürekli kendilerini yenilemekte, en modern teknolojileri dahi en kısa sürede kullanma başarısı göstermektedirler. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığını bütün müşterilerimizle buluşturmaktadırlar.

Hızlı kurye ile bu semti ve çevresi plazalar bölgesi olarak İstanbul içinde ilk üç sırada yer almaktadır. Bu nedenle bizimle çalışma nedenleri içerisinde bir sebep daha ortaya çıkmıştır. Bu iki unsurdan dolayı burada arsa fiyatları on katına çıkmış durumdadır.

Biz onları da çok seviyoruz. Yani bu yönüyle kalitenin ve güvenin adresi olmaktadır. Çünkü bizde çok tecrübeli elemanlar vardır. Artık birde Küreselleşen ticaret ağı ile birlikte hız unsurü daha da örutubet kazanmıştır. Virüs nedeni ile kuryeler çoğalmıştır.

Akbaba Kurye

 • Beykoz kurye hizmet alanlarına göre farklılık göstermekle birlikte daha çok çeşitliliği ile ön plana çıkmışlardır.
 • Trafik içinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan motosikletli eleman ile hizmet kalitesi arttırılmış olur.
 • Moto kurye bir yerden başka bir yere yollanan çeşitli eşya ve paketlerin motosikletler ile taşıma yapılıyor.
 • İstanbul ve çevresinde daha çok hızlı teslimatların yapılması ve yerine getirilmesi ile birlikte önem kazanmıştır.
 • Hizmet kapasiteleri ve içerikleri birlikte göz önünde bulundurulan nitelikleri ile beraber bir bütünlük içinddir.
 • Motorlu kurye tecrübeli ve uzman kadrosu ile birlikte hizmet sunarak eşya ve paketlerin hızlı bir biçimde taşır.
 • Böylece karşılıklı ilişkilerin daha güvenilir oluşmasını ve bu da kurumsal kimliğe daha hızlı şekilde dönüyoruz
 • Tercihlerini ona gore yapmaktadırlar, yani bizler talep ettikten sonrasını ivedilikle yerinize acil getirmekteyiz.

Acarkent Kurye

Değişen ve gelişen dünyada her alanda olduğu gibi kurye hizmetlerinde değişim gözlenniyor. Gelişmeler ve yenilikler kesintisiz hızlı devam etmektedir. Acarkent kurye olarak ilk günden beri müşterilerimize en iyi servis.

Günümüzde kısa bir süre içinde ulaşılabilir hizmetler almak son derece önemlidir. Beykoz moto kurye olarak müşterilerimizin bu ulaşılabilir hizmetlerden faydalanması adına senelerdir kesintisiz faaliyet göstermekteyiz.

Artık daha çağdaş ve yenilikçi kurye hizmetlerini sunabilmekteyiz. Geniş yelpazede bir çok alternatifi tek bir platformda sizlerin istifadesine sunabilmekteyiz. Uzakları yakınlaştıran hizmet ile iletileri arzu ettiğiniz sürede teslim.

Firma olarak sektörümüzde sizlere profesyonel ekibimiz ve sahibi olduğumuz tecrübeyle uzman hizmetler vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğim bölgede geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

İstanbul kurye olarak bir gecikme veya gönderinin güvenliği konusunda sizlere tam güvence vermekteyiz. En acil durumlarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunarak sorunlarınıza çözüm ortağı oluyoruz. Yani destek oluyoruz.

Kavacık Vip Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama olanağı
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma olması
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollanması
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında sizelere cevap alma servisi
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan firmamız ile çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip moto kurye ile teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, en ekonomik ve en ucuz fiyat seçeneği

Çavuşbaşı Kurye

Faaliyete geride bıraktığımız ilk günden beri sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşeni yerine getirerek daima rağbet edilen bir lider firma olmayı başardık. Gelişen ve yenilenen yüzümüzle sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri her seferinde daha üst düzeye taşımaktayız.

Kesintisiz bir iletişim ağıyla 7/24 bize ulaşabilir ve hizmetten istifade edebilirsiniz. Cinsine göre farklılaşmakla beraber sizler için piyasa şartlarına göre en makul fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Acarkent kurye İstanbul’da yaşamakta olan insanlar herhangi bir evrakı alır.

Paket zarf veya evrakı en hızlı biçimde nasıl bir noktadan ayrı bir noktaya gitmesini sağlarlar? Kargo şirketleri bu durumda en mantıklı çözüm olarak görülmektedir. Ama trafik olan yerlerde kargo taşıya araçlar da aynı trafikle zaman kaybetmek durumunda kalacaklardır.

Çavuşbaşı kurye bunun beraberinde kargo firmalarına kişiler iletilerini götürmek zorundadır. O iletiler araçlara yüklenecek, gidecekleri noktaya en yakın şubeye dağıtılacaklar ve bu şubelerden de kargo çalışanları teslim edilmesi gerekli olan adreslere gideceklerdir.

Firmalar arası kurye hizmeti de bu yönde gelişen ve sıkça kullanılan bir ulaştırma aracı olmuştur. Kurye hizmetinin yaygınlık kazanması bununla beraber rekabeti de getirmiştir. Müşteriler, kurye firmalarının hizmet kalitesini göz önünde bulundurlar.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?