Moto Kurye | Kıraç Moto Kurye

Kıraç Moto Kurye

Kıraç moto kurye hizmeti almak istiyorsanız ve bunun içi hem güvenilir olmanız lazım. Ayrıca da hem de en hızlı adresi arıyorsanız burada bizler varız. Artık bizimle doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Hizmetlerimiz gibi hizmet sürecimiz de son derece profesyonel ve hızlı akışa sahiptir.

Siz değerli müşterilerimiz bizlere hizmet talebinde bulunduktan sonra sizden adres ve iletişim bilgileri istenir. Personellerimiz en kısa sürede gönderi teslim almak üzere hazır hale gelir. Ardından Kuryeye gönderi teslim ettiğinize dair kuryemizin size verdiği belgeyi imzaladıktan sonra geliriz.

Kıraç motorlu kurye gönderi ulaştırmak üzere yola çıkar. Gönderiniz ne karda büyük olursa olursun size söz verdiğimiz teslimat saatinde yerine ulaştırılmış olur. Profesyonelliği elden bırakmayan bir firma olarak hizmet işleyişimiz ile varız. Yani müşteri memnuniyetini de siz değerli müşteriye garanti ediyoruz.

Diğer bir nokta ise; adres ve iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz vermenizdir. Eksik ya da hatalı adres ve iletişim bilgisi verdiğinizde kurye doğru adresi bulmak için artı bir zaman harcarken teslimat süreci gecikebilir ya da paketiniz teslim edilemeyebilir. Bölgenin tüm yükü bizim omzumuzda.

Kıraç kurye firmamız, siz değerli müşterilerimizin gönderilerinde herhangi bir sınırlamaya gitmez. Kargo şirketlerinin aksine firmamız ile gıda ürünleri de dahil olmak üzere tüm gönderileri güvenle taşınması için bize teslim edebilirsiniz. Yani son derece güvenli durumda taşınmaktadır.

Kıraç Kurye

Kıraç kurye firmamızdan güvenle ve en hızlı teslimat sözü ile motorlu kurye hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bu süreçte bazı hususlara dikkat etmeniz gereklidir. Bu hususlar adres bildirimi, gönderi hazırlama gibi konulardır. Öncelikle paketinizin zamanında acil teslim edilmesi bizdendir.

Yani kuryemizin sorumluluğunda olmakla birlikte sizin de elinizde olan bir durumdur. Şöyle ki; kuryem kapınıza geldiğinde gönderi hazır halde bekletmeniz kuryenin kapıda bekleme süresini kısaltacağından teslimat süresini de hızlandıracaktır. Bundan sonrası rutin bir kontrol altında devam etmektedir.

Hızlı ve güvenli taşıma sistemimiz sayesinde gıda ürünleriniz akmadan, deforme olmadan ve tazeliği bozulmadan aynı gün içinde alıcı adrese teslim edilir. Ancak teslim süresi iki adres arasındaki mesafeye göre farklılık gösterebilir. Bu süre 1 ila 3 saat arasında değişebilir. Yani bir çok nedenden dolayı değişir.

Hadımköy kurye olarak müşteri memnuniyetimizi hızlı ve güvenli teslimat sürelerimiz ile sağlıyoruz. Aynı şehirde bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılacak olan gönderileri mutlaka aynı gün içinde hasarsız, güvenle ve sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Böylece daha kaliteli işler ortaya çıkmaktadır.

Firmamıza hizmet talebinde bulunduğunuzda en fazla 30 dakika içerisinde size en yakın kurye personelimiz kapınıza gelerek göndermek istediğiniz gönderinizi ve adres bilgilerinizi teslim alır. Daha sonrasında ise teslimat için vakit kaybetmeden yola çıkar. Her şey daha güzel ve daha ucuz olacaktır.

Kıraç Kurye Yararları

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Kıraç Moto Kurye

Kıraç kurye yolunu seçti. Özellikle e-ticaret üzerinden satış yapıyorsanız aynı şehirde olan müşterilerinize aynı gün teslimat sözü vererek siz de müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek gibi gıda ürünlerinizi de firmamız ile aynı şehirde farklı bir konuma gönderebilirsiniz. 

Gönderiniz kesinlikle aynı gün içerisinde adrese teslim edilir. En uygun ve en ekonomik fiyatlı motorlu çok acil olan kurye hizmetlerimiz devam ediyor. Esenyurt kurye firmamız, motorlu kurye hizmetleri denildiğinde piyasada ilk akla gelen lider ve kurumsal kimliğe sahip bir firmadır.

Hizmet süresi ve kalitesinde taviz vermeyen firmamız, tam aksine fiyatlar konusunda müşterilerine oldukça esnek fiyatlar sunar. Hizmet fiyatlarımız her müşteriye göre farklılık gösterebilir. Bunun sebebi iki adres arasındaki mesafe ve paketin büyüklüğü ve ağırlığı gibi değişkenlerdir.

Kıraç kurye buna rağmen tüm fiyat politikamız müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak, minimum seviyede tutulur. Çünkü bizim önceliğimiz firmamızın maddi kazancı değil firmamızın müşteri memnuniyeti kazancıdır. Siz de hemen aynı gün hızlı teslimat garantili kurye hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Hadımköy motorlu kurye firmamız klasik bir kargo şirketi ile karşılaştırıldığında değerlidir. Yani gerek hizmet kalitesi ve birde gerek profesyonelliği gerekse hizmet süresi ile açık ara seyreder. Firmamız, maddi kaygılar yaşamadan çalışır. Artık önceliğini müşteri memnuniyeti sağlamaya verir.

Esenyurt Motorlu Kurye
Esenyurt Kıraç Motorlu Kurye

Bir cevap yazın