Moto Kurye | Kocasinan Moto Kurye

Kocasinan Moto Kurye

Kocasinan moto kurye olarak motorlar neler taşır, taşıması yasak olmayanlar nelerdir? Resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli bir firmadır. 

Kocasinan motorlu kurye firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olan malzeme ve eşyalar nelerdir? Bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Böylece en hızlı ve en acil olarak paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir.

Merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız. Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile varız. Yani, her türlü paket ve evrak türü ürün ve eşyaları güven ile taşımaktadır. Yani en başta ise mutluluk ve sevinç taşır. Böylece en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz.

Kocasinan kurye sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun neticesinde gönderileri İstanbul içinde 60 ile 90 dakika arasında istediğiniz yere ulaşır.

Kocasinan Kurye

Kocasinan kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanların almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir.

Bahçelievler kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz.  Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir. Yalnız çok hızlı olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. 

Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her teslimatlarının gayet çok daha hızlı ama kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

Motorlu kurye ile artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde buradayız.

Kocasinan Moto Kurye Alır

 1.  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 2.  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 3.  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 4.  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 5.  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 6.  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 7.  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 8.  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Kocasinan Kurye Taşır

 1.  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 2. Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 3. Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 4. Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 5. Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 6. Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 7. Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 8. Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Bahçelievler Kurye

Kocasinan kurye olarak kişiye özel olarak hizmet verilir. İnsanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri neler?  Sizlere sunduğumuz işlerien sağlam elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler motorlu, yaya ve uçak kargo servisidir. Artık bu işteki ilk amacımız güvenli olmaktır. Ayrıca her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşınır.

Biz bu duruma uygun fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük onur duyuyoruz.

Bahçelievler kurye bizim ile beraber istediğiniz her şeyi kolay ve rahatlıkla yollayabilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Bahçelievler ilçesi çevresinde bşta olmak üzere araç olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Özellikle paketleriniz acil motorlu kurye ile adrese teslim ediliyor.

İstanbul’da Bahçelievler ilçesinde bu işini çok çabuk ve hemen yapan sistemine denir. Böyle çalışmak ve olmak ise çok büyük başarı isteyen bir durum. Dürüst ve güçlü olmak çok başarı isteyen bir olaydır. Sizler her an her şeye hazır olacaksınız. Yani durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle trafik içinde seyir halinde giderken gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Kocasinan Motorlu Kurye

 1. Hızlı Merter Kurye; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 2. Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 3. Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 4. Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 5. Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 6. 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 7. Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 8. Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 9. Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 10. Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 11. Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 12. Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 13. Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 14. Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Kocasinan Ekspres Kurye

İstanbul’un her noktasında sizlere alışılmış taşımacılığın dışına taşan bir hizmet anlayışı sunabilmekteyiz. Bu anlamda Haznedar kurye ile desteğimizle de 7/24 yanınızda olduğumuzu vurgulamak isteriz. Anlık rezervasyonla faydalanabileceğiniz acil kurye hizmetlerimiz güvenli ve daha hızlı bir taşımaya odaklıdır. Merter Kurye ile yardımcınız oluyoruz.

Ancak bu noktada standart moto kurye hizmetlerine farklı fiyatlandırmaların söz konusu olabileceğini belirtmek gerekir. Standart bir kargo hizmetiyle zamanında ulaşmayacağını düşündüğünüz kargolarınız için acil kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız sizler için en hızlı ve standartların üzerinde bir performans vadetmektedir.

İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi İkitelli gece kurye hizmetlerimiz ile de 7/24 uzman bir destek sunabilmekteyiz. Daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir veya sayfamızda yer alan iletişim kanallarıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu doğrultuda daha büyük ebatlar ve ağırlıklara sahip gönderilerinizi güvenle arzu ettiğiniz noktaya taşıyabilmekteyiz.

Haznedar kurye İstanbul’un her noktasında olduğu gibi İkitelli araç kurye ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden adresinize ulaşan personellerimiz kargonuzu sizden alarak hemen yola koyulmaktadır. Araç kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kocasinan Acil Kurye

 1.  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 8.  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul kurye zorlu trafiğini sizler için aşan acil kurye hizmetlerimiz ile lojistik ihtiyaçlarınızı maksimum hızda karşılıyoruz. Sizlerden almış olduğumuz kargoları güvenli ve korunaklı paketlerle ulaşmasını arzu ettiğiniz adrese hiçbir zarar gelmeden taşıyoruz. Kurye hizmetlerimizi kullanarak her çeşit evrak, yiyecek ya da kırılabilir eşyalarınızı güvenle iletmek arzu ettiğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Trafik ve hava koşulları önem arz etmeksizin devam ettirdiğimiz hizmet kalitemizdeki devamlılıkla sizi, paketlerinizin sağlığı hakkında taşıyabileceğiniz bütün endişelerden kurtarıyoruz. Firmamızla iş birliği yaparak hizmetlerimizden faydalanmak için sayfamızdaki iletişim kanallarından faydalanabilirsiniz. Ancak firmamızın geniş ayrıntılı hizmetleri arasında uzman araç kurye desteği de yer almaktadır.

Hizmet, fiyatlarımız ve sormak arzu ettiğiniz konularla ilgili ayrıntılı bilgi almak için aynı iletişim kanallarını kullanarak müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirsiniz. Hızlı kurye desteği için bizimle irtibata geçtiğinizde adresinize en yakın personelimizi size yönlendiririz. Moto kurye hizmetleri her ne kadar daha yüksek bir hız vadetse de daha büyük boyutlardaki kargolar için uygun değildir.

Sizlere en hızlı ve en doğru hizmeti sunmak için daha sağlıklı bir iletişime ve yapacağınız geri dönüşlere büyük özen göstermekteyiz. Aynı zamanda, itinayla seçtiğimiz işine değer veren personellerimiz ve araçlarımızda almış olduğumuz önlemlerle istenmedik bir problemle karşılaşma ihtimalini en aza indirmiş bulunmaktayız. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocasinan Kurye Zaman

 1. Aynı gün teslimat seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 2. Normal hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 3. Express hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de acil olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır.