Moto Kurye | motokurye | Küçükyalı Moto Kurye

Küçükyalı Moto Kurye

Küçükyalı Moto Kurye

Küçükyalı moto kurye İstanbul Maltepe ilçesi içinde kurye ve kargo sektöründe her kesin ve zor durumda kalanların yardımcısı olacaktır. Bilinen bu hizmetimiz ile sizlere en hızlı hizmet sunulur. Uzun yol servisi olarak bizler son derece tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Çünkü bize söz verip söylediğiniz anda bizler bu konuda sizlere yardımcı olamaya devam edeceğiz. Halka hizmet için her zaman yollardayız. Çünkü yolda kalmak çok kötü bir durumdur. Yaklaşık 2008 yılından itibaren bu piyasa ve sektör içinde yolumuzu bulmaya çalışıyoruz.

Küçükyalı kurye çalışırken gün içinde zamanı çok iyi kullanıyor. Acil kurye olarak ihtiyaç durumunda mutlaka bize geri dönüş yapınız. Çalışmalarda aksaklıklar olmasına rağmen düzenleme yapılmaktadır. Özellikle sahil şeridinde olan firmalara gidiyor. Hizmetlerimiz ile ilgili tüm bilgileri yazmaya çalışacağız.

Bizimle bundan böyle yüzünüz daima hep güleç kalacaktır. Bizler sizlerin yanında olarak profesyonel sağlam bir çalışma sürdürüyoruz. Çünkü karşınızda işini düzgün ve ciddi yapan bir firma mevcuttur. En kısa sürede yerine ulaştırılmasını sağlam işle sağlıyoruz.

Küçükyalı motorlu kurye trafik içinde ilk sorunu sürücülerin motosikletleri sürmesini bilmekten başka hiç bir tecrübeleri yok. Ayrıca bir e-ticaret yoluyla satış yapıldıktan sonra çok kısa sürede teslim işlemi gerçekleşebilir. Site üzerinden ve reklamlardan işler alıyoruz.

Küçükyalı Kurye

Küçükyalı kurye bu noktada fark şudur. Tüm İstanbul ilçesinde hizmet vermekteyiz. Personelimiz her zaman sizin için hazlı hazırda bekler ki teslimat hızlı bir şekilde gerçekleşebilsin.  Teslimat bilgileri telefonunuza gelen mesajla ya da mail yoluyla sizlere verilir. 

Bilindiği gibi bir çok ilçe, şehir ve mahallelerde ilaç eve getirme olarak hizmet sırasında veremediğimizden yakınmıştık. Bizler sanki cep telefonları operatörleri gibi, git gide kapsama alanlarımızı yani çalıştığımız bölge ve alanları daha da geliştirmeye büyütmeye devam ediyoruz.

Maltepe kurye sağladığı imkanlar ve indirimler ile ön plandadır. Hakkında bir çok bilinmeyen bilgileri buradan yazıyoruz. Bu kadar uzak bir bölge olsa da bizler bu bölgeye servis verdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. İşte kişilerin karşısında işler kolaylıkla olur.

Bizler bir çok ilçeyi çalışma alanlarımızın içine soktuk. İşte sorunumuz şudur. Çok şükür bu zamana kadar asla yolumuzdan dönmedik. Yani bizler çalışırken yolda bu kadar zaman geçirdik fakat kimseyi arkada bırakmadık. Artık öyle bir dönem içindeyiz ki durumlar çok karışık.

İdealtepe kurye işlerinizin halledilmesi için yollarda çalışmaya devam ediyor. Başladığı yola tekrar döndü. Yola çıktığımız ilk zamanlardan itibaren kimseyi yollarda bırakmadık. Çok hızlıyız seri çabuk çalışıyoruz diyoruz fakat hızlı olmak yollarda herkesin harcı değil. 

Küçükyalı Moto Kurye

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Maltepe Kurye

Küçükyalı moto kurye servisi ile bir saat içinde İstanbul içine gönderi. Hızlı kurye siz müşterilerimize gayet çok hızlı ve çok seri çalışıyoruz. Ama aynı zamanda çalışırken yollarda ve yoğun trafikte inanın çok dikkatliyiz. Acil motorlu kurye hızlı değil seri gider.

Bazı motor kullanan ve bu işte çalışan uyanıklar vardır. Hızlı gitmek bir meziyet değil, rezalettir. Giderek insanların hayatını tehlikeye atan bütün bu motorcular motorcu değildir. Bu yaramaz ve cahil genç çalışan kurye adına arkadaşlarımız adına tüm trafikte bulunan insanlardan özür dileriz. 

Fiyatlarımız en uygun fiyattır. Ancak böyle her kes çalışamaz bu bizim harcımız. Başka firmalardaki bir çok kurye elemanı yol sanki kendisinin gibi gidiyor, ama biz öyle değiliz. Her kes asla biz gibi olamaz ve çalışamaz. Hızımız kontrollüdür kurye çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Çalıştığımız süre zarfı içinde başladığımız bu yolculukta zamanımız dolana kadar devam etmek istiyoruz. Bir gün her kesin zamanı dolacak biliyoruz. Biz sakin ve sağlam bir şekilde kimseye zarar vermeden çok çabuk motoru sürüyoruz. Dilerseniz uzun süreli çalışmadan faydalanabilirsiniz.

Birçok motor kullanan diğer bazı arkadaşımız da, hızlı sürerek gitme sevdasına hayatlarını kaybettiler. Biz bunlara içimiz cız eder ve çok üzülüyoruz. Aslında çoğu zaman hızlı giden bir motorcu ne kadar seri olsa gene bir yerde kesin yavaşlar.

Küçükyalı Motorlu Kurye

Küçükyalı kurye bir yerde tıkanıp diğer biraz daha yavaş sürücü ile aynı zamanda, çok az farkla giderler.  Çünkü yolda sadece kendini düşünüp hız yaparak diğer araçları tehlikeye atarak makas atarak çalışmak asla doğru bir şey değil ve hızlı olmak asla bu değildir.

Çok iyi çalışırız. Tabi ki de bu gurur kibir manasında değilde sevinç manasında dır. Çünkü bizim Allah’ın izniyle kibir ile bir alakamız yoktur. Çünkü biz nereden geldiğimizi iyi biliriz. Böylelikle gönderi ilgili tüm detaylara ulaşmanız mümkün olur. Amaç sorumlu bulmasını sağlanmaktadır..

Yollarda olduğumuz sürece elimizden geldiği kadar müşterilerimizin yollarını da açık ettik. İlk ve tek gayemiz Allah rızası doğrultusunda ilkeli, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunarak kimseyi yollarda bırakmamaktır. Birde şunu buradan belirtmek isterim sağlam çalışıyoruz.

Böylece size ileterek ne kadar sürede teslimatın yapılacağını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Normal bizim çalışma alanı içinde hizmet verdiğimiz bütün bu müşterilerimiz bu hizmetten yararlanabilirler. Lütfen başka bir şey değil, sadece çabuk ve seri düzenli çalışıyoruz.

Yanıcı ve patlayıcı maddeler kuryemize ve çevreye zarar vereceği için taşıma için uygun kabul edilmiyor. Firmamıza gelerek paket göndermek istediğinizde ekibimiz paketi inceleyerek taşıma için uygun olup olmadığına bakıyor. Eğer paket içindeki ürün taşıma için uygun değilse ekibimiz tarafından taşınmıyor.

Acil Küçükyalı Vip Kurye

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri. Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; yani altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler. Ayrıca altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri, yani özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ). Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri ) 
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz. Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz. Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler, manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar )

Küçükyalı Motorlu Kurye

Küçükyalı kurye zaman insanoğlu için en değerli durumdur. Garantili hizmet sunuyoruz.  Ve tüm teslimatımız size belirtilen sürede teslimat gerçekleştirilir. Yolda kalmıyor, yolda bırakan olmayız. Bizler her koşul ortamında çalışmaya çalışan bir ekip ile karşı karşıyasınız.

Bizim ekibimiz yağmur yağıyor diye işini bırakmaz. Sadece güvenilir hizmetler almak ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında aha kolay ulaşırsınız. İstanbul geneline en güvenli,  hızlı ve ekonomik hizmet sunan bir kurum olarak dikkatleri üzerine çeker. 

Acil kurye durumda sizin bize, müşterilerinizin de size karşı güveninin son derece artmasını sağlar.  Bir önemli noktaysa;  hızlı ve ekonomik hizmeti vermekte bizim işimiz.  Elimizde başka hiçbir gönderiyi yerine teslim etmek üzere teslim almadan size geliriz.

Çağrı merkezlerimizden bize ulaştığınız takdirde en yakın personelimiz size yönlendirilir. Dakikalar içinde gönderiniz sizden alınarak göndermek istediğiniz yere iletilmek şartıyla yola çıkar. Yani sadece sizin gönderiyi yerine ulaştırmak üzere bir hizmet veriyoruz.

Maltepe moto kurye olarak sizinde bu hızlı olanaklarından yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Gönderi yapılacağı mesafeleri yani gideceği adresi bizlere bildirin. Hızlı olmak aldığınız bir malzemeyi fazla başka adrese uğramadan yerine teslim etmektir. 

Küçükyalı Acil Kurye

 • Küçükyalı moto kurye en iyi hizmeti ve en iyi işi en hızlı sağlam şekilde yapar
 • Maltepe kurye ile çok daha başarılı ve kurumsal olarak çok çabuk ve hızlı çalışır.
 • Küçükyalı moto kurye en güvenli ve son derece dürüst bir çalışmayı size sunar.
 • Altıntepe kurye ile tüm işlerde daha fazla dakika ve zaman kazanın mutlu olun.
 • İdealtepe kurye çalışması ile semt ve bu ilçe içinde asla yalnız olmayacaksınız.
 • Küçükyalı acil kurye şehir içinden tüm şehirlere şehirler arası kurye fiyatları.
 • Küçükyalı kurye zaman içinde bir çok bizim ile çalışan arkadaşımız hayatını kaybetti.
 • Aydınevler kurye günümüzde en değerli olan şeylerin başında su ve zaman geliyor.
 • Küçükyalı motorlu kurye firmamız sayesinde her zaman gönderileri güvende kalır.

Küçükyalı Hızlı Kurye

Hızlı kurye firma olarak tecrübe sahibi, güvenilir, sorumluluklarının bilincinde ekibimizle hareket ediyoruz. Ekibimiz paket taşıma süreci boyunca gerekli bilgilendirmeyi firmamıza yapıyor. Firmamızda görevli yetkili servisimiz de paketlerin takibini kolay bir şekilde yapabiliyor.

Bizler güvenilir kadroyla hareket ettiğimiz gibi aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin gizliliğini ve güvenliğini koruyoruz. Paket taşıma işlemlerinde gönderici ve alıcı bilgilerini alıyoruz. Paket içeriğinden haberdar oluyoruz. Paketi doğru alıcıya ulaştırmak için kimlik doğrulaması yapıyoruz.

Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçiyoruz. Kuryelerimiz birçok kategoride paket taşıyor. Fakat bazı paketler kuryelerle taşınmıyor. İçerisinde yanıcı ve patlayıcı madde bulunan paketler kuryelerle taşınmıyor. Bu paketler farklı nedenlere bağlı olarak patlayabilir veya yanabilir.

Eğer paket içindeki ürün taşıma için uygunsa ekibimiz tarafından kabul ediliyor. Güneşli kurye alanında tecrübe sahibi ekibimiz doğru ve güvenilir çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyor. Planlı ve programlı hareket eden ekibimiz aynı zamanda müşteri memnuniyetine önem veriyor.

Maltepe moto kurye hizmeti son yılların en çok tercih edilen hizmetlerinden biridir. İnsanlar kısa sürede teslim edilmesi gereken paketlerini kuryeyle teslim etmektedir. Kuryeler geniş kapsamlı paket taşıma hizmeti verir. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın