Moto Kurye | Maçka Moto Kurye

Maçka Moto Kurye

Maçka moto kurye bugün bile, özel paketler ve paketler üzerindeki el yazısı adresler sorun teşkil ediyor. Bu özel durum, lojistik alanı ve endüstrisindeki toplam taşıma hacminin yüzde beşinden daha azını oluşturuyor. Ancak bu gene de çok fazla. Yüzde 100 okumayı garanti edebilmek için bu teknolojiyi geliştirdik. Ne de olsa, en iyi suni görme sistemleri bile bunu yapamadı. Merkezinde video kodlamayı kullanan İstanbul içindeki ilk şirketti.

Orada, gecelik parsellik bir iş hacmimiz vardı. Neredeyse yüzde 100’lük bir okuma sağlamak için video kodlama sistemini iyi şeklinde erken bir tarihte geliştirdik. Bu, büyük miktarda görüntü verisini ekran iş istasyonlarına iletebilen dünyanın ilk çözümüydü. Bu sayede, otomatik olarak okunmayan bir paketin tüm verileri sıralama işlemi esnasında atanabiliyor. Bu, pahalı ve alan tüketen son işlem iş istasyonlarından kaçınılabileceği anlamına geliyordu.

Ayıklama verimini büyük ölçüde artırabildik ve hepsinden önemlisi teslimat enstrumanlarının bekleme sürelerini kısalttık. Sessiz bir ofis tam ortamında yaklaşık bir çok çalışan vizyonun başına oturup kolileri kodladı. Süreç o denli başarılıydı ki, ülke çapındaki büyük paket dağıtım olan bir merkezi olan lojistik alanında ortalama çalışmalar sağlanıyor. Ayrıca uygulanacak tüm sistemine ek olarak ilgili kamera teknolojisine sahip kodlama istasyonu kurduk.

Maçka Kurye

Maçka kurye 35 senedir müşterilerimiz, bölüm arası yakın işbirliğinden ve sanayi sorunlarıyla mücadele ederken sıra dışı düşünmemizden faydalanıyor. Ve böylece, ilk önemli yeniliklerden biri, kompakt hat tarama kamerasıydı. Sadece başlangıçta bu, trafik teknolojisi sektördeki uygulama için tasarlandı. Trafik gözetleme kameralarının analog görüntülerinin taranmasına ve optik karakter tanıma vesilesiyle araç plakalarının okunmasına olanak sağladı.

1995’ların başlangıcında, iyi görüntü kalitesi ve uyarlanmış algoritmalar sağlayarak OCR teknolojisini biraz daha da iyi geliştirmiştik. Trafik mühendisliğinden kazanılan data kısa sürede lojistik alanına da girdi. Çizgi tarama kamerası için yüksek hızlı bir otomatik odaklama geliştirerek ve bunu 3d ölçüm sistemlerimize bağlayarak geliştirdiğimiz kameralar kullanıyor. Yani farklı şekil ve boyutlardaki parselleri arka arkaya ve yüksek taşıma oluştu

Maçka kurye özellikle hızında hatasız olarak tespit ediliyor. Bu, okuma sürecini büyük ölçüde geliştirdi. Bu bağlamdaki ilk projelerimizden biri şeklinde büyük posta siparişi şirketlerinin iadelerinin okunmasıydı. Burada barkod etiketi okundu ve iade orijinal siparişe atandı. Öte taraftan, iade sebebi nakliye etiketinde belirtilebiliyor. Bugün, otomatik odaklı çizgi taramalı kameralar, kullanılıyor. Ayrıca bu durum lojistik endüstrisinde küresel bir standarttır.

Maçka Moto Kurye

Maçka moto kurye çözümlerimizin ana faydalanıcılarından biridir. Dünyada bu teknolojiye hakim olan sadece 3 şirket var. Sektöründe ilk adımlar büyük paket servis sağlayıcılarından biri ve lojistik otomasyon alanındaki ilk müşterimiz olan çözümümüze ikna oldu. Teknolojiyi, o zamanlar şirketin İstanbul’daki en büyük otomatik merkezi olan konumlarında uyguladılar. Bundan dolayı, öteki bir güçlük, adres etiketleri ve öteki basılı bilgiler karşılandı.

Özellikle üzerindeki düz metinlerin güvenli bir şekilde okunmasıydı. Lazer tarayıcılar bunu yapamazdı. Yalnız kamera tabanlı bir çözüm söz konusu oldu. Bazı zorluklar devam etti. Kolilerde genellikle bandroller, folyolar, yapışkan bantlar ve el yazısı adresler bulunuyor. Yani bu da tanımayı ve adres tanımlamayı zorlaştırır. Paketler üzerindeki bu bilgileri sorunsuz ve tek bir adımda toplayan ilk şirketti. Bugüne dek, gerekli tüm bileşenleri kullanıyor.

Trafik teknolojisinde uygulanmadan önce, yeni öncü teknoloji olan “görüntü işleme” İlk olarak ahşap merdivenlerin imalatı benzer biçimde endüstriyel ortamlarda kullanıldı. Üretim hatlarındaki robotlar, görüntü işleme yoluyla “makine görüşü”nü doğru bir şekilde tanımak için kullandılar. Bireysel merdiven basamaklarını kırılgan bir halde kullanın ve işleyin. Ayrıca öteki bir adımda, çeşitli ahşap yüzeylerde düz metin olarak makine tarafından uygulanıyor.

Maçka Acil Kurye

Maçka acil kurye tek kaynak tedarikçisi olmaya devam ediyoruz. Manuel veri eşleştirme imkanı da sağlıyoruz. Ayrıca lazer yazılar, üretim ve denetim için otomatik olarak okundu. Statik robotlar yerinde görüntü işlemeyi kullanırken, teknoloji aynı zamanda yeni bir mobilite yolu da sağladı: yapınak binalarındaki sürücüsüz araçlar kullanılıyor. Yani artık insanların erişemeyeceği alanlarda (örneğin nükleer santraller) araç-gereç taşımaya başladı.

Türkiye’de çağdaş kamera teknolojisini içeren özellikle başarılı bir projemiz, posta Servisi’nin özel kamerayla donatılmasıydı. Bu yenilikçi çözüm, bir çalışan onlarla birlikte kamera algılama alanından geçer geçmez paketleri otomatik olarak okuyabiliyordu. Kameralar müşterinin veritabanıyla iletişim kurabiliyor. Ayrıca, manuel sıralama için her bir paketin sıralama hedefini veren hoparlörleri de vardı. Daha sonrasında sistemi, şu anda yan kurumu oldu.

Bir şeyin nakliyesi için dünya genelinde kullandık. Lojistik hizmet sağlayıcısı, büyük mektuplardan nakliye paletlerine kadar tüm yükleri ölçebilen ve tanımlayabilen bir sağlayıcı arıyordu. Üretilen veriler ve görüntüler arşivlendi. Müşteri bu verilere her yerden erişebiliyor ve kullanabiliyor. İhaleyi kazanmış ve sistemlerimizi dünya çapında teslim edebildik. Bu çözümü küresel olarak 56 ilde kullanıma sunduk, büyümemizi güçlü bir şekilde destekledik.

Maçka Hızlı Kurye

Maçka hızlı kurye ile ülke genelinde hizmet ve yardım hattı teklifimizi önemli ölçüde genişlettik. Bu, tüm ekip için inanılmaz bir motivasyon ve geçmiş yıllardaki sıkı çalışmanın ödülüydü. İleriye dönük küresel arşivleme talep görüyor. Gelecekte, gönderilerinin ve mallarının alınmasını otomatik hale getirmek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bununla birlikte, dijital veri yönetimi ve tüm tedarik zinciri de deneyeceğiz.

Tüm bu süreçlerinin bağlanabilirliği için akıllı çözümler sunuyoruz. Lojistik endüstrisi, uluslararası ağa bağlı pazarların şiddetli rekabeti ile giderek daha fazla karakterize edildiğinden, bu daha da önemlidir. Bundan dolayı büyük lojistik hizmet sağlayıcıları, tedarik zincirlerini aşamalı olarak standartlaştırmaktadır. Buna göre, küresel ağ merkezi bir öneme sahiptir. Ancak gerekli veriler her süre içinde açık ve genel olarak ta tam olarak şeffaf değildir.

Moto kurye ile tüm lokasyonların sistemlerini birbirine bağlamak gerekiyor. Ve kodlar, düz metin, ağırlık, hacim, tehlikeli madde etiketleri ve görüntü bilgileri benzer biçimde kaydedilen tüm verileri arşivlemek gerekiyor. Bu, yalnızca sistemler arası ve konumlar arası istatistiklerin yanı sıra süreç analizleri ve optimizasyonları sağlamakla kalmaz. Yani bununla beraber ülke ve özellikle İstanbul Beşiktaş ilçesindeki çapında gönderi takibini de sağlar.

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş kurye zaman gelişen geri alınamaz durum eylemlerin en başında geliyor. Yanı bununla birlikte müşterilerle beraber ayıklama alanındaki gelişimi büyük adımlarla sürdürüyoruz. Boyutlandırma, tartma, tarama sistemi gibi otomatik tanımlama çözümleriyle, iletim sağlanıyor. Özellikle e tedarik zincirinin dijitalleşmesi için eksiksiz veriler kullanılıyor. Lojistik alanındaki kullanım endüstrisinin günümüz gereksinimleri için temel sağlıyoruz.

Beşiktaş kurye aynı gün teslimat ve gerçek sevkiyat takip edeni zaman. Görüntü işleme alanında inovasyonun itici güçlerinden önemli biri olmuştur. Özellikle çağıl teknolojisi bugün firmamızla ilişkilendirilmiştir. Bu aynı zamanda trafik denetimünde de temelden devrim başlattı. Fakat en baştan başlamış olalım. Bu projeler sırasında, genellikle görüntü yakalamalara ve bu tarz şeylerin otomatik değerlendirmelerine, doğrusu görüntülerden birisi oldu.

Nişantaşı Kurye

Nişantaşı kurye işlemlerin zamanında alınıp, çıkarılmasına ve ardından bu bilgilerden kararlar ve başka eylemler türetilmesine odaklanıldı. Sonuç olarak, robotik yakalayıcılar denetim edilebiliyor. Yani kalite görevleri otomatikman kararlaştırılabiliyor. Veya etiket okumalarından üretim adımları belirlenebiliyor. Bu nesnel veri değerlendirmeleri, müşterilerin görevlerini ve iş süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlıyordu. Tüm bu gelişmeler büyüyerek devam etti.

Nişantaşı kurye trafik teknolojisinin evriminin yolunu açtı. Özellikle makine karakter taramasından, plaka okuma yeniliği ortaya çıktı. Trafik teknolojisine yönelmek trafik kontrol çağı, ıslak film tarayıcıların geliştirilmesi ve pazarlanmasıyla başladı. Sektörün dışından bir özel şirket olarak, birkaç yerleşik oyuncunun hakim olduğu bir pazarla karşılaştık. Yani bununla birlikte yalnızca birkaç yeniliğin olduğu bir pazar oldu. Kullandığımız bir fırsat penceresi.

Şişli Kurye

Şişli kurye bir film tarayıcıyı kullanıma sunarak, karakter taramayı kullanarak görüntülerdeki araç plakalarını otomatik olarak okuyabildik. Eğlenceli tarafı işlemlerin ismi buradan gelmektedir. Taşıma uygulama alanından ve görüntü taramadan kaynaklanmıştır. 1995 senesinde beri ıslak filmin dijitalleştirilmesi için işlemleri tanıttı. Bunun için negatif film ruloları hala tarayıcılara sıkıştırılıyor. Görüntüler, plaka ismi numarasını ve filmden oluşuyor.

Şişli kurye diğer verileri okumak için bir çizgi tarama kamerasından geçiyor. Kırılgan bir mekanizma tarafından yönlendiriliyor. Bu, dijitalleşmeye doğru atılan ilk adımdı. Artık araç plakaları bir kamera sistemi ile alınıyor. Ve ilgili veriler otomatik olarak analiz edilebilecektir. Sonuç yaklaşık 10 kat zaman tasarrufu oldu. Çünkü o noktaya kadar, plaka numaralarını ve ölçüm verilerini çıkarmak için hız ihlaline ilişkin tüm fotoğrafların manuel olarak olmuştur.

Bir cevap yazın