Moto Kurye | motokurye | Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye

Merter motorlu kurye fiyatları uygun mudur? Evet çok uygun ve ucuzdur. En ekonomik fiyatlara en hızlı hizmeti veriyoruz. Burada taşımacılık için motosiklet ile paket  kullanılması gereken hallerde gidiyoruz. Standart motosikletli taşımacılık fiyatları daha ucuzdur.

Ama kargo fiyatlarına na kıyasla bir miktar daha yüksektir. Bu ücret farklılığının oluşmasının temel nedeni hızlı taşımanın yol açtığı maliyetler. Hızlı bir işi acilen düzenleniyor olması halinde gönderiniz gider. Yani aynı saat içinde buradan dilediğiniz noktaya gidebilir.

Merter bölgesi nerededir, nasıl gidilir? Merter bölgesi İstanbul Avrupa yakasında bulunuyor. Bir tarafı Güngören ilçesine, bir tarafı da Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Normal çevre yolu üzerinden Topkapı sapağını geçtikten sonra sağ tarafta Merter sapağı vardır.

Merter kurye zaten buradan başlayarak Tozkoparan setine kadar gider. Beylikdüzü, Avcılar tarafından gelen otobüsler, metrobüs ve bir çok minibüs hattı buradan geçer. Bölge genel olarak tekstil firmaları ile kaplıdır. Fatih caddesi büyük kalabalık cadde ve yoğundur.

Merter moto kurye ile işi daha da çok kolaylık.  Buraya da hizmetimizi getirdiğimiz için mutluyuz. Bu bölge biraz ara kesimde kaldığı için biraz zor bir yerde kalmakta. Bu bölgenin en ünlü ve bilinen semti Tozkoparan semtidir. Artık buralara da geldik.

Güngören içinde güzel ve tatlı bir bölgedir burası. Burada güzel huzurlu günlere sorumluluğumuzu bilerek devam ediyoruz. Biliyoruz ki her şeyden önce insan sağlığı bizim için önemlidir. Tekstil ile gelişen Merter bölgesi neden geriye gidiyor. Çünkü pandemi vurdu. 

  • Merter kurye fiyatları ile güzel huzurlu günlere
  • Merter moto kurye sistemi sağlam çalışır
  • Motorlu kurye Merter fiyatları ekonomiktir

Merter motorlu kurye fiyatları özellikle tekstil piyasasında

Merter moto kurye özellikle tekstil piyasasında hizmet veriyor. Bir başka nokta ise motosiklet ile taşımacılığın, müşterilerin beklentileri ve firma politikaları gereğince hassas oluyoruz. Burada özel olarak hassas ve güvenli bir taşıma sağlıyoruz.

Merter kurye güvenli ve hızlı gerçekleştirilmesi için yerine getirilmesi gereken pek çok sorumluluk bulunmaktadır. Varış noktasına İstanbul içi ilçeler dahildir. Burada çalışan kurye bulunması ve gün içerisinde yakın saatlerde teslimat sağlanmasıdır.

Tekstil olarak gelişen Merter bölgesine neden geriye gidiyor?  Çünkü bir çok kriz oluyor. Burası da bir çok krizden çıkmayı başardı. Ama çıkan doviz ve enflasyon nedeni ile bu piyasa çökmeye başladı. Güngören ilçesinin çalışmamızdaki yeri aslında çok önem arz etmiyor.

Böyle olması bizi buralarda çalışmaya alıkoymamıştır. Topkapı ana cadde üzerinde yeşil kundura aşağı kesiminde bir çok yeni siteler yapıldı. Burada hizmetlerimiz dağıtım servisine ve paket, kargo, gönderi ve her türlü kurye hizmetine başlamıştır.

Kimseyi üzmeden ve sıkmadan çalışıyor. Erinen insanın çocuğu olmaz diye bir ata sözü vardı. Bizde buralarda gece gündüz erinmeden çalışıyoruz. Bu işi seviyoruz. Torunlarımıza daha güzel bir örnek olalım. Aslında bakarken zamanın gelişimini planlıyor. 

Güngören kurye günümüzde ise hala zaman meydan okuyan yapı ayakta durmaktadır. Baktığımız zaman açıkken aşağıya inerken sağ şeritte motorların küçük bir geçebileceği bir alan var. Buradan geçebiliyoruz. İşte o zamandaki kıt imkana rağmen sağlamlaştı.

Merter moto kurye fiyatları servisimiz devam ediyor

Merter kurye her firmaya her keseye uygun sistemimiz vardır. Ancak gende sanayi, oto sanayi yerleri de yok. Hemen çevre yolu üzerinde. Bizler ata ve geçmişteki  dedelerimizden örnek ve ders alarak önümüze bakıyoruz. Ayrıca temiz ve düzenli çalışıyoruz.

Bahçelievler kurye değerli arkadaşlar buralardan geçerken biraz daha önce ve tarihi tefekkür edebileceğiniz geçmişe önem vermiş olursunuz. Her zaman uyanık olur çünkü bir insan aynı yerden iki defa ısırılmaz.  Çalışması ile bir sat içinde teslimat yapıyoruz.

Birde bu semti son yılların en gözde yeri haline geldi. Yüksek oranda burası ikamet edinilen yani yaşanılan yer olarak bilinir. Kısaca burada daha çok oturan, yaşayan insanlar mevcut. Bizler de burada yaşayanlara hala gerçekten çok şaşıyoruz. Çünkü çok karışıktır.

Saygılı ve acil olarak çalışıyoruz. Geçmişi olmadan örnek almayanlar asla asla geleceğe taşıyamazlar. Kendilerini bir şeyler sanan insan grupları, bunların sonu da aynı olacaktır Allah izni ile İnşallah. Merter, Tozkoparan ve servis bölgeleri ful time olarak çalışmaktadır.

Buradaki servisimiz çok özeldir. Bunun nedeni kendilerini üstün ve yönetici grup görmeleridir. Şimdilerde de var insanlara hükmetmeye çalışan bir çok azgınlaşmış sapık insanlar var. İşte biz böylelerine karşıyız. Genel her yerde çalışıyoruz ama iş sahası olarak azdır. 

Motorlu kurye yakaladığı şansları çok iyi kullanarak potansiyelini yükseltiyor. Müşteriler bizi aradıkları zaman bizler onlara çok daha iyi servis sağlayınca bizi daha hiç bir zaman asla bırakmıyorlar. Ancak burada tekstil dışında inşaat sektörü daha fazla gelişti.

Merter moto kurye hizmetleri fiyatları indirimlidir

Merter kurye ile her firmaya çok daha özel hizmet sunuyoruz. Burada özellikle bu bölgede bulunan firmalara karşı acil ile ihtiyaç servisi vardır. Firmamız evlere hizmeti devam ediyor. Bu çevre içinde özellikle acil ve çok çabuk olan bu hizmete başladık.

Gece özel işleriniz için ve hizmet servisi sürüyor. Hazır bulunuyoruz çünkü biz insanlara destek olarak üzerimizdeki yükü hafifletiyoruz. Servisi  bütün insanlığa her yardımı seviyoruz. Ayağınızın altındaki tozu bile alıyor. Fakat tabi ki siz farkında bile olmadan.

Bu çevre ve bölgesindeki çalışmalarımız genelde, Keresteciler sitesi ve Merter Fatih Caddesi ve Savaş Caddesi üzerinde gerçekleşmektedir. Bu yüksek binalar ve plazalar bize eski medeniyetleri hatırlatıyor. Bu semtimiz ilerleyen yıllarda gözde mekanları arasına girebilir. 

Allah izni ile güçlüyüz buralarda. Ama biz ölmeyiz hesabından düşüncelerle yaşamaya devam eden kibir ve gururla yaşayanlar çok var.Yani bizden daha güçlüsü yok diye düşünen parazit gibi bu aciz insanlar çok. İster bizimle çalışın ister çalışmayın tam desteğimiz var.

Dünyada bir çok insan Allah bir ol demesiyle tarihin sayfalarında yerini alarak hemen helak olmuşlardır. Özellikle bu virüs yüzünden çok insan öldü. Artık neyin ne olacağını nasıl davranılacağını, nasıl motosiklet sürmesini, çalışmayı hepsini tecrübelerimizle öğrendik. 

Fakat şunu da iyi bilin ki tecrübenin harman olduğu bir firma ile yeni genç bir firma arasında fiyat farkından dolayı tercih yapmayın. aşka bir çok çok ucuz fiyatlı firmalar var. Maliyeti bile kurtarmaz. İşte onlar biraz daha ucuz fakat onlara sakın gitmeyin.

Merter hızlı motorlu kurye sistemleri ne kadar acil gider?

Çok acil olarak gider. 45 dakika içinde gider. Yani iyice yoğrulduk ve piştik, yani bu işte biz tamamen öğrendik ve olduk. Ama yinede siz bilirsiniz. Hayırlısı ne ise o olsun. Hayırlı işler diliyorum. Yolumuz kapalı olsa da bizim elemanlarımız kapalı yolları dahi açarak gidiyor. 

Moto kurye Merter ile bu bölge artık trafik olarak sıkışık olmayacak. Çünkü bizim için sıkışık trafik diye bir şey yoktur Allah izni ile. Bir çok ilçe içinde en geride kalan birinci yani sondan birinci. Burada yapmamız gerekiyor tek şey belediye ile ilgili bir çok çalışmaların değişmesidir. 

Merter kurye olarak özellikle hizmet verdiğimiz alanlar Güngören, Tozkoparan, Bahçelievler taraflarında 7/24 servisi sürüyor. Bizler istediğiniz zaman yollayacağınız eşya ve paketleri istediğiniz zaman ve süre içinde yerlerine motosikletler ile yolluyoruz. 

Güngören ilçesinde özellikle Merter, Tozkoparan, Davutpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Bahçelievler tarafında hizmet veriyoruz. Böylece daha geniş bir alana servis sağlamak için çalışıyoruz. Özellikle tekstil firmalarına hizmet veriyoruz.

Ben şahsım olarak önceleri şunu söyleyeyim ki bu Güngören ilçesine her gittiğim zaman sinir oluyordum. Çabuk ve çok seri çalışıyor. Çünkü mahalleleri çok karışık ve  çok ters yerlerdedir. Hele E-5 üzerinden sahil tarafına inmek ölümdür. Bir de sokak isimler rakamla yaptıkları için fena karışıktır. 

Merter motorlu kurye son zamanlarda biraz daha uygun olma konusunda indirim sağlamıştır. Bölge biraz karışık bir yapıya sahiptir. Giriş ve çıkışlar biraz ters gözükmektedir. Fakat burasının girişi diğer taraftan Bakırköy tarafındandır. 

İstanbul Moto Kurye
İstanbul Merter Motorlu Kurye

“Merter Motorlu Kurye” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Merter Kurye | 0212 694 16 29

Bir cevap yazın