Moto Kurye | motokurye | Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye

Merter motorlu kurye fiyatları uygun mudur? Evet çok uygun ve ucuzdur. En ekonomik uygun fiyatlara en hızlı hizmeti veriyoruz. Burada taşımacılık için motosiklet ile paket  kullanılması gereken hallerde gidiyoruz. Standart motosikletli taşımacılık fiyatları daha ucuzdur. Ama kargo fiyatlarına na kıyasla bir miktar daha yüksektir. Bu ücret farklılığının oluşmasının temel nedeni hızlı taşımanın yol açtığı maliyetler. Yani aynı saat içinde buradan dilediğiniz noktaya gidebilir.

Merter bölgesi nerededir, nasıl gidilir? Merter bölgesi İstanbul Avrupa yakasında bulunuyor. Bir tarafı Güngören ilçesine, bir tarafı da Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Normal çevre yolu üzerinden Topkapı sapağını geçtikten sonra sağ tarafta Merter sapağı vardır. Merter kurye zaten buradan başlayarak Tozkoparan setine kadar gider. Beylikdüzü, Avcılar tarafından gelen otobüsler, yolda metrobüs ve bir çok minibüs hattı buradan geçer. Genel olarak merkezi sayılır.

Merter moto kurye ile işi daha da çok kolaylık. Buraya da bu güzel hizmetimizi getirdiğimiz için mutluyuz. Bu bölge biraz ara kesimde kaldığı için biraz zor bir yerde kalmakta. Bu bölgenin en ünlü ve bilinen semti Tozkoparan semtidir. Artık buralara da geldik. Güngören içinde güzel ve tatlı bir bölgedir burası. Burada güzel huzurlu günlere sorumluluğumuzu bilerek devam ediyoruz. Biliyoruz ki her şeyden önce insan sağlığı bizim için önemlidir. Tekstil ile gelişen Merter bölgesidir.

Merter Kurye Farkı

 • Merter kurye fiyatları en uygun daha indirimli tarife
 • En modern ve en teknolojik çalışma sistemi ile çalışırız
 • Merter moto kurye sistemi sağlam ve dürüst çalışır
 • Motorlu kurye Merter fiyatları her zaman ekonomiktir
 • Özellikle tekstil piyasasında daha çok hizmet veriyor
 • Çok güvenli ve sağlam bir taşıma ile hizmet sağlıyoruz
 • İstanbul artık her yerine en kısa zaman içinde gidiyoruz

Merter Kurye

Bir başka nokta ise motosiklet ile taşımacılığın, müşterilerin beklentileri ve firma politikaları gereğince hassas oluyoruz. Merter kurye güvenli ve hızlı gerçekleştirilmesi için yerine getirilmesi gereken pek çok sorumluluk bulunmaktadır. Varış noktasına İstanbul içi ilçeler dahildir. Burada çalışan kurye bulunması ve gün içerisinde yakın saatlerde teslimat sağlanmasıdır. Hızlı bir işi acilen düzenleniyor olması halinde yollanan gönderiniz gider. Yani geç kalmadan dolaşmadan gider.

Tekstil olarak gelişen Merter bölgesine neden geriye gidiyor?  Çünkü bir çok kriz oluyor. Burası da bir çok krizden çıkmayı başardı. Ama çıkan doviz ve enflasyon nedeni ile bu piyasa çökmeye başladı. Güngören ilçesinin çalışmamızdaki yeri aslında çok önem arz etmiyor. Böyle olması bizi buralarda çalışmaya alıkoymamıştır. Topkapı ana cadde üzerinde yeşil kunduravar. Bölge genel olarak tekstil firmaları ile kaplıdır. Fatih caddesi büyük kalabalık cadde ve yoğundur.

Birde aşağı kesiminde bir çok yeni siteler yapıldı. Burada hizmetlerimiz dağıtım servisine ve paket, kargo, gönderi ve her türlü kurye hizmetine başlamıştır. Kimseyi üzmeden ve sıkmadan çalışıyor. Erinen insanın çocuğu olmaz diye bir ata sözü vardı. Bizde buralarda gece gündüz erinmeden çalışıyoruz. Bu işi seviyoruz. Torunlarımıza daha güzel bir örnek olalım. Aslında bakarken zamanın gelişimini planlıyor. Çünkü pandemi vurdu. Burada özel olarak hassas ve çok dikkatli oluyoruz.. 

Merter Moto Kurye

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve öalzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler

Merter Motor Kurye

Güngören kurye günümüzde ise hala zaman meydan okuyan bu semtimiz ayakta durmaktadır. Baktığımız zaman açıkken aşağıya inerken sağ şeritte motorların küçük bir geçebileceği bir alan var. Buradan geçebiliyoruz. İşte o zamandaki kıt imkana rağmen sağlamlaştı. Merter moto kurye her firmaya her keseye uygun sistemimiz vardır. Ancak gende sanayi, oto sanayi yerleri de yok. Birde bu semtimiz zaman içinde ve özellikle son yılların en gözde yeri haline geldi.

Hemen çevre yolu üzerinde. Bizler ata ve geçmişteki  dedelerimizden örnek ve ders alarak önümüze bakıyoruz. Ayrıca temiz ve düzenli çalışıyoruz. Bahçelievler kurye değerli arkadaşlar buralardan geçerken biraz daha önce ve tarihi tefekkür edebileceğiniz geçmişe önem vermiş olursunuz. Her zaman uyanık olur çünkü bir insan aynı yerden iki defa ısırılmaz. Çalışması ile bir sat içinde teslimat yapıyoruz. Yüksek oranda burası ikamet edinilen yani yaşanılan yer olarak bilinir.

Kısaca burada daha çok oturan, yaşayan insanlar mevcut. Bizler de burada yaşayanlara hala gerçekten çok şaşıyoruz. Çünkü çok karışıktır. Saygılı ve acil olarak çalışıyoruz. Geçmişi olmadan örnek almayanlar asla asla geleceğe taşıyamazlar. Kendilerini bir şeyler sanan insan grupları, bunların sonu da aynı olacaktır Allah izni ile İnşallah. Merter, Tozkoparan ve servis bölgeleri ful time olarak çalışmaktadır. Buradaki servisimiz çok düzenli, kaliteli ve çok özeldir.

Merter Kurye Faydası

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma

Merter Motorlu Kurye

Merter motorlu kurye yakaladığı şansları çok iyi kullanarak her gün potansiyelini yükseltiyor. Müşteriler bizi aradıkları zaman bizler onlara çok daha iyi servis sağlayınca bizi daha hiç bir zaman asla bırakmıyorlar. Ancak burada tekstil dışında inşaat sektörü daha fazla gelişti.unun nedeni kendilerini üstün ve yönetici grup görmeleridir. Şimdilerde de var insanlara hükmetmeye çalışan bir çok azgınlaşmış sapık insanlar var. İşte biz böylelerine karşıyız.

Genel her yerde çalışıyoruz ama iş sahası olarak azdır. Bahçelievler kurye ile her firmaya çok daha özel hizmet sunuyoruz. Burada özellikle bu bölgede bulunan firmalara karşı acil ile ihtiyaç servisi vardır. Firmamız evlere hizmeti devam ediyor. Bu çevre içinde özellikle acil ve çok çabuk olan bu hizmete başladık. Gece özel işleriniz için ve hizmet servisi sürüyor. Hazır bulunuyoruz çünkü biz insanlara destek olarak üzerimizdeki yükü hafifletiyoruz. Servisi bütün insanlığa her yardımı seviyoruz.

Merter acil kurye ayağınızın altındaki tozu bile alıyor. Fakat tabi ki siz farkında bile olmadan. Bu çevre ve bölgedeki çalışmalarımız genelde, Keresteciler sitesi ve Merter Fatih Caddesi ve Savaş Caddesi üzerinde daha hemen hemen gerçekleşmektedir. Bu yüksek binalar ve plazalar bize eski medeniyetleri hatırlatıyor. Bu semtimiz ilerleyen yıllarda gözde mekanları arasına girebilir.  Allah izni ile çalışma olarak biraz daha güçlüyüz buralarda. İster bizimle çalışın ister çalışmayın tam desteğimiz var.

Merter Acil Kurye

 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada abone üye olmadan bizimle çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakikada çok hızlı vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası acil güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, ucuz teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Merter Hızlı Kurye

Merter hızlı kurye Dünyada bir çok insan Allah bir ol demesiyle tarihin sayfalarında yerini alarak hemen helak olmuşlardır. Özellikle bu virüs yüzünden çok insan öldü. Artık neyin ne olacağını nasıl kişilere davranılacağını, nasıl motosiklet sürmesini, çalışmayı hepsini tecrübelerimizle öğrendik.  Fakat şunu da iyi bilin ki tecrübenin harman olduğu bir firma ile yeni genç bir firma arasında fiyat farkından dolayı tercih yapmayın. aşka bir çok çok ucuz fiyatlı firmalar var.

Maliyeti bile kurtarmaz. İşte onlar biraz daha ucuz fakat onlara sakın gitmeyin. Çok acil olarak gider. 45 dakika içinde gider. Yani iyice yoğrulduk ve piştik, yani bu işte biz tamamen öğrendik ve olduk. Ama yinede siz bilirsiniz. Hayırlısı ne ise o olsun. Hayırlı işler diliyorum. Yolumuz kapalı olsa da bizim elemanlarımız kapalı yolları dahi açarak gidiyor.  Moto kurye Merter ile bu bölge artık trafik olarak sıkışık olmayacak. Çünkü bizim için sıkışık trafik diye bir şey yoktur.

Allah izni ile. Bir çok ilçe içinde en geride kalan birinci yani sondan birinci. Burada yapmamız gerekiyor tek şey belediye ile ilgili bir çok çalışmaların değişmesidir. Merter motorlu kurye olarak özellikle hizmet verdiğimiz alanlar Güngören, Tozkoparan, Bahçelievler taraflarında 7/24 servisi sürüyor. Bizler istediğiniz zaman yollayacağınız eşya ve paketleri istediğiniz zaman ve süre içinde yerlerine motosikletler ile yolluyoruz. Özellikle tekstil firmalarına hizmet veriyoruz. 

Merter Vip Motorlu Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.

Merter Ekspres Kurye

Güngören ilçesinde özellikle Merter, Tozkoparan, Davutpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Bahçelievler tarafında hizmet veriyoruz. Böylece daha geniş bir alana servis sağlamak için çalışıyoruz. Ben şahsım olarak önceleri şunu söyleyeyim bu Güngören ilçesine her gittiğim zaman sinir oluyordum. Çünkü mahalleleri çok karışık ve  çok ters yerlerdedir. Hele E-5 üzerinden sahil tarafına inmek ölümdür. Bir de sokak isimler rakamla yaptıkları için fena karışıktır. 

Merter motorlu kurye son zamanlarda biraz daha uygun olma konusunda indirim sağlamıştır. Bölge biraz karışık bir yapıya sahiptir. Giriş ve çıkışlar biraz ters gözükmektedir. Fakat burasının girişi diğer taraftan Bakırköy tarafındandırMerter kurye alanında hizmet sunan firmamız zaman tasarrufu sağlamış olduğu için tercih ediliyor. Firmamız paketleri kısa bir süre içinde adrese teslim ediyor. Bu sayede zaman aşımını önlüyor. Günümüzde özellikle acil taşınması gerekli olan paketler.

Sizler için motor kurye tercih ediliyor. Motor kurye sayesinde paketler çok daha kısa bir süre içinde adrese ulaştırılmış oluyor. Motor kuryelerle değişik birçok eşya taşınabiliyor. Evrak, belge, dosya, kimlik ve pasaport gibi özel eşyalar taşınabiliyor. Çiçek, pasta, elektronik cihaz gibi farklı kategorilere ait pek çok eşya taşınabiliyor. Eşyaların motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Taşıma durumundaki eşyalar hem firmamızdan gönderilebiliyorsunuz.

Merter Kurye Süreleri

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Merter Kurye Zaman

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş
İstanbul Merter Motorlu Kurye

“Merter Motorlu Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Merter Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Merter Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın