İçeriğe geç
Moto Kurye | Sağmacılar Kurye

Sağmacılar Kurye

Sağmacılar kurye alıcı ihtiyaçlarının sürekli büyüdüğü günümüzde operasyon bilgileri artık yeterli değil. Harikulade bir alıcı deneyimi programının temelini oluşturmak için markaların öncelikle muhtelif kaynaklardan bilgi toplaması ve alıcılarını kumpaslı olarak dinlemesi gerekiyor. Yapay akıl, operasyonsel bilgilerden marka ile ticari etkileşimlerin geçmişi, tavırsal bilgilerden marka veya öteki markalarla öteki etkileşimler, araştırma bilgilerinden profiller, görüşler, ifade edilen veya ima edilen arzular ve araştırma bilgilerinden bireysel veya grup tavır modellerini bilerek çalışıyor. Bazı harcayıcıların çevrimiçi veya sosyal varlığından sosyal paylaşımlar sağlıyor.

Özellikle analizler, alıcı hizmetleri mesajları bile geliyor. Tüm bu kaynaklardan elde edilen bilgilerin birleştirilmesi hipoteze dayalı modellerin doğruluğunu artırıyor. Genel bir kural olarak, ne kadar zengin alıcı içgörülerine sahip olursanız hipoteze dayalı modelin potansiyeli de o kadar iyi olur. Sonuçları varsayım etmek ve eylem önermek için yapay zekânın değişik bilgilerle nasıl kullanılabileceği altta açıklanmıştır. Niceliksel bilgiler, ürünlerin fiyatlandırılmasını ve paketlenmesini yönlendirmek için kullanılabiliyor. Misalin yıl boyunca ürününüzden ne kadar satın aldığını, değişik kategorilerde ne kadar para tükettiğini biliyorsunuz. Hipoteze dayalı analitiği kullanıyor.

Artık gelecek yıl ne satın alacağını varsayım edebiliyor. Ancak onun için daha iyi öneriler paketleyebilirsiniz. Ancak bir palto aldığını biliyor. Ona bir sonbahar gardırop kutuyu önerebilirsiniz. Zaman serisi bilgileri, alıcıyle etkileşimlerin zamanlamasını optimize etmek için kullanılabiliyor. Misalin bilgiler size alışverişini yaptığını gösteriyor. Bu sebeple ona öneri sunmanın en iyi zamanı sonu olabiliyor. Başka bir misalde fiyat çoğalışlarından şikayetçi olduğunu biliyor. Dolayısıyla, belirli bir noktada yinelenen bir hizmet için fiyat çoğalışı yaşarsanız, bir öneri veya alıcı hizmeti ile erişmenin bütün zamanı olduğunu biliyor. Kategorik bilgiler alıcı profilleri ve seçimleri veriyor.

Sağmacılar Kurye Hizmetleri

Sağmacılar kurye marka bağlantıyı için geniş alıcı segmentasyonundan mikro alıcıye kadar segmentasyon oluşturmak için kullanılabiliyor. Yapay akıl, alıcıları profillerine yaş, cinsiyet, kazanç gibi ve ifade ettikleri seçimlere göre mikro hedeflemenize imkân tanır. Misalin, yapay akıl varsayım modellerini kullanarak tatillerde sörf yapmak yerine tüplü dalışı seçim ettiğini biliyor. Yani artık bir sonraki tatil sezonundan evvel özellikle yeni tüplü dalış ekipmanıyla hedefleyebiliyor. Bunun gibi hipoteze dayalı inceleme teknolojilerini kullanan bireyselleştirilmiş ürün seçme yazılımı, harcayıcının gelecekteki tavrını belirliyor. Ardından tüm listelediğiniz her şeyden sorumlu olabiliyor.

Özellikle bir sonraki satın alma olasılığı en yüksek olana göre ve en yüksek olasılık sırasına göre sıralar. Başka bir deyişle en çok sevdiği şeyleri alıyor. Bazı bireyler yükseliyor. Geri dönüş oranı, geri yolladığı şeyler neredeyse tamamen ortadan kalkıyor. Bu tüm seçeneklerini anlaşılmaz bir oranda, etrafında daha iyi bir biçimde gerçekleştiriyor. Alıcılarınızı kavramak için niceliksel, zamana duyarlı ve kategorik bilgileri birleştirip hipoteze dayalı modeller kullandığınızda ortaya çıkan model, parçalarının toplamından daha güçlü olacaktır. Hakkında bir yazı okumak alakanızı çekebiliyor. Mevcut analitiklerin değişik cinsleri olabiliyor. Alıcı deneyimi her zaman sağlanıyor.

Tüm yolculuk haritalarına yapay akıl uygular. Yeni nesil sistemlerinin merkezinde çağdaş yapay akıl, saygıdeğer öncüllerine göre çok daha karışık iş akışları oluşturuyor. Yapay zekayı alıcı yolculuğu haritalarına uygulamak, alıcılarınız için bir sonraki en iyi deneyimi varsayım etmenize ve tertip etmenize imkân tanıyor. Misal son birkaç aydır cep telefonu bilgi kullanım limitini aştığını biliyor. Alıcı hizmetleri merkeziniz, faturasıyla alakalı şikayette bulunmak için destek çağrısı yapmadan evvel bile aylık bilgi tahsisatında bir çoğalış öneri edebiliyor. Bir alıcının deneyimindeki başarısızlık noktalarını varsayım etmek, alıcıyi deneyimlerinde daha mutlu bir yola yönleniyor.

Sağmacılar Moto Kurye

Sağmacılar kurye pazarlama veya iş süreci otomasyonunu tetikleyebiliyor. Misal bir çift bot aradığını varsayım edebiliyor. Ancak buna bi ilave ediliyor. Bu arz sebebiyle stoklarınızın tükendiğini de biliyor. Tüm olumsuz deneyimini, sitenizde aramaya başlamadan evvel onu seçenek bir öneriye yönlendirerek önleyebilirsiniz. Makine öğrenimi modellerinin statik olması gerekmez. Alıcı deneyimine entegre edilmiş A/B testleri veya kısa anketler gibi alıcı yolculuğu boyunca ek temas noktaları aracılığıyla sürekli olarak gelişebiliyor. Değişen alıcı ihtiyaçlarına ayak uydurmak için çözümlerini kullanıyor. Ancak bu dinç modellerin öğrenmeye devam esiyor.

Özellikle daha iyi sonuçları varsayım etmesine imkân tanıyan lüzumlu vasıtaları sağlıyor. Yapay akıl ayrıca alıcı edinme maliyeti ve kazanç gibi operasyonsel toplam ölçümlerin kombinasyonlarını geliştirmek için de kullanılabiliyor. Aynı zamanda memnuniyet, marka duyarlılığı veya katılım gibi gelecekteki sonuçlar için daha yumuşak ancak güçlü hipotezler de içerebiliyor. İşlerin arttırılması ve kaybın azaltılması gibi pozitif sonuçlara yol açacaktır. Bunları optimize etmek, topladıktan ve bunlara alıcı yolculukları bağlamını verdikten sonra yapay akıl, sisteminizin sonuçları etkileyen eylemler gerçekleştirmesini sağlar. Misal, yolculuğun kayıplara katkıda bulunuyor.

Moto kurye tüm kısımlarını tanımlamayı ele alıyor. Bu öğeleriyle bunu bireysel düzeyde mikro hedefleyebiliyor. Yapay akıl destekli sistemi, yalnızca alıcıyi kaybetme riskiyle karşı karşıya olabilecek alıcıları varsayım etmekle kalmıyor. Ancak aynı zamanda onları alıcı olarak hayatta yakalamanın en iyi yöntemine ait öngörüler sunabiliyor. Bu, işletmedeki doğru birey veya sistemlerin onlarla bağlantıya geçmesi, onların ihtiyaçlarının dinlenmesi ve ihtiyaçlarına uygun bir çözüm bulunmasının bir birleşimi olabiliyor. Günümüz çağında, liderleri, ihtiyaç durumu duyduklarını düşündüğümüz şeylere dayanarak alıcılar için en iyi çözümleri yaratmanın ötesine geçmelidir.

Sağmacılar Acil Kurye

Sağmacılar kurye yerine onlara en iyi değeri ve deneyimi sunmaya odaklanıyor. Bir şirketin bugün başarılı olabilmesi için, alıcıların daha yolculukları boyunca bundan sonra ne yapacaklarını varsayım ederek değeri ve alıcı sağlığını artırması çok ehemmiyetlidir. İhtiyaçlarını kavramak için evvel alıcılarınızı dinlemek ve ardından bu ihtiyaçlara göre hareket etmek için yapay akıl destekli bir sistemi kullanmak, hem alıcılar hem de firmanız için değer gerçekleştirmeyi artıracaktır. Harcayıcılar bireyselleştirmeden memnun kaldı. Pazarlama bütçeleri zorlu bir yılın ardından Kovid evvelsi seviyelere geri dönüyor. Ancak pazarlamacıların bu paraya yatırım yapılıyor.

Özgün biçimi değişti ve daha fazla kaynak dijital öncelikli stratejilere yönlendiriliyor. Misalin, perakendeci kısa süre evvel, fiziksel mağazaların öteki tüm pazarlama ve tanıtım biçimlerini durdurarak artık çevrimiçi pazarlamaya öncelik vereceğini duyurdu. Yöntem değiştikçe, pazarla dijital çabalarını desteklemek için martech taşıtlarına yaptıkları yatırımları genişletmeleri bekleniyor. Daha ufak bütçeler ve daha az kaynağa sahip orta ölçekli firmalar için uygun fiyatlı çözümler bulmak güç olabiliyor. Ve yığınları yeterince kullanılmadığı ve bilgi senkronizasyonunun sıkıntılı olduğu bir civarda, zorluk onlara karşı değil, onların yararına çalışan vasıtaları bulmak olacaktır.

Peki pazarlamacılar makûs bir martech kabarıklığı vakasıyla sonuçlanacak yatırımlarından nasıl kaçınabilirler? Yakın zamanda perakende pazarlama yöneticilerine anket yaptık ve katılımcıların dörtte biltihaptan fazlasının ellerindeki taşıtların yalnızca yarısını kullandığını gördük. Pazarlamacılar iyi niyetle satın alınmış olsalar da sıklıkla tuzağa düşerler. Satın alma sürecini başlatmanın anlamlı görünen yeri, bireysel kullanım gidişatları için sınıfının en iyisi çözümleri belirlemektir. Misalin bülten abonelikleri, promosyon kodları veya alıcı anketleri için sınıfının en iyisi vasıta geliyor Bunlar tek noktalı çözümler veriyoe. Yani tek bir şeyi yapıyorlar ve onu çok iyi yapıyorlar.

Sağmacılar Hızlı Kurye

Sağmacılar kurye bunların değerini zayıflatan şey, yığının geri kalanıyla entegrasyon eksikliğidir. Bunun yarattığı en büyük baş sızılarından kocaman bilgi senkronizasyonudur. Araştırmamız, pazarlamacıların üçte bu kocamanın vasıtalarını senkronize etmek için haftada en az yarım gününü kaybettiğini ortaya çıkardı. Yangını daha da körüklemek için çoğu mühendislik desteği yok ve yönetmeleri için dış kuruluşlara bırakılıyor. Bu da vasıtanın onlara daha da pahalıya mülk olduğu anlamına geliyor. Veya bazı gidişatlarda senkronizasyon yapılamıyor. Ve taşıtlar bir yük haline geliyor ve sonuçta yetersiz kullanılıyor. Ne kadar çok vasıtaya sahip olursanız, farketmiyor.

Özellikle o kadar çok satıcıyı yönetmeniz gerekir ve o kadar çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bilgi siloları ve zayıf entegrasyon, alıcı iç görülerinde boşluklara yol açabiliyor. Hatta alıcılarınıza sağladığınız hizmetlerde boşluklara neden olabiliyor. Karışık bir yığın, e-posta, yerinde sohbet ve ödeme sırasında değişik bir arayüz ve deneyim var. Alıcı deneyiminde tutarsızlığa da yol açabiliyor. Pazarlamacılar, bunun sonucunda yaşamak istedikleri sonuçlar mevzusunda bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Harcayıcılar alakanın bireysel olmasından memnun kalıyor. Pazarlamacıların satıcı kabarıklığından sakınmak istiyorlarsa yatırımlarını usluca yapmaları gerekiyor.

Bu sadece sorunlu noktaları ortadan kaldırmakla alakalı değil. Aynı zamanda pazarlamacıların zamanını hafifleterek yaşatıcı kampanyalar sunar. Ve satın alma maliyetlerini düşürmeye ve kazancı artırmaya odaklanıyor. İş gibi ehemmiyetli işlere harcayabilmelerini sağlamakla alakalı olabiliyor. Pazarlama, süreç başına tek vasıtaya sahip olmak yerine, uğraşıyor. Web sitelerinde birden fazla eylemi gerçekleştiriliyor. Sağlam vasıtalara yatırım yapmalıdır. Misal, e-posta aboneliklerini, sepetten bırakma kampanyalarını inceliyor. Alıcı anketlerini tek bir vasıta setinde güçlendirebilen birleştiriliyor bir çözüm. Pazarlamacılara bu işlevlerin her bu kocaman için bağımsız bir çözüme geliyor.

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa kurye kıyasla daha yüksek operasyonel yararlılık ve daha az silo sunar. Çok işlevli taşıtlar, pazarlamacıların entegrasyon sorununu ve muhtelif satıcılara olan bağımlılıklarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca son alıcıya pak ve meblağlı bir deneyim sunarlar. Yani bu, pazarlamacıların da dikkate alması gereken bir şeydir. Bunun gibi hipoteze dayalı inceleme teknolojilerini kullanan bireyselleştirilmiş ürün seçme yazılımı olabiliyor. Ayrıca harcayıcının gelecekteki tavrını belirliyor. Ardından her bireysel harcayıcının listelediğiniz tüm satın alma olasılığı çoğalıyot. Artık en yüksek olan satın alma meyline göre sıralar. Başka bir deyişle, en çok sevdikleri bireyler.

Enerji her zaman yükseliyor. Paket neredeyse tamamen ortadan kalkıyor. Çok yönlü segmentasyon hakikatleştiriyor. Ancak buradaki sanat, öbürüne seçim etmek değildir. Ancak tecrübeli pazarlamacı, maksimum etkiyi elde etmek için her ikisini de birlikte yürütür. Satıcıları ve teknolojileri kısa listeye alırken aranacak en ehemmiyetli şey esnekliktir. Bunlar, pazarlamacının alıcı hedeflerini destekliyor. Bu, alışılmışın dışında katı çözümlerle zorlayıcı olabiliyor. Şirketin çevresinde oluşturulan esnek ve çok işlevli bir vasıta, çalışıyor. Ama yığının basitleştirecek ve pazarlamacıya zaman, kaynak ve hakimiyeti geri kazandırıyor. Bu, özellikle büyük işletmelerin aksine, devam ediyor.

Kendi şanyesinde çözümler üretecek mühendislik kaynaklarına sahip olmayan şirketleri için faydalıdır. Pazarlamacıları, sektörle alakalı ve uzman bir ortakla esnek olabiliyor. Ancak işlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış vasıtalara erişebiliyor. Artık kabarıklık yok. Bütçelerin toparlanması ve dijital başkalaşımını getiriyor. En yeni fırsatlar sunması sebebiyle paralarını muhtemel alıyor. Daha olan en iyi biçimde yatırmaları ehemmiyetli geliyor. Dijital daha rekabetçi hale geldikçe, sorun hallediliyor. Tüm pazarlamacıların çabalarını ve alıcı deneyimini destekleyecek doğru vasıta setine ihtiyacı olur. Faydalı bir yığın oluşturmak ve uslu bir yatırımı garanti etmek istiyorlarsa, olabiliyor.

Arayın

×