Moto Kurye | Şaşkınbakkal Moto Kurye

Şaşkınbakkal Moto Kurye

Şaşkınbakkal moto kurye hizmeti alarak farklı türdeki birçok gönderini istediğiniz noktaya ulaştırabilirsiniz. Özellikle küçük paketlerde tercih edilen kurye hizmeti, isteğe ve ihtiyaca göre büyük paketler için de hep tercih edilebilir.

Bu sistem ile en fazla gönderilen gönderiler paketler, broşürler, duyurular başta olmak üzere taşınır. Ayrıca insert, davetiyeler, hediyeler, faturalar, banka veya kredi kartları, kart ekstreleri, evraklar, yiyecek ve içecek türleri de taşınır.

Şaşkınbakkal kurye ile özellikle market ürünleri, kozmetik gibi birçok ürün için kurye hizmeti kullanılabilir. Kuryenin en geniş kullanım alanı e-ticaret siteleridir. İnternet üzerinden alacağınız tüm gönderiler ile hızlı şekilde teslim.

Bir çok üründe taşınmaz. Bunların başında yasal olmayan ürünler gelir. Hizmet verilen ülkede satışı veya kullanılması yasak olan gönderiler için kurye kullanılmaz. Bunların dışında nakit para, çek, hisse senedi, altın, mücevher taşınmaz.

Şaşkınbakkal motorlu kurye ile özellikle değerli taş gibi değeri yüksek olan gönderiler için de kurye hizmeti kullanmaz. Aynı zamanda tehlikeli maddeler için de kurye şirketleri hizmet vermezler. Artık faydamız her kese dokunur.

Şaşkınbakkal Kurye

Bunlar oksitleyiciler, patlayıcılar, yanıcı katı ve sıvılar, aşındırıcılar, radyoaktif maddeler olarak sayılır. Bunun yanında ise resmi olsa dahi alınmayacak bir çok ürün daha vardır. Bunlar faturası olmayan ve irsaliyesiz bir çok ürünlerdir.

Şaşkınbakkal kurye hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Kurye hizmeti almadan önce kullanmak istediğiniz kurye şirketini seçerken çok dikkat etmelisiniz. Güvenebileceğiniz bir kurye şirketini seçmeniz sizi rahatlatacaktır.

Aynı zamanda deneyimli kurye personelleri ile kaliteli hizmet veren şirketlerini tercih etmek daha önemli olur. Yani hızlı ve sorunsuz bir teslimat süreci için gereklidir. Kadıköy ilçesi içinde bulunan bu şirketi kurye elemanlarını dikkatle seçer.

Şirketini seçtikten sonra bir diğer dikkat edilmesi gereken şey kuryenin çağrılmasıdır. Alacağınız hizmetin türüne göre hangi teslimat şeklini istediğinizi açıkça belirtmeniz de fayda var. Böylece işleriniz daha düzenli ve sorunsuz ilerler.

Örneğin gece alacağınız kurye hizmeti ile gündüz alacağınız kurye hizmetinin fiyatını sormalısınız. Yani normal ve hızlı fiyat aynı olmayacaktır ve bunun farkında olmanız önemlidir. Çünkü standart çalışma gün içinde teslim olan sistemdir.

Şaşkınbakkal Moto Kurye

Şaşkınbakkal hızlı kurye de yine daha maliyetlidir ancak acil gönderiniz için bu hızlı kuryeleri kullanabileceğiniz bilmeniz gerekir. Kullanacağınız hizmeti Kadıköy gibi geniş ilçe içinde bu kurye şirketlerine belirttikten sonra çalışmaktadır.

Bütün alınan ve verilen bu işlerde  gönderi hazırlık aşamasında başlar. Burada dikkat etmeniz gereken şey paket doğru şekilde ambalajlanmasıdır. Yırtık veya hasar görmüş şekilde paketlediğiniz gönderileriniz, taşıma sırasında hasar görebilir.

Şaşkınbakkal kurye her zaman size destek sağlar. Ayrıca kurye personeli sizden aldığı gönderiyi hangi şekilde aldıysa aynı şekilde teslim etmekle sorumludur. Aksi durumlarda haklarınızın olduğunu bilmeniz ve kurye şirketine haber vermek gerekir. 

Ayrıca bir de sigorta yapılır ve sigortanın karşılamasını talep edilir. Personeline doğru adres ve kişi iletişim bilgilerini vermek de paketinizin doğru yere ulaşması için önemlidir. Bunu özel olarak bu işlemleri telefon ile arayarak yapabilirsiniz.

Kadıköy kurye  gönderme işleminde göndereceğiniz paketin yasal olarak taşınabilir nitelikle olduğundan da emin olmalı. Ayrıca taşınamayacak bazı ürünler vardır. Bunları inceleyerek de gönderiyi gönderilebileceğinden emin olmalısınız.

Şaşkınbakkal Motor Kurye

Kuryeler ile göndereceğiniz gönderinizde teslimat sırasında oluşan herhangi bir değişiklik olur. Fakat bunu yine de kurye şirketine veya kurye personeline acilen  bildirmeniz gerekir. Yoksa yanlış yere giden paket için sorunlar ortaya çıkar.

Kurye hizmetini alacak kişi dışında, kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır. Bunlardan biri şirketinin kurye personelinin gönderiyi teslim alırken doğru paketlenmiş olmasından emin olması ve paketi nasıl aldıysa bunu not edilir.

Gönderinin boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı şekilde teslim etmelidir. Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalı, taşınması yasaklı olan bir ürünü teslim almamaya özen göstermelidir. Artık bundan sonra işlem gerçekleşir.

Şaşkınbakkal kurye şirketleri genel olarak şehir içinde ve aynı gün de teslimat sağlar. İsteğinize bağlı zaman dilimine sipariş vererek dosyanın ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Kurye hizmetleri hızlı bir şekilde verir. Amacımız yararlı işler yapmaktır.

Genellikle küçük boyuttaki paketler taşınır. Kargo şirketleri ise büyük veya küçük birçok eşyayı dünyanın birçok noktasına taşıyabilirler. Çalışan her bu kurye şirketi müşterilerimize güvenilir bir kurye firması olarak yaklaşır. Bu güveni sağlamak zor olur.

Şaşkınbakkal Motorlu Kurye

Müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla idrak etmeye ve anlamaya çalışır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda çözümler üretir. Kadıköy kurye firmamız bütün taşınma ve taşımacılık süreçlerinde olur.

Paket ambalajlamadan depolama işlemine çok itina verilmektedir. Yani depolamadan sigorta senedine kadar her şeyi önceden sizlerle birlikte masaya yatırır. Artık önceden konuştuğumuz doğrultuda sonuca bağlanır.

Yalnız burada aklınıza takılan bütün soruları samimiyetle yanıtlar ve sizlere geçiştirici cevaplar vermez. Tüm sorularınızı aklınızda soru işareti bırakmadan yanıtlar, bu süreçleri sizin de memnuniyetiniz için şeffaf bir şekilde tamamlar.

Şaşkınbakkal kurye ile nakliye yapmadan önce eşyalarınız hakkında detaylı ve derinlemesine bilgi eder. Bu bilgiler doğrultusunda size hizmet sunar. Ayrıca burada karşılıklı anlaşmanın ardından ücret belirlenir ve böylece bu konu da netlik kazanır.

Kadıköy kurye firmamız taşınma ve kuryelik ile ilgili uzun yılların verdiği azim ve kararlılıkla bu zaman gelmiştir. Artık çalışma temposuna hız kesmeden devam etmektedir. Bu yolda yorulmaktan çok bu işte çalışıp sevinç duymayı tercih ediyoruz.

Şaşkınbakkal Acil Moto Kurye

Pek çok müşteriye hizmet sunan firmamız zamanla müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Eşyalarınızın güvenliği için gereken bütün tedbirleri alırız. Artık bundan sonra olacak şey ise güven ve itimat. Bunlar olmaz ise işler sağlıklı şekilde yürümez.

Böylece güven oluşmaya başlar.  Burada sizler için aynı zamanda hasarsız bir taşımacılık için özen gösterir. Kaybolma ihtimaline karşılık anlaşma belgesi düzenleriz ve bunun sonucunda size bir garanti vermiş olur. Her işimizde temiz bir iş çıkartırız

Şaşkınbakkal kurye olarak kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başararak bugün aktif bir biçimde faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmış olduğumuz yenilik ve gelişmelerle sizlerin teveccühünü ve güvenini kazandık. İlk günden beri güven duyulan bir adres olarak emanetlerinizi problemsiz bir biçimde

Motorlu kurye faaliyette olduğu bölgede müşterilerine en kaliteli kurye hizmetlerini ayrıcalıklı ve avantajlı bir biçimde sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu motorlu kurye hizmetlerini en uygun şekilde sunabilmekteyiz. Size sunmuş olduğumuz avantalar;

 • Gece/gündüz hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil ilaç gereksinimi gibi hayati konularda hızlı hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, elektronik eşya gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri

Şaşkınbakkal Acil Kurye

Moto kurye fiyatları farklı seviyelerdedir. Buna rağmen güncel fiyatlarımız, olabilecek en ideal düzeyde tutulmuştur. Fyatı bakımından uygun olan firmamız, teslim hizmetinde de uygun fiyatlara sahiptir. Bilindiği gibi mesafesi fazla olan yerlere gönderilecek kargolar için bir hayli idealdir.

Motosikletli kurye elemanlarımız, çeşitli eğitimlerden geçerek belirlenmektedir. Aynı şey, arabalı kuryelerimiz için de geçerlidir. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz bütün hizmetler uzmanlik ve titizlik çerçevesinde tarafınıza sunulmaktadır. Firmamızın bu hizmet anlayışı ile, en büyük önceliğimizin müşteri beğenisi olduğu bir kez daha görülmektedir.

Firmamız, her çeşit hizmeti sunarak müşterilerini mağdur durumda bırakmamaktadır. Şehirler arası kurye ile arzu ettiğiniz şehire kurye gönderimi yapmanız mümkündür. Maksimum hızda gönderilen kurye teslimatları, sıfır hasarla beraber gönderilmektedir. Kurye piyasasında hasarsız hizmet sunabilmek çok önemlidir.

Kurye de bugüne kadarki İkitelli kurye hizmetlerinde hiçbir hasara sebebiyet vermemiştir. Moto kuryeler sıkça tercih edilir. Bunun yanında arabalı kurye hizmetlerimiz de mevcuttur. İki hizmetimiz de bir hayli güvenli ve hızlı hizmetlerdir. Bundan dolayı firmamızı tercih edecek kişilerin içleri ferah olmalıdır.

Şaşkınbakkal motosikletli kurye elemanlarımız, çeşitli eğitimlerden geçerek belirlenmektedir. İlçeler arası kurye nakliyat süreçlerinde, olumsuz çevresel faktörler haricindeki durumlarda şirketimiz sizlere bilgisi verilmiş olan sürede teslimat sağlamaktadır.

Şaşkınbakkal Hızlı Kurye

Sizler de Kadıköy içinde güvenilir, hızlı ve uzman hizmetler veren bir kurye işletmesinden hizmet almak istiyorsanız, bizimle hemen şimdi iletişime geçin. Firmamız İstanbul’da ikamet edenlerin problem yaşadığı bu duruma klasik kargo dağıtım yöntemini geride bırakıp daha pratik ve avantajlı bir çözüm yolu üretmek amacı ile kurulmuştur.

Kadıköy kurye trafik sıkışıklığında bile ulaşımını kısa sürece tamamlamasının beraberinde trafiğe, ülke ekonomisine ve doğaya da önemli katkılarda bulunur. Hem bizim açımızdan hem de siz kıymetli müşterilerimiz açısından çok büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız İstanbul içi motor kurye hizmetiyle kargolar hızlı ve hasarsız bir biçimde gerekli olan adreslere teslim edilir. Dünyanın başkenti diye de adlandırılan İstanbul gibi bir Mega Kent’te, ulaştırmak arzu ettiğiniz ürünler ne kadar sürede yerine ulaşabilir ki?

Bunun yanında çok acil yerlerine ulaştırılması gerekli olan protokol, senet, yükte hafif, pahada ağır, çok değerli ticari gönderilerin yerlerine ulaştırılması için de Turkish Cargo hizmeti şirketler tarafından sık olarak talep edilmektedir. Firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekli olanler:

 • Firmanın deneyimi
 • Ekip bilgi birikimi
 • Firmanın çalışma saatleri
 • Firmanın sunmuş olduğu fiyat teklifi

Şaşkınbakkal Moto Kurye

Arabaların, birbirlerine bitişik ve çoğunlukla 5 dakikada yalnızca 5 metre gidebildiği, insanların mesai saatlerinde işten çıkıp fakat akşama doğru evlerine ulaşabildiği o yoğun trafiği bilmeyenimiz yoktur herhalde. Kazaları engellemek için kuryelerimizin güvenli sürüş eğitimi almış olmalarına da dikkat ediyoruz.

Moto kurye uygulamalarımızla senelerdir fark yaratıyoruz. Motor kurye hizmetlerimizden faydalanmak için günün her saatinde çağrı merkezimizi arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, randevu oluşturabilir. Bölge ve semtler arası kargo taşımacılığının güvenilir ve hızlı adresi kurye hizmetidir.

E-ticaret ortamında satışını yaptığınız bir ürünü müşterinize ulaştırabiliyor veya aldığınız bir ürünü Sahrayıcedit’in her neresinde olursanız olun adresinize taşıyabiliyoruz. Sevdiklerinize yapacağınız hoş sürprizler için hediyelerinizi taşıyabiliyor, mutluluklarınıza eşlik edebiliyoruz.

İstanbul kurye ihtiyacı olanların en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Fiyatlar bazı unsurlara göre farklılık göstermekte, evvela paketin alınacağı ve teslim edileceği mesafeye göre fiyat belirlenmektedir. Ayrıca kurye cinsine göre de fiyat farkı oluşmaktadır.

Tarafımızca, kargolarınız bizzat kapınızdan uzman elemanlarımızca teslim alınacaktır. Yani kurye hizmeti olarak verimli çalışmamız ile övünürüz. Teslimatı olacak gönderiyi gelip kapınızdan alacak ve hızlı bir şekilde ulaşması gerekli olan yere ulaştıracağız. Firmamız içinde bulunduğu sektörde;

 • Hızlı
 • Kaliteli
 • Güvenilir
 • Uygun fiyatlı
 • Yüksek standartlı

.

Bir cevap yazın