Şehirlerarası Motorlu Kurye | 0555 086 44 10

Şehirlerarası Motorlu Kurye

Şehirlerarası moto kurye en uzun yol motorlu servis

Şehirlerarası motorlu kurye nereye kadar gider, nasıl çalışıyor? 

Şehirlerarası motorlu kurye hizmetimiz hem acil ve hemde hızlı olarak resmen başladı. Yakın şehir olarak Bursa, İzmit, Sakarya, Ankara, Yalova, Edirne, Çanakkale, Tekirdağ, Düzce, Bolu ve Samsun, Trabzon gibi bir çok şehre hizmetlerimiz vardır.

Şehirler arası motorlu kurye hizmetimiz tüm illerde başlamıştır. Sizin için çok özel ve orjinal olarak  çalışıyoruz. İstediğiniz şehre kurye siparişi verdiğiniz takdirde o şehirden alınan malzeme veya paketi alıp istediğiniz şehre teslim ediyoruz.

Çalışma şeklimiz modern ve en yüksek performans ile hep ileriye doğru. İstanbul dışı ve çalışma şeklimiz sadece İstanbul ve diğer bölgeler olarak olmaktadır. Böylece her hizmetimiz ile hemen çalışmak ve buralara da hizmet vermektir.

Diğer şehir dışı yerlerden İstanbul tarafına paketler için geçerlidir. Semtler arası kendi aralarındaki özel bir siparişlerini şu anlık yapamıyoruz. Bizler o zamanlar malzemeleri alıp teslim ediyor ve ücretimizi temin ediyorduk. 

İstanbul’dan istediğiniz Türkiye sınırlarına bir şey yollayabilirsiniz. İstediğiniz ilden de  İstanbul paket gönderin. Halen devam etmektedir. Diğer uzak illere ise İstanbul dan o ile uçak kargo ile teslimat yapıyoruz. İstanbul içinde yaklaşık 790 tane mahalle vardır. 

Şehir içi kurye özellikle çalışmalar İstanbul merkezli tüm ilçelerinden diğer tüm yerlere ekonomik ve seri  hizmetimiz vardır. Şehir dışı kurye hangi illere ve nereye gidiyor? Tüm gönderileri kısa zaman içinde gideceği şehre motorla taşıyoruz. 

 

Şehirlerarası motorlu kurye teslimat zamanları ne kadar?

Dediğimiz gibi diğer şehirler arası işlerinizde şuanda hizmetimiz çok az alan için sınırlıdır. Bunun için lütfen telefondan bilgi alınız. Bu işi yapanlar artık çok çoğalmıştır. Fakat bunlar işimize de yaramıyor değil çok faydalanıyoruz. 

İstanbul dışı kurye iş potansiyelindeki düşüş ve sektördeki pazar payında çok yüksek miktarda rekabet olduğu için işler çok düşmüştür. Fakat çalışma olarak bu sektörü hala aranan en büyük iş sektörlerinden bir tanesidir.

Şehiriçi kurye ile orada o şehirde bulunan şubelerimizdeki bütün iş arkadaşlarımız yollanan paketi teslim alıp adresine ulaştırmaktadır. Uçak ile yani hava alanı olmayan beldelerde servis vardır. İşte bu mahalleleri didik didik ettik hala ediyoruz. 

Firma elemanları ile bütün acil işleri tam vaktinde yetiştiriyoruz. Ayrıca burada genel olarak büyük markaların satış mağazaları da bulunmaktadır. 1992 yıllardan beri hizmetlerimiz bu güne kadar devam etmiştir. Artık daha da hızlıyız.

En kötü olay araçların yol üstüne park etmeleridir. Yan yana en az iki veya üç sura park ediyorlar. Buda trafik yapıyor. Bu hizmetimiz adının olduğu burada bu bölgede yer almaktadır. Yani İstanbul içinde ne kadar semt ve mahalle varsa buralara kadar vardır.

Size yardımcı olacak. İstanbul için önemli bir yer teşkil etmektedir. buradaki İstanbul dışı en önemli semtleri ve sosyete bölgeleri ve çevresi tam da burada çok bulunmaktadır. Mahaller arası bağlantıyı sağlamak artık birinci hedefimiz oldu artık. 

 

 

Moto kurye en güvenli çalışma sistem

 

Şehirlerarası motorlu kurye ile Ankara’ya kadar gidiyoruz

Şehiriçi motorlu kurye ile olan bütün hizmet bölgesi ve temennilerimiz vardır. Hizmeti olarak takibi şimdilerde gelişen yeni teknoloji hızına yetişmek gerçekten de biraz çok zor görülmektedir. İstanbul şehir içinde artık gitmediğimiz mahalle kalmadı diyebiliriz

İşe başladığı 2015 yılından itibaren her gün çoğalan bölge potansiyeli ile sektörde bir numara olma yolunda ilerlemektedir. Artık bundan sonraki amacımız şehir içi olarak ilçeler arasındaki bağlantıyı sağlamak için bir ağ oluşturmaktır. Lütfen bize yazın ve ya ulaşınız. 

Biz firma olarak İstanbul sınırları içerisinde kalan tüm ilçelere hizmetimiz başlamıştır. Verilen servis ve hizmetlerimizin teslimat süreleri ne kadar? Bu sistem özel bir sistem olduğu içinde fiyatlarımız biraz pahallı gözükmektedir. Tüm çalışmalarımız sizin için yapılmaktadır.

Şehir dışına verilen bu motorlu kurye aşamaları nelerdir? Düzeni bozmadan çalışan bir firmadır. Fakat bizlerde internet sitemizi açarak ve güçlendirerek zengin parası olanların yanında varlığımızı sürdürmeye çalışmaktayız. İstanbul dışına her gün özen ile gidiyoruz.

Ne olursa olsun geçmişte olduğu gibi şimdiki zamanımızda da düzen her zaman sistem zenginden yana olmuştur. Toplumu zengin etmek yerine toplum içinden bazı kişileri çıkartıp ta onları zengin etmiş ve onlar parsayı burada toplamışlardır.

Her kese selam söylüyor. Çalışma olarak bu sistem içinde ayakta kalmak çok zor gözükse de bizler işimize devam ediyoruz. Hele gece olunca daha fazla oluyor. Her zaman Avrupa yakası ve Anadolu yakası tarafında iki bölge içinde hazır durumda.

 

Şehirlerarası motorlu kurye ger yollanan paketi sigorta yapar mı?

Şehirlerarası kurye her şehir arasında çalışıyoruz. İstanbul içinden yollayacağınız her şeyi servisi ile yolluyoruz. Bu hizmet için bizi buradan takip edebilirsiniz. İstanbul kurye olarak yollamak istediğiniz önemli bir acil ürünü 4 saat içinde teslim ediyoruz.

Özel ve önemli paket ve acil olan her gönderileri için mutlaka bize baş vurun ve bizden fiyat alın. Şöyle baktığımız zaman düşünce ve yapısal olarak piyasa içinden biraz kenara durduk. Her hizmetlerimize bir süre daha çabuk teslimat vermek zorunda kaldık. 

Biz yaklaşık 8 saat içinde acil teslimat yaparız. Bu bizim seviyemizden biraz daha gerilerde olduğunu düşünen firmaların düşüncesi çok önemli değildir. İstanbul Ankara arası kurye servisi var mı, nasıl çalışıyor? Çalışan eleman sayısı gerçekten de çok denecek kadar fazla seviyededir. 

Şehirlerarası kurye yoluna durmadan devam ediyor. Her ne olursa olsun aynı kalite ve aynı hızda yola devam ederek başarılı bir şekilde çalışmalara ivme vermeyi hedefliyoruz. Gerek işlerimizin yavaşlığından ve gerekse masrafların yoğun olması sebebi ile bizim ile çalışın ve sizde kazanın. 

Günümüz yoğun iş temposu sebebiyle bireyler birçok şeye zaman ayırmakta zorlanmakta ve yoğun iş temposunda çalışıyoruz.  Bunun yanı sıra yanı sıra nüfus kalabalığı ve trafik gibi ikincil faktörler de zamanın verimli kullanılmasını zorlaştırmaktadır. 

Fiyatlarımız biraz yüksektir. Çünkü motosiklet ile gidiyoruz. Biz bu soruna çözüm olarak sıklıkla kullanılan bir hizmet olarak kurumsal hizmeti veriyoruz. Her paketi imzalı olarak veriyoruz. Önemli dağıtımdan sözleşmeli dağıtıma kadar birçok teslimat hizmetini sağlıyor. 

 

Motorlu kurye dizlikleri

 

Şehirlerarası motorlu kurye ile en sağlam ve güvenli servisi biz veriyoruz

Evet çok güvenliyiz. Ayrıca  işletmeler ve şirketler için kolay bir hale getirmekle birlikte aynı zamanda iş ilişkilerinin hızlı işlemesine de kalıcı katkılar sağlamaktadır. Bunun için sizlerden çok özür diliyoruz. Ama her şeyi telafi ediyoruz. Seri olmanın sevinci içindeyiz.

Kaliteli hizmet için lütfen bizi arayınız. Özellikle büyük şehirlerde rastlanılan trafik sorunu işletmeleri fazla germektedir. Şehirler arası olarak amacımız tüm İstanbul’da faaliyet göstermek olmuştur. Bu yöndeki çalışmalarımız son hızla halen devam etmektedir.

İstenildiği ve talep edildiği sürece her yollanan eşyayı sigorta yapıyoruz. Bu konuda bize yardımcı olan en büyük güç siz değerli müşterilerimizin bize vereceği güçtür. Bize vereceğiniz olumlu olumsuz eleştiriler bizlere güç katacaktır.

Daha güvenli çalışma amaçları ve özelliklerimiz nelerdir? Kimseyi daha yarı yolda bırakmadık. Her işinizi çok seviyeli şekilde güzelce çözüme kavuşturuyoruz. Bize soracağınız her türlü soruya cevap vermeye hazır durumdayız.

İstanbul Edirne arası kurye hizmeti ile kapınıza kadar teslimat tapıyoruz. Yani toplu ne kadar sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi bir çok eşyayı ve her şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz.

Bizim telefonlarımız gece de olmak üzere bütün gün açık durumdadır. Bizleri çekinmeden rahatlıkla arayabilirsiniz. Genel olarak İstanbul içine uzak bir alan. Kırklareli ve Tekirdağ bölgesi ile gene çok büyük saçmalıklar olmuştur. 

 

Şehirlerarası motorlu kurye ile Bursa ve Yalova illerine de gideriz

Tekirdağ şehrimiz yukarısı olmaktadır. Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen fazla çalışma yapılmamıştır. Yan tarafı yani vadinin diğer tarafında hala gece kondu olan yani müstakil evlerin olduğu mahalle tarafı vardır. 

Fiyat politikamız yalansız taşımadır. Burada çok lüks villa ve zengin siteler mevcuttur.  Giderek aşama aşama daha büyüyerek çalışmalarımız bir hız kazanmıştır. İstanbul içinde inşaat olarak son yıllarda fazla değişmeyen yerlerden birisi buralardır. 

İstanbul Tekirdağ kurye içinde helal kazanç sağlamak için uğraşıyoruz. Edirne İstanbul kurye ile evlatlarımız çok şükür helal rızık ile ve alın teri ile kazanılmış bir gelirle büyümeye devam ediyorlar. Çok şükür her halimize ki biz diğerlerinden değiliz.

Çalanlardan, çırpanlar dan değiliz. Merkez sayılacak bir yerde bulunmamaktadır. İşte son yıllarda çok gelişmeye başlasa da hala geriden geliyor. Buralarda bulunan bir çok büyük ve kurumsal firmalara çalışıyor. Büyük ve güçlü motorlarımız ile size yardımcı oluruz.

Evet vardır. Bu hizmeti hiç bir zaman yanlış olaylara tamamen kapalıdır. İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler her şey işte böyle bilerek yapılmaktadır.

İnsanlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda tabi. Ama ne yapsınlar. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. Bizim hakkında yıllar önce bu işe başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir. İstanbul dışı kurye servisi hazırdır.

 

İstanbul şehirlerarası motorlu kurye servisi hizmete açıldı

İnsanların halkın yararına değilde kendi yararlarına faaliyet yapıyorlar bu siyasiler. İstanbul içi ve İstanbul dışı kurye ile çok çalışmalar artık başladı. Yıllar önce yaklaşık 2008 yılında başladığımız bu yolculuğumuz halen devam ediyor. 

Birde bölge dışı ilçeleri olmak üzere extra bölgeler  olarak uzaktaki bölgelere ve ilçelere hizmet vermektedir.Uzak yakın sakın bizi yanlış anlamayın. İstanbul sekiz bölgeye ayrılmış ve her bölgeden diğer bölgeye fiyatlar fark etmektedir.  

Şehirlerarası kurye eminiz ki saydığımız bölgeler içerisinde en uygun ve en hızlı taşımayı yapmaktayız. Her taraftan büyümüştür. Böylece normal yerlerde satılan eşyaları alıyoruz kendi paramızla kapıda ilaç ücretini ödüyorsunuz.

Artık bizleri bir çok önemli bölgesinden de rahatlıkla bulabilir ve bizi arayabilirsiniz. Size yardımcı her konuda elimizden geldiğince yardımcı oluruz. Bölgelere liste fiyatından çok özel ve güzel bir fiyat üzerine eklenmektedir. Bizi unutmayanı unutmayız.

2 ile üç saat içinde veriyoruz.Allah bize ömür verdiği sürece ve Allah izni ile sağlığımız yerinde olduğu müddetçe bu işi yapmaya kaliteli olarak devam edeceğiz. Biz bu zamanda bu kadar uzun yolu gitmemizin nedeni sırf insanlara bir faydamız olsun diye.

Fakat yine de gittiğimiz yolun ücretini alıyoruz. Çünkü bu bizim mesleğimiz. Biz bu işten para kazanıyoruz. Ama bu işi yapan çok az. Verdiğimiz tüm işleri ona göre yola çıkma gayretini taşıyoruz. Her türlü acil işlerinizi motosikletimiz ile hemen taşıyoruz.

 

Şehirlerarası motorlu kurye ne iş yapıyor, neler taşıyor?

Aynı şekilde size verdiğimiz değer kadar olmasa da hiç olmaz ise bunun yarısı kadar değeri hak ettiğimize inanarak bu değeri az da olsa sizden bekleme derecesinde bir güzellik bekliyoruz. Servislerimize hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

İstanbul Antalya arası kurye ne kadar zamanda gidiyor?. Tüm zamanın en ayrıntılı bir biçimde ve en ekonomik bir şekilde kullanarak sizlere ulaşmanın gayreti içinde hizmete devam ediyoruz. Çünkü bu değer meselesinde bizlerin acısı çok. 

İşleriniz geç kaldı diye de hiç üzülmeyin artık benzin ve araç sıkıntısına son. İki bölge arasına da gidecek yada oradan İstanbul tarafına acil gelecek evrak, yedek parça, numune taşırız. Yani cihaz gibi herhangi gönderileri yerinden alıp sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Çalışma olarak çok hızlı hizmet veriyoruz. İşte böylece bundan öncede sizinle olduğumuz gibi bundan sonrada olacağımıza emin olabilirsiniz. Gün içinde gönderi sizden itina ile teslim alıp gene aynı gün içinde adresine teslim ediyoruz.  

Gönderi ve paketleriniz kapınızdan alınıp rahat şekilde teslim oluyor. Bunun yanı sıra acil hızlı hizmetleri özellikle trafiğin çok yoğun olduğu, şehrin merkezi yeridir. Yani bunun dışında da daima sizlerin huzurunda olmaya gayret ediyoruz.

 

Şehirlerarası motorlu kurye istediğiniz her yere acil paket taşıyor

 • En önemli işlerinizi aynı gün yerine teslim ediyoruz.
 • Kırklareli İstanbul arası kurye servisi güven içinde açıldı.
 • İstanbul Samsun arası kurye güvenli taşıma yapar mı?
 • Tekirdağ İstanbul arasında motorlu kurye hizmeti başladı mı?
 • Çanakkale İstanbul arasında moto kurye teslimatı var mı?
 • Edirne İstanbul arası kurye servisi teslim zamanı.
 • İstanbul İzmit arası çalışan acil motorlu kurye servisi ile tanışın.
 • İstanbul Edirne arası çalışan motorlu kurye servisi başladı mı?
 • Şehir içi motorlu kurye çalışma ile tam olarak ne iş yapar?
 • İstanbul içinden bütün şehirlere hizmet nereye kadar gider?
 • Şehiriçi motorlu kurye fiyatları ne kadardır, uygun ve iyi mi?

 

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; İkitelli kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

Okumadan geçmeyin deriz; Beykoz kurye kaç dakikada teslim? 

 

One Comment

  Şehirler Arası Kurye | 0532 367 83 00

  […] Şehirlerarası kurye servisi. İstanbul moto kurye olarak, hizmetimiz 2016 yılından itibaren başlamış bulunmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerine kurye hizmeti makul fiyatlar ölçüsünde sizlere acil işlerinizde yardımcı olacaktır. İstanbul içinden gerekli olan ne varsa sizin için alıp istediğiniz şehre getiriyoruz. Sizin ta atlayıp buraya gelmenize gerek yok, biz sizin yerinize hallediyoruz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Hemen Ara
× CANLI