Moto Kurye | Şirintepe Moto Kurye

Şirintepe Moto Kurye

Şirintepe moto kurye olarak motorlar neler taşır, taşıması yasak olmayanlar nelerdir? Resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli bir firmadır. 

Şirintepe motorlu kurye firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Böylece en hızlı ve en acil olarak paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir.

Merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız.  Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile varız. Yani, her türlü paket ve evrak türü ürün ve eşyaları güven ile taşımaktadır. Yani en başta ise mutluluk ve sevinç taşır. Böylece en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz.

Şirintepe kurye sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun neticesinde gönderileri İstanbul içinde 60 ile 90 dakika arasında istediğiniz yere ulaşır.

Şirintepe Kurye Alıyor

 1.  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 2.  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 3.  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 4.  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcı
 5.  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzeme
 6.  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 7.  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklı her türlü ürün

Şirintepe Kurye

Şirintepe kurye, bir noktadan diğer bir noktaya belirli bir ücret karşılığında paket taşıyan görevlidir. Günümüzde kuryeye olan ihtiyaç giderek artıyor. Kuryeler Şirintepe üstünde geniş ayrıntılı taşıma hizmeti veriyor. Yani farklı kategorilere ait ürünlerin taşınmasını sağlamakta olan kuryeler motorla ulaşım sağlıyor. Günümüzde iki ayrı adres arasında paket taşıyan kargolar.

Bazı buradaki firmalar zaman aşımına uğruyor. Kağıthane Şirintepe kurye ise zaman aşımının olmaması için motorla taşıma hizmeti veriyor. Bundan sonra Kağıthane kurye alanında hizmet sunan firmamız bilgi ve birikim sahibi ekibimiz ile taşıma hizmeti veriyor. Zaman aşımı olmadan, paketlerin vaktinde adrese teslim edilmesini sağlamakta olan kuryeler güvenlik önlemi alarak taşıma hizmeti veriyor.

Kağıthane kurye alanında hizmet sunan firmamız farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti sunmaktadır. Günümüzde e-ticaretin daha sık tercih edilmesiyle paket taşıma işlemlerinde büyük artış yaşanıyor. Paketler genelde kargo araçları ile taşınıyor. Fakat kargo aracında taşınan paketler kısa süre içerisinde teslim edilemiyor. Kargo araçlarında çok sayıda adrese teslim edilmesi gerekli olan paketler bulunuyor.

Paketler adrese teslim edilirken zaman kaybı yaşanıyor. Aynı zamanda kargo araçlarının trafikte ilerlemesi de yavaş oluyor. Aynı bölgede yer alan iki adres arasındaki taşıma işlemlerinde kargo aracı seçmek pek doğru olmuyor. Böylece birkaç saate teslim edilmesi mümkün olan paketlerin gelmesi gün sürebiliyor. Artık motokurye ise paketlerin daha kısa bir süre içinde adrese teslim edilmesini sağlıyor.

Şirintepe Kurye Taşıyor

 1.  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 2.  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 3. Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 4. Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 5. Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 6. Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 7. Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 8. Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 9. Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Şirintepe Moto Kurye

Şirintepe kurye olarak kişiye özel olarak hizmet verilir. İnsanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri neler?  Sizlere sunduğumuz işleri elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler motorlu, yaya ve uçak kargo servisidir. Artık bu işteki ilk amacımız güvenli olmaktır. Ayrıca her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşınır.

Biz bu duruma uygun fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Yani her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük onur duyuyoruz.

Kağıthane kurye ile bizim ile beraber istediğiniz her şeyi kolay ve rahatlıkla yollayabilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Maltepe ilçesi çevresinde bşta olmak üzere araç olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Özellikle paketleriniz acil motorlu kurye ile adrese teslim ediliyor.

İstanbul Kurye her ilçesinde bu işini çok çabuk ve hemen yapan sistemine denir. Böyle çalışmak ve olmak ise çok büyük başarı isteyen bir durum. Dürüst ve güçlü olmak çok başarı isteyen bir olaydır. Sizler her an her şeye hazır olacaksınız. Yani durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle trafik içinde seyir halinde giderken gözünüzü dört açmanız gerekecek.

İstanbul Moto Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 •  Başarılı ve özel servis; sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Kağıthane Moto Kurye

Kağıthane kurye olarak isimlendirilen görevliler motorla taşıma hizmeti sunuyor. Kuryeler farklı pek çok alanda hizmet veriyor. Kuryelerin vermiş olduğu hizmetler, Fatura tahsilatı yapmak, Organizasyon ve davetler için toplu dağıtım yapmak. Numune çalışmalarının zarar görmeden teslimatını yapmak, İlaç ve tıbbi malzeme taşımak, Özel evrak, belge ve dosya taşımak.

Çiçek ya da hediye taşımak, pasta taşımak. İstanbul kurye değişik alanlarda farklı hizmet veriyor. Motorlarla taşıma yapan kuryeler fatura tahsilatı yaparak faturaların daha kısa bir süre içinde tahsil edilmesine yardım ediyor. Davetiye dağıtımı, numune ve ilaç taşıma, özel evrak ve belge taşıma hizmeti sunan kuryeler farklı kategorilere ait ürünler taşıyor.

Herhangi bir adrese paket göndermek isteyenler kurye ile paket gönderebilir. Kurye ile çalışmak güvenilirdir. Kurye olarak bilgi ve birikim sahibi kadromuz ile hizmet sunuyoruz. Görevlilerimiz paket gizliliğini sağlayarak çalışmaktadır. Paketlerin gizlilik ihlali söz konusu dahi değildir. Alınan güvenlik tedbirleriyle paketler itinayla taşınır.

Herhangi bir aksilik yaşanmaması için kuryeler tarafından farklı güvenlik tedbirleri alınır. Taşınması gerekli olan paketlerinizi kuryelerimizle adrese gönderebilir, herhangi bir aksilik yaşanmadan paketin teslimatını sağlayabilirsiniz. Moto kurye firmasıyla çalışmak için ekibimizi değerlendirebilir, güvenle tercih edebilirsiniz.

Şirintepe Acil Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de hızlı olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Şirintepe Hızlı Kurye

Şirintepe acil kurye ile müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her teslimatlarının gayet çok daha hızlı ama kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

Acil kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir.

Motorlu kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz.  Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir. Yalnız çok hızlı olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. 

İstanbul kurye ile artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde buradayız.

Şirintepe Ekspres Kurye

 1. Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 2. Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 3. Zamanında teslimat; garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 4. Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 5. Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 6. 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 7. Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 8. Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 9. Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 10. Motorlu kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 11. Şehirlerarası teslimat; şehirler arası güvenli acil kurye hizmeti
 12. Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 13. Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 14. Ekonomik taşımacılık; en uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği
Kağıthane Moto Kurye
Kağıthane Şirintepe Moto Kurye