İçeriğe geç
Moto Kurye | Standart Kurye

Standart Kurye

Standart kurye tüm kurallara ve maddelere bağlı olarak yasal çalışıyor. Ayrıca doğru ve en uygun fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Firmayı olarak gerçekçi fiyatlarla ekonomik paket taşıma hizmeti sunuyor. Tüm acil gönderi ve iletilerinizi zamanında yerlerine ulaştırabilmek adına mücadele eder. Elemanlar ile dilediğiniz an dilediğiniz yere çok çabuk hizmet veriyor. Özellikle tüm gönderileri yerine ulaştırmak için daha fazla enerji ve daha çok efor sarfediyoruz. Ehemmiyetlidir. Gönderim yaftasının yapıştırılması için en büyük düz tarafın boş vazgeçilmez.

Güvenli, seri ve temiz bir sistemdir. İnşallah sizlerle beraber el ele verip, elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarınızı karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle en iyi mutlu gününüzde, dar gün de hep yanınızda olacağız. Yani İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere gidilir. Ayrıca da şehir dışına da çalışırız. Alınan tüm iletiler en hızlı şekilde yerine verilir. Hızlı moto kurye güvenli, sağlam şekilde teslimat yapar. Kutunun üzerine alıcının adresini yazsanız dahi, gönderim sırasında en ehemmiyetli.

Artık bu sektörde en çok tekstil, gümrük ve gıda dalında dağıtım ve transfer için bizlere ihtiyaç duyarlar. Kurumsal şirketler bu konuda birin güvenilir firmalardandan iyi hizmet almayı ister. Bizler de bu işi yapan bir kurye firması olarak da bu alanda en iyi hizmeti vermek için tam kurulduk. Yani isteyen herkes her çeşit ileti ve gönderiler için çalışan firmamızdan destek alabilir. İster kurumsal, ister küçük işletme, isterse bireyel, şekild ebizimle çalışabilirsiniz. Her şeyin yine de gönderim yaftaları bulunduğunu ihmal etmeyin. Nakliye esnasına göre çalışıyor.

 • Standart kurye olsun, isterse kurumsal olsun, size en iyi şekilde destek vermeye çalışıyor.
 • Aldığımız her paket, dosya, evrak ve eşya v.b gibi materyalleri kendi emanetimiz biliyor.
 • Yani firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgeler ulaşıyor

Standart Moto Kurye

Standart moto kurye olarak yani insanların her şeyini zaman kaybetmeden yetiştirmeye çalışan en iyi emekçiler. Yani, iş kolları içinde bir çalışan en değerli ve özel insanlar. Mesleği en tehlikeli olan iş dalları arasında yer alır. Bu çağımızın en fazla mesai harcayan sektörü ve işi hizmeti. Akşama kadar bir oradan bir oraya bir şey taşıyan, saygıyı her zaman hakkeden insanlar. Birde bu işte çalışan arkadaşların yüzde doksanı zamanının çoğunu motosiklet üstünde geçirir. Yani her koliye bir nakliye yaftayı yani açık ve net olan adresleri yapıştırılmalıdır.

Özellikle zamanımızın gizli kahramanlarıdır. İnsanların ve piyasanın en zor zamanında bile insanlara hizmet eden ender insanlardır. Bir işin yerden başka bir yere her hangi bir şeyi taşıyan çalışanlara denir. Özellikle de bunlar işlem olarak görev yapan iyi ve güvenli insanlar. Yani normal kurye demek emek demektir. Yani atlı değil, motorlu süvarileridir. Artık zamanın en önemli modeli ve aranan gözde eleman oldular. Ayrıca her tarafta motorlu çalışan kişileri görebilirsiniz. Bundan sonra temel olarak gelişmeye odaklanacağız. İnsanlara yardım ediyoruz.

Alıcılarımıza çeşitli lüzumlara müteveccih her türlü nakliye çözümünü sunan, İstanbul’un önde gelen lojistik işletmeyi olmak istiyoruz. Atrıca rekabette öne geçmek için teknolojimizi geliştirmeye çalışıyoruz. En önde gelen oyuncuların ağırlıklı olarak kullanacağı karışık lojistik alanları meselelerine müteveccih daha da kolaylaştırılmış çözümler sunmayı tasarlıyoruz. Son olarak, bizimle kumpaslı olarak gönderim yapan daha küçük alıcıları da sürüklemek istiyoruz. Kargo yaftaları bir şey yollarken en ehemmiyetli kısımdır ve zira kolinizi doğru şekilde iyi taşınıyor.

 • Standart kurye olan şirketimiz az hatasız ve düzenli şekilde işini sürdürmeye devam ediyor
 • Yollanacak lojistik işlerinde iletişime geçerek teslimat ve gönderi hizmeti için detaylı bilgi alın.
 • işleriniz mesai saatleri içinde mesai dışarıda kalmadan yerlerine emanetler yerine veriliyor.

O Gün İçi Teslimatlar

Günümüzde tüm işler dağıtım ve teslimat firmaları aracılığı ile gerçekleşir. Yani neredeyse tüm şirketler için bu sektörde çalışan firmalarla detaylı anlaşmaları adeta bir ihtiyaç haline gelmektedir. Sektörde birçok firma hizmet vermektedir lakin verilen hizmet niteliği son derece önemlidir. Güvenilir olmayan firmalarla çalışıldığı takdirde kişiler veya şirketler bir takım olumsuzluklarla karşılaşabilirler. Uzun yolda çok tecrübelidir. Aklınız bize verdiğiniz işlerde kalmasın. Bu sistemi ile bu koca metropol şehir içinde nasıl ve neyi en çabuk yapacağını biliyor.

Bu mesleği çok şükür çok iyi biliyoruz. İstanbul içindeki bu sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Firmamız ile standart ücretlere oldukça yakın fiyat verilen bir hizmettir. Böylece bu özel ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mümkün olan en kısa sürede işler veriliyor. Onlara trafikte yolların efendileri de diyebiliriz. Hatta artık şehrin efsaneleri yada şehrin gizli denir. Özellikle her türlü materyal gider. İşleri etiketleyeceğinizi öğrenmelisiniz. Kutunun üzerine adresin nasıl yazılacağını, paketin üzerine alıcı ve iade adresinin nereye yazılması lazım.

Günümüz koşullarında hayat bu denli hızlı akarken destekçinizdir. İş hayatı bunca yoğunlukla iç içeyken hızlı evrak, gönderi dağıtım ve ya teslimat ile ilgili bir hizmet almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizler firmamız bünyesinde çalışmakta olan deneyimli personellerimiz aracılığıyla tüm acil gönderilerinizi çok kısa bir sürede yerlerine ulaştırmaktayız. Bu iş için yeterli eleman ve ekipmanlarımız en iyisi ve kalitelisi vardır. Yani amacımız insanlara daha fazla vakit sağlamak. Önce gerektiğini ve hangi detayları kapsadığını bilmek için okumaya devam ediyor.

 • Standart kurye alanında hizmet veren bir kurum olarak işimizde en iyisi olarak buradayız.
 • Motorlu, arabalı, yaya, otobüs, bisiklet, uçak ve gemi ile taşıma yapan çok yönlü bir firmayız
 • 25 yıldır ve halen verilen bütün bu çalışmadan çok memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Aynı Gün İçi Kurye

Aynı güniçi kurye ile her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşan özel ekibimiz vardır. Çok ama düzenli olarak bakımları yapılmış işi motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerden hemen yararlanın. Ayrıca firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle uzak veya yakın şehirlere çok önemli işlerinizi daha kolayca güvenle yollayın. Çünkü biz en güvenilir firmalar arasındayız. Şehirlerarası işler bundan sonra ne olursa olsun devam edecektir.

Her ne olursa olsun kişisel gönderi ve kurumsal firma gönderileri alınıyor. Şehir içinde her çeşit paket için hazır olan kullanılan bir sistemdir. Ayrıca başarıyı yakalama çok kolay. Çünkü biz 1995 den itibaren bu sektörde içindeyiz. Yani ilk kurulan ve ilk oluşan lojistik sektörü içinde bu oldu. İstanbul havalimanı kargo ile zamandan tasasrruf sağlamak için arayın. Zaman kazanmak için 7/24 bize ulaşın. Artık sağlanan bir çok hizmet çeşidi mevcuttur. Ama tehlikeli olan ve resmi yasaktır. Yani özel bir sektördür. Ayrıca Türkiye, İstanbul ve diğer şehirlerde çalışıyor.

Gün içi kurye düşmeyeceklerini, ayaklarınızı sürtmeyeceklerini veya pedalları çalıştırmayı zorlaştırmayacaklarını bilmelisiniz.servisi, daha iyi çabuk ve hızlı servistir. Alınan her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz şekilde ulaştırıyor. En çabuk ve seri olarak verdiğimiz bir servistir. Bu acil hizmet ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun cevap verelim. Bir telefonla elemanımız gelip, paketi teslim alıyor. Yani bizim ile taşınan her ürün ve alınan bütün teslimatı çok sağlamdır. Tüm şehirlerde ve piyasada çalışan binlerce motorlu kurye firması var.

Normal Kurye

İstanbul kurye ile istediğiniz an istediğiniz süre zarfında gönderi ve iletileri belirtilmiş olan yerlere teslim edilir. Yani bu iş kolu içinde taşıma ve yollama adına firmamızdan 7/24 yardım alabilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçerek hangi konuda yardım almak istiyorsanız işi mutlaka belirtiniz. Bundan sonraçağrı merkezine en çok merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Ayrıca bu sektör içinde bulunan bir çok daha bilinmeyen ve aklınızdaki tüm sorulara detaylıca cevap bulabilirsiniz. Yani gerek trafikte, gerek ofiste, gerek dışarıda çok dikkat edelim.

Son yıllarda çok fazla sayıda firma dağıtım, kargo vb. gibi teslimat ve de gönderi ile ilgili birçok çalışmalar yapıyor. Fakat çok uzun yıllar önce girdiğimiz bu iş ve sektörde iş olarak opsiyonel pek çok alanda çalışıyoruz. Eğer gönderilerin güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını istiyorsanız firmamızı içiniz rahat ve güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Her türlü posta, evrak, belge gibi hatta mektup gibi gönderiniz için arayın. Ayrıca işi bizden 7/24 kaliteli hizmet alınıyor. Firmamızın çalışan kaliteli fir şirkettir. Ayrıca en önemlisi de onlara yani kuryelere yolda saygı duyalım.

Normal olacak kurye ile amaç ve vizyonu hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmak. Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteri bizim ile çalışsın, isterse çalışmasın bizim için artık fark etmez. Yani sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlar ile yararlanın. Elemanları her biri alanında eğitimlerini almış uzaman kişilerden oluşur. Çünkü kuryeler canı pahasına olsun sizlere servis veren gizli kahramanlardır.

 • Standart kurye noktada bizler deneyimimiz sayesinde size güven ve itimat aşılıyoruz.
 • Firmamızdan her zaman gün içinde ve özellikle hafta sonları yani 7/24 olarak çalışıyoruz.
 • Biz böylece şehirler arası işlerinizde uzun mesafeli olacak ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.

Normal Motorlu Kurye

Motorlu kurye olarak firmamız bu hizmeti sektör içinde uzun zamandır yapar. Bu piyasada var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip en güzide firmalardan bir tanesidir. Yani günümüzde, gıdadan, ilaç, gümrükten, otomotiv, tekstil ve vb. yüzlerce sektörde bu meslek görev yapıyor. Hatta bu işin görülmediği bir iş kolu yok sayılır. Motorlular artık her sektör içinde ve her alanda var. Çünkü her geçen gün hayat daha da karmaşık hale gelmektedir. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere gidiyor. Yani sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.

Özellikle holding ve diğer bir çok kurumsal firmaların çözüm ortağıyız. Motorcuların değerleri normal şartlar altında pek anlaşılmıyor. Bu ana aşamada örnek verecek olursak, bu emekçi kardeşlerimiz bir gün hepsi kontak kapatsa emin olun özellikle İstanbul piyasası karışır. Başta işi gıda sektörü olmak üzere tüm işler durur. Motorcular kargo ve gıda sektörü dahil piyasayı çok fena etkiler bir gün çalışma. Motosikletliler bu kadar değerli iş yapmasına rağmen hala maalesef hor görülüyor. Yani bizler ve sahadaki diğer kardeşler hakkettikleri saygıyı alamıyorlar.

Motorlu kurye olarak verilen hizmetlerde, teslimat zamanına göre seçenekler mevcuttur. Bunlar gönderinin teslim olma durumuna göre işi yani zamana değişmektedir. En uygun ve en ekonomik teslimat seçeneğinden başlayarak, en acil, hızlı giden seçeneğe kadar gider. Her kesin bildiği ve söylediği şey, kişi hemen alır gider ve teslim eder. Bu seçenek tabi ki vardır. Ama kuryeler yol üstünde adreslere uğrayarak alır, İşin yani gideceği istikamete doğru iletileri vere vere gider. İşinde profesyonel olan çalışma ile çalışır. Ve en iyi modern araç filosuna sahiptir.

 • Standart kurye her konuda hiç bir endişenin yaşanmadığı temiz, sağlam ve dürüst hizmet veriliyor.
 • Aynı zamanda artık sizleri daha ayrıcalıklı konuma getirecek olan çok kaliteli özel işlemlerimizde vardır.
 • Bazı kişiye ve her müşterilere özelliklere sahip hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Arayın

×