Moto Kurye | motokurye | Standart Kurye

Standart Kurye

Kurye

Standart kurye tüm kurallara ve maddelere bağlı olarak yasal çalışıyor. Ayrıca doğru ve en uygun fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Firma olarak gerçekçi fiyatlarla ekonomik paket taşıma hizmeti sunuyor. Tüm acil gönderi ve iletilerinizi zamanında yerlerine ulaştırabilmek adına mücadele eder. Elemanlar ile dilediğiniz an dilediğiniz yere çok çabuk hizmet veriyor. Özellikle tüm gönderileri yerine ulaştırmak için daha fazla enerji ve daha çok efor sarfediyoruz. Teslimat konusunda yollanacak gönderi, dağıtım ve her iletilecekler teslim ediliyor.

Güvenli, seri ve temiz bir sistemdir. İnşallah sizlerle beraber el ele verip, elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarınızı karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle en iyi mutlu gününüzde, dar gün de hep yanınızda olacağız. Yani İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere gidilir. Ayrıca da şehir dışına da çalışırız. Alınan tüm iletiler en hızlı şekilde yerine verilir. Hızlı moto kurye güvenli, sağlam şekilde teslimat yapar. Böylece en lojistik, kargo ve nakliyat sektöründe iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Standart kurye bu sektörde en çok tekstil, gümrük ve gıda dalında dağıtım ve transfer için bizlere ihtiyaç duyarlar. Kurumsal şirketler bu konuda güvenilir firmalardandan iyi hizmet almayı ister. Bizler de bu işi yapan bir kurye firması olarak da bu alanda en iyi hizmeti vermek için kurulduk. Yani isteyen herkes her çeşit ileti ve gönderiler için çalışan firmamızdan destek alabilir. İster kurumsal, ister küçük işletme, ister ise bireyel, şekild ebizimle çalışabilirsiniz. Özellikle tüm İstanbul ilçe ve bölgesinde bilinen ve tanınan en eski ve köklü firmadır.

Standart Moto Kurye

Standart moto kurye olarak yani insanların her şeyini zaman kaybetmeden yetiştirmeye çalışan en iyi emekçiler. Yani, iş kolları içinde çalışan en değerli ve özel insanlar. Mesleği en tehlikeli olan iş dalları arasında yer alır. Bu çağımızın en fazla mesai harcayan sektörü ve hizmeti. Akşama kadar bir oradan bir oraya bir şey taşıyan, saygıyı her zaman hakkeden insanlar. Birde bu işte çalışan arkadaşların yüzde doksanı zamanının çoğunu motosiklet üstünde geçirir. En iyi ve dürüst insanlardan oluşan en son teknoloji kullanan çağdaş sistemler vardır.

Özellikle zamanımızın gizli kahramanlarıdır. İnsanların ve piyasanın en zor zamanında bile insanlara hizmet eden ender insanlardır. Bir yerden başka bir yere her hangi bir şeyi taşıyan çalışanlara denir. Özellikle de bunlar işlem olarak görev yapan iyi ve güvenli insanlar. Yani normal kurye demek emek demektir. Yani atlı değil, motorlu süvarileridir. Artık zamanın en önemli modeli ve aranan gözde eleman oldular. Ayrıca her tarafta motorlu çalışan kişileri görebilirsiniz. Böylece en kısa zamanda iletiler vakit kaybetmeden hemen veriliyor.

Bu sistemi ile bu koca metropol şehir içinde nasıl ve neyi en çabuk yapacağınızı çok iyi biliyoruz. İstanbul içindeki bu sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Firmamız ile standart ücretlere oldukça yakın fiyat verilen bir hizmettir. Böylece bu özel ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mümkün olan en kısa sürede işler verilir. Onlara trafikte yolların efendileri de diyebiliriz. Hatta artık şehrin efsaneleri yada şehrin gizli kahramanlarıda denir. Özellikle her türlü materyal, belge, dosya, paket, malzeme, kitap vb. gibi ürünler sağlam gider.

O Gün İçi Teslimatlar

Günümüzde tüm işler dağıtım ve teslimat firmaları aracılığı ile gerçekleşir. Yani neredeyse tüm şirketler için bu sektörde çalışan firmalarla detaylı anlaşmaları adeta bir ihtiyaç haline gelmektedir. Sektörde birçok firma hizmet vermektedir lakin verilen hizmet niteliği son derece önemlidir. Güvenilir olmayan firmalarla çalışıldığı takdirde kişiler veya şirketler bir takım olumsuzluklarla karşılaşabilirler. Uzun yolda çok tecrübelidir. Aklınız bize verdiğiniz işlrde ve evaklarınızda kalmasın, işleriiz dışarıda kalmadan emanetler yerine veriliyor.

 • Bu sektörün her alanında hizmet veren bir kurum olarak işimizde en iyisi olarak buradayız.
 • Motorlu, arabalı, yaya, otobüs, bisiklet, uçak ve gemi ile taşıma yapan çok yönlü bir firmayız
 • 25 yıldır ve halen verilen bütün bu çalışmadan çok memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.
 • Merkezi İstanbul olan şirketimiz az hatasız ve düzenli şekilde işini sürdürmeye devam ediyor
 • Yollanacak lojistik işlerinde iletişime geçerek teslimat ve gönderi hizmeti için detaylı bilgi alın.

Acil Olmayan Kurye

Günümüz koşullarında hayat bu denli hızlı akarken destekçinizdir. İş hayatı bunca yoğunlukla iç içeyken hızlı evrak, gönderi dağıtım ve ya teslimat ile ilgili bir hizmet almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizler firmamız bünyesinde çalışmakta olan deneyimli personellerimiz aracılığıyla tüm acil gönderilerinizi çok kısa bir sürede yerlerine ulaştırmaktayız. Bu iş için yeterli eleman ve ekipmanlarımız en iyisi ve kalitelisi vardır. Yani amacımız insanlara daha fazla vakit sağlamak.

Şehirlerarası işler bundan sonra ne olursa olsun devam edecek özel bir sektördür. Ayrıca Türkiye, İstanbul ve diğer şehirlerde binler motorlu kurye var. Artık onlara gerek trafikte, gerek ofiste, gerek dışarıda çok dikkat edelim. Ayrıca en önemlisi de onlara saygı duyalım. Çünkü onlar yani bziler canı pahasına olsun sizlere hizmet veren gizli kahramanlardır. Şehir dışı kurye ile en önemli avantajınız hız olacaktır. Yani resmi son araştırmalara göre iyasadaki en hızlı firma seçildik.

Aynı Gün İçi Kurye

Aynı güniçi kurye ile her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşan özel ekibimiz vardır. Çok ama düzenli olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerden hemen yararlanın. Ayrıca firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle uzak veya yakın şehirlere çok önemli işlerinizi kolayca güvenle yollayın. Çünkü biz en güvenilir firmalar arasındayız.

Gün içi kurye düşmeyeceklerini, ayaklarınızı sürtmeyeceklerini veya pedalları çalıştırmayı zorlaştırmayacaklarını bilmelisiniz.servisi, daha çabuk ve hızlı servistir. Alınan her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz şekilde ulaştırıyor. En çabuk ve seri olarak verdiğimiz bir servistir. Bu acil hizmet ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun cevap verelim. Bir telefonla elemanımız gelip, paketi teslim alıyor. Bizim ile taşınan her ürün ve alınan bütün paketlerin teslimatı çok sağlam ve güvenlidir.

Normal Kurye

Normal olacak kurye ile amaç ve vizyonu hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmak. Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteri bizim ile çalışsın, isterse çalışmasın bizim için artık fark etmez. sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlar ile yararlanın. Elemanları her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşur. Size özel olan servislerimizden uygun fiyatlarla sizde yararlanın.

 • Hizmet verdiği her noktada bizler deneyimimiz sayesinde size güven ve itimat aşılıyoruz.
 • Firmamızdan her zaman gün içinde ve özellikle hafta sonları yani 7/24 olarak çalışıyoruz.
 • Biz böylece şehirler arası işlerinizde uzun mesafeli olacak ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.
 • İster bireysel olsun, isterse kurumsal olsun, size en iyi şekilde destek vermeye çalışıyoruz.
 • Aldığımız her paket, dosya, evrak ve eşya v.b gibi materyalleri kendi emanetimiz biliyoruz.

Normal Motorlu Kurye

Motorlu kurye olarak firmamız bu hizmeti sektör içinde uzun zamandır yapar. Bu piyasada var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip en güzide firmalardan bir tanesidir. Yani günümüzde, gıdadan, ilaç, gümrükten, otomotiv, tekstil ve vb. yüzlerce sektörde bu meslek görev yapıyor. Hatta bu işin görülmediği bir iş kolu yok sayılır. Motorlular artık her sektör içinde ve her alanda var. Çünkü her geçen gün hayat daha da karmaşık hale gelmektedir. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.

Motorlu kurye olarak verilen hizmetlerde, teslimat zamanına göre seçenekler mevcuttur. Bunlar gönderinin teslim olma durumuna göre yani zamana değişmektedir. En uygun ve en ekonomik teslimat seçeneğinden başlayarak, en acil, hızlı giden seçeneğe kadar gider. Her kesin bildiği ve söylediği şey, kişi hemen alır gider ve teslim eder. Bu seçenek tabi ki vardır. Ama kuryeler yol üstünde adreslere uğrayarak alır, yani gideceği istikamete doğru iletileri vere vere gider. İşinde profesyonel olan çalışma ile ve en iyi modern araç filosuna sahiptir.

Neden Standart Kurye

Son yıllarda çok fazla sayıda firma dağıtım, kargo vb. gibi teslimat ve de gönderi ile ilgili birçok çalışmalar yapıyor. Fakat çok uzun yıllar önce girdiğimiz bu iş ve sektörde iş olarak opsiyonel pek çok alanda çalışıyoruz. Eğer gönderilerin güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını istiyorsanız firmamızı içiniz rahat ve güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Her türlü posta, evrak, belge gibi hatta mektup gibi gönderiniz için arayın. Ayrıca bizden 7/24 kaliteli hizmet alınıyor. Firmamızın çalışan her elemanlarına gönderilerinizi güven içinde teslim edebilirsiniz.

Her ne olursa olsun kişisel gönderi ve kurumsal firma gönderileri alınıyor. Şehir içinde her çeşit paket için hazır olan kullanılan bir sistemdir. Ayrıca başarıyı yakalama çok kolay. Çünkü biz 1995 den itibaren bu sektörde içindeyiz. Yani ilk kurulan ve ilk oluşan lojistik sektörü içinde oldu. İstanbul havalimanı kargo ile zamandan tasasrruf sağlamak için arayın. Zaman kazanmak için 7/24 bize ulaşın. Artık sağlanan bir çok hizmet çeşidi mevcuttur. Ama yasak olan, tehlikeli olan ve resmi olmayan bir çok ürün ve eşya taşınması yasaktır.

Standart Kurye Amacı

Özellikle holding ve diğer bir çok kurumsal firmaların çözüm ortağıyız. Motorcuların değerleri normal şartlar altında pek anlaşılmıyor. Bu aşamada örnek verecek olursak, bu emekçi kardeşlerimiz bir gün hepsi kontak kapatsa emin olun özellikle İstanbul piyasası karışır.Başta gıda sektörü olmak üzere tüm işler durur. Motorcular kargo ve gıda sektörü dahil piyasayı çok fena etkiler bir gün çalışma. Motosikletliler bu kadar değerli iş yapmasına rağmen hala maalesef bizler ve sahadaki diğer kardeşler hakkettikleri saygıyı alamıyorlar.

 • Verilen işler olarak her konuda hiç bir endişenin yaşanmadığı temiz, sağlam ve dürüst hizmet veriliyor.
 • Aynı zamanda artık sizleri daha ayrıcalıklı konuma getirecek olan çok kaliteli özel işlemlerimizde vardır.
 • Bazı kişiye ve her müşterilere özelliklere sahip hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz.
 • Yani firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmuyor.
 • Artık birde işlemlerde hep dürüst oluyoruz. Elemanlarımz insanların zamanından asla çalmadan çalışmaktadır.

İstanbul Normal Kurye

İstanbul kurye ile istediğiniz an istediğiniz süre zarfında gönderi ve iletileri belirtilmiş olan yerlere teslim edilir. Yani bu iş kolu içinde taşıma ve yollama adına firmamızdan 7/24 yardım alabilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçerek hangi konuda yardım almak istiyorsanız mutlaka belirtiniz. Bundan sonraçağrı merkezine en çok merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Ayrıca bu sektör içinde bulunan bir çok bilinmeyen ve aklınızdaki tüm sorulara detaylıca cevap bulabilirsiniz.

Moto kurye şehiriçi çalışma şeklidir. Avrupa yakası ve Anadolu yakasında dahil hizmet veren bir sistem. Şehrimizin her ilçesinde özen ve itina ile çalışıyor. Gereken her şeyi yaparak yüksek verim veriyor. Yani her türlü kişisel ve çok özel işlerinizi taşıyor. Yani kurumsal, güvenli ve hızlı bir şekilde çalışır. Paket, zarf ve evrak işlerinizde kurumsal çözümler sunar. İşini en iyi şekilde yapan bir kaç firmadan biridir. Ayrıca ülkemize ve milletimize her zaman yararlı işler yapıyoruz.

Bir cevap yazın