Sultangazi Moto Kurye | 0533 091 65 40
Sultangazi moto kurye 45 dakikada kapınızda

Sultangazi moto kurye

Sultangazi moto kurye olarak araştırma yaptık ve size sunuyoruz. Genel olarak motosiklet kullanıcıların hataları ve yanlışları nelerdir?  Motor sürücüsü hataları genelde eğitimsizlik, tecrübesizlik, bilinçsizlik, heves, kurallara uymama, aşırı hız, alkol ve uyuşturucu değişik maddeler kullanılması, cahillik gibi nedenleri vardır. Çoğu motosiklet sürücüsü bu işe eğitim ve tecrübe olmadan başkasının motosikletini alma ve kullanma ile kaza yapar.

En önemli neden yarışmak ve yüksek hız yapmak en büyük etkendir. Her kes hata yapar. Ama bile bile hata yapmak salaklıktır. Motosiklet kaza nedenleri yüzde doksan dokuzu yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı oluşmaktadır. Bu sebepleri size elimizden geldiği kadar yazma ve anlatmaya çalıştık. Daha fazla detay için ise motorlu kuryeler adlı makalemizde ve yazımızdan detaylı okuyabilirsiniz. Burada kısa olarak size açıklama yaptık.

Sultangazi kurye amacımız kimsenin canı yanmasın ve kimse ailesi üzülmesin diye bir arkadaşınız olarak bunları yazmak istedik. Motosiklet kaza oranları ve nedenleri bir çok sebebi var. Bunlar genelde karşı taraf yüzünden kaynaklanmaktadır.Herhangi bir evrak, belge, eşya, malzeme, materyal, araç ya da gereçlerin bir yerden bir yere gönderilmesinde kuryelere her zaman ihtiyaç duyulur. Ancak kuryelerinde bir ayrıcalığı vardır.

Kurye hizmeti son yıllarda çok talep gören ve müşterilerine avantajlar sağlayan bir hizmettir. Güneşli kurye hizmetini alabileceğiniz bir merkezdir. Firmamız farklı ve geniş motor kapasitesine sahip olduğu için müşterilerini mağdur etmez. Böylece kimseye zarar etmeden mümkün olduğu en kısa sürede bu hizmeti veriyor. Şehir içi kurye hizmetimiz 30-180 dakika gibi süreler içerisinde tamamlanıyor. Vip olarak 30 dakika da veriyoruz.

 

Sultangazi motorlu kurye

Sultangazi motorlu kurye adı altında dizayn ettiğimiz firmamızda bu özel hizmetlerimizde en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Bizlerle iletişim kurarak değerli olan  hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri edinebilirsiniz. Yani sayısız avantajlar sunan hizmet için talepte bulunabilirsiniz. Burada dikkat ve disiplin gerektiren bir işlemdir. Firmamız bu konuda hem profesyonel hem de en kaliteli işi sunan güçlü ve köklü bir kuruluştur.

Piyasa içinde kaliteli bir firma ile çalışmak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Kuryeler kargo şirketleri ile paralel anlamda bağlantılı olarak çalışan kişilerdir. Getirip götüren kişi anlamını taşıyan şahıs kurye olarak isimlendirilir. Herhangi bir gönderiyi belirten adrese ulaştıran kuryeler teslimat işlemi yaparlar. Günümüzde çok sayıda kargo firması kuryeler aracılığı ile ileti teslimatı yaparlar. Bu firmamızda en kaliteli motosiklet ile hizmet verir.

Sultangazi kurye firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detay bilgileri öğrenebilinir. Nitelikli en nitelikli hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. En aktif çalışmalarla gönderi teslimatı yapıyoruz. Şirketimizle iletişime geçerek opsiyonel anlamda en başarılı ve dürüst olan bir hizmeti alabilirler. Tüm  gönderileri en hızlı şekilde belirttiğiniz adreslere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece daha iyi yararlı iyi işler yerine geliyor.

Bu taşıma yapan sektöründe lider konumda yer alan firmamızda belgeli ve bilgili kuryelerimizle hizmetlerimize devam ediyoruz. Teslimat süresini müşterimizin aciliyet durumuna ve mesafenin yakınlığına göre ayarlayabiliyoruz.  Evrak ve diğer önemli malzemeleriniz en güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Bu nedenle ücretler  önceden belirlenirken yakıt ücretleri de göz önüne alınır. Motor kurye hizmeti fiyatı belirlenirken bazı kriterler göz önüne alınır. 

 

Sultangazi moto kurye

 

Motosiklet ve moto kurye sürücüleri neden kaza yapar?

1- Yola atlayan insanlardan kaçmak için kaza yaparlar

2- Canlı hayvanlardan kaçmak için kaza yaparlar

3- Sapaklar da girerken kararsız oldukları için

4- Ani hareketlerden dolayı kaza yaparlar

5- Sol şeritte yavaş gittikleri için kaza yaparlar

6- Yol hakkı yüzünden dolayı kaza yaparlar

7- Tersten gittikleri için kaza yaparlar

8- Geri geri gitmeye çalıştıkları için kaza olur

9- Yanlış yerde durdukları ve park ettikleri  için kaza olur

10-  Yokuş aşağıya veya virajlara hızlı girme yüzünden

11 – Motosiklet sürücüsünün görünür kıyafet ve elbise giymemesi

12- Araçların özellikle büyük olanların kör noktalarından gitmeleri

13- Patronlar çok sıkıştırdıkları için motorcular kaza yapar

14- Evrak, paket ve gıda siparişlerini adrese hemen yetiştirmek için 

15- Müşteriler durmadan arayıp nerede kaldınız diye sıkıştırmaları

 

Moto kurye ile sizin için en uygun hizmetimizle hep yanınızdayız

 

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

Hemen Ara
× CANLI