Moto Kurye | motokurye | Taksim Moto Kurye

Taksim Moto Kurye

Taksim Moto Kurye

Taksim moto kurye ile 25 dakika içinde adresinize geliyor. Artık burada size güler yüzlü olarak biz yardımcınız olacağız. Çünkü kendimizden biliyoruz ki, gittiğimiz yerlere suratı asık gitmek, gülmemek ki gülerken de öyle kahkaha atmak değil tabi.

Taksim motorlu kurye ayrıca gene çağımızda sosyal medya ve web sitelerinden sonra artık kurye sektörü de en çok gelişen ve büyüyen bir iş dalı oldu. Gelişen en yüksek teknolojide bu zamanda uygulamalardır. Firmamız her zaman ileriye dönük çalışır.

Taksim kurye bölgede bir çok metro durağı bulunmaktadır. Meşhur Taksim meydanı ve gezi parkının olduğu yer ve genel bölge olarak ta tanıyoruz burayı. Çünkü bölge içinde ve buraya çok yakın. Burada birde İstiklal caddesi bölgesi de vardır. 

Beyoğlu moto kurye yüksek başarı oranı ile Beyoğlu’da dikkat çekiyor. Yeri geldiğinde gösterdiğimiz yüksek oranda başarıdan dolayı herkes memnun kaldı. Elemanlarımız işe alınmadan önce bu konuşulur defalarca anlatılır ve işe alındıktan sonra bunlara uyulması istenir.

Müşterilere güler yüzlü ve saygılı olmak bizim en öndeki vazifelerimizden biridir. Ayrıca kötü hava şartlarına bağlı olarak tüm çalışanların bazılarının motorlarının bozulması ve kaza yapmasından dolayı oluşan tablodan dolayı bazı gecikmeler olursa şimdiden özür dileriz. 

Değerli arkadaşlar bölgeye yakın olan Şişli ilçesi içindede ve hep beraber hizmeti için buradan bilgi alabilirsiniz. Neyse bizde odur. İlk olarak yemek sektörü ile başlayan bu sektör zamanla büyümüştür. Bize en yakın işler ise bunla ile ilgili önemli ve yeni açılan acil şeklidir.

Taksim moto kurye zamanı her kesin zamanını çok iyi ve güzel değerlendiriyor

 • Taksim kurye hedefimiz olarak dürüstlükten taviz vermeden yolumuza devam etmektir.
 • Beyoğlu kurye elimizden geldiği kadarı ile de fiyatlarımızı en uygun ve en makul tutarak inanlara yardımcı olmaktır.
 • Kasımpaşa kurye bu bölge ve çevresi özel bir yere sahip özel semtlerden biridir.
 • Fındıklı kurye bir çok durumda size daha da erken ve zamanından önce gelebiliriz.
 • Cihangir kurye ile burada özellikle trafik içinde kimseye zarar vermemeye çalışıyoruz.
 • Şişhane kurye ile çok hızlıyız. Burada yeni İstanbul metrosu durağı da açılmıştır.
 • Tarlabaşı kurye buralarda trafik çok yoğun da olsa biz çabuk ve seri çalışıyoruz.
 • Gümüşsuyu kurye İnönü caddesi üzerinde bulunan firmalar için can kurtaran
 • Elmadağ kurye ile çok başarılı ve önemli derecede paketleri zahmetsiz taşıyoruz.
 • Kabataş kurye ile Taksim arasında finiküler gibi bizde inip çıkıyoruz yukarı.
 • İstiklal caddesi kurye ile caddeye giremesek te yürüyerek teslim ediyoruz.

Taksim moto kurye çalışırken, ne kadar çabuk ve yollarda ne kadar hızlı dır?

Beyoğlu ilçesinde motorlu kurye servisimiz saat aksam ona kadar sürmektedir. Ayrıca burada bu çevrede arkadaşlarımız çok çabuk çalışıyor. Evet semtimiz hakkında bildiklerimiz nelerdir? Beyoğlu ilçesinde merkez bölgesinde bir semtidir. Yada mahallemizdir.

Beyoğlu belediyesine bağlıdır. Bir tane büyük bir otel bulunur. Ayrıca burada bir hastane ve birde üniversite kampüsü de bulunmakta. Kaç dakikada teslimat yapar? 25 dakika içinde teslimat sağlar. 25-30 dakikada teslimat yapıyoruz. Çalışma ile bizler buraya alıştık.

Ayrıca Tarlabaşı aşağıya doğru inilince Kasımpaşa stadını geçtikten sonra Tepebaşı semtini de geçiyoruz, Unkapanı köprüsüne varmadan yolun sol tarafı komple Şişhane olarak geçer. Buralara sağlam çalışıyoruz. 7/24 artık çalışmaya da başladık. Başarmak kolay.

Gerçekten çok hızlı ve seri olarak çalışmaktadır. Bizler bu bölgede burada birbirine çok yakındır. Ayrıca daha alt tarafında ise Gümüş suyu bölgesi vardır. İşte burası Taksim meydanının sağ tarafından Kazancı yokuşunun sol tarafından başlayarak, Beşiktaş stadının oraya iner.

Taksim kurye olarak hizmet verdiğimiz bölgeler, Cihangir, Gümüşsuyu, Kabataş, Fındıklı, Salıpazarı, Tophane, Galatasaray, Tünel, Kuledibi, Galata, Karaköy, Şişhane, Tepebaşı, Tarlabaşı, Azapkapı, İstikla caddesi, Elmadağ, Taksim, Harbiye, Dolapdere bölgerinde çalışıyoruz.

Birde Beşiktaş Vodafone Arena Stadı hemen alt tarafta çok yakındır. İşte böyle  olması onun için bir artı bir durum  olmaktadır. İşleri derhal hemen teslim alıp teslim ediyoruz. Beyoğlu ilçesi içinde gece gündüz çalışıyoruz. Artık bu açıdan düşünün ve bizi biraz anlamaya çalışın.

Taksim moto kurye olarak elemanların ve bizim taşıması yasak olan ürünler

Resmi olmayan tüm ürünleri asla taşımaz. Bölge Kabataş bölgesine kadar inen arada kalan bölgedir. İşte bu cadde adını buradan almıştır. Yada burası adını bu caddeden almıştır. Sıraselviler caddesi, Mete caddesi ve İstiklal caddesi bu bölgede bulunmaktadır.

Cihangir geniş bölgesine de gidiyoruz. Cihangir kurye Beyoğlu ilçesinde olan bir çok mahalle ve semt vardır fakat işte iş açısından bize iyi değildir. Dükkanların çoğu aydınlatmalar ve avizeciler ilgilidir. Burada genelde turizm şehirler arası otobüs yazıhaneleri vardır. 

Kasımpaşa kurye nereye kadar gider? Burası Taksim Tarlabaşı, Şişhane bu bölgede dediğimiz gibi Refik Saydam caddesi bulunmaktadır. En fazla işlerimiz bu cadde üzerinde bulunan firmalardan gelmektedir. Bu bölge genel olarak avizeciler ile ünlüdür. 

Beyoğlu ilçesi içinde bulunan bir kurye sistemidir. Beyoğlu belediyesi içinde bulunan tüm mahalle ve sokaklara kadar gidiyoruz. Bu küçük ama etkili bir alan içinde güzel bir semtimiz tam merkez diye bilinen Taksim Dolmabahçe arasında yerde bulunuyor.

Bir yere bir şey yollamak istediğiniz zaman muhakkak bizi işi vermeseniz de bir arayın ve bizden fiyat bilgisi ve teslimat zamanı bilgisi almayı unutmayın. Bizler söz verdiğimiz gibi zamanında paketinizi yetiştiriyoruz.  Söz verdiğimiz zaman bizde yan yatma, çamura batma yok. 

Çalışmalarını yavaş ve derinden aşama aşama gerçekleştiriyor. Yani cep telefonunun çok yaygınlaşmasından dolayı bir çok yeni girişimciler yenilik getirdi. . Türkiye içinde cep telefonu kullanımı artık ülke nüfusuna bile yaklaştığı içinde herkes bu uygulamaları kullanmaya başladı.

Taksim moto kurye çalışma sistemi olarak hangi yol ve yöntemleri uyguluyoruz?

Burada The Marmara oteli, Ceylan otel, Hayat otel gibi oteller bu çevrede bulunuyor.  Mesela Alman, Fransız, İtalyan, İngiliz konsolosları burada olması burayı etkili kılıyor. Çünkü burası İstanbul için çok önemlidir. Bu iş sayesinde artık her şey ayaklarına geliyor.

Beyoğlu içinde bir çok önemli ve değerli yerler burayı oldukça anlamlı bir hale dönüşmektedir. Özellikle Cihangir, Taksim Kabataş, Fındıklı, Salıpazarı, Çukurcuma, Boğazkesen bölgelerinde kurye hizmeti sağlarız. Beyoğlu Taksim Beşiktaş arası çalışmalar var.

Cepten indirip işlerini böyle hallediyorlar. Kafalarındaki iş ile ilgili işin uygulamasını yaptırmaktadırlar. Gayet ve doğal olarak iş merkezlerinin yani iş hanlarının çok olduğu bir yerdir.  Ama ve otellerin hatta lüks olanlarının yoğun olduğu bir yerden bahsediyoruz.

Beyoğlu ilçesi ulaşım konusunda kolay olsa da iş potansiyeli olarak biraz az derecededir. Çünkü bu şirketler de yani bizler motorlu da olsak motorsuz da olsak her türlü ulaşım konusunda hiç bir sıkıntı olarak sıkıntı yaşamamaktadırlar.

Ancak bünyemizdeki acil servisleri her zorlukta olduğu gibi bu zorluğunda aşmaktadır. Beyoğlu içerisinde en fazla tanınan ve hızlılığı ile nam salan bu firmalarından biri olarak bu ihtiyacı karşılamak için tüm ayrıntıları düşünmüş bulunuyoruz. 

Firmalarına göre en avantajlı firma konumundayız. Semtin bu kadar çok karışık ve ulaşıma kapalı olması bizim için zor  değildir. Fakat burada özellikle Taksim çevresinde bir çok dükkan ve firma vardır. Bunlara iyi kötü hizmet veriyoruz.

Taksim moto kurye olarak ilk baştan itibaren verdiği sözü tutmaya kararlıdır

Sade ve düzgün bir şekilde güvenli hizmet sağlayan bir kuruluştur.  Bir de özel şirketlerin fazla olamadığı yerdir. Taksim Beyoğlu ve çevresin de bulunan tüm elemanlarımız bu tür işlerin altından kalkabilecek büyüklükte ve çalışma azminde olan bir güce ve hizmete sahiptir.

Böyle müthiş bir kavrayış kabiliyeti ile bu yolda başarıları yakalamaya devam ediyoruz. Hem kalite hem de fiyatlarımız karşılaştırıldığında diğer oturanların sanayi olarak iş imkanları fazla o kadar yoktur. Fiyat olarak normal fiyatın dört katı olarak bir hizmet bedeli sabitle vardır.

Taksim kurye olarak bu bölgede verdiğimiz bu servis içindeki teslimatlar ve işler acil olarak teslim olur. Acil şehirler arası kurye ve kargo gönderileri için lütfen bizi mutlaka arayınız. İlaç kurye acil teslimat demek 45 dakika içinde teslim etmek anlamına geliyor.

Bu yüzden mahalle aralarında hizmetimiz devam ediyor. Tabi ki bu fiyat özeldir. Fiyatlarımız iki katı olmaktadır. Bu servisin açılım ise ilçemizden Türkiye içindeki her hangi bir ilimize uçakla yada motosiklet ile acil ve özel kargo gönderimi yapılmaktadır. 

Cihangir kurye ile bu hizmet dakikalık hizmettir. Burada oturan arkadaşlar genel olarak sanat, sinema ve tiyatro çevresinden olan bir takım arkadaşlardır. Genel itibari ile daha çok gündüz uyuyan ama gece çalışan ve ayakta olan insanlar vardır.

Daha güler yüzlü ve ekonomik olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimiz 7/24 olarak tüm müşterilerimiz için işine devam edecektir. Önemli olaylar ve durumlar için çok acil durumlar için geçerlidir. Buna büyük motora sahip çok özel kurye yollanır.

Taksim moto kurye olarak hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız alanlar nerelerdir?

Sizin çok ama çok acil işleriniz için kullanacağınız bir özel hizmettir. Bunun da üstesinden gelmeyi başararak taşıdığımız işleri zamanında taşırlar.Burada genel olarak evlerine malzeme veya iş getirmek isteyen burada oturan müşterilerimiz bizleri çağırmaktadır.

Taksim kurye burada bölgedeki tüm firmalara daha fazla kazanç sağlatıyor. Bizler şu ana kadar asla başka firmaları kötüleme yapmamış, kimsenin ekmeği ile oynamaya kalkmamıştır. Rakip firmalara iftira atmadık ve onları işlerinde kesin asla karalamadık. 

Bir defasında üç şeritli otobanda üç tane yan yana bu salak vardı.  Her an toplumu bir adım ileriye götürecek bir çalışma bir düzen olmalıdır. Olan gene gerçek özel süren  bizlere oluyor, ne yapalım biz. Ölelim mi her saat, her vakit ne yapalım arkadaşlar yani artık. 

Taksim kurye teslim aldığımız tüm emanetlere asla hıyanet etmeden gözümüz gibi bakarak onlara zarar gelmeden yerine teslim ediyoruz. Hemen teslim ediyor. Yollarda kamyonlar ile başımıza gelen bir çok değişik ve ilginç olaydan biridir. 

Bazı terbiyesi hafriyat komyonu tüm yolu kaplamış gidiyor görmüştüm. Resim çekmiştim adam kornaya basıyordu bana bağırıyordu. Nerede ne zaman arabaların bize nasıl neler yapacakları artık hiç belli olmuyor. Bizim işler de artık böyle sürer.

Hizmeti gözümüzün önünde olan ve vuku eden bir çok olayı görmezlikten gelmek bize yakışmaz. Bizde zaten görmezlikten gelemiyoruz. Bu çoğu karanlık nereye gitseniz karanlıktır. İş olarak çalışmalarımız acil olarak yoğunlaştırmış bulunmaktayız.

Taksim moto kurye yüreğini de ortaya koyarak bu işleri zamanında yapar

Bu işleri sizlere duyurmak istiyor. Çünkü bu konuda kimse ağzını nedense açmıyor. İşte bir uçtan diğer uca giden elemanımızın yerine o taraftan gelen diğeri geçer. Bence hak ediyorlar ama atan yok tabi. Bunları yapan insanların kim olduğunu ne ye amaç hizmet ettiğini her kez biliyor.

Bizler her zaman müşteriye güler yüzlü hizmet vererek özel bir biçimde firmalara, şirketlere gitmişizdir. Bir çok dalda yardım etmişizdir. Burada bir çok turizm firması mecburen hızlı gönderiyor.  Çünkü acil vize ve pasaport işleri çabuk olması gerekiyor. 

Taksim kurye özellikle yağışlı havalarda ve kış aylarında bütün hizmetimiz acil olarak fiyatlardır. Bunun nedeni hava koşullarında kötü olmasından dolayı hemen bazı elemanlarımızın çalışmaması ve az işçi bulunmasından kaynaklanmaktadır. 

Elmadağ kurye İstanbul içinde bulunan tüm ilçesinde bulunan mahalleler gideriz. Buralarda büyük tekstil firmaları, Lojistik ve tır parkları, Uluslar arası ticaret yapan gümrük ve firmaları oteller, plazalar yoğun şekilde mevcuttur.

Buralara sık sık iş olarak geliyoruz.  Tarihe bakıldığında İnsanlık tarihi boyunca gelişme kaydetmeye başlayan toplumlar çoğu aman maalesef bu karanlık düşüncelerin esiri olmuşlardır. Yerel şirket olarak evlere ilaç ta getiriyoruz.

Çok fazla olmakla beraber bazılarında iş potansiyeli çok az bazılarında hiç yoktur. Acil servis ile tüm insanlara çok kolaylık oluyoruz. İşte bu  insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. 

Taksim moto kurye değerli işlerinizi bir saat içinde yerine getiriyor

Taksim kurye mesai saatleri içerisinde bizi rahatça arayın. Sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. Dışarıda çalışan motorlu elemanlar piyasada motosikletle çalışan bütün elemanlara kuryeci denir.

Bilinen genel adları böyledir. Çoğu çalışan elemanların ne bir ehliyeti nede bir ruhsatı vardır. Acil motorlu kurye iş başında. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı o gün alıp aynı zaman dilimi içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder.  

Her anımızda yüzümüz güleç çalışmakta. Asla çok geç geldiğini ve geç gelmeyecek geç teslimat yapmayacak. Artık fazla hatta hiç üzülmeyin çünkü biz varız. Acil servisimiz sizin için gündüz mesai saatleri içerisinde ve gece nöbetçi olarak görev yapmaktadır.

Taksim kurye bütün ekip elemanlarımız yüzü gülen ve güleç kişilerden oluşuyor. Güler yüzden dolayı müşterilerimiz bizleri çok sevmiş ve bizde onları sevmişizdir. Fazla konuşmamak yada sert konuşmak iyi değil müşteriler ile kaba hiç ye iyi değildir.

Biz sert davranmak ve bunun gibi şeyler hem müşteri memnuniyetini kaybetmeye hemde müşterinin kendisini kaybetmeye neden olmaktadır. Bu yüzden her zaman dikkatli oluyoruz. Son yıllarda bu oran artsa da yeteri derecede önemli yer teşkil etmez.

Bütün bunlardan dolayı buraya ayrı bir ilgi ve hizmet sunmak gerekiyordu. Müşterilerimiz ile surat yapmadan ve kimseleri kırmadan yolumuza devam ediyoruz. En güvenli ve başarılı sistem olarak bizim ile çok özel olarak her zaman çalışabilirsiniz.

Beyoğlu motorlu kurye genel olarak sizlere resmi olarak neleri taşıyor?

 • Firma olarak ilk hedefimiz daha hızlı ve daha başarılı hizmet vermektir
 • Beyoğlu ilçesinde kurye kaça kadar ve kaç dakika içinde teslimat yapar?
 • Beyoğlu motorlu kurye olarak artık bundan sonra daha da çabuk çalışıyoruz
 • Zaman insanların aradığı en önemli ilaçtır. Fakat insanlar bunu hiç bilmiyor
 • İstanbul içi ve İstanbul dışı olarak acil ve hızlı çalışmaya halen devam ediyoruz
 • Beyoğlu motorlu kurye ile her türlü işinizi kolay ve rahatça hemen  yollayın
Beyoğlu Motorlu Kurye
Beyoğlu Taksim Moto Kurye

“Taksim Moto Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Taksim Kurye

Bir cevap yazın