İçeriğe geç
Moto Kurye | Tünel Kurye

Tünel Kurye

Tünel kurye araç filosunu 500 taşıta çıkardı. Bir işleme ve teslimatla ilgili çalışan sayısını %15 artırdı. Ve de operasyonel aralığı genişletmek için ekipmanla donatmak için yatırım yaptı. Ülkedeki diğer 350 bölgede kutu teslimatı için öngörülebilirlik sunan etkileşimli teslimat yönetimi kaptan projesini başlattı. Cuma’nın bu sayısında, çevrimiçi mağaza müşterilerinin emrinde geçen yılın aynı dönemine göre %41 daha fazla bi kolay alışveriş kutusu var. Kurye pazarının liderlerinden, müşterilerine daha iyi bir tecrübe sunmayı hedefleyen tedbirlerle yıl sonunun zirve yaptığı en değerli geçen bu döneme hazırlandı.

Taşıma ağını oluşturan ve işleten şirket, Cuma’ya ayrılan dönemde teslimatların verimliliğini kolaylaştırmak ve çevrimiçi mağazaların ayrıca müşterilere sunduğu tüketici deneyimini tamamlamak için teknolojik çözümlere yatırım yaptı. Etkileşimli teslimatın öngörülebilirliğini sağlar. Kurye ile koordine olma zorluğunu ortadan kaldırır. Black Friday vesilesiyle bu yıl şirket tarafından yaptırılan araştırmaya göre çevrimiçi olan alışveriş yapanların %80’inin karşılaştığı bir ihtiyaç olan teslimat süresine ilişkin daha fazla görünürlük sağlayan yönetimi kaptan projesini başlatıyor. İş uygulamasına, bölgedeki alıcılar sevindi

Tünel kurye doğrudan teslimat onay sms aldıkları mobil cihazdan erişebilirler. Çevrimiçi alışveriş yapanlar, tek bir tıklamayla teslimatın biri tahmin edildiği 3 saatlik aralığı %90 doğrulukla görüntüleme fırsatına sahip olur. Böylece, kurye şirketi bir tüketici ihtiyacına cevap verir ve onlara daha fazla öngörülebilirlik ve zamanlarını daha iyi kontrol etme imkanı sunar. Aynı zamanda IDM, siparişleri 3600’den fazla noktada elemenların birine yönlendirme işlevini de içerir. Etkileşimli yönetimi, kurye endüstrisinde fark yaratan bir unsurdur, çünkü yazılım alanları geliştirme ve canlı trafik platformlarıyla entegrasyon.

Tünel Moto Kurye

Tünel moto kurye yoluyla, teslimatı gerçekleştirdiğimiz 3 saatlik pencereyi büyük bir hassasiyetle tahmin edebiliyoruz. Bu yeni gelişmelerin sayesinde, müşterilerin kurye ile koordinasyon sağlama zahmetini ortadan kaldırıyor. Yani onlara öngörülebilirlik sunuyor. Ayrıca uygulama, adresleri sıralayarak ve en uygun rotaları önererek kuryeler için bir teslimat güzergahı planlar. Bu şekilde, müşterilerin sahip olduğu bireysel teslimat hızına daha iyi yanıt veriyoruz. Siparişleri merkezle iletme seçeneği, paketlerini gece veya gündüz herhangi bir saatte tercih ettikleri doğrudan almayı seçebilen müşterilere destek veriyor.

Zam öncesinde yapılan hazırlıklar ve yatırımlar, geçen yılki Cuma kampanyasının sonuçlarını analiz etmesi ve verilere dayalı yatırım kararları alması anlamına geliyordu. Mevcut acentelerin hacim artışlarına uygun alanlara taşınmasına odaklanan şirket, yeni acente sayısını ılımlı bir şekilde artırmayı tercih etti. Böylece şu anda İstanbul’daki tüm teslimat alanlarını kapsayan 83 yerel acente aracılığıyla önemli kaliteli faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda şirket, lojistik merkezlerini donatmak için yeni ekipman alımının ardından ayıklama kapasitesini saatte 200 paket artırdı. Donanımına bu yıl yapılan yatırım buldu.

Moto kurye ile daha fazla kontrol ve kolaylık sağlıyor. Firma trafikte olan kazalara dikkat çekiyor. Ama teknoloji ve dijitalleşmeye yapılan bir yatırımların sonucu olarak bu yıl kurye şirketi tarafından yapılan yazılım geliştirme serisinin bir parçasıdır. 2022’de daha teknolojiye yatırım yapıyor. Şirketin yatırımları, kolilerin daha hızlı sınıflandırılması için çözümlerin, kuryeler için donanım ekipmanının yanı sıra faaliyeti daha kolaylaştırmak için yazılım çözümlerinin geliştirilmesine yöneliktir. Ayıklama ve teslimat kapasitesini geçen yıla göre saatte 20.000’den fazla paket artıracak yeni ekipman indirim sezonu olacak.

Tünel Acil Kurye

Tünel acil kurye filonun 500 taşıta genişletilmesi ve kolay saklama dolabı ağı, şirketin Cuma 2023’ye hazırlanırken attığı adımları kendine has biçimde tamamlıyor. Servis ağı geçen yıla göre %41 genişledi. Genel taşıma hizmeti, kurye sektörü için hızla bir standart haline geldi ve tüketicilerin çevrimiçi mağazalara öncelik verdiği bir kriter haline geldi. Şu anda, Türkiye topraklarında, kentsel ve kırsal alanlardayüzlece mesken yerinde binlerce kurye iş üzerinde bulunmaktadır. Bir siparişin nihai tüketiciye en hızlı şekilde ulaşabilmesi için, orta ölçekli küçük şehirlerde en yakın mesafe yürüyerek gidilemiyor.

Özellikle bazı kargo firmalarını karşılaştırmak istiyorsanız alttaki yazılarımıza göz atmaktan çekinmeyin. Yani öteki kurye karşılaştırmaları. En iyi seçeneğinizi bulmaya hazır mısınız? Buraya tıklayın ve göz atın. Kutunuz kaybolursa, internet sayfasında bir zarar bildirimi doldurmanız veya alıcı hizmetleri takımını aramanız gerekecektir. Kutunuzun kaybolması yada kaybolması vaziyetinde atılacak adımlar. Kutunuzun bazen kaybolması yada kaybolması vaziyetinde vaziyeti çözmek için atmanız ihtiyaç duyulan birkaç adım vardır. Bu adımlar şunları kapsayabiliyor. Özellikle de alıcı hizmetleriyle bağlantıya geçin.

Hakkında okumaya buradan devam edin. Kutunuzun kaybolması veya kaybolması vaziyetinde para iadesi alacak mısınız. Bir gönderisinin kaybolması yada kaybolması vaziyetinde alıcı, zor duruma düşer. Karşı tarafınca sağlanan maksimum mesullük meblağına kadar tazminat alma hakkına haiz olabilir. Azami mesullük, gönderinin özel koşul ve şartlarına, uymalıdır. Yani paketin değerine ve mevcut sigorta anlaşma ve poliçelerine bağlı olarak değişebilir. Kaybolan kutulardan kim sorumludur. Yani kaybolan kutular mevzubahisi olduğunda, kurye işletmeyi kayıptan mesuldür ve alıcıya tazminat ödenmesini sağlar.

Tünel Hızlı Kurye

Tünel kurye stok bulunabilirliğine, maliyetlerine ve teslimat zaman çizelgelerine aşina olan harcayıcılar artık doğru ürünleri, doğru yerde ve doğru maliyete bekliyor. E-ticaretten faydalanan işletmelerin bu yüksek temennileri karşılaması gerekiyor. Aksi takdirde satışları kaçırmasını, markalarına olan güveni yaralama ve sadık harcayıcıları kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar. Yerine getirilmesi, iadeler ve hizmet işin lüzumları bullunuyor. Yerleşik harcayıcı ürünleri işletmelerinin çoğu, uzun kontratlı teslimat yapıyor.

Özellikle müddetleri ile perakendecilere tasarılı, büyük paletli sevkiyatlara odaklandı. Tüm harcayıcıların konutlarına daha ufak, kolili ve işi karmaşık gönderilerin yanı gizeme harcayıcıların ürünleri kolayca iade edebilme ve alıcı hizmetleri takımlarıyla bağlantı kurabilme imkanı kapasitesini gerektirir. Ancak daha yaygın olarak olarak öğreniliyor. Özellikle firma ve kuryeler gibi satıcılardan oluşan bir ağdan faydalanma isteyebiliyor. Ancak üçüncü taraf lojistik harekât başına maliyeti, yerine getirme vaktini ve yerine getiriyor.

Tüm maliyetlerini eksiltirken harcayıcılara hizmet etmeye dayanakçı olmak için çalışıyor. Tedarik zinciri yönetimi ve yapım sistemlerin dahası temel iş harekâtlarının yanı gizeme bu lüzumları karşılamak için daha çevik olması gerekecektir. Harcayıcı bilgileri saplantısı yolun galibiyetli bir biçimde pazara sunulmasıyla beraber firmalar, harcayıcı bilgileri akışına kavuşacak. Bu harcayıcı bilgilerinin potansiyel değerini ortaya çıkarmaları ve ürün ve hizmetlerde süratle yenilik yapmak için doğrudan harcayıcı içgörülerini kullanıyor.

  • Tünel kurye taşıdıkları çok hayati ehemmiyet taşıyor.
  • Birleştirilmiş harcayıcı bilgileri de çok ehemmiyetlidir
  • İşletme meblağlı idare, güvenlik rızası sağlama gerekir

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye eşiğini aşarak, Güneydoğu İstanbul’daki en kapsamlı teslimat makinesi ağını kurmuştur. Bu ağı, ülkede 3500 noktayı ve birde 700’den fazla noktayı kapsamaktadır. Romanya’daki çevrimiçi mağazaların %30’dan aşırısı siparişlerini müşterilerine teslim etmek için kurye easybox kullanıyor. Geçen yıl çevrimiçi sipariş veren tüketicilerin %35’inden aşırısı kolay kutu teslimatlarını tercih etti. Ama teslimat yapmayı seçen çevrimiçi tüketicilerin %75’inden aşırısı tekerrür kullanıcı oldu. Kurye pazarının ana oyuncularından biri olan ve faal eşiğini aştı. Böylece, bu tür işleri e-ticaret teslimatlarında uzmanlaşmıştır.

Kurye şirketi, bölgedeki en alakalı merkezi nokta ağını kuruyor. Ve bulunduğu üç ilçede alıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Bu işin bir ağının 700’den fazla birimi vardır. Dağıtım ağının ulusal ve uluslararası düzeyde genişletilmesi. Çevrimiçi alışveriş yapanlara gelişmiş bir tüketici ile tecrübeyi ve ortaklarına son teslimat segmentinde olur. Yani daha fazla seçeneğin yanı sıra yeni pazarlara ulaşıyor. Bu yenipazar tüm erişim sunma stratejisinin önemli bir ayağını oluşturuyor. Kurye şirketi kolay kutu teslimatı ile faaliyete geçiyor. Firma tarafından dört yıl önceleri geliştirilen self servis teslimat çözümü kurye şirketi.

Beyoğlu kurye bu yılın Kasım ayından bu yana lojistik pazarında test ettiği ilk hizmet. Böylece özel kurye hizmetleri operatörü ve inşa edilen bilgi birikimini uluslararasılaştırma. Güneyine ihraç etme sürecini sürdürüyor. Bir iş modeli ve şirketin teknolojik altyapısı. Şirket temsilcileri tarafından dikkatle incelenen yeni bir pazarda faaliyete geçmeyi mümkün kılıyor. Yerel operasyonel kapasiteyi geliştirmek için şirket, burda bir yerel lojistik merkezinin kiralanması yarım ediyor. Yani hızlı ve otomatikleştirilmesine, yazılım çözümlerine yatırım yaptı ve mali seneyi faal kapatmayı hedefliyor. Bir kurye, ağını genişletiyor.

Karaköy Kurye

Karaköy kurye mağazayı teslimat hizmetinin varlığına göre seçiyor. Yalnızca Eylül ayında, müşterilerinin %70’i bu konuttan eve teslimat alan hizmetini kullandı. Tüm performans gösterdiği ve yıldan yıla geliştiği bir alanır. İş olan kurye pazarındaki ana oyunculardan birine, futbolu ailesine hoş geldiniz demek istiyorum. Bu yeni ortaklık sayesinde, seviniyor. En iyi oyuncuların spor performansları için en iyi dayanağıda sağlıyor. Yani amaçladığımız misyonumuzu sürdürmeye devam ediyor. Bugünden itibaren futbol federasyonu’nun lojistik ortağı oldu. Ve daha ulusal ekibini de mutlaka yani destekleyecek dedi.

Hizmetin teknolojik seviyesinin ve müşterilerimize sağlıyor. Yani net faydaların işpazarında da aynı pozitif etkiyi yaşatacağına direkt olarak inanıyorum. Bu hizmeti, 2022’nin başından bu yana burda çevrimiçi tüketici tercihlerinde. Büyük çoğalışı kaydeden teslimat yöntemidir. Şirket,çevrimiçi mağazaların %30’undan aşırısının moda, kitap, spor malzemeleri yapar. Yani hoşluk, şahsi bakım ve ev ve dekorasyon ile kategorilerinden ürünlerin teslimatı için çalışıyor. İBu iş ağını kullandığını duyurdu. Kaynak tarafından bu yılın Nisan ayında yapılan bir tür araştırmaya göre, tüketicilerin %67’si online çlışıyor.

Karaköy kurye için teslimat makinelerine ev sahipliği yapacak. İş olan ana perakendecilerle şimdiden ortaklıklar kurdu. Bu nedenle şirket, esneklik, zaman üzerinde kontrol, öngörülebilirlik yapıypr. Özel ve rahatlık ile karakterize edilen mükemmel bir teslimat. Tecrübeyi daha da yaşatmaya yönelik taahhüdünü sürdürmeyi hedefliyor. İlk dolabın açılışından bu yana geçen dört yıl içinde ülke pazarında gelişimi. Yani bu operasyonlarımızı başlatma konusunda verdiğimiz karar konusunda bana güven veriyor. Bilinmeyen bir hizmetten, yerel kurye ve e-ticaret sektörü için bir standarda dönüştürmeyi başardık.

Taksim Kurye

Taksim kurye şu anda siparişlerinin %50’den aşırısı, çevrimiçi mağazalar. Ve tüketiciler için bir standart haline gelen bir teslimat yöntemi ile olan sisteme gidiyor. Ekim ayında çevrimiçi satıcıların %30’dan aşırısı bu teslimat yöntemini kullandı. Şirket, bu süre zarfında bekleme süresi olabildiğince kısa olması için. Kurye hizmetlerini geliştirmek için sürekli çaba sarf etmiştir. İşte sıkışıklığı önlemek için, son müşterilere kolileri en kısa sürede almaları tavsiye ediliyor. Yani bunu iki saatten daha kısa sürede yapıyor. Bize katılarak günde lojistikte kazanabiliyor. Dahada ayyrıntılar şu adreste motokurye.org ile taşınıyor.

Takip vasıtalarını kullanın gönderilerinizi izlemek ve teslimat tarihleri ​​ve olası meseleler hakkında güncel bilgilere sahip olmak için takip eden vasıtalarını kullandığınızdan emin olun. Ambalajlamayı optimize edin. Nakliye maliyetlerini eksiltmek için tek bir kolide olası olduğunca çok ürün yollayarak ambalajlama alanını maksimuma çıkarın. Teslimat sürati ve gönderi için gereken eminlik seviyeyi gibi etkenlere galiba bağlı olacaktır. Taşımalar hakkında okumaya devam edin. Bir gönderim seçeneği seçerken kutu hacmi, mesafe, teslimat sürati ve maliyet benzer biçimde özel gereksinimi dikkate alma ehemmiyetlidir.

Taksim kurye siparişlerini 30 dakikadan daha kısa sürede ulaşılabilmesi için ilgi alanlarının yakınlarına nöbetçiler yerleştirilmiştir. Ve küçük, semtlerde dahi ve ülkedeki belediyelerde daha kısa sürelerle. En yoğun online alışveriş sezonuna hazırlık olarak geçen yılın aynı dönemine kıyasla kolay kutu ağını, yeni birim genişletti. Kurye şirketi ulusal düzeyde penetrasyonu hızlandırdı. Ve geçen yılın Cuma dönemine kıyasla, kolay kutu ağı 100’den fazla yeni kasabada mevcut ve daha küçük kasabalara odaklanılıyor. Kilitli dolapların kurulduğu yerlerin yaklaşık sayı %43’ü metropol ve diğer bi alanlarıyla ilişkilidir.

Arayın

×