Moto Kurye | motokurye | Ulus Motorlu Kurye

Ulus Motorlu Kurye

Ulus Motorlu Kurye

Ulus motorlu kurye bizim ile çalışan tüm müşterilerine yüz yüz garantili kurye hizmeti sunar. Müşterilerimizin paketlerini 30 dakika içinde alıyoruz ve 30 dakika içinde adresine güvenli ve sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Paket güvenliğini sonuna kadar sağlıyoruz.

Gönderilen kurye semt içinde bizim olan müşterilerimizin her zaman yanında olmaya çalıştık. Vereceğimiz nedir diye bizlere soracak olursanız her firmanın verdiği bu genel hizmet. Fakat farkı kaliteli ve çok hızlı olmasıdır. En iyi şekilde zamanı kullanarak devam ederiz. 

Ulus moto kurye neredeyse tam bin dokuz yüz doksanlı yılların ortalarında başlayan buradaki hizmetimiz yirmi yıldan fazla devam etmektedir. İlk zamanla başladığımız, çalıştığımız ilçelerden biridir. Bazı mesele ve olaylar olabilir her kesi böylece uyarıyoruz.

Gelişime ve yeniliğe açık olan bu tarafında şirketimiz sizlere daha iyi hizmet versin diye yeni motorlu arkadaşları almış bulunuyoruz. Son model motorlar ile vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimizden faydalanmak ise çok kolay olacaktır.En iyi motosikletler bizdedir.

Ulus kurye çevrede anlatıyor insanlar burada sadece araç sürmesini öğrenmişler. Başka bir şeyle alakaları yok. Çünkü bir günde başımıza o kadar olay geliyor ki inanın bize tahmin bile edemezsiniz. Bir gün içinde neler yaşıyoruz neler. Anlatsak inanın senaryo olacaktır.

Ulus Kurye

Ulus moto kurye ile Beşiktaş ilçesi içinde çalışmalarımız sürerken semt içinde titiz davranıyoruz.. Beşiktaş ilçesinde varlık gösterdiğimiz mahalle ve semtler de yaptığımız işler bellidir. Hızlı veya beraber bizler artık bu çalıştığımız her firmaların ve tüm servis seri sürüyor.

Buda yaklaşık olarak sadece saatlerin hatta dakikaların çok daha önemi var. Hepsi eğitimli ve bu arkadaşlar alanında deneyimli olan personellerden oluştuğu için taşımacılık anlayışına bir kalite daha ekledik. Kimseye zarar çalışma sırasında vermemeye çalışıyor. 

Ortaköy kurye Beşiktaş’ta ve Ulus içinde saatler değil dakikalar çok önemli. Bu yerde çok önemli ve acil işleri daha çok taşıyoruz. Bunun nedeni çok önemli gönderilerin bu bölge üzerinden bize çıkmasıdır. Bizler bu işte ve hususta hayvanlara da zarar vermiyoruz. 

Beşiktaş ilçesine kadar tek bir gönderiyi hemen gün içinde bile yollayabilirsiniz. Çok değerli arkadaşlar firmamız İstanbul içinde en yoğun semtlerin en başında gelen Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Kağıthane ve Eminönü arası en özel olan servis hizmetini veriyor. 

Akmerkez kurye zamanın konuştuğu bir süreden bahsediyoruz. Böylece o taraf ta bu tarafta boş kalmayarak devir işi devam eder. Yasal olmayan, resmi olmayan, sahte olan hiçbir ürünü getirmez. Ortaköy kurye çok seri ve hızlı davranarak bir günlük işi bizler iki saatte yaparız.

Ulus Moto Kurye

Korukent kurye öncü sektör içinde önemli bir kuruluş. Taşımacılık sektörüne büyük bir kolaylık ve yenilik getiren motorlu kurye ise birçok yönden cazip imkanlar sunmaktadır. Çünkü bu taşıma şekli hızlı ve güvenli bir teslimatın ana hatlarını oluşturuyor.

Lütfen bizimle çalışmak istediğiniz zaman diğer firmalar ile bizi karıştırmayın. Biz gayet iyi ve çok düzgün işletmeyiz. Dolaysıyla istenilen yere daha az zamanda gidebilmektedir. Fakat insanlara zarar değil onların çoğu bize zarar veriyorlar. Biz buna alışakta hayal kırıklığı oluyor.

İşte onları da böyle kabul ediyoruz. Şöyle ki İstanbul şehrini bir bütün olarak tek bir yer olarak düşünün. Böylece yani tek bir bölge olarak dönüşümlü çalışma ile en uçtan en uca ilçelere dahi servis kolayca gider. Rahat şekilde en ideal ve ne gözde en iyi ve kolay çalışırız.

Bu diğer ulaşım yöntemlerine göre bu açıdan daha tercih edilebilir olmaktadır. Bizler Etiler’de taşımacılık alanında bu kolaylıkları sizlere temin etmek çalışmaktayız. Yep yeni arkadaşlar ile hız kesmeden devam ettiğimiz güzel ve seri hizmetimizde çalışanlarımızdır.

Ortaköy kurye sorumlulukları yukarıda yer aldığı gibidir. Satın alan odaklı hareket eden kuryelerimiz bununla beraber firmanın sektördeki konumuunu zedeleyecek davranışlardan kaçınır. Bebek kurye ile daha rahat ve daha ekonomik bir çalışmaya hazır olun.

Ulus Motorlu Kurye

Levent kurye firması olarak, bu bölgedeki tüm gönderiler yakından ilgileniyoruz. Dönüşümlü olarak devir ve yenilenme yapıyoruz. Hizmet alanlarımız, Akatlar, Levent, Etiler, Ulus, Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Bebek semtlerine acil kurye hizmeti veriyoruz.

Titiz güvenlik önlemlerini ve doğru yol tariflerini bilen ekibimiz bu konuda en kaliteli motorize ekipler ile hizmetini sizlere sunar. İş talebiniz için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşmaktır. Biz işimize hazır şekilde bekliyoruz.

Ulus kurye ile çok acil ihtiyaçlarınız için en kısa sürede hizmet veren ekibimiz size daha kolay ulaşsın diye hem ekiplerimize hem de araçlarımıza yenilerini ekliyoruz. Bu sayede yolladığınız işlerin ulaştırılmaması veya yolda hasara uğraması mümkün değildir.

Firmamız hizmete başladığı günden itibaren çok güzel işler hızlıca yapıp, başarmaktadır. Bizler burada sadece Ulus bölgesinde değil sadece Etiler, Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme, Bebek, Levent, Akatlar, arasında da sağlam  ve ekonomik hizmet veriyoruz.

Verdiğimiz hizmet son derece kaliteli ve güvenilir bir iş olup, çalışmalarımız gece ve gündüz devam etmektedir. Beşiktaş ilçesinde Ortaköy, Bebek, Etiler, Ulus gibi bir çok önemli semtler bulunuyor. Ekiplerimiz bulunduğunuz adrese en kısa sürede hemen gelecektir.

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş kurye ile özellikle buralarda ve çevresinde müşteri potansiyelimiz yüzde elli oranın üstüne çıkmış ve geçmiştir. Ulus, Etiler, Balmumcu, Dikilitaş, Fulya hizmetimiz olarak tüm gönderi ve tüm işlerini en kısa zamanda ve en az ve düşük ücretle taşıma içindeyiz. 

Ulus bilindiği üzere Ankara bir ilçedir. Fakat bizim bahsettiğimiz Ulus ise  İstanbul Beşiktaş ilçesi ilçesinde bulunan boğaz sırtlarında bir semtidir. Burası yüksek zengin piyasanın oturduğu kesimdir. Ulus bölgesi aslında birinci köprünün Anadolu yakası hemen başıdır.

Levazım kurye evet fazla inşaat ve değişiklik olmadan en sade şekilde bu günümüze kadar gelen yerlerden biridir.  Köprüyü geçmeden önce tam köprünün başladığı yerin alt kısmıdır. İstanbul hizmeti işinde çok çabuk olur. İşimiz bir vadinin iki yarısı gibi durmaktadır. 

Çünkü daha önce yapılmış yerler burada vardı. Çok bölgeyi çok iyi bilen, esnaf ile araları iyi olan kardeşlerimiz. Oturmasını kalkmasını bilen, insanlarla diyalog kurmasını iyi bilen çalışma arkadaşlarımız. İşte bu kadar basit. Çünkü bu işin özünü kavramak çok önemlidir.

Ulus motorlu kurye ile tüm bu semtlerde kolaylıkla çalışabilirsiniz. Artık sizde daha yakınız. Bu hizmetimiz arasında daha çok bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Ama gene de son yıllarda bazı yerler inşaat yapılsa da sakin ve sessiz kalmış ender alanlardır.

Ulus Acil Kurye

Ulus kurye küçük bir yer olmasına rağmen çok etkili tabi iş potansiyeli olarak sahiptir. Bölge burada bulunan Ulus parkı ve lüks siteleri ile meşhur olmuştur. Ulus Vadi sitesi ve Trt binası ve stüdyoları da burada bulunmaktadır. Ortaköy semtine buradan yol vardır.

Sorumluluğumuzun farkında olarak bu bölgeye yatırım yaptık. Ortaköy sınırlarına kadar uzanmaktadır. Böylece olgunlaşmış olarak yürüyoruz gündüz gece. Mahalle içinde ileriye biraz da yukarıya doğru gidince buraya büyük bir site yapılmıştır. Etiler Ak merkezden başlar.

Hiç bir yerde bizim gibi sağlam ve bu kadar kaliteli bir firması bulunmamaktadır. Bizler bu bilinç ile burada hizmete başladık ve boşluğu doldurduk. Özellikle bu muhit insanlarına sağlam ve güvenilir hizmetler sunmak bizler için çok önemli bir yer işgal etmektedir.  

Üç tarafı da Marmara Denizi ile çevrili olan deniz üzerinden ulaşım imkânı olmadığı için, Beşiktaş ve Sarıyer ilçeleri üzerinden giriş çıkış yapılabilmektedir. Aslına bakarsanız trafik yoğunluğunun yoğun olduğu bu ilçeler üzerinden bölgeye giriş çıkış yapmak kolaydır.

Etiler kurye piyasa içinde olan en uygun fiyata paket yollayın. Güvenli ve kaliteli bir firma olarak çok sağlam duruyoruz. Bu elemanlarımız kendi alanında gerekli eğitimi almış olan kişilerde oluşur. Ulus semtinde çalışmalarımız gece ve gündüz acil olarak devam etmektedir.

Ulus Hızlı Kurye

Beşiktaş kurye kurumlarla çalışmayı tercih etmektedirler. Kurye olarak hizmetlerimizi uzun yıllardır müşterilerimize sunmaktayız. Bölgeyi iyi bilen çalışma arkadaşlarımızla, karışık olan bu bölgede müşterilerimize en hızlı ve güvenli teslimat imkanlarını sunarak çalışmaktayız.

Özellikle de otomobille oldukca uzun sürebilen ve sıkıntılı bir süreç olduğu benzer biçimde, park edecek yer bulunması da zorlu bir süreçtir. Bundan dolayı bu Etiler ve çevresinden evrak, paket almak isteyen veya göndermek isteyen kişi ve kurumlar bizim gibi servisi verilecektir.

Acil kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize, önceliğimizin güvenlik, sonra hız olduğu mevzusunda taahhütte bulunmaktayız. Yaya trafiğinin çok yoğun, sokakların çok dar olduğu Fatih Belediyesi içinde kazalardan kaçınmak bizim için çok önemlidir.

Her ne sebeplerle kapatılan yollar kuryelerin hedef noktalarına normalden daha geç varmalarına sebep olabilmektedir. Paketinizi buna göre hazırlamanızı ve alıcı tarafa bilgi vermeniz daha doğru olacaktır. Kuryelerimiz bulundurulması yada taşınması yasak olan şeyşeri almaz.

Lütfen çağrı merkezmiz ile numaramız üzerinden bizimle bağlantıya geçip acil kurye talep etmeden önce, aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz. Kuryelerin varış süresi trafik durumuna bakılırsa değişebilmektedir. Kaza, inşaat çalışmalar, törenler benzer biçimde olay olabilir.

Ulus Ekspres Kurye

Beşiktaş kurye kimlik ya da ruhsata bağlı olan silah, madde, doküman/evrak yada çeşitli araç ve gereçlerin taşımasını gerçekleştirmemekte. Kuryelerimizin ve çevrelerinde bulunan öteki bireylerin can güvenliklerini tehlikeye atabilecek, yaşam sürelerini etkileyecek şeyler olmaz.

Özellikle kalitelerini düşürebilecek, özel koruyucu kaplarda olsalar dahil, biyolojik, kimyasal ve radyoaktif maddelerin taşınması yapılmamaktadır. Taşınan paketin içinde ne olduğu hakkında yalan informasyon verilmesi durumunda, sorumluluk müşteriye aittir.

Etiler kurye paketi teslim eden kişiye aittir. Aklınıza takılan diğer konularla ilgili müşteri hizmetleri numaramız üzerinden satın alan temsilcimiz ile mesajşime geçebilirsiniz. Hızlı kurye ile teslim edilmesi ihtiyaç duyulan paketler, hassas paketler de taşınacaktır.

Acil ve önemli evraklar moto kuryeyle taşınmaktadır. Ortaköy kurye, hızlı taşıma olanakı sunduğu benzer paketin zarar görmemesini sağlar. Moto kuryeler birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlardan müşterilerin de faydalanması için İstanbul Kurye ailesi buradadır.

Tam olarak motorlu kurye alanında hizmet vermekteyiz. Kuryeler donanımlı kişilerden oluşur. Hızlı Kurye olmak isteyenler özenle seçilir ve göreve yerleştirilir. Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçiliyor. Bizler sektörde bilgi ve birikimler sayesinde güvenle tercih ediliriz.

Etiler Kurye

Değerli müşterilerimizin dilek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak sektörde başarı basamaklarını hızla çıkmaktayız. Güvenli, doğru ve bütçe dostu moto kurye hizmeti için sizler de Bebek Kurye alanında firmamızı tercih edebilirsiniz. Her aman tam destek sağlanacaktır.

Beşiktaş Arnavutköy kurye olarak adlandırılan kişiler bu meslek için uygun özellikleri taşıyan kişilerden oluşturulmuştur. Kişiler taşıması gereken bazı özellikler ve yerine getirmesi ihtiyaç duyulan bazı sorumluluklar bulunmaktadır.Bundan sonra işler daha kolay olur.

Hepimiz bu özellikleri taşıyan, sorumluluklarını yerine getiren kişilerle çalışmaktayız. Arnavutköy kurye alanında verdiğimiz hizmetlerimiz doğrultusunda yüksek sevinç sağlıyoruz. Hızlı Kurye alanında vazife meydana getirecek taşıması ihtiyaç duyulan özellikler yer aldığı gibidir.

İstanbul Kurye olmak ve motosiklet kullanarak paket taşımak isteyen kişiler öncelikle motosiklet ehliyetine haiz olmalıdır. Bununla birlikte bu kişilerin motosiklet kullanma tecrübesi olmalıdır. Firma olarak hepimiz a2 ehliyetli ve son derece eğitimli, tecrübeli kişilerle çalışmaktayız.

Ekibimizin sorumlulukları:

 • İş destek ve satın alan odaklı çalışmalar gerçekleştirmek
 • Doğru ve her zaman düzgün şekilde iletişim oluşturmak
 • Firmanın konumunu riske atacak davranışlardan kaçınmak
 • Kullanılan zamanı en iyi derecede doğru değerlendirmek
 • Paketlerin güvenliğini ve ne oldukları ile gizliliğini korumak

Kurye Süreleri

 1. İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 2. Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 3. Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 4. Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 5. Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 6. İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Ulus Motorlu Kurye” hakkında 5 yorum

 1. Geri bildirim: Ulus Kurye | 0212 694 16 29

 2. Geri bildirim: Beşiktaş Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

 3. Geri bildirim: BEŞİKTAŞ KURYE – BEŞİKTAŞ KURYE

 4. Geri bildirim: Ulus Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

 5. Geri bildirim: Beşiktaş Kurye – TUZLA MOTORLU KURYE

Bir cevap yazın